ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم با این شرکت همکاری می کنیم شبکه واقعیت مجازی Blockchain (VR) (BVRN), ایجاد شده توسط Live Planet، Inc.

Live Planet یکی از پیشگامان زیرساخت های فن آوری پیشرفته رسانه است و همین حالا خبر از راه اندازی اولین شبکه VR که به طور خاص برای صنعت بلاک چین ساخته شده است ، اعلام کرد. این شبکه دارای برنامه نویسی VR عمیق و جذاب از مهمترین تأثیرگذاران صنعت بلاکچین از جمله Bad Crypto Podcast ، Crypto Trader ، Boxmining ، BLOCKTV و CoinCentral.com است که همه با سیستم VR زنده سیاره, پیشرفته ترین سیستم ضبط و توزیع پایان به انتهای جهان برای فیلم غوطه وری و اولین برنامه با استفاده از شبکه VideoCoin فناوری ، یک سیستم کدگذاری ، ذخیره سازی و توزیع محتوا به صورت غیرمتمرکز ویدیو. این شبکه به طور منحصر به فرد تأثیرگذاران را قادر می سازد تا مخاطبان را به روش های جدید ، مهیج و خلاقانه جذب کنند ، پیروان آنها را افزایش داده و روابط خود را با طرفداران فعلی خود تعمیق بخشند..

Blockchain VR Network دو فناوری مهم و مخرب امروزی را با هم ترکیب می کند: بلاکچین و VR. شرکای محتوا از سیستم انقلابی Live-Planet VR انقلابی پایان به پایان برای پخش پادکست ها و پخش ویدیوهای خود در ویدئوهای استریوسکوپی کاملاً شفاف 360 درجه ، بصورت زنده یا ضبط شده استفاده می کنند. این شبکه در حال حاضر برای پخش در رسانه های ویدیویی همهجانبه از جمله Samsung VR ، Oculus ، Daydream ، در وب در LivePlanet.live و YouTube در دسترس است..

Live Planet با برخی از مشهورترین شخصیت های رمزنگاری و بلاکچین همکاری کرده است که دارای یک تعداد مخاطبان جهانی متشکل از نیم میلیون علاقه مند به بلاکچین است..

  • CoinCentral: یک نشریه مستقل و 10 خبر برتر ارز رمزنگاری شده که فناوری های جدید ، رمزهای نوآورانه ، مبادلات ، تقاطع ها با دنیای واقعی ، بیت کوین ، اتریوم و زنجیره بلوک اصلی آنها را پوشش می دهد. الکس مسکوف یک شریک و سردبیر است.
  • پادکست رمزنگاری بد: برترین پادکست بیت کوین جهان که بلاکچین ، ارز رمزنگاری شده ، اتریوم ، altcoins ، fintech و آینده پرداخت های دیجیتال را پوشش می دهد. میزبان پیشگام اینترنت Joel Comm و تکنسین بازاریابی تراویس رایت ، The Bad Crypto Podcast درک رمزنگاری را برای تازه کارها و علاقه مندان به رمزنگاری آسان می کند..

  • تلویزیون BLOCKT: زنده ، 24/7 ، منبع خبری برتر تلویزیونی برای بلاکچین و جامعه ارزهای رمزنگاری شده ، ارائه به روزرسانی های قابل اعتماد ، در زمان واقعی ، ابتکاری و عمیق در سراسر جهان.

  • استخراج جعبه: مایکل گو بنیانگذار Boxmining.com ، مرکز اصلی بحث دقیق ارزهای رمزپایه ، بلاکچین و آینده غیرمتمرکز است. کانال YouTube Boxmining دارای بیش از 190،000 مشترک و 12 میلیون بازدید است.

  • معامله گر رمزنگاری: ران نئونر تهیه کننده اجرایی و مجری Crypto Trader ، اولین نمایش تلویزیونی رمز ارزهای تلویزیونی جهان است که از CNBC آفریقا و یوتیوب پخش می شود.

  • فیلم های غیرمتمرکز: یک شرکت تولیدی مستقر در لس آنجلس که کاملاً از طریق ارز رمزپایه تأمین مالی می شود. در سال 2017 توسط بازیگر و تهیه کننده آمریکایی برزیلی ، اتو گومس تاسیس شد.

  • YEN.io: یک بستر مدیریت جامعه و رشد جامعه برای گروه های آنلاین که مکالمات آینده را پرورش می دهند. جوامع رمزنگاری برای مدیریت ارتباطات و رشد قبیله خود نیاز به ابزار مدرن دارند. این چیزی است که ما در حال ساخت آن هستیم. در حال حاضر در بتا خصوصی است.

برای سازندگان محتوا ، Blockchain VR Network فرصتی برای نشان دادن نوآوری است ، استفاده از فناوری های پیشرفته رسانه غوطه وری برای جذب مخاطبان جدید و موجود در سطح عمیق تر. برای بینندگان ، این شبکه یک تجربه همهجانبه بی سابقه و هیجان انگیز از همه موارد بلاکچین و رمزنگاری را فراهم می کند.

“ما از این شبکه جدید و همه امکاناتی که ارائه می دهد بسیار هیجان زده هستیم. Live Planet و VideoCoin هرکدام خستگی ناپذیر تلاش کرده اند تا چشم انداز همگرایی واقعیت مجازی با فناوری بلاکچین را دنبال کنند – یک مسابقه ساخته شده در بهشت. ” “شبکه Blockchain VR این دیدگاه را تحقق بخشیده و ما برای اولین همکاری خود با بهترین تأثیرگذاران و مفسران در صنعت شریک هستیم.”

شبکه Blockchain VR به زودی در VR پخش جریانی می شود. شرکای محتوا علاقه مند به پیوستن به شبکه هستند می توانید در اینجا ثبت نام کنید.

درباره Live Planet، Inc.

سیاره زنده ، وارز. فن آوری های زیرساختی فن آوری رسانه را توسعه می دهد تا دنیای رسانه ها و خدمات مرتبط را به سمت آینده ای کنترل کننده و قابل قبول برای برنامه های کاربردی مصرف کننده و تجاری در همه جا تغییر دهد. از ابتکارات Live Planet می توان به شبکه VideoCoin و Live Planet VR System: راه حل پایان به پایان برای ایجاد و تحویل برنامه های کاربردی ویدئویی VR تصویری استریوسکوپی زنده و ضبط شده با تصویر عالی و تحویل داده شده اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم Live Planet VR ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید https://www.liveplanet.net. متخصصان و مبتکران خلاق که به دنبال شکل گیری آینده رسانه های غوطه وری هستند ممکن است با تماس با ما به برنامه شرکای ما بپیوندند [ایمیل محافظت شده].

درباره شبکه VideoCoin:

شبکه VideoCoin یک پلت فرم غیر متمرکز زیرساخت ویدیویی است که فرایند ایجاد ، ذخیره و توزیع محتوای ویدئویی دیجیتال را دوباره تعریف می کند. توسعه یافته توسط VideoCoin Development Association Ltd. (جزایر کیمن) و توسط Live Planet ، Inc پیاده سازی شده است تا در یک بلاکچین جدید با رمز پروتکل بومی VideoCoin (VID) اجرا شود. شبکه VideoCoin که از یک زیرساخت ویدیویی توزیع شده در مقیاس بزرگ پشتیبانی می کند ، با ایجاد مأموریت های کم استفاده از محاسبات از سراسر جهان برای ایجاد انقلابی در سرویس های ویدیویی با فناوری بلاکچین ، “ابر جدید” را ایجاد می کند. اکوسیستم شبکه VideoCoin با استقرار منابع محاسبه نشده و توزیع ویدئویی نظیر به نظیر ، هزینه های کمتری را ایجاد می کند ، با استفاده از رمزگذاری غیرمتمرکز و پایان به پایان ، نسل جدیدی از برنامه ها را از طریق API های باز و توسعه مبتنی بر منبع باز امکان پذیر می کند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید https://videocoin.io یا وبلاگ ما, ما را دنبال در توییتر و به ما بپیوندید گروه اختلاف در اینجا.