ChainXChange در لاس وگاس 15 آگوست را به پایان رساند و حاضران را با برخی از بینش های ارزشمند در مورد ارز رمزنگاری شده و صنایع پیشرفته فناوری ترک کرد..

مرکز همایش های ماندالی Bay میزبان این رویداد سه روزه بود که سخنرانانی مانند استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل ، نیکلاس تامپسون ، مدیر مسئول مجله Wired ، سام واکر ، معاون سردبیر وال استریت ژورنال ، پل کروگمن ، اقتصاددان مشهور و برنده نوبل ، و بیشتر.

این کنفرانس با مضمون “چگونه دنیا را تغییر خواهید داد” بود ، و بیشتر به چگونگی استفاده مصرف کنندگان و مشاغل از قدرت فناوری های جدید مانند هوش مصنوعی و بلاکچین متمرکز بود..

روز 1

روز 1 ChainXChange به طور رسمی هفته Blockchain را در لاس وگاس آغاز کرد.

نکته مهم این رویداد پانلی با حضور هر سه سخنران اصلی آن بود که شامل موضوعاتی مانند جابجایی شغل و حتی تغییر جامعه از طریق اتوماسیون ، پیامدهای محاسبات کوانتومی و البته نحوه استفاده از بلاک چین است..

نیکلاس تامپسون سردبیر مجله Wired در حال تغییر چشم انداز فن آوری به طور پویا و تأثیر آن در حال حاضر و در آینده از تمام جنبه های زندگی ما است.

سام واکر معاون سردبیر وال استریت ژورنال بینش اصلی در زمینه رهبری را از بهترین کتاب فروش خود “کلاس کاپیتان” به اشتراک گذاشت و به مخاطبان کمک کرد تا درک کنند چگونه آنها را در دنیای به سرعت در حال تغییر امروز به کار می برند.

هومن حداد دانش تخصصی و انسان دوستی را برای ایجاد یک خلبان موفق که اثبات سودمندی Blockchain در تأمین نیازهای پناهندگان سوری است ، در هم آمیخت.

روز 2

روز 2 توسط یک هیئت متشکل از شکاک رمزنگاری ، پاول کروگمن ، اقتصاددان مشهور و برنده جایزه نوبل ، استراتژیست سابق بازار JP Morgan و بنیانگذار Fundstrat تام لی ، جسیکا VerSteeg ، مدیر عامل شرکت Cannabis Blockchain Paragon ، Lilia Infante ، نماینده ویژه دادگستری برجسته شد. گروه ویژه جنایی Cryptocurrency و کوری جانسون ، رئیس استراتژیست بازار شرکت پرداخت بلاکچین ، Ripple

علاوه بر این ، جیسون درلو را در یک مهمان ویژه بیرون آوردند و او با میزبان و مجری ChainXChange صحبت کرد دنیس رابرسون در یک گفتگوی ساحلی درباره راه اندازی Token Celebrity Token خود با Global Crypto Offering Exchange (GCOX) و همچنین تلاشهای بشردوستانه فعلی وی.

مشترک همچنین اشاره کرد که او اعتقاد زیادی به هوش مصنوعی دارد و همکاری وی با مایکروسافت عامل تشویق به ورود هوش مصنوعی به شهرهای داخلی بود.

گری واینرچوک در همایش همه را تشویق به استقامت کرد ، با اشاره به روزهای ابتدایی اینترنت و اینکه چگونه یک مد جدید تلقی می شود.

پانل دوم شب با بود سبک های معمولی ، گری واینرچوک ، نیل صحوتا و پو. در این پنل چگونگی تأثیر هوش مصنوعی بر نیروی کار ، نحوه آمدن زنان به خط مقدم فناوری و سایر پیش بینی های آینده مورد بررسی قرار گرفت..

روز 3

وزنیاک داستانی پرشور از چگونگی شیفتگی او برای ایجاد رایانه در 8 سالگی به عنوان خالق اولین رایانه اپل منجمد کرد.

سخنرانان آن روز مولی بلوم بود ، که داستان گذشته خود را از آغاز بازی پوکر زیرزمینی و اینکه چگونه تجارب او را به یک کارآفرین بهتر تبدیل کرده است ، به اشتراک گذاشت..

صحبت های مدیر عامل Lottery.com ، تونی دی ماتئو ، کارشناس علوم و صنایع غذایی دکتر متیو لانژ ، معامله گر برجسته بیت کوین و مربی Tone Vays ، مایکل ترپین (مایکل ترپین) دادخواست 223 میلیون دلاری آمریکا علیه AT&آن روز صبح) ، وکیل و نیکوکار رابرت شاپیرو ، سرمایه گذار فرشته مراقبت های بهداشتی ماری جو پاتر و مدیر عامل شرکت والا ، تریشا مارتینز

وزنیاک و بلوم به هم پیوستند تا درباره همه چیز ، از اینکه چگونه نوآوری های آینده دنیای ما را به فلسفه های شخصی در مورد کارآفرینی تغییر دهد ، بحث کنند. هر پنج نفر تأثیر چشمگیری از بیت کوین ، بلاکچین و هوش مصنوعی در آینده می بینند ، اگرچه مانند برخی از اعضای هیئت از روز دو ، وال استریت و کارشناس ارز رمزنگاری شده Tone Vays در مورد ادغام بلاکچین فراتر از استفاده از بیت کوین شک داشتند.

آنها کلمات حکیمانه مشترکی داشتند. مولی بلوم اهمیت مدیتیشن و کار شخصی را برای یافتن خود قبل از انجام اقدامات بزرگتر برجسته کرد. ویز اصرار به حفظ حریم خصوصی داشت. سخنان وزنیاک بحث را به پایان رساند. او فلسفه خود را توضیح داد كه خوشبختی نقطه زندگی است ، كه آن را تا معادله H = F ^ 3 خلاصه كرد ، جایی كه H نشان دهنده خوشبختی است و F به صورت غذا ، دوستان و سرگرمی به معنای حباب است. او معادله خود را با توصیه های ساده به کارآفرینان دنبال کرد: “کارهایی را انجام دهید که شما را خوشحال کند”.

در اوایل روز ، کارآفرین ارزهای رمزنگاری شده به نتایج بلاکچین در صنایع مختلف نزدیک شد. ترپین در مورد پایداری ، قانون شاپیرو ، مراقبت های بهداشتی پاتر ، و مارتینز جهان بدون بانک صحبت کرد. به استثنای شاپیرو ، که هنوز به جنبه های تغییرناپذیری بلاکچین در قانون شک دارد ، همه نتایج بسیار خوش بینانه ای را برای این فناوری در زمینه های مربوطه بیان کردند.

نقل قول های قابل توجه

مشترک:

بنیاد مشترک زمین مشترک در شیکاگو مستقر است.

“ما در حال کار با نوجوانانی از شیکاگو از داخل شهر بوده ایم و فقط آنها را در معرض انواع مختلف امور قرار داده ایم ، خواه از تغذیه به یوگا گرفته تا صرفاً پشتیبانی علمی و راهنمایی باشد و وقتی با مایکروسافت همکاری کردیم ، پیمان بستیم که آنها آنها نه تنها در فن آوری ، بلکه پول و همه چیز به بنیاد ما کمک می کنند تا اساساً به پیشرفت جوانان ما کمک کنند. من احساس می کنم بچه ها در همه جا شایسته این فرصت هستند ، بچه های سیاه و قهوه ای سفیدپوست و آسیایی اما جامعه سیاه و قهوه ای در مورد مکانی که فناوری در آن واقع شده و واقعاً احساس ارتباط با آن می کنند چنان کمرنگ است که ما باید مدافع آن باشیم و من مجبورم طرفدار من باشید ، مخصوصاً من ، مثل اینکه من پسری بودم که “واقعاً نیمه” بود و به فناوری نزدیک نمی شد ، شما می دانید که من در مورد قلب هستم اما هنگامی که دیدم ما می توانیم قلب خود را به این فن آوری بکشیم و از این دستگاه ها به خوبی استفاده کنیم ، من همه برای آن بودم. “

گری وی:

“من فکر می کنم کلمه ای که در این کنفرانس بیشتر به ذهنم خطور می کند صبر است. وقتی به بلاکچین یا رمزنگاری فکر می کنم ، وقتی به هوش مصنوعی فکر می کنم و از آن مهمتر وقتی که به حرفه خود فکر می کنم ، فکر می کنم کلمه صبر چیزی است که باید در اینجا صحبت شود. این بعد از ظهر برای من بسیار سرگرم کننده بوده است زیرا این باعث لرزش من در کنفرانس های رسانه های اجتماعی می شود که در سال های 2005 ، 2006 ، 2007 به آن رفتم … این احساسات همان احساساتی است که هنگام تماشای تجارت تجارت الکترونیکی در 1995 احساس کردم -1996 ، بسیاری از مکالمات امروز انجام شده است که چه زمانی این جریان اصلی جریان خواهد یافت. ”

“زمانی بود که من به کنفرانس های جستجو می رفتم که مردم مانند زمان پذیرش جستجو هستند و همه چیز از ابتدای اینترنت شروع می شود ، برای همه جوانان در اینجا که زمان نامتناسبی را برای توجیه بلاکچین صرف می کنند و رمزنگاری ، می خواهم به شما یادآوری کنم که زمانی اینترنت کم رنگ می شد. “

“اولین بار در کنفرانسی که به این شکل بود حضور داشتم ، در یک اتاق تجارت در یک میز نشستم ، جایی که افراد مسن 45 دقیقه مرا مسخره می کردند ، زیرا آنها از این ایده که مردم از آنجا شراب می خرند خندیدند اینترنت ، و چند نفر در صفحه ای که من در آن حضور داشتم گفتند که تا سال 2006 ، اینترنت وجود نخواهد داشت! “

“من واقعاً می خواهم از قدیمی استفاده كنم كه چند دوره نوآوری را پشت سر گذاشته است ، توصیه كنم ، اگر به همان اندازه انرژی صرف كردید در این بحث كه آیا رمزنگاری و بلاكچین در صورت موفقیت همان انرژی را مصرف می كنید ، در اعدام در کار خود به یک تمرینگر تبدیل شدید ، خیلی بیشتر پیش می روید! “

“اگر من می توانم از نظر من چیزی را برای شما بگذارم و افراد جالب توجهی در این کنفرانس سخنرانی می کنند ، من بسیار توصیه می کنم که صبر و تحمل بیشتری داشته باشید. چه حق با شما باشد و چه حق آنها ، کاملاً بی ربط است ، همه بازی می شود و همه ما چهارشنبه صبح چهارشنبه بازی خواهیم کرد. “

“من فکر می کنم درک این مسئله در افراد در این فضا بسیار مهم است ، به احتمال زیاد 90-98٪ ارزها موفق به این کار نمی شوند! آنچه در این فضا بسیار باورنکردنی است ، انحلال در این راه است. بر خلاف زمانی که من در استارت آپ های مرحله اولیه سرمایه گذاری می کردم ، جایی که جشن یا قحطی بود ، در این راه تصفیه ای وجود نداشت. “

اما لطفاً ، من نیاز دارم که مردم درک کنند ، به نظر من ، فناوری های بلاکچین نتیجه گیری قبلی را اعلام کرده اند ، اما ارزهایی که در بالای آن ساخته شده اند دارای نوسانات زیادی هستند.

“بنابراین لطفاً بفهمید که وقتی در این فضاها هستیم ، نوسانات عظیم آنها ، و خیلی زود لعنتی است ، مثل” واقعی “زود ، مثل خیلی زود لعنتی و من فکر می کنم عدم صبر ، اثبات حق شما و نیاز به ساختن 10 میلیون دلار یا هر چیز فکری که می کند ذهن شما ، این آسیب پذیری است. عدم صبر در این مجموعه ، آسیب پذیری جمعی ما عدم صبر است. “

جسیکا VerSteeg

“من یک شرکت بین المللی را اداره می کنم و در پایان ماه برای من بسیار آسان تر است که به همه [کارمندان] خود بیت کوین پرداخت کنم.”

تام لی

“اگر شما از رده خارج هستید ، عقب انداختن اشتباه است. بازار خرس تا حد زیادی روند رمزگذاری خود را طی کرده است. تنها زمانی که می توانید از راه بزرگی درآمد کسب کنید این است که وقتی دیگران می فروشند خرید کنید. “

کوری جانسون

“قوانین جاده روشن نیست. تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، صنعت در مقیاس ممکن توسعه نخواهد یافت. “

موضوعات قابل توجه

مضامین زیر در طول رویداد طنین انداز بودند:

  • بیت کوین پادشاه است و برای ماندن در اینجاست.
  • مقررات قریب الوقوع است و یک امر بسیار خوب برای جامعه است.
  • بسیاری از altcoin ها اگر نیازهای واقعی بازار را برطرف نکنند زنده نخواهند ماند ، اما فناوری بلاکچین بدون شک چهارمین انقلاب فناوری را به وجود می آورد.
  • پیامدهای زیادی برای بلاکچین وجود دارد که به نابرابری جهانی کم توجه و پل کمک می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me