Mainframe به AirDrop یک میلیون دلار MFT برای جمع آوری پول برای خیریه

ما قبلاً خیلی شنیده ایم که در مورد قطره های پرندگان در دنیای ارزهای رمزپایه می شنویم. مانند بازماندگان پارک شده در یک جزیره بیابانی ، ما در آغوش بازوهایمان را به سمت آسمان تکان می دهیم زیرا تجهیزات بسیار مورد نیاز باران می بارد … خوب ، نه دقیقاً. اما بیشتر ما در برهه ای از زمان ، چند علامت رمزگذاری را در اینجا و آنجا دریافت کرده ایم.

از آنجا که شهرت ICO در تعادل است ، به لطف انبوه کلاهبرداران که آن را در میان گل و لای می کشند و سیستم عامل های معروف مانند فیس بوک ، گوگل و توییتر تبلیغات ICO را ممنوع می کنند ، طوفان مناسبی برای قطب های ارزهای رمزپایه ایجاد می شود. و تعجب آور نیست که آنها محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

وقتی از نظر بازاریابی به ایرپروت ارزهای رمزنگاری شده فکر می کنید ، این یک روش عالی برای افزایش آگاهی برای یک سکه و حتی پمپاژ ارزش آن قبل از فروش است. همه پول رایگان را دوست دارند. و تیم های بازاریابی ICO می توانند در مورد پروژه خود با قیمت بسیار ناچیز حرف بزنند (مگر اینکه ارزش رمز آنها منفجر شود ، اما حتی در آن صورت ، همه برنده می شوند).

قطره های هوا کمتر به یک ایده بدیع تبدیل می شوند و بیشتر به یک عمل معمول تبدیل می شوند. و هنگامی که سکه ها به دنبال قرار گرفتن در معرض حتی بیشتر هستند ، قطره های هوا اغلب غافلگیر کننده نیستند ، اما به جای آن شکل یک رویداد قبلا اعلام شده را می گیرند.

در واقع بسیاری از قطرات هوایی به گیرنده نیاز دارند که مقداری از ارز رمزنگاری شده را در اختیار داشته باشد. سپس به دارنده ای متناسب با مبلغی که در اختیار دارند پاداش داده می شود. یک روش نابغه دیگر برای جلب مردم برای خرید بیشتر و یک برد دیگر برای هر دو طرف.

اما با تبدیل شدن قطرات هوایی به جریان اصلی و رشد بازار ICO ، شرکت ها با تاکتیک های بازاریابی خود خلاقیت بیشتری نشان می دهند.

Mainframe شبکه ارتباطات غیرمتمرکز است که هوا را به سطح جدیدی می رساند.

پول به معنای واقعی کلمه از آسمان می افتد

میک هاگن مدیر عامل و بنیانگذار Mainframe می گوید: “ما دوست داریم کارها را کمی متفاوت انجام دهیم.” و با ریختن نشانه های فیزیکی از آسمان واقعی ، آنها مطمئناً این کار را انجام دادند. هنگامی که آنها تور آسیا airdrop خود را راه اندازی کردند ، آنها اولین شرکتی بودند که از طریق توزیع فیزیکی ارز رمزپایه جدیدی را معرفی کردند (البته ، توکن ها باید پس از آن با کد عوض شوند).

Mainframe با پرواز از شهرهای بزرگی از جمله هنگ کنگ ، توکیو ، سئول و پکن ، قطرات هوایی فیزیکی را در خاور دور آغاز کرد. در داخل یک سالن شلوغ و پر از بالن های چندرنگ که در شبکه ها بالا رفته بودند ، مردم منتظر انتظار بودند. تورها باز شدند ، بادکنکها آزاد شدند و مردم مودب آسیا در حالی که چند بادکنک را جمع کردند ، خندیدند و از خوشحالی فریاد زدند.

شاید به همین دلیل است که این شرکت آسیا را به عنوان اولین مکان خود برای حمل و نقل هوایی انتخاب کرد ، زیرا دانستن ادب بدنام مردم به آنها اجازه نمی دهد یکدیگر را در چشم انداز توکن های رایگان لگدمال کنند. ممکن است همان صحنه در یک نوار غربی تکرار نشود.

اما نگه داشتن قطرات هوا ، به ویژه در چین ، به پیام Mainframe درباره حریم خصوصی و آزادی ، لایه ای تکان دهنده اضافی داد ، در کشوری که سانسور گسترده است.

قطرهای هوایی فیزیکی Mainframe از آنجا که آنها را به صورت مرحله ای بیرون می کشند ، شروع به جمع شدن می کنند. مرحله اول ، “اثبات بودن” و مرحله دوم ، “اثبات آزادی” در حال حاضر با موفقیت انجام شده است ، که جذابیت بی وقفه پول رایگان را نشان می دهد.

اما لازم نیست که ارز رمزنگاری شده مربوط به سود شخصی باشد?

اثبات قلب – اولین بار در گیاهان هوایی انسان دوستانه?

اثبات قلب

هاگن می گوید: “در این صنعت بلاکچین و رمزنگاری ، افراد زیادی تلاش می کنند تا سریع ثروتمند شوند ،” بسیاری از حدس و گمان ها ، بسیاری از حرص و آز ها … ما اعتقاد بلند مدت به این فن آوری داریم ، این باعث اختلال در بسیاری از صنایع می شود آنجاست و برای همیشه دنیا را تغییر خواهد داد. و ما فکر کردیم که برخی از رفتارهای کمتر از شور را که در خارج وجود دارد ، انجام خواهیم داد و سعی می کنیم آن را به یک هدف ارزشمند هدایت کنیم. “

Mainframe در مرحله آخر سه از فعالیت های airdrop خود ، 1 میلیون دلار از رمز MFT خود را به کاربرانی اعطا خواهد کرد که بیشترین کمک مالی را به یک سازمان غیرانتفاعی می کنند که مطابق با ارزش های حریم خصوصی و آزادی آنها است. بنابراین این اساساً هر موسسه خیریه یا غیر انتفاعی ثبت شده ای است که به معنای آزادی بیان و حقوق بشر باشد ، از جمله ACLU ، آزادی مطبوعات و عفو بین الملل.

به هر حال چه کسانی اصلی هستند?

بسیار خوب ، بنابراین این قطرات بسیار جذاب هوا قطعاً توجه ما را به خود جلب کرده است. خوب. اما به هر حال Mainframe چه کسانی هستند?

Mainframe خود را به عنوان “لایه پیام رسانی برای وب جدید” برچسب گذاری می کند ، پیام ها و داده ها را می توان به صورت خصوصی ارسال کرد ، زیرا این فناوری بسته های داده را از طریق شبکه همتا به همتا هدایت می کند..

مقاوم در برابر سانسور و نظارت ، به استثنای “رویداد فاجعه بار سیارک یا حمله بیگانه تهاجمی” ، تیم پشت این سیستم عامل جدید معتقد است که قابل توقف نیست. و آنچه بیشتر از همه به آنها اهمیت می دهند آزادی بیان و مالکیت داده ها است.

از طریق Mainframe ، پیام شما نمی تواند باز یا دنبال شود. و به عنوان یک پلت فرم غیرمتمرکز با خدمات داده غیرمتمرکز ، خاموش کردن یا سانسور آن عملاً غیرممکن است. که ممکن است آنها را در بین دولت ها و مجریان قانون در سراسر جهان محبوب نکند.

هواپیمای فیزیکی بعدی آنها هنگام اجماع در نیویورک برگزار می شود. بنابراین اگر به دنبال پول رایگان هستید ، مراقب بادکنک های رنگی باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me