BRD ، یک کیف پول موبایل ارز رمزنگاری شده ایمن که تقریباً دو میلیون کاربر در 170 کشور از آن استفاده می کنند ، همکاری جدید خود را با Wyre ، ارائه دهنده پرداخت پیشرو در صنعت بلاکچین اعلام کرد. این مشارکت به مشتریان BRD در ایالات متحده این امکان را می دهد تا حساب های بانکی خود را مستقیماً پیوند دهند و فیات خود را به طور امن با رمزنگاری مبادله کنند. با انتقال بانکی ، کاربران همچنین هنگام خرید رمزنگاری از کمترین هزینه ها برخوردار می شوند. این قابلیت جدید توسط بیش از 1700 بانک آمریکایی پشتیبانی می شود.

همکاری BRD با Wyre قابل توجه است زیرا به BRD کمک می کند تا به سمت تحقق هدف بلند مدت خود یعنی تبدیل شدن به مرکز اصلی خدمات مالی تلفن همراه برای دارایی های رمزنگاری حرکت کند..

آدام ترایدمن ، مدیر عامل و بنیانگذار BRD ، گفت: “با دارایی های رمزنگاری شده با ارزش بیش از 6 میلیارد دلار تحت مارک BRD ، ما ثابت کردیم که قابل اعتمادترین سرویس در صنعت هستیم.” “ما منحصراً بر ادغام بهترین شرکای پرداخت با کمترین هزینه مانند Wyre متمرکز هستیم.”

“BRD یکی از تیم های برتر در فضا است. آنها امنیت و حریم خصوصی کاربر را در اولویت خود قرار می دهند در حالی که هنوز ارزش معناداری دارند. “مایکل دونورث ، مدیرعامل ، و بنیانگذار Wyre ، گفت. “هر دو BRD و Wyre تجربه زیادی دارند و من نمی توانم برای آنچه به مرور به جامعه ارائه خواهیم داد هیجان زده باشم.”

اخبار مربوط به هزینه های کمتر خرید فیات-رمزنگاری ، موسیقی است که به گوش بسیاری از افراد ارز رمزنگاری شده گوش می دهد که با پرداخت هزینه های کارت اعتباری به طور سنتی بالا هستند..

آرون لشر ، مدیر ارشد استراتژی و بنیانگذار BRD ، گفت: “ما به طور مداوم در مورد ناامیدی در مورد عدم نوآوری و ساده سازی رهبران فعلی بازار ، یعنی Coinbase ، از مشتریان ایالات متحده شنیده ایم.” “در حالی که بیشتر بازیکنان با بودجه بیشتری متولی و متمرکز شده اند ، BRD همچنان در انجام مأموریت خود برای آوردن ارزش اصلی بلاکچین برای توده مردم متمرکز باقی مانده است: غیر متمرکز و فراگیر.”

رشد BRD با افزایش موفقیت آمیز 15 دلار سری B در سال 2018 همراه است. طبق بیانیه مطبوعاتی ، BRD یکی از سریعترین شروعهای تاریخ شرکت را در سال 2019 بدست آورده است:

  • دو برابر تعداد معاملات در 4 ماه اول سال 2019
  • تعداد مشتریانی که در 4 ماه اول 2019 مبادله دارایی رمزنگاری شده را دو برابر کردند
  • سه گانه تعداد کاربران موجود و رایگان که به مشتریان تبادل حق بیمه تبدیل می شوند

BRD در اختیار مصرف کنندگان و سرمایه گذاران خرده فروشی قرار می دهد ساده ترین راه برای شروع کار با بیت کوین و ارزهای رمزپایه. انعطاف پذیری مشتریان در خرید با استفاده از کارت های اعتباری ، چک حساب ، پول نقد یا سایر ارزهای رمزپایه است. BRD همچنین از مدل های امنیتی و حریم خصوصی پیشرو در صنعت استفاده می کند که هم کاملاً غیرمتمرکز است و هم از آخرین فن آوری های امنیتی موجود در سیستم عامل های تلفن همراه بهره می برد..

BRD با دارایی های رمزنگاری شده با ارزش بیش از 6 میلیارد دلار تحت حفاظت ، BRD به عنوان یکی از قابل اعتمادترین کیف پول های موبایل بیت کوین و ارزهای رمزپایه موجود شناخته می شود. بیانیه مطبوعاتی از تیم پشتیبانی جهانی صنعت پیشرو آنها به دلیل متوسط ​​زمان پاسخگویی زیر 90 دقیقه استقبال می کند ، و اجازه می دهد هر گونه سوال سریع مشتری پاسخ داده شود.

برنامه BRD برای بارگیری از سایت موجود است فروشگاه برنامه یا Google Play. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس BRD در www.BRD.com.

درباره BRD

BRD یک شرکت جهانی است که خدمات مالی مجهز به بلاکچین را به نسل تلفن همراه می آورد. BRD روشی ساده و مطمئن برای خرید و محافظت از دارایی های دیجیتالی آنها در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. BRD در سال 2015 راه اندازی شد و مقر اصلی آن در زوریخ ، سوئیس است. BRD یک شرکت مورد حمایت است که 55 میلیون دلار از سرمایه گذاران متمرکز در امور بانکی ، فین تک و بلاک چین جمع آوری کرده است..

برنامه های رمزنگاری BRD برای بیش از 171 کشور برای iOS و Android در دسترس است. با بیش از 2 میلیون مشتری در سراسر جهان ، BRD حدود 6 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده تحت حمایت را جمع آوری کرده است و یکی از سریعترین رشد برنامه های مالی با قابلیت بلاکچین برای مصرف کنندگان روزمره است (10 برنامه برتر مالی در 71 کشور).

درباره وایر

Wyre ارائه دهنده زیرساخت پیشرو در رمزنگاری است. پس از معامله بیش از 3.5 میلیارد دلار دارایی ارز رمزنگاری شده و انجام بیش از 1 میلیارد دلار پرداخت تجاری FX با استفاده از رمزنگاری به عنوان راه آهن ، Wyre دارای شبکه ای برقرار شده از روابط با بانک های پیشرو ، صرافی ها و شرکای غیرمتمرکز است. مشتریان می توانند با استفاده از Wyre’s API در بیش از 50 کشور جهان ، در 8 ارز فیات مختلف و 3 ارز رمزنگاری شده بلافاصله فیات را به رمز ارز جهانی تبدیل کنند..

Wyre بر روی انطباق ، صدور مجوز نظارتی ، نقدینگی و پردازش پرداخت تمرکز دارد تا به شرکای خود کمک کند ابزاری در زنجیره بلوک ایجاد کنند.

اطلاعیه مطبوعاتی فوق یک پست تبلیغاتی است که از رهنمودهای تحریریه ما پیروی می کند.