تاریخ اثر: 23 مه 2018

Coincentral.com LLC

(“ما” ، “ما” یا “خود”) وب سایت https://www.coincentral.com/ (“سرویس”) را اداره می کند.

این صفحه شما را از خط مشی های ما در مورد جمع آوری ، استفاده و افشای اطلاعات شخصی هنگام استفاده از سرویس ما و گزینه های مرتبط با آن اطلاعات مطلع می کند..

ما از اطلاعات شما برای ارائه و بهبود سرویس استفاده می کنیم. با استفاده از سرویس ، شما با جمع آوری و استفاده از اطلاعات مطابق با این سیاست موافقت می کنید. مگر اینکه در این سیاست حفظ حریم خصوصی به روش دیگری تعریف شده باشد ، اصطلاحات استفاده شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی همان معانی را دارند که در شرایط و ضوابط ما وجود دارد و از https://www.coincentral.com/ قابل دسترسی هستند

تعاریف

 • سرویس: سرویس وب سایت https://www.coincentral.com است که توسط Shopov Media LLC اداره می شود

اطلاعات شخصی

داده های شخصی به معنای داده های مربوط به یک فرد زنده است که می تواند از طریق آن داده ها (یا از آن اطلاعات و اطلاعات دیگری که در اختیار ما است یا احتمالاً به دست ما می رسد) شناسایی شود..

 • داده های استفاده

Usage Data داده هایی است که بصورت خودکار جمع آوری می شود یا با استفاده از سرویس یا از خود زیرساخت سرویس (به عنوان مثال ، مدت زمان بازدید از صفحه).

 • کلوچه ها

کوکی ها داده های کوچکی هستند که در دستگاه شما ذخیره می شوند (رایانه یا دستگاه همراه).

 • کنترل کننده داده

Data Controller به معنای شخص حقیقی یا حقوقی است که (یا به تنهایی یا به طور مشترک یا مشترک با اشخاص دیگر) اهداف و نحوه پردازش اطلاعات شخصی را تعیین می کند..

به منظور این سیاست حفظ حریم خصوصی ، ما یک کنترل کننده اطلاعات داده های شخصی شما هستیم.

 • پردازنده های داده (یا ارائه دهندگان خدمات)

پردازنده داده (یا ارائه دهنده خدمات) به معنای هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از طرف کنترل کننده داده داده ها را پردازش می کند.

برای پردازش موثرتر داده های شما ، ممکن است از خدمات ارائه دهندگان خدمات مختلف استفاده کنیم.

 • موضوع داده (یا کاربر)

موضوع داده هر فرد زنده ای است که از سرویس ما استفاده می کند و موضوع داده های شخصی است.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

ما برای ارائه و بهبود خدمات خود به شما ، انواع مختلفی از اطلاعات را برای اهداف مختلف جمع آوری می کنیم.

انواع داده های جمع آوری شده

اطلاعات شخصی

در حین استفاده از سرویس ما ، ممکن است از شما بخواهیم اطلاعات قابل شناسایی شخصی را در اختیار ما قرار دهید که می تواند برای تماس یا شناسایی شما استفاده شود (“اطلاعات شخصی”). اطلاعات قابل شناسایی شخصی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • آدرس ایمیل
 • نام و نام خانوادگی
 • کوکی ها و داده های استفاده

ما ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای برقراری ارتباط با شما با خبرنامه ها ، بازاریابی یا مواد تبلیغاتی و سایر اطلاعاتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد استفاده کنیم. با دنبال کردن پیوند لغو اشتراک یا دستورالعمل های ارائه شده در هر ایمیلی که برای ما ارسال می شود یا با تماس با ما ، می توانید از دریافت این یا همه این ارتباطات از ما خودداری کنید..

داده های استفاده

ما همچنین می توانیم اطلاعاتی راجع به دسترسی و استفاده از سرویس جمع آوری کنیم (“داده های استفاده”). این داده های استفاده ممکن است شامل اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنت رایانه شما (به عنوان مثال آدرس IP) ، نوع مرورگر ، نسخه مرورگر ، صفحات سرویس ما که بازدید می کنید ، زمان و تاریخ بازدید ، زمان صرف شده در آن صفحات ، منحصر به فرد شناسه های دستگاه و سایر داده های تشخیصی.

ردیابی & داده های کوکی ها

ما از کوکی ها و فن آوری های مشابه ردیابی برای ردیابی فعالیت در سرویس خود و نگهداری اطلاعات خاص استفاده می کنیم.

کوکی ها پرونده هایی با مقدار کمی داده هستند که ممکن است دارای شناسه منحصر به فرد ناشناس باشد. کوکی ها از یک وب سایت به مرورگر شما ارسال می شوند و در دستگاه شما ذخیره می شوند. فن آوری های ردیابی همچنین از چراغ ها ، برچسب ها و اسکریپت ها برای جمع آوری و ردیابی اطلاعات و بهبود و تجزیه و تحلیل سرویس ما استفاده می شود.

می توانید به مرورگر خود دستور دهید که از همه کوکی ها امتناع کند یا زمان ارسال کوکی را نشان دهد. با این حال ، اگر کوکی ها را قبول نکنید ، ممکن است نتوانید از برخی از خدمات ما استفاده کنید.

نمونه هایی از کوکی هایی که ما استفاده می کنیم:

 • کوکی های جلسه.ما برای استفاده از سرویس خود از کوکی های جلسه استفاده می کنیم.
 • کوکی های ترجیحی.ما برای به خاطر سپردن تنظیمات و تنظیمات مختلف از کوکی های ترجیحی استفاده می کنیم.
 • کوکی های امنیتی.ما از کوکی های امنیتی برای اهداف امنیتی استفاده می کنیم.

استفاده از داده

Shopov Media LLC از داده های جمع آوری شده برای اهداف مختلف استفاده می کند:

 • برای ارائه و حفظ خدمات ما
 • برای اطلاع رسانی در مورد تغییرات سرویس ما
 • به شما اجازه می دهد هنگام انتخاب این کار در ویژگی های تعاملی سرویس ما شرکت کنید
 • برای پشتیبانی مشتری
 • برای جمع آوری تجزیه و تحلیل یا اطلاعات ارزشمند تا بتوانیم خدمات خود را بهبود ببخشیم
 • برای نظارت بر استفاده از خدمات ما
 • برای شناسایی ، جلوگیری و رسیدگی به مسائل فنی
 • برای ارائه اخبار ، پیشنهادات ویژه و اطلاعات عمومی در مورد کالاها ، خدمات و رویدادهای دیگری که ما ارائه می دهیم ، مشابه مواردی است که قبلاً خریداری یا از آنها سال کرده اید ، مگر اینکه تصمیم به دریافت چنین اطلاعاتی نداشته باشید.

مبانی قانونی پردازش داده های شخصی تحت مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR)

اگر اهل منطقه اقتصادی اروپا (EEA) هستید ، افزایش پایه و اساس قانونی پوکر llc برای جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی شرح داده شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی به اطلاعات شخصی که ما جمع آوری می کنیم و زمینه خاصی که ما آنها را جمع آوری می کنیم بستگی دارد..

Shopov Media LLC ممکن است داده های شخصی شما را پردازش کند زیرا:

 • ما باید با شما قرارداد ببندیم
 • شما به ما اجازه این کار را داده اید
 • پردازش به نفع منافع قانونی ما است و حقوق شما آن را نقض نمی کند
 • برای اهداف پردازش پرداخت
 • برای مطابقت با قانون

حفظ داده ها

Shopov Media LLC اطلاعات شخصی شما را فقط برای مدت زمان لازم برای اهداف تعیین شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی حفظ خواهد کرد. ما اطلاعات شخصی شما را در حدی که برای رعایت تعهدات قانونی خود لازم باشد حفظ و استفاده خواهیم کرد (به عنوان مثال ، اگر برای مطابقت با قوانین قابل اجرا از ما خواسته شود اطلاعات خود را حفظ کنیم) ، اختلافات را حل کنیم و موافقت نامه ها و سیاست های حقوقی خود را اعمال کنیم..

upswing poker llc همچنین داده های استفاده را برای اهداف تجزیه و تحلیل داخلی حفظ خواهد کرد. داده های استفاده معمولاً برای مدت زمان کوتاه تری حفظ می شوند ، مگر در مواردی که این داده ها برای تقویت امنیت یا بهبود عملکرد سرویس ما استفاده می شوند ، یا ما از نظر قانونی موظف به نگهداری این داده ها برای مدت زمان طولانی تر هستیم..

انتقال داده ها

اطلاعات شما ، از جمله داده های شخصی ، ممکن است به رایانه های واقع در خارج از ایالت ، استان ، کشور یا سایر حوزه های قضایی دولتی که در آن قوانین محافظت از داده ها متفاوت از قوانین مربوط به حوزه قضایی شما است ، منتقل و نگهداری شود..

اگر در خارج از ایالات متحده واقع هستید و تصمیم دارید اطلاعاتی را به ما ارائه دهید ، لطفا توجه داشته باشید که ما داده ها از جمله داده های شخصی را به ایالات متحده منتقل می کنیم و در آنجا پردازش می کنیم.

رضایت شما از این سیاست حفظ حریم خصوصی و به دنبال آن ارسال چنین اطلاعاتی نشان دهنده موافقت شما با آن انتقال است.

Shopov Media LLC تمام اقدامات لازم را انجام خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که داده های شما به طور ایمن و مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی رفتار می شود و هیچ گونه انتقال اطلاعات شخصی شما به یک سازمان یا کشور انجام نمی شود ، مگر اینکه کنترل های کافی از جمله امنیت وجود داشته باشد. از اطلاعات و سایر اطلاعات شخصی شما.

افشای داده ها

افشا برای اجرای قانون

در صورت شرایط خاص ، در صورت لزوم قانون یا در پاسخ به درخواست های معتبر مقامات دولتی (به عنوان مثال دادگاه یا آژانس دولتی) ، ممکن است از Coincentral.com LLC مجبور به افشای اطلاعات شخصی شما شود..

الزامات قانونی

upswing poker llc ممکن است اطلاعات شخصی شما را با حسن نیت افشا کند که چنین اقدامی لازم است:

 • برای رعایت یک تعهد قانونی
 • برای محافظت و دفاع از حقوق یا اموال افزاینده پوکر llc
 • برای جلوگیری یا تحقیق درباره سو with رفتار احتمالی در ارتباط با سرویس
 • برای محافظت از ایمنی شخصی کاربران سرویس یا مردم
 • برای محافظت در برابر مسئولیت قانونی

امنیت داده ها

امنیت داده های شما برای ما مهم است ، اما به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت یا روش ذخیره سازی الکترونیکی 100٪ ایمن نیست. در حالی که ما تلاش می کنیم از ابزارهای قابل قبول تجاری برای محافظت از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم ، اما نمی توانیم امنیت مطلق آن را تضمین کنیم.

سیگنال های “ردیابی نکنید”

ما از Do Not Track (“DNT”) پشتیبانی نمی کنیم. Do Not Track ترجیحی است که می توانید در مرورگر وب خود تنظیم کنید تا به وب سایت هایی اطلاع دهید که نمی خواهید ردیابی شوند.

با مراجعه به صفحه تنظیمات یا تنظیمات مرورگر وب خود ، می توانید Do Not Track را فعال یا غیرفعال کنید.

حقوق محافظت از داده های شما تحت مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR)

اگر ساکن منطقه اقتصادی اروپا (EEA) باشید ، از حقوق محافظت از داده خاصی برخوردار هستید. upswing poker llc با هدف برداشتن گام های منطقی به شما اجازه می دهد تا از اطلاعات شخصی خود اصلاح ، اصلاح ، حذف یا محدود کنید.

اگر می خواهید از اطلاعات شخصی شما در مورد شما مطلع شویم و اگر می خواهید این اطلاعات از سیستم ما پاک شود ، با ما تماس بگیرید.

در شرایط خاص ، شما دارای حقوق محافظت از داده زیر هستید:

 • حق دسترسی ، به روزرسانی یا حذف اطلاعاتی که روی شما داریم. هر زمان که امکان پذیر باشد ، می توانید مستقیماً در بخش تنظیمات حساب خود به داده های شخصی خود دسترسی پیدا کنید ، آنها را به روز کنید یا درخواست حذف کنید. اگر خودتان قادر به انجام این اقدامات نیستید ، لطفاً برای کمک به ما با ما تماس بگیرید.
 • حق اصلاح. اگر این اطلاعات نادرست یا ناقص باشد ، شما حق تصحیح اطلاعات خود را دارید.
 • حق اعتراض. شما حق دارید به پردازش اطلاعات شخصی شما اعتراض کنید.
 • حق محدودیت. شما حق دارید درخواست کنید که پردازش اطلاعات شخصی شما را محدود کنیم.
 • حق قابلیت انتقال داده. شما حق دارید نسخه ای از اطلاعاتی را که در اختیار شما قرار داده ایم به صورت ساختاری ، قابل خواندن توسط ماشین و معمولاً در اختیار شما قرار دهد..
 • حق پس گرفتن رضایت. شما همچنین حق دارید رضایت خود را در هر زمانی که پوکر در حال افزایش به رضایت شما برای پردازش اطلاعات شخصی شما متکی است ، پس بگیرید..

لطفا توجه داشته باشید که ممکن است قبل از پاسخ به چنین درخواست هایی ، از شما بخواهیم هویت خود را تأیید کنید.

شما حق دارید در مورد جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی خود به یک سازمان حفاظت از داده ها شکایت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با مقام حفاظت از داده های محلی خود در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) تماس بگیرید.

ارائه دهندگان خدمات

ما ممکن است از شرکتها و اشخاص ثالث برای تسهیل خدمات خود (“ارائه دهندگان خدمات”) ، ارائه خدمات از طرف ما ، انجام خدمات مربوط به خدمات یا کمک به ما در تجزیه و تحلیل نحوه استفاده از خدمات خود استفاده کنیم..

این اشخاص ثالث فقط برای انجام این وظایف از طرف ما به داده های شخصی شما دسترسی دارند و موظف هستند آنها را برای اهداف دیگر افشا نکنند و استفاده نکنند.

تجزیه و تحلیل

ما ممکن است از سرویس دهنده های شخص ثالث برای نظارت و تجزیه و تحلیل استفاده از خدمات خود استفاده کنیم.

 • تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

Google Analytics یک سرویس تجزیه و تحلیل وب است که توسط Google ارائه می شود و ترافیک وب سایت را ردیابی و گزارش می کند. Google از داده های جمع آوری شده برای ردیابی و نظارت بر استفاده از سرویس ما استفاده می کند. این داده ها با سایر سرویس های Google به اشتراک گذاشته می شوند. Google ممکن است از داده های جمع آوری شده برای زمینه سازی و شخصی سازی تبلیغات شبکه تبلیغاتی خود استفاده کند.

با نصب افزونه مرورگر انصراف از Google Analytics ، می توانید از فعال کردن فعالیت خود در سرویس برای Google Analytics انصراف دهید. این افزونه از اشتراک اطلاعات Google Analytics JavaScript (ga.js ، analytics.js و dc.js) با Google Analytics درباره فعالیت بازدیدها جلوگیری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات حریم خصوصی Google ، لطفاً از حریم خصوصی Google بازدید کنید & وب سایت شرایط: https://policies.google.com/privacy؟hl=fa

بازاریابی مجدد رفتاری

upswing poker llc پس از بازدید از خدمات ما ، از خدمات بازاریابی مجدد برای تبلیغ در وب سایت های شخص ثالث برای شما استفاده می کند. ما و فروشندگان شخص ثالث خود از کوکی ها برای اطلاع رسانی ، بهینه سازی و ارائه تبلیغات بر اساس بازدیدهای قبلی شما از سرویس ما استفاده می کنیم.

 • Google AdWords

سرویس بازاریابی مجدد Google AdWords توسط Google Inc ارائه می شود.

با مراجعه به صفحه تنظیمات Google Ads می توانید از Google Analytics برای نمایش تبلیغات خودداری کرده و تبلیغات Google Display Network را سفارشی کنید: https://www.google.com/settings/ads

Google همچنین نصب افزونه مرورگر انصراف از Google Analytics را توصیه می کند – https://tools.google.com/dlpage/gaoptout – برای مرورگر وب خود افزودنی مرورگر Opt-out Google Analytics این امکان را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند که از جمع آوری و استفاده از اطلاعات آنها توسط Google Analytics جلوگیری کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات حریم خصوصی Google ، لطفاً از حریم خصوصی Google بازدید کنید & وب سایت شرایط: https://policies.google.com/privacy؟hl=fa

 • فیس بوک

خدمات بازاریابی مجدد فیس بوک توسط Facebook Inc ارائه می شود.

با مراجعه به این صفحه می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تبلیغات مبتنی بر علاقه از فیس بوک کسب کنید: https://www.facebook.com/help/164968693837950

برای انصراف از تبلیغات مبتنی بر علاقه Facebook ، این دستورالعمل ها را از Facebook دنبال کنید: https://www.facebook.com/help/568137493302217

فیس بوک به اصول خودتنظیمی تبلیغات رفتاری آنلاین که توسط اتحادیه تبلیغات دیجیتال تاسیس شده است ، پایبند است. همچنین می توانید از طریق اتحادیه تبلیغات دیجیتال در ایالات متحده از Facebook و سایر شرکت های شرکت کننده انصراف دهید https://www.aboutads.info/choices/, اتحاد تبلیغات دیجیتال کانادا در کانادا https://youradchoices.ca/ یا اتحادیه تبلیغات دیجیتال تعاملی اروپا در اروپا https://www.youronlinechoices.eu/, یا با استفاده از تنظیمات دستگاه همراه خود انصراف دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه های حفظ حریم خصوصی فیس بوک ، لطفاً به خط مشی داده فیس بوک مراجعه کنید: https://www.facebook.com/privacy/explanation

مبلغ پرداختی

ما ممکن است محصولات و یا خدمات پولی را در این سرویس ارائه دهیم. در این صورت ، ما از سرویس های شخص ثالث برای پردازش پرداخت استفاده می کنیم (به عنوان مثال پردازنده های پرداخت).

ما جزئیات کارت پرداخت شما را ذخیره یا جمع آوری نمی کنیم. این اطلاعات مستقیماً در اختیار پردازنده های پرداخت شخص ثالث ما قرار می گیرد که استفاده از اطلاعات شخصی شما توسط سیاست حفظ حریم خصوصی آنها کنترل می شود. این پردازنده های پرداخت از استانداردهای تعیین شده توسط PCI-DSS كه توسط شورای استانداردهای امنیتی PCI اداره می شود ، پیروی می كنند ، كه تلاش مشترک مارك هایی مانند Visa ، Mastercard ، American Express و Discover است. الزامات PCI-DSS به اطمینان از رسیدگی ایمن به اطلاعات پرداخت کمک می کند.

پردازنده های پرداختی که با آنها کار می کنیم:

 • راه راه

سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را می توان در مشاهده کرد https://stripe.com/us/privacy

 • PayPal یا Braintree

سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را می توان در مشاهده کرد https://www.paypal.com/webapps/mpp/ua/privacy-full

پیوند به سایتهای دیگر

سرویس ما ممکن است حاوی پیوندهایی به سایتهای دیگری باشد که توسط ما اداره نمی شوند. اگر روی پیوند شخص ثالث کلیک کنید ، به سایت شخص ثالث هدایت می شوید. ما اکیداً به شما توصیه می کنیم که سیاست حفظ حریم خصوصی هر سایتی را که بازدید می کنید مرور کنید.

ما هیچ کنترلی بر محتوا ، خط مشی های رازداری یا عملکرد هیچ سایت یا خدمات شخص ثالثی نداریم و هیچ مسئولیتی بر عهده ما نیست.

حریم خصوصی کودکان

سرویس ما خطاب به افراد زیر 18 سال (“کودکان”) نمی کند.

ما آگاهانه اطلاعات قابل شناسایی شخصی را از افراد زیر 18 سال جمع آوری نمی کنیم. اگر والدین یا سرپرست هستید و می دانید فرزند شما اطلاعات شخصی را در اختیار ما قرار داده است ، لطفا با ما تماس بگیرید. اگر متوجه شویم که بدون تأیید رضایت والدین ، ​​اطلاعات شخصی فرزندان را جمع آوری کرده ایم ، اقداماتی را برای حذف این اطلاعات از سرورهای خود انجام می دهیم.

تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

ما ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی خود را هر از گاهی به روز کنیم. ما با ارسال سیاست حفظ حریم خصوصی جدید در این صفحه ، هرگونه تغییر را به شما اطلاع خواهیم داد.

قبل از اینکه تغییرات تغییر کند ، ما از طریق ایمیل و / یا یک اخطار برجسته در مورد خدمات خود به شما اطلاع خواهیم داد و “تاریخ موثر” را در بالای این سیاست حفظ حریم خصوصی به روز می کنیم.

به شما توصیه می شود برای هرگونه تغییر ، این سیاست حفظ حریم خصوصی را به صورت دوره ای مرور کنید. تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی هنگامی اعمال می شود که در این صفحه قرار گیرد.

با ما تماس بگیرید

اگر در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی سوالی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید: