بیت کوین چیست

دنیای بیت کوین هم با هیجان و هم با کنجکاوی بسیار شگفت انگیز است و هم فرصت بالقوه بالقوه برای افزایش ناگهانی را دارد. همه از جوهای روزمره گرفته تا کارشناسان معتبر برای موفقیت بیت کوین شرط بندی می کنند.

8 سال از انتشار بیت کوین می گذرد. از همه قابل توجه تر ، ما تیترهایی از افرادی را دیده ایم که بخت و اقبال اولیه بیت کوین را خریداری کرده اند به میلیونرهای کودک تبدیل شده اند. با پتانسیل بسیار زیاد ارزهای رمزپایه جدید ، توجه ما اغلب به بیت کوین به عنوان یک نمونه کاملاً جالب از آنچه در آینده رخ می دهد معطوف می شود..

ما این راهنما را برای آموزش شما در مورد بیت کوین طراحی کرده ایم تا با سرعت و آمادگی برای پیوستن به دنیای رمزنگاری آماده شوید.

بیت کوین چیست?

بیت کوین به عنوان یک نرم افزار منبع باز در سال 2009 منتشر شد ، اغلب به عنوان اولین ارز رمزنگاری شده در جهان شناخته می شود و می باشد بهترین تعریف به عنوان یک ارز دیجیتال است که فقط به صورت الکترونیکی وجود دارد.

بیت کوین غیرمتمرکز است, به این معنی که یک مرجع صدور مرکزی یا یک نهاد سیاسی ندارد که میزان بیت کوین در گردش را کنترل کند. اما پلتفرم بیت کوین دور از هرج و مرج است.

کل فرآیند کاملاً ساده و سازمان یافته است: دارندگان بیت کوین قادر به انتقال بیت کوین از طریق شبکه همتا به همتا هستند. این نقل و انتقالات از طریق “بلاکچین” ردیابی می شود که معمولاً به آن a می گویند دفتر بزرگ. این دفتر کل معاملات بیت کوین را که تاکنون انجام شده ثبت می کند. هر “بلوک” در زنجیره بلوک از یک ساختار داده بر اساس ساخته شده است درختان رمزگذاری شده Merkle. این به ویژه برای شناسایی پرونده های کلاهبرداری یا خراب مفید است. اگر یک پرونده در یک زنجیره خراب یا جعلی باشد ، بلاکچین از آسیب رساندن به بقیه دفتر جلوگیری می کند.

به جای اعتماد به دولت برای چاپ ارز جدید, برنامه نویسی بلاکچین Bitcoin هنگام ساخت بیت کوین و تولید تعداد بیت کوین کار می کند. همچنین این سایت محل نگهداری بیت کوین را کنترل می کند و از صحت معاملات اطمینان می یابد.

در حال حاضر حدود 17 میلیون بیت کوین در گردش. هیچ آژانس نظارتی مرکزی یا دولتی کنترل عرضه بیت کوین را ندارد ، به این معنی که عرضه توسط طراحی کنترل می شود. کل عرضه ای که تاکنون ایجاد شده است 21 میلیون بیت کوین است.

این سرفصل این بحث را مطرح می کند که بیت کوین در مقیاس بندی می تواند مشکلاتی داشته باشد. با این حال ، از آنجا که بیت کوین اساساً قابل تقسیم است (منظور این است که کاربران می توانند تا حد 0.00000001 بیت کوین منتقل کنند) ، این مسئله در حقیقت مقیاس بندی ایجاد نمی کند. رقم جادویی 21 میلیون دلخواه است.

اعتقاد بر این است که بیت کوین برای تبدیل شدن به یک ارز تورمی برای مبارزه با استفاده دولت از تورم به عنوان مالیات پنهان برای توزیع مجدد ثروت بدست آمده ، طراحی شده است. بسیاری از افراد بیت کوین را بخاطر توانمند سازی مردم با سرنگونی قدرت چاپ ارز سیاستمداران موقت ستایش می کنند.

بیت کوین چگونه کار می کند?

یکی از جذاب ترین ویژگی های بیت کوین ، فرآیند راستی آزمایی بی رحمانه آن است که خطر تقلب را بسیار کم می کند. از آنجا که بیت کوین غیرمتمرکز است ، داوطلبان – که به آنها “استخراج کنندگان” می گویند – بلاکچین را بطور مداوم بررسی و به روز می کنند. پس از تأیید مقدار معاملات مشخص ، بلاک دیگری به بلاکچین اضافه می شود و تجارت به طور معمول ادامه می یابد.

“استخراج” چیست?

به جای اینکه یک سرور مرکزی واحد هر تراکنش را تأیید کند ، اساساً هر شخص دیگری در شبکه هر تراکنش را تأیید می کند.

“معدن کاران” را نشانه بگیرید

بگذارید فرایند را ساده کنم تا همه درک کنیم: معدنچیان با یک مسئله ریاضی پیچیده روبرو می شوند و اولین کسی که مسئله ریاضی را حل می کند ، بلوک تأیید شده معاملات را به دفتر می افزاید. محاسبات بر اساس اثبات کار (POW) یا اثبات اینکه حداقل مقدار انرژی برای دریافت پاسخ صحیح صرف شده است.

هیچ انسانی واقعاً در حالی که بر روی رایانه هایی که تکه های کاغذ نوت بوک و ماشین حساب دارند و کارهای خانه را قبل از حساب انجام می دهند خم نشده است. سخت افزار برای انجام استخراج بیت کوین استفاده می شود. اگر به دنبال یک شریک ایده آل برای پروژه های بیت کوین خود هستید ، استخراج بیت کوین را با آن شروع کنید D- مرکزیخدمات جابجایی میزبانی معادن.

سیستم پاداش داخلی Bitcoin با تعداد زیادی بیت کوین ، ماینرهای موفق را جبران می کند. پاداش به مرور در هر برنامه نویسی بیت کوین تغییر می کند و پاداش بلوک تقریباً هر چهار سال به نصف می رسد. پاداش فعلی هر بلاک تراکنش تأیید شده در حدود 12.5 بیت کوین است.

فرآیندهای استخراج به طور فزاینده ای پیچیده تر شده است. محبوب ترین روش از مدارهای مجتمع ASICS – Application-Specific استفاده می کند. ASICS سیستم های سخت افزاری مشابه کامپیوترهای CPU هستند که تنها به دلیل استخراج بیت کوین ساخته شده اند.

عملیات استخراج بیت کوین تلاش و قدرت زیادی می خواهد و رقابت زیاد باعث می شود افراد تازه وارد نتوانند وارد مسابقه و سود شوند. یک استخراج کننده جدید نه تنها نیاز به داشتن قدرت محاسبات کافی و دانش لازم برای استفاده از آن برای برتری در رقابت دارد بلکه به سرمایه زیادی نیز برای تأمین اعتبار عملیات نیاز دارد..

یک نمونه معامله ساده بیت کوین

اگرچه به نظر می رسد درک فناوری اصلی بیت کوین دشوار است ، اما استفاده از بیت کوین کار دشواری نیست. در اینجا مثالی از ساده بودن معامله بیت کوین در دنیای واقعی آورده شده است.

اینفوگرافیک معامله ساده بیت کوین

کیف پول بیت کوین: چگونه بیت کوین خود را ذخیره کنیم

بنابراین ، این ارز دیجیتال را دریافت کرده اید. واقعاً نمی توانید آن را در جیب خود ببندید. قبل از شروع به ذخیره رمزنگاری ها ، تعریف های مفیدی را مرور کنیم:

 1. بستر تبادل: جایی که شما با ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، اتریوم یا Litecoin پول مبادله می کنید. همچنین می توانید یک ارز رمزنگاری شده را با ارز دیگر معامله کنید.
 2. سکوی کیف پول: در اصل یک حساب بانکی است که ارزهای رمزپایه شما در آن نگهداری می شود.
 3. کیف پول سخت: کیف پول “آفلاین” که به شبکه پیوند ندارد.
 4. کلید رمزنگاری عمومی: شماره حساب شما مشابه نحوه ارسال پول شخصی به حساب بانکی شما از طریق شماره حساب شما ، کلید رمزنگاری عمومی شما اطلاعاتی است که برای دریافت رمزنگاری به شخصی می دهید.
 5. کلید رمزنگاری خصوصی: کلیدی که به شما امکان می دهد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه خود را صرف کنید. شما با جان خود از این محافظت می کنید. اگر کسی به آن دسترسی داشته باشد ، می تواند بیت کوین های شما را انتقال دهد (سرقت!).

اکنون که این کار را از دست ما خارج شد ، می توانیم در مورد کیف پول بیت کوین بهتر بحث کنیم.

وقتی از هک شدن بیت کوین می شنوید ، احتمالاً در مورد هک شدن “پلت فرم مبادله” شنیده اید. از آنجا که ساختار بلاکچین بیت کوین هک کردن آن را کاملاً دشوار می کند (مرز غیرممکن است) ، بسیار امن در نظر گرفته می شود.

با این وجود مبادلات یک است داستان متفاوت. شاید قابل توجه ترین هک هک MtGox مستقر در توکیو در سال 2014 باشد ، جایی که ناگهان 850،000 بیت کوین با ارزش بیش از 350 میلیون دلار از سیستم عامل ناپدید شد. این به معنای هک شدن بیت کوین نیست. این فقط به معنای هک شدن بستر تبادل است. تصور کنید بانکی در آیووا سرقت می شود: دلار آمریکا دزدی نشد ، بانک این کار را کرد.

صنایعی که پیرامون بیت کوین وجود دارند ، جدید هستند و بدون قید و بند نیستند. مارک آندرسن طرفدار بیت کوین و سرمایه گذار گرانقدر محترم اظهار داشت, “MtGox مجبور شد برای رشد Bitcoin بمیرد. نقش قبلی آن از اوایل روزهای بیت کوین توسط نهادهای قدرتمند و بهتر جایگزین شده است. “

حتی اگر اکثر سیستم عامل های کیف پول بسیار ایمن در نظر گرفته شده اند ، احتمال هکرها باعث می شود بسیاری از کاربران بی نظیر باشند. این روزها ، بسیاری صرافی بیت کوین سرمایه گذاری های هنگفتی را از سرمایه گذاران خطر پذیر دریافت کرده اند. آنها همچنین اکنون بسیار شدیدتر تنظیم شده اند ، به ویژه افرادی که در خارج از ایالات متحده مستقر هستند. شما می توانید هر مبادله بیت کوین را با بقیه مقایسه کرده و بررسی های عمیق ما را در راهنمای نحوه خرید بیت کوین مشاهده کنید. ما همچنین دو گزینه برتر پیشنهادی خود را در زیر آورده ایم: “

این ما را به کیف پول های سخت می رساند. کیف پول سخت در واقع یک USB است که به کاربران امکان می دهد کلیدهای رمزنگاری خود را به صورت آفلاین و خارج از مبادلات ذخیره کنند. کلید رمزنگاری شما فقط روی کیف پول سخت شما زندگی می کند و هک کردن آن غیرممکن است (مگر اینکه کسی کیف پول سخت شما را بدزدد).

.کیف پول سخت افزاری ledger nano s

کیف پول های سخت به قدری ایمن هستند که داستان های بی شماری از مردم در مورد بی توجهی کیف پول سخت پر از رمزنگاری وجود دارد و هرگز قادر به بازیابی هزاران ، صدها هزار یا میلیون ها بیت کوین نیستند..

برخی از کاربران استفاده از “کیف پول کاغذی “ که در اصل کلیدهای رمزنگاری شما روی یک تکه کاغذ است که مانند طاق بانک در جایی امن ذخیره شده است. گرچه کیف پول های کاغذی توصیه نمی شوند ، اما می توانند توسط یک تولید کننده کلید آنلاین انجام شوند (به دلیل تهدیدات بدافزار توصیه نمی شود) یا به صورت دستی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کیف پول های بیت کوین ، راهنمای یافتن بهترین کیف پول بیت کوین را مطالعه کنید.

چرا از بیت کوین استفاده کنیم?

به دلایل مختلف از بیت کوین اغلب بعنوان آینده دنیای پولی یاد می شود.

 • غیرمتمرکز است و قدرت را به مردم بازمی گرداند. بیت کوین تنها یک سال پس از بحران های مالی سال 2008 راه اندازی شد ، بسیاری از افراد را که سیستم مالی فعلی را ناپایدار می دانند ، جذب کرده است. این عامل قلب کسانی را که با سو susp ظن به سیاستمداران و دولت نگاه می کنند ، جلب کرده است. جای تعجب نیست که جامعه عظیمی از ایدئولوژیست هایی که به طور فعال در دنیای ارزهای رمزنگاری در حال ساخت ، خرید و کار هستند وجود دارد.
 • آزادی. این مفهوم که می توان میلیون ها یا میلیاردها دلار بیت کوین از مرزها حمل کرد ، در هر زمان برای هر چیزی پرداخت کرد و مجبور به انتظار برای تاخیرهای طولانی مدت بانکی بود ، یک نقطه فروش عمده است.
 • امنیت. پرداخت های بیت کوین لزوماً به اطلاعات شخصی فرد مرتبط نیست. از آنجا که اطلاعات شخصی از معاملات خارج است ، کاربران در معرض تهدیدهایی مانند سرقت هویت نیستند. همچنین برای اطمینان از امنیت پول شما می توان از بیت کوین پشتیبان تهیه و رمزگذاری کرد.
 • هزینه های معامله کم. بانک ها و شرکت هایی مانند PayPal برای ارسال و دریافت پول هزینه دریافت می کنند. بیت کوین 2.5٪ “کارمزد معامله” را جایگزین کسری از آن می کند.

دفتر لایتغیر. دفتر کل بلاکچین بیت کوین عینی است. مردم اعتماد دارند که منصفانه باشد زیرا مبتنی بر ریاضیات محض است ، نه خطای انسانی و فساد سیاستمداران مشکوک.

معایب بیت کوین چیست?

با وجود تمام مزایای آن ، بیت کوین هنوز هم برخی از مسائل قابل توجه را ایجاد می کند.

شاید یکی از بزرگترین دلایلی که همه در قطار بیت کوین پرش نکرده اند ، به دلیل عدم اطمینان قیمت آن است. بسیاری از مردم نگران

 1. منطقه خاکستری قانونی. دولت های بزرگ تا حد زیادی در حاشیه مانده اند و این به ترتیب هم حس بالقوه و هم ترس را برای طرفداران و منتقدان بیت کوین ایجاد کرده است. بیت کوین توسط یک سازمان نظارتی پشتیبانی نمی شود و یک دولت از طریق فنی با پشتیبانی از یک ارز غیرمتمرکز قدرت را واگذار می کند. این رسماً رسماً رفع نشده است. قیمت بیت کوین به هر اخباری درباره نظر دولت ایالات متحده درباره ارزهای رمزپایه بسیار حساس است. به عنوان مثال ، هنگامی که SEC تأییدیه را رد کرد محصولات مبادله شده مبتنی بر بیت کوین– در واقع دارایی های مورد حمایت بیت کوین در بازار سهام – در سال 2017 ، قیمت بیت کوین 18 درصد کاهش یافت. با این وجود قیمت و پذیرش بیت کوین تحت تأثیر اقدامات دولت قرار می گیرد ، دولتها قادر به جرم انگاری بیت کوین نیستند. در واقع ، دولت هایی مانند ایالات متحده و چین با برخی ظرفیت ها روی آن سرمایه گذاری کرده اند.
 2. هک تبادل. همانطور که در بالا گفته شد ، هک تبادل هیچ ارتباطی با یکپارچگی سیستم بیت کوین ندارد … اما بازار فارغ از هر چیز دگرگون می شود. به نظر می رسد این روند به حداقل می رسد زیرا کاربران می بینند که رمزنگاری ها از هک های مبادله بهبود می یابند. با تکامل و امنیت بیشتر مبادلات ، این تهدید کمتر مطرح می شود. علاوه بر این ، سرمایه گذاری های خارجی که به بورس انجام می شود ، سرمایه را برای تقویت آنها فراهم می کند.
 3. عدم نقدینگی. این بیشتر بخاطر سقف بازار 47 دلاری بیت کوین است ، اما هنوز هم باعث عرق کردن کاربران می شود. بسیار بعید است که قیمت بیت کوین سقوط کند و شما نتوانید اقدامی انجام دهید ، اما هنوز هم ناراحت کننده است. هرچند سرمایه گذاران بیشتری سرمایه گذاری می کنند ، نقدینگی به یک خطر ناچیز تبدیل می شود ، زیرا احتمالاً همیشه خریدار منتظر بیت کوین است.
 4. نوسان. همین دلیل جذب بسیاری از دلالان به بیت کوین به همان دلیل است که بسیاری از کاربران بالقوه درگیر شدن در این امر مردد هستند. کاربرانی که به بیت کوین به عنوان گزینه سرمایه گذاری سوداگرانه نگاه می کنند ، اساساً در این روند قمار می کنند و قیمت آینده بیت کوین تا حد زیادی ناشناخته است. تخمین زده می شود که بیت کوین ظرف چند سال هر دو پنی ارزش داشته باشد ، در حالی که برخی پیش بینی می کنند که یک تک در مدت سه سال بیت کوین 500 هزار دلار ارزش دارد. با ادامه سرمایه گذاران جدید و رشد محدودیت بازار ، قیمت بیت کوین می تواند با ثبات تر شود.
 5. عدم تصویب توسط مشاغل. نوسانات قیمت دلیل بزرگی است که بسیاری از مشاغل هنوز نتوانسته اند بیت کوین را به عنوان نوعی پرداخت در نظر بگیرند. افزایش پذیرش مصرف کننده و ثبات قیمت در نهایت این معایب را کاهش می دهد.

عیب دیگر این است که اگرچه بسیاری از افراد نام بیت کوین را شنیده اند ، تعداد کمی دقیقاً می فهمند که چیست یا چگونه کار می کند. راهنماهایی مانند این به سوزن زدن و ایجاد پایه کمک می کنند ، اما در نهایت کاربران می توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

قدرت بیت کوین در اثر شبکه آن است. هرچه بیشتر این خبر را گسترش دهیم و جامعه بیت کوین را رشد دهیم ، وضعیت بیت کوین ما بهتر خواهد بود.

نحوه خرید بیت کوین

همانطور که در بالا ذکر شد ، در سالهای اولیه بیت کوین یافتن مکانی قابل اعتماد برای خرید ارز رمزنگاری شده به ویژه برای کسانی که نمی دانستند دشوار بود. نحوه خرید بیت کوین. با افزایش تقاضا برای بیت کوین ، تعداد زیادی شرکت جدید برای کمک به خرید آسان بیت کوین جوانه زده اند.

این روزها ، بسیاری از صرافی های بیت کوین سرمایه گذاری های هنگفتی را از سرمایه گذاران خطر پذیر دریافت کرده اند. آنها همچنین اکنون بسیار شدیدتر تنظیم شده اند ، به ویژه افرادی که در خارج از ایالات متحده مستقر هستند. شما می توانید مبادلات را مقایسه کرده و بررسی های عمیق ما را در راهنمای نحوه خرید بیت کوین مشاهده کنید. ما همچنین دو گزینه برتر پیشنهادی خود را در زیر آورده ایم:

 • Coinbase در سال 2012 با این امید که راهی آسانتر برای خرید بیت کوین به کاربران بدهد ، راه اندازی شد. از زمان راه اندازی ، استارت آپ مستقر در سانفرانسیسکو به متداول ترین گزینه خرید برای تازه واردان تبدیل شده است. بیشتر می توانید در Coinbase Review و Guide’s User کامل ما بیاموزید.

Coinbase خرید بیت کوین

 • جوزا در سال 2015 توسط تایلر و کامرون وینکلووس تاسیس شد. در حالی که آنها اخیراً از بسیاری از رقبای خود راه اندازی شده اند ، ارز رمزنگاری مستقر در نیویورک به سرعت شهرت زیادی در جامعه رمزنگاری ها ایجاد کرده است. بیشتر می توانید در Gemini Review و راهنمای کاربر ما بیاموزید.

چه کسی بیت کوین را اختراع کرد?

Satoshi Nakamoto در طراحی بیت کوین اعتبار دارد. ناکاموتو ادعا می کند مردی است که در ژاپن متولد 5 آوریل 1975 است اما گمانه زنی هایی وجود دارد که وی در واقع یا یک برنامه نویس منفرد است یا گروهی از برنامه نویسان با گرایش به علوم کامپیوتر و رمزنگاری پراکنده در ایالات متحده یا اروپا.

اعتقاد بر این است که ناکاموتو اولین پایگاه داده بلاکچین را ایجاد کرده و اولین کسی است که مشکل دو برابر هزینه های دیگر ارز دیجیتال را حل نکرده است. در حالی که خالق Bitcoin درگیر رمز و راز است ، وضعیت Wizard of Oz او مانع از محبوبیت بیشتر ارز دیجیتال در بین افراد ، مشاغل و حتی دولت ها نشده است.

محبوبیت Bitcoin

مهم است که به محبوبیت Bitcoin در طول زمان نگاهی بیندازید زیرا … خوب ، نگاهی به زیر بیندازید:

حجم جستجوی بیت کوین

حجم جستجو برای “بیت کوین”. مقدار 100 محبوبیت اوج است.

Google Trends ساختار نمودار را نشان می دهد تا یک علاقه جستجوی نسبی را به بالاترین نقاط نمودار نشان دهد. مقدار 100 بالاترین میزان محبوبیت برای اصطلاح “بیت کوین” است و مقدار 50 به معنای محبوبیت آن در آن زمان است. نمره 0 نشان می دهد که این اصطلاح کمتر از 1٪ محبوبیت اوج داشته است. شگفت آور است که چگونه جستجوهای مربوط به بیت کوین در چند سال گذشته افزایش یافته است.

هنگامی که بیت کوین در سال 2009 شروع به گردش کرد ، متولیان اولیه آن متشکل از برنامه نویسان و تعداد زیادی از افراد فنی بودند. محبوبیت آن با گذشت زمان نشان می دهد که با استانداردتر شدن بیت کوین ، بسیاری از معایب بیت کوین از بین می رود.

جای تعجب نیست که قیمت بیت کوین با افزایش تقاضا رشد کرده است. همانطور که مشاهده می کنید ، با اطلاعات بیشتر افراد در مورد بیت کوین و کاربردهای فنی آن ، خریداران بیشتری وارد بازار می شوند و قیمت را افزایش می دهند.

محبوبیت بیت کوین بدون شک مزیت شماره یک آن نسبت به ارزهای رمزپایه دیگر است. بیت کوین با به دست آوردن تعداد زیادی پذیرنده و کاربر ، به اثر شبکه ای دست یافته است که حتی کاربران بیشتری را به خود جلب می کند. کاربرانی که در غیر این صورت با نگرانی بیشتری در یک ارز دیجیتال نسبتاً ناشناخته و اثبات نشده سرمایه گذاری می کنند ، با عملکرد Bitcoin در طول زمان ، جامعه در حال رشد آن و این واقعیت که افرادی که می شناسند رمزنگاری می کنند اطمینان می یابند.

اولین مزیت متحرک ، محبوبیت و اثر شبکه بیت کوین ، آن را به عنوان محبوب ترین ارز رمزنگاری شده با بزرگترین سقف بازار تقویت کرده است.. رقبایی مانند Litecoin ممکن است از مزایای فنی بیشماری نسبت به الگوریتم بیت کوین برخوردار باشند (اطلاعات بیشتر در مورد آن را در اینجا ببینید) ، اما آنها فقط کسری از کلاه بازار بیت کوین را در اختیار دارند و جوامع در حال کاهش آنها عمدتا از وفاداران ، دلالان و خریداران ضد بیت کوین متضاد تشکیل شده است..

آنچه ما می توانیم از محبوبیت Bitcoin یاد بگیریم

درک اینکه چه چیزی باعث محبوبیت بیت کوین می شود به ما امکان می دهد نه تنها به کجا هدایت بیت کوین بپردازیم بلکه به طور کلی سایر ارزهای رمزنگاری شده نیز فعالیت می کنند. بیت کوین بهتر از هر ارز رمزنگاری شده دیگری می تواند کاربران را به خود جلب کند زیرا …

 1. این اثر شبکه است. شبکه Bitcoin’s ارزش خود را برای تازه واردان تأیید می کند و نرخ رشد ویروسی را به Bitcoin می دهد.
 2. سرپوش بازار بالا آرامش بخش است. محدودیت بازار عظیم بیت کوین به کاربران احساس امنیت و ثبات می بخشد زیرا دستکاری در آن دشوارتر است و کمتر در معرض نوسان شدید قیمت است. بیت کوین با سقف بازار بیش از 100 میلیارد دلار ، در مقایسه با یک سرمایه گذاری رمزنگاری بسیار مطمئن تر است.
 3. حدس و گمان اعداد را هدایت می کند. بسیاری از کاربران بیت کوین بیت کوین خود را در دست دارند به امید فروش روزی برای سود کلان. با مقالات خبری به تصویر کشیدن میلیونرهای بیت کوین به عنوان بچه های خوش شانسی که اوایل کار را شروع کردند, واقعاً نمی توانید آنها را سرزنش کنید. به عنوان مثال ، اگر 5 دلار لاته خود را برای 2000 بیت کوین در یک صبح در سال 2010 خرج می کردید ، ارزش آنها امروز حدود 5.4 میلیون دلار است. باعث می شود واقعاً آرزو کنید که بودجه استارباکس خود را بهتر مدیریت کنید ، اینطور نیست?

خبر توجه را به خود جلب می کند و توجه باعث فهم می شود. در حالی که بسیاری از مردم صرفاً در جستجوی سود مالی به ارزهای رمزپایه مراجعه کرده اند ، اما تعداد زیادی از افراد به سادگی کنجکاو هستند. برخی از مردم دور هم جمع شده اند و سعی می کنند بفهمند که رمز و راز چیست. در حالی که کاربران بیشتری اثر شبکه بیت کوین را افزایش می دهند ، افراد بیشتری که درک عمیقی از رمزنگاری ها دارند ، جامعه فعال بیت کوین را نیز تقویت می کنند.

افکار نهایی

بیت کوین هنوز ارز نسبتاً جوانی است اما به پذیرش و رشد قابل توجه کاربر دست یافته است. شبکه Bitcoin فقط زمانی تقویت می شود که افراد بیشتری سرویس ATM بیت کوین را کسب می کنند تا با فن آوری و پتانسیل اساسی بیت کوین در رابطه با سایر روش های ذخیره ارزش اطلاعات کسب کنند..

بیت کوین به عنوان گل سرسبد ناوگان ارزهای رمزپایه ، ارز رمزپایه “دروازه” در نظر گرفته می شود. درک توانایی بالقوه بیت کوین اولین قدم اساسی برای دیدن راه حل های درخشان است که در جهان ارزهای رمزنگاری شده کار می شود.

بیت کوین آینده ای را ترسیم می کند که تفاوت فاحشی با دنیای فیات محور امروز دارد. این برای اکثریت قریب به اتفاق هیجان انگیز است یا ناراحت کننده است. خود را به بهترین منابع ممکن مجهز کنید. در جوامعی فعال شوید که علاوه بر کاربردهای فنی بیت کوین و سایر رمزنگاری ها ، بلکه توانایی بالقوه آنها در ایجاد اختلال در هر بازار را بیشتر مورد بررسی قرار می دهند. خود را پرانتز کنید. Cryptos می آیند.