پذیرش شرایط

  • به CoinCentral خوش آمدید. با خواندن و ادامه استفاده از سایت ما ، شما (“شما” یا “شما”) با شرایط استفاده زیر (“ToU”) و سیاست حفظ حریم خصوصی ما موافقت می کنید. این وب سایت توسط CoinCentral ، Inc (“CoinCentral” ، “ما” “ما” “خود”) ، ایروین ، کالیفرنیا اداره می شود. این شرایط استفاده حاکم است و توافق نامه ای بین شما و ما در مورد استفاده شما از دستور برای سایر وب سایت های اداره شده توسط ما ، از جمله وب سایت های اختصاص داده شده به کنفرانس های اجماع و ساخت ، هرگونه برنامه کاربردی تلفن همراه که توسط ما اداره می شود یا تأیید می شود و سایر ابزارهای ارتباطی تشکیل می شود. از جمله پست الکترونیکی یا هر روش تحویل محتوای دیگر (در مجموع ، “سایت های CoinCentral”).

ما حق را در هر زمان برای خود محفوظ می داریم:

  • شرایط و ضوابط ToU را تغییر دهید ؛
  • تغییر تمام یا هر بخش از سایتهای CoinCentral ، از جمله حذف یا قطع هرگونه محتوا یا ویژگی سایتهای CoinCentral. یا
  • سایر شرایط استفاده از سایتهای CoinCentral از جمله هزینه ها یا سایر تغییرات برای تحقیق را تغییر دهید (با صلاح دید ما با توجه کافی).

هر تغییری که در ToU ایجاد کنیم ، بلافاصله پس از ارسال ToU اصلاح شده در CoinCentral.com ، م effectiveثر خواهد بود.

مطالب موجود در سایتهای CoinCentral

تمام اطلاعات و سایر مطالب نمایش داده شده ، منتقل شده یا استفاده شده در ارتباط با سایت های CoinCentral ، از جمله برای مثال تبلیغات ، دایرکتوری ها ، راهنماها ، مقالات ، نظرات ، نظرات ، متن ، عکس ها ، تصاویر ، تصاویر ، کلیپ های صوتی ، ویدئو ، html ، کد منبع و شی object ، نرم افزار ، داده ها ، انتخاب و ترتیب فوق الذکر و “نگاه و احساس” سایت های CoinCentral (در مجموع “محتوا”) تحت کپی رایت و سایر دارایی های اختصاصی محافظت می شوند (از جمله حقوق مالکیت معنوی محدود نمی شود) و مالکیت معنوی CoinCentral و شرکت های وابسته به آن ، مجوزها و تأمین کنندگان آن است. CoinCentral به طور فعال از حقوق خود در مورد مطالب در حد کامل قانون محافظت می کند.

شما می توانید از محتوا بصورت آنلاین و فقط برای استفاده شخصی ، غیر تجاری خود استفاده کنید و می توانید یک نسخه از هر بخش از محتوا را برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود بارگیری یا چاپ کنید ، مشروط بر اینکه هیچ علامت تجاری ، حق چاپ را حذف نکنید یا اطلاعیه دیگری که در چنین محتوایی وجود دارد. به عنوان مثال ، شما نمی توانید مجدداً مطالب را در هر سایت اینترنتی ، اینترانت یا Extranet منتشر کنید یا محتوا را در هر پایگاه داده ، گردآوری ، بایگانی یا حافظه پنهان قرار دهید یا محتوا را به صورت الکترونیکی در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود ذخیره کنید ، مگر اینکه صراحتاً توسط CoinCentral مجاز باشد . شما نمی توانید هیچ یک از مطالب را برای افراد دیگر توزیع کنید ، خواه برای پرداخت یا سایر ملاحظات باشد و نه می توانید هیچ بخشی از محتوا را تغییر دهید ، کپی کنید ، کادر بندی کنید ، تولید مثل کنید ، بفروشید ، منتشر کنید ، منتقل کنید ، نمایش دهد یا در غیر این صورت استفاده کنید. توسط ToU یا با اطمینان از رضایت کتبی قبلی CoinCentral مجاز است.

این محتوا شامل لوگوها ، علائم تجاری و علائم خدمات (در مجموع “علامت”) متعلق به CoinCentral و مارک های متعلق به سایر ارائه دهندگان اطلاعات و اشخاص ثالث است. به عنوان مثال ، “CoinCentral” علامت تجاری ثبت شده CoinCentral، Inc است. هیچ علامتی به هیچ وجه قابل استفاده نیست ، مگر اینکه از قبل تصویب شده باشد ، توسط CoinCentral به صورت کتبی تأیید شده است.

درخواستهای استفاده از محتوا برای هر هدفی غیر از آنچه در ToU مجاز است باید به آنها ارسال شود [ایمیل محافظت شده]

شکایات تخلف

CoinCentral به مالکیت معنوی دیگران احترام می گذارد. اگر فکر می کنید که کار شما به گونه ای کپی شده است که به معنای نقض حق چاپ است یا از هرگونه ماده نقض کننده توسط شخص ثالثی در وب سایت مطلع هستید ، لطفاً با نماینده تعیین شده برای حق چاپ ما تماس بگیرید ، از طریق ایمیل از طریق ایمیل در [ایمیل محافظت شده], و اطلاعات زیر را مطابق با قانون محدودیت مسئولیت نقض حق نسخه برداری آنلاین قانون حق چاپ هزاره دیجیتال ، 17 U.S.C ارائه دهید. بخش 512 (c) (3):

  • امضای فیزیکی یا الکترونیکی شخصی مجاز به اقدام از طرف صاحب یک حق انحصاری که ادعا می شود نقض شده است ؛
  • شناسایی اثر حق چاپ که ادعا شده نقض شده است.
  • شناسایی موادی که ادعا می شود تخلف می کند یا موضوع فعالیت های متخلف است و قرار است حذف شود یا دسترسی به آنها غیرفعال شود و اطلاعات کافی برای یافتن مطالب کافی است.
  • اطلاعات کافی برای تماس با طرف شکایت از جمله آدرس ، شماره تلفن و آدرس ایمیل کافی است.
  • اظهاراتی مبنی بر اینکه طرف شاکی دارای حسن نیت است و معتقد است استفاده از مطالب به روشی که از آن شکایت شده توسط صاحب حق چاپ ، نماینده آن یا قانون مجاز نیست. و
  • اظهاراتی مبنی بر اینکه اطلاعات موجود در اعلان دقیق است و تحت مجازات شهادت دروغ ، طرف شاکی مجاز است از طرف صاحب یک حق انحصاری که ادعا شده نقض شده است ، اقدام کند..

سلب مسئولیت از ضمانت و محدودیت مسئولیت

اطلاعات ، محصولات و خدمات در سایتهای CoinCentral به طور دقیق “همانطور که هست” ، “کجاست” و “در صورت موجود بودن” ارائه می شود. CoinCentral با توجه به اطلاعات ارائه شده در هر سایت CoinCentral و / یا استفاده شما از هر یک از سایتهای CoinCentral به طور کلی یا برای هر هدف خاص ، هیچ ضمانتی (صریح یا ضمنی) ارائه نمی دهد. CoinCentral صریحاً از هرگونه ضمانت ضمنی ، از جمله ضمانت های عنوان ، عدم تخلف ، تجارت یا تناسب اندام برای یک هدف خاص صرف نظر می کند. CoinCentral در قبال از دست دادن یا خسارت ناشی از رهگیری توسط اشخاص ثالث ، هرگونه اطلاعاتی را که از طریق سایتهای CoinCentral در دسترس شما قرار گرفته است ، مسئول نخواهد بود. اگرچه اطلاعاتی که در این وب سایت به شما ارائه می شود از منابعی بدست آمده یا گردآوری شده است که به اعتقاد ما قابل اعتماد است ، CoinCentral نمی تواند صحت ، اعتبار ، به موقع بودن یا کامل بودن هرگونه اطلاعات یا داده هایی را که برای هر هدف خاصی در دسترس شما قرار می گیرد تضمین کند. نه CoinCentral ، نه هیچ یک از شرکتهای وابسته ، مدیران ، افسران یا کارمندان آن و نه ارائه دهندگان شخص ثالث محتوا ، نرم افزار و / یا فناوری (در مجموع “احزاب CoinCentral”) هیچگونه مسئولیتی در قبال آنها ندارند و از هر نوع مسئولیتی ندارند. ضرر یا خسارتی که در صورت خرابی یا قطع هر سایت CoinCentral متحمل می شوید ، یا ناشی از عمل یا حذف طرف دیگری است که در ساخت هر سایت CoinCentral دخیل است ، داده های موجود در آن یا محصولات یا خدمات ارائه شده در نتیجه به شما ، یا از هر علت دیگری در ارتباط با دسترسی شما ، عدم امکان دسترسی ، یا استفاده از هر سایت CoinCentral یا مواد موجود در آن ، خواه شرایط ایجاد چنین علتی ممکن است تحت کنترل CoinCentral باشد یا نه فروشنده ارائه دهنده نرم افزار یا خدمات.

به هیچ وجه CoinCentral یا هر یک از طرفین CoinCentral مسئولیت خسارت مستقیم ، ویژه ، غیرمستقیم ، متعاقب یا حادثه ای یا هر نوع خسارت دیگر از هر نوع را در قبال شما یا در معامله شرط و غیره بر عهده نخواهد داشت حتی اگر CoinCentral یا هر طرف دیگری از این قبیل داشته باشد از احتمال آن توصیه شده است. این محدودیت مسئولیت شامل انتقال ویروسهایی است که ممکن است تجهیزات کاربر را از بین ببرد ، خرابی تجهیزات مکانیکی یا الکترونیکی یا خطوط ارتباطی ، تلفن یا سایر مشکلات اتصال (به عنوان مثال ، شما نمی توانید به ارائه دهنده خدمات اینترنت خود دسترسی داشته باشید). ، دسترسی غیرمجاز ، سرقت ، خطاهای اپراتور ، اعتصابات یا سایر مشکلات کارگری یا هرگونه فورس ماژور. CoinCentral نمی تواند و دسترسی مداوم ، بدون وقفه یا ایمن به هر یک از سایت های CoinCentral را تضمین نمی کند..

سلب مسئولیت

همه نظرات نویسندگان نظر خودشان است و به هیچ وجه توصیه مالی نیست. هیچ چیز منتشر شده توسط CoinCentral به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست و همچنین به هیچ گونه داده یا محتوای منتشر شده توسط CoinCentral برای فعالیت های سرمایه گذاری نباید اعتماد کرد.

CoinCentral اکیداً توصیه می کند قبل از تصمیم گیری مالی تحقیقات مستقل خود را انجام دهید و یا با یک متخصص سرمایه گذاری واجد شرایط صحبت کنید.

پیوند به سایتهای دیگر

پیوندهای خاصی ، از جمله پیوندهای فرامتن ، در سایت ما شما را به وب سایت های خارجی هدایت می کند. این موارد برای راحتی شما فراهم شده است و درج هرگونه پیوند به معنی تأیید یا تأیید CoinCentral از سایت پیوند یافته ، اپراتور آن یا محتوای آن نیست. هر یک از آن وب سایت ها “شرایط و ضوابط” خاص خود را دارند. ما در قبال محتوای هیچ وب سایتی خارج از سایت های CoinCentral مسئولیتی نداریم. ما نظارت و هیچ وظیفه ای برای نظارت بر محتوای چنین وب سایت های شخص ثالث نداریم.

استفاده از کوکی ها

کوکی ها فایل های متنی کوچکی هستند که توسط وب سایت هایی که بازدید می کنید در رایانه شما قرار می گیرند. آنها به منظور کارکردن وب سایتها ، یا کارایی بیشتر و همچنین ارائه اطلاعات به دارندگان سایت ، به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند..

این کوکی ها برای جمع آوری اطلاعات در مورد نحوه استفاده بازدید کنندگان از سایت ما استفاده می شود. ما از اطلاعات برای تهیه گزارشات و کمک به ما در بهبود سایت استفاده می کنیم. کوکی ها اطلاعات را به صورت ناشناس از جمله تعداد بازدیدکنندگان سایت ، بازدیدکنندگان از سایت و صفحاتی که بازدید کرده اند ، جمع آوری می کنند..

با استفاده از وب سایت ما ، شما موافقت می کنید که بتوانیم این نوع کوکی ها را بر روی دستگاه شما قرار دهیم.

انتخاب قانون

ToU و موافقت نامه ای که بدین وسیله شکل می گیرد (“توافق نامه”) بدون توجه به مقررات تعارض قوانین ، توسط قوانین ایالت کالیفرنیا اداره و تفسیر و اجرا می شود. در غیر این صورت که شما و ما کتباً توافق دیگری داشته باشیم ، هرگونه اختلاف ناشی از توافق نامه یا مربوط به آن یا نقض آن ، سرانجام با داوری اداره می شود که توسط انجمن داوری آمریکا تحت قوانین داوری تجاری آن اداره می شود ، یا چنین مرجع داوری در صورت لزوم طبق قانون ، قاعده یا مقررات ، و حکم در مورد رای صادره توسط داور می تواند در هر دادگاه صالح وارد شود. داوری قبل از یک داور در شهر ایروین ، کالیفرنیا به زبان انگلیسی انجام خواهد شد. چنین داوری باید ظرف یک (1) سال پس از ظهور ادعا یا علت اقدام آغاز شود. اگر به هر دلیلی مفاد این موافقت نامه یا بخشی از آن غیرقابل اجرا باشد ، آن ماده حداکثر مجاز مجاز اجرا می شود تا هدف این موافقت نامه را تحت تأثیر قرار دهد و مابقی این توافقنامه کاملاً ادامه خواهد یافت و اثر این توافقنامه کل توافق نامه بین ما و شما در رابطه با سایتهای CoinCentral را تشکیل می دهد و از کلیه ارتباطات قبلی ، موافقت نامه ها و تفاهمات بین ما و شما در رابطه با موضوع این مقاله جایگزین می شود. نسخه چاپی این توافق نامه در مراحل قضایی یا اداری قابل قبول است.

مخاطب

[ایمیل محافظت شده]

هر حقی که در اینجا صریحاً اعطا نشده محفوظ است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me