جمع آوری یک صندوق 100 میلیون دلاری در بازار خرس یک ماجراجویی جسورانه است ، اما از نگاه آن ، تیم Algo Capital هیجان زده است که از پتانسیل بالای ارزهای رمزپایه و بلاکچین استفاده کند..

پایتخت الگو, یک گروه سرمایه گذاری مبتنی بر بلاکچین ، در اخلالگران نوظهوری که قصد دارند در ده سال آینده در سیستم غیرمتمرکز Algorand ایجاد کنند ، سرمایه گذاری خواهد کرد. تاسیس شده توسط استاد MIT ، پیشگام رمزنگاری و برنده جایزه تورینگ سیلویو میکالی ، الگوراند پروتکل به دنبال جلب توجه به عنوان یک پلت فرم غیرمتمرکز در زمانی است که بسیاری از سیستم عامل ها ضرب و شتم مربوط به بازار را می خورند.

CoinCentral با شرکای مدیریت Algo Capital Arul Murugan و David Garcia و مدیر عامل Algorand استیو کوکینوس در ارتباط است.

با بودجه 100 میلیون دلاری ، ترکیب ایده آل نمونه کارها Algo Capital چگونه است؟ آیا فشار برای انجام پروژه های پردازشی زودرس وجود دارد تا شبکه الگوراند با سرعت بیشتری توسعه یابد?

ما به دنبال راه اندازی سرمایه گذاری به محض راه اندازی شبکه اصلی الگوراند هستیم. این برنامه برای اواخر Q1 برنامه ریزی شده است. در همین حال ، ما در حال انجام مراقبت های لازم با چندین شرکت هستیم. ما معتقدیم که فرزندخواندگی و کاربران در ایجاد و جذب ارزش کلیدی هستند ، بنابراین در مرحله اولیه ، ما نمونه کارها خود را در استارت آپ هایی با تناسب اثبات شده در بازار محصول و با کشش واقعی متمرکز خواهیم کرد تا کاربران را به ارمغان بیاوریم. ما همچنین در کنار برنامه های کاربردی ، در پروژه های زیرساختی با کیفیت بالا نیز سرمایه گذاری خواهیم کرد.

به عنوان بخشی از مرحله 2 ، ما به دنبال سرمایه گذاری در پروژه های مرحله اولیه و همکاری نزدیک با دستگاه های جوجه کشی و آزمایشگاه های سرمایه گذاری در سراسر جهان هستیم. علاوه بر این ، ما در معرض زیادی Algos ، سکه بومی Algorand خواهیم بود که از نظر استراتژیک آن را مدیریت خواهیم کرد. از سرمایه سرمایه گذاری شده در شرکتهای نوپا ، ما به دنبال استقرار 10٪ از آن در Algos و مابقی (90٪ بیشتر) به USD هستیم..

علاوه بر این ، ما به دنبال استفاده از دارایی های باقیمانده Algo برای مشارکت فعال در شبکه هستیم که با اجرای یک گره در مرحله راه اندازی اولیه و قرار دادن آنها برای ایجاد جوایز بیشتر برای صندوق ، در شبکه مشارکت داریم..

روند تصمیم گیری برای تأمین اعتبار پروژه های پیشنهادی چگونه است؟ ما را از طبقه های عرشه تا زمان راه اندازی محصول طی کنید.

انجام یک فرایند مراقبت دقیق بسیار حیاتی در مرحله اولیه فعلی این فناوری امری اساسی است. در حال حاضر سر و صدای قابل توجهی در مورد همه برنامه های مختلف وعده داده شده توسط این فناوری وجود دارد.

همانطور که گفته شد ، ما در ابتدا روند تصمیم گیری خود را عمدتا در مواردی که وضعیت فعلی فناوری بلاکچین قابلیت استفاده را ثابت کرده است ، متمرکز خواهیم کرد. ما تمرکز زیادی بر روی محصول خواهیم داشت و نه فقط بر روی فناوری. تیم ، تناسب بازار محصول و توانایی مقیاس گذاری سه جنبه اساسی در روند ارزیابی و تصمیم گیری ما خواهد بود. علاوه بر بررسی مشاغل ، ما با دقت کامل فنی که توسط CTO ما هدایت می شود مشارکت خواهیم کرد.

تمرکز در مقابل عدم تمرکز در برنامه کاربردی ، مدل اقتصادی و استفاده از بلاکچین نیز بخشی از روند تصمیم گیری ما خواهد بود. ما یک کمیته سرمایه گذاری خواهیم داشت که باید هر سرمایه گذاری را تأیید کند. پس از سرمایه گذاری ، یکی از شرکای Algo Capital به عنوان یک عضو هیئت مدیره یا نقشی که برای کمک به آنها در جذب بازار و دستیابی به رشد مناسب است ، در راه اندازی شرکت فعال خواهد بود..

چرا Algo Capital قصد دارد در ابتدا روی برنامه های fintech برای اکوسیستم Algorand تمرکز کند?

تمرکز اولیه ما به دو دلیل اصلی در کاربردهای فین تک است. اولاً ، فناوری بلاکچین به طور طبیعی آماده است تا خدمات مالی را به طور قابل توجهی مختل کند و ثانیا ، Algorand یک گزینه طبیعی برای رسیدگی به موارد استفاده از خدمات مالی از طریق ابتدای مالی جاسازی شده است که در پروتکل جاسازی شده است. به عنوان مثال ، این امکان را فراهم می کند که دارایی با بسیاری از مشخصات از طریق استفاده ساده از کد کد بدون نیاز به استفاده از قراردادهای هوشمند پیچیده و ناکارآمد ، صادر شود. ما اعتقاد داریم الگوراند به لطف این ویژگی ها بازارهای عمده سرمایه را در آینده تأمین خواهد کرد.

چگونه Algo Capital هنگام بررسی پروژه های پیشنهادی ، گندم را از گیاه جدا می کند. آیا “باید” های مطلق یک تیم یا فناوری برای بررسی وجود داشته باشد؟ متناوباً ، پرچم های قرمزی که می بینید اغلب مانع از تأمین اعتبار پروژه های بلاکچین می شوند چیست؟?

همانطور که قبلاً ذکر شد ، تناسب بازار محصول و توانایی مقیاس گذاری جنبه های اصلی ما در شرکت ها است. داشتن یک تیم قدرتمند که بتواند اجرا و تحویل دهد کاملاً ضروری است.

پرچم های قرمز عمده برای ما شامل نداشتن حداقل اعتبار سنجی مناسب بازار کالا ، اجرای فناوری بلاکچین برای حل مشکلاتی است که می تواند با راه حل های دیگر بهتر حل شود ، و تیم های بدون چشم انداز روشن و نه توانایی اجرای بر روی آن.

به نظر می رسد در چنین صنعت نوپایی به طور فزاینده ای به صندوق های سرمایه گذاری برای مشارکت و هدایت پروژه های نمونه کارها خود ملزم شده اند. Algo Capital چقدر در پروژه هایی که در آنها سرمایه گذاری کرده و پشتیبانی می کنند نقش خواهد داشت?

هر چهار شریک Algo Capital از کارآفرینان فناوری سابق هستند و CTO ما برای چندین سال در زمینه فناوری بلاکچین مهارت گسترده و اثبات شده ای دارد. ما در تلاشیم تا آستین های خود را بپیچیم و به شرکت های نمونه کار خود در زمینه آوردن مشتری / کاربران و پذیرش رانندگی کمک کنیم. ما به نقش خود به عنوان یک شریک ارزش افزوده در شرکت های نمونه کار خود نگاه می کنیم. علاوه بر این ، وضعیت اکوسیستم Algo Capital ما را در موقعیت ممتازی قرار می دهد تا با استفاده از روابط نزدیک ما با Algorand و بقیه بازیگران اصلی اکوسیستم آینده ، از سرمایه گذاری های خود دفاع کنیم..

آیا می توانید آنچه آزمایشگاه بلاکچین Algo Capital در اختیار توسعه دهندگان و کارآفرینان قرار می دهد ، گسترش دهید؟ آزمایشگاه بلاکچین امیدوار است چه مزیت هایی را در اختیار کاربران خود قرار دهد در خارج از آنچه که می توانند به تنهایی به دست آورند?

شریک و CTO ما پابلو یابو همچنین بنیانگذار و مدیر Coinfabrik ، یکی از بزرگترین آزمایشگاه های Blockchain در آمریکای لاتین و در سراسر جهان است. آنها از سال 2013 با بلاکچین های مختلف و فن آوری عمیق کار می کنند. او اکنون یک بخش توسعه Coinfabrik را هدایت می کند که منحصراً بر روی فناوری Algorand تمرکز خواهد کرد.

این آزمایشگاه با تیم Algorand و با شرکت های خارجی همکاری نزدیک خواهد داشت. این آزمایشگاه AlgoFabrik نامیده می شود. پابلو و تیمش به زودی می توانند اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه به اشتراک بگذارند. AlgoFabrik یک شریک نزدیک به Algo Capital خواهد بود که به شرکت های ما کمک می کند تا از چالش های فناوری استفاده کنند و در تصمیمات سرمایه گذاری خود به صندوق مشاوره فنی می دهند.

بینش عمیق AlgoFabrik در مورد نقشه راه و توسعه فناوری Algorand به Algo Capital این امکان را می دهد تا هنگام جستجوی فرصت های سرمایه گذاری ، پیشرفت ها و روندهای مهم را به موقع شناسایی کند..

در آینده ، اگر Algo Capital بتواند با موفقیت اکوسیستم Algorand را راه اندازی کند ، آیا صندوق به دنبال فرصت هایی برای حمایت از جامعه بلاک چین در خارج از Algorand خواهد بود؟?

بر اساس اعتقاد اساسی ما در مورد اینکه الگوراند فناوری مناسبی برای تجارت و اتخاذ جریان اصلی بلاکچین است ، ما به دنبال استفاده و مدیریت سرمایه برای 10 سال آینده با تمرکز بر شرکتهایی هستیم که از اقتصاد غیرمتمرکز استفاده می کنند و از الگوراند استفاده می کنند..

این بدان معنا نیست که شرکت های نمونه کار ما در استفاده از سایر فناوری های بلاکچین محدود می شوند ، اگر این برای منافع و اهداف تجاری آنها منطقی باشد.

بیایید فرض کنیم من یک توسعه دهنده بلوک زنجیره ای تازه کار هستم … چرا من در ساخت اکوسیستم الگوراند بسیار هیجان زده هستم در مقابل سایر راه حل های همکاری مانند Cosmos یا Tezos?

اول از همه ، Algorand نه تنها در ایجاد و پشتیبانی از جامعه توسعه دهندگان متمرکز در بلاکچین ، بلکه در جامعه گسترده تر توسعه دهندگان در سراسر جهان که بر روی سیستم عامل ها ، زبان ها و برنامه های مختلف کار می کنند ، متمرکز است. در Algorand ، ما چشم انداز آینده ای داریم که بسیار متفاوت از سایر راه حل های قابلیت همکاری است.

دوم ، از نظر جامعه توسعه دهنده ما ، تمرکز ما بر روی سادگی است. توسعه دهندگان ، چه کسانی که با بلاکچین تجربه دارند و چه کسانی که بلاکچین جدیدی را تجربه می کنند ، متوجه خواهند شد که ما API توسعه دهنده ، محتوا و ابزارهای قوی داریم تا اطمینان حاصل شود که ساخت در Algorand تا حد ممکن روشن ، سریع و آسان است. این برنامه ها کمک به توسعه دهندگان برای کمک به انتقال فرآیندهای تجاری قدیمی به بلاکچین و همچنین ساخت لایه های جدید دو محصول در بالای Algorand را آسان می کند..

(برای استیو کوکینوس) با توجه به موفقیت طولانی مدت با Fuze ، چه درسی از تجربه شما بهترین نتیجه را به کار خود با Algorand منتقل کرده است?

مشاغل موفق باید تعالی بین برتری فنی و تجاری ایجاد کنند. در Algorand ما از فناوری انقلابی توسعه یافته توسط بنیانگذار Silvio Micali و تیمی متشکل از متخصصان برجسته رمزنگاری ، تئوری ، ریاضیات ، سیستم های توزیع شده و مهندسی استفاده کرده ایم و این فناوری را با اجرای استثنایی و قابلیت بازار به کار در تجارت خود ترکیب کرده ایم. تیم.

اگر فناوری پیشرو باشد و اجرای کسب و کار فقط متوسط ​​باشد ، هر شرکتی آسیب خواهد دید. ما این مسئله را در Fuze حل کردیم و من دوست دارم که فکر کنم در Algorand نیز آن را حل کرده ایم.

(برای استیو کوکینوس) متناوباً ، یک چالش منحصر به فرد که یک پروژه مبتنی بر بلاکچین مانند Algorand در مقایسه با سایر زیرساخت های مبتنی بر ابر سنتی تر مواجه است ،.

بلاکچین نشان دهنده یک تغییر اساسی در نحوه معامله و مبادله ارزش افراد است. مانند ابر ، مطمئناً انتظار داریم که مشاغل بخواهند فرآیندهای استاندارد مختلفی را برای کارایی هایی که فراهم می کند به پروتکل های بلاکچین انتقال دهند..

با این حال ، در الگوراند ، ما در حال ساخت فناوری بنیادی هستیم که به طور قابل توجهی تعداد افرادی را که می توانند به فرصت اقتصادی معنی دار دسترسی پیدا کنند و فرصت اقتصادی را در یک اقتصاد کاملاً بدون مرز و غیرمتمرکز ایجاد می کنند ، افزایش می دهد..