„ChainXChange“ Las Vegase užbaigė rugpjūčio 15 d. Ir paliko dalyviams vertingų įžvalgų apie kriptovaliutą ir visapusišką technologijų pramonę..

Mandalay įlankos konferencijų centre vyko trijų dienų renginys, kuriame dalyvavo tokie pranešėjai kaip „Apple“ įkūrėjas Steve’as Wozniakas, žurnalo „Wired“ vyriausiasis redaktorius Nicholas Thompsonas, „Wall Street Journal“ redaktoriaus pavaduotojas Samas Walkeris, garsus ekonomistas ir Nobelio premijos laureatas Paulas Krugmanas. daugiau.

Konferencijos tema buvo „Kaip pakeisite pasaulį“ ir daugiausia dėmesio skirta tai, kaip vartotojai ir įmonės gali panaudoti naujų technologijų, tokių kaip dirbtinis intelektas ir „blockchain“, galią.

Diena 1

Pirmoji „ChainXChange“ diena oficialiai pradėjo „Blockchain“ savaitę Las Vegase.

Svarbiausias įvykio akcentas buvo grupė, kurioje dalyvavo visi trys dienos pranešėjai, apėmę tokias temas kaip darbo perkėlimas ir net visuomenės pokyčiai per automatizavimą, kvantinio skaičiavimo pasekmės ir, žinoma, kaip „blockchain“ bus vairuotojas.

„Wired Magazine“ vyriausiasis redaktorius Nicholas Thompson tyrinėjo dinamiškai besikeičiantį technologinį kraštovaizdį ir jo poveikį dabar ir ateityje visiems mūsų gyvenimo aspektams.

„Wall Street Journal“ redaktoriaus pavaduotojas Samas Walkeris pasidalijo pagrindinėmis savo populiariausios knygos „Kapitonų klasė“ įžvalgomis apie lyderystę ir padėjo auditorijai suprasti, kaip jas pritaikyti šiandien greitai besikeičiančiame pasaulyje..

Houmanas Haddas derino ekspertų žinias su humanitarizmu, kad parengtų sėkmingą pilotą, kuris įrodė „Blockchain“ naudingumą tenkinant Sirijos pabėgėlių poreikius.

2 diena

2 dieną pabrėžė grupė, kurią sudarė šifravimo skeptikas, garsus ekonomistas ir Nobelio premijos laureatas Paulas Krugmanas, buvęs JP „Morgan“ rinkos strategas ir Fundstrat įkūrėjas Tomas Lee, Jessica VerSteeg, „Cannabis Blockchain Company Paragon“ generalinė direktorė, Lilia Infante, teisingumo departamento specialusis agentas Kriptovaliutų kriminalinė darbo grupė ir Cory Johnsonas, „Blockchain“ mokėjimo bendrovės „Ripple“ vyriausiasis rinkos strategas

Be to, Jasonas Derulo buvo išvestas pas specialų svečią ir jis kalbėjo su „ChainXChange“ vedėju ir moderatoriumi. Denise Roberson vykusiame pokalbyje apie savo „Celebrity Token“ su „Global Crypto Offering Exchange“ (GCOX) paleidimą ir dabartines filantropines pastangas.

Dažnas taip pat pažymėjo, kad jis labai tiki dirbtiniu intelektu, o jo partnerystė su „Microsoft“ buvo varomoji priemonė skatinant dirbtinį intelektą įvežti į miestus

Gary Vaynerchukas ragino visus konferencijos dalyvius naudoti kantrybę, nurodant ankstyvąsias interneto dienas ir tai, kaip tai buvo laikoma mada.

Antroji nakties panelė buvo su Common, Gary Vaynerchuk, Neil Sahota ir Phu Styles. Ekspertų grupė apžvelgė, kaip dirbtinis intelektas paveiks darbo jėgą, kaip moterys ateina į technologijų priešakį, ir kitas ateities prognozes..

3 DIENA

Wozniakas pasidalijo aistringa istorija apie tai, kaip susižavėjimas kurti kompiuterius būdamas 8 metų katapultavo jį kaip pirmojo „Apple“ kompiuterio kūrėją.

Dienos kalbėtojai buvo Molly Bloom, kuri pasidalijo savo praeities istorija, pradedant nuo pogrindžio pokerio žaidimo pradžios ir kaip jos patirtis padarė ją geresne verslininke..

Kiti įdomūs šios dienos komponentai buvo „Lottery.com“ generalinio direktoriaus Tony DiMatteo, maisto mokslo ir technologijų eksperto dr. Matthewo Lange’o, garsaus „Bitcoin“ prekybininko ir pedagogo „Tone Vays“, Michaelo Terpino (kuris pateikė 223 mln. JAV dolerių ieškinys prieš AT&T tą rytą), teisininkas ir filantropas Robertas Shapiro, sveikatos priežiūros angelų investuotoja Mary Jo Potter ir „Wala“ generalinė direktorė Trisha Martinez

Prie Wozniako ir Bloomo prisijungė aptarti viską, pradedant nuo to, kaip ateinančios naujovės pakeis mūsų pasaulį, iki asmeninių filosofijų apie verslumą. Visi penki mato nepaprastą „Bitcoin“, „blockchain“ ir dirbtinio intelekto poveikį ateityje, nors, kaip ir kai kurie ekspertai nuo antros dienos, „Wall Street“ ir „Cryptocurrency“ ekspertas Tone’as Vaysas liko skeptiškas dėl „blockchain“ integracijos, išskyrus Bitcoin naudojimą.

Jie dalijosi išminties žodžiais. Molly Bloom pabrėžė meditacijos ir savarankiško darbo svarbą norint atrasti save prieš imantis didesnių iniciatyvų. Vaysas reikalavo išlaikyti privatumą. Wozniako žodžiai užbaigė diskusiją. Jis paaiškino savo filosofiją, kad laimė yra gyvenimo esmė, kurią jis pavertė lygtimi H = F ^ 3, kur H reiškia laimę, o F kubais reiškia maistą, draugus ir linksmybes. Jis vadovavosi lygtimi, pateikdamas paprastus patarimus verslininkams: „Daryk tai, kas tave džiugina“.

Anksčiau tą dieną kriptovaliutų verslininkas kreipėsi į blokų grandinės padarinius įvairiose pramonės šakose. Terpinas kalbėjo apie tvarumą, „Shapiro“ įstatymus, „Potter“ sveikatos priežiūros paslaugas ir Martinezą visame pasaulyje. Išskyrus Shapiro, kuris vis dar skeptiškai vertina įstatymų „blockchain“ nekintamumo aspektus, visi išreiškė labai optimistiškus atitinkamų sričių technologijų rezultatus.

Žymios citatos

Dažni:

„Common Ground“ fondas įsikūręs Čikagoje.

„Mes dirbome su paaugliais iš Čikagos iš miesto centro ir tiesiog atskleidėme juos nuo įvairaus pobūdžio dalykų, pradedant mityba, baigiant joga, baigiant tik akademine parama ir mentoryste, o kai bendradarbiavome su„ Microsoft “, mes sudarėme paktą, kad jie prisidėtų prie ne tik technologijų, bet ir mūsų fondo lėšų ir visko, kad iš esmės padėtų tobulėti jaunimui. Manau, kad vaikai visur nusipelno tokios galimybės: juodi ir rudi, balti ir azijietiški vaikai, tačiau juoda ir ruda bendruomenė yra tiek nepakankamai aptarnaujama, kai kalbama apie technologijas, ir tikrai jaučiame ryšį su jomis, kad mes turime būti jos šalininkai ir aš turiu būk advokatas, ypač aš, pavyzdžiui, aš buvau vaikinas, kuris „tikrai ne taip“ nepriartėjo prie technologijų, žinai, kad aš esu apie širdį, bet kai pamačiau, mes galime įdėti savo širdį į šią technologiją ir tinkamai naudoti šiuos įrenginius , Aš buvau už tai “.

Gary Vee:

„Aš manau, kad žodis, kuris mano galvoje yra labiausiai paplitęs šioje konferencijoje, yra kantrybė. Kai galvoju apie „blockchain“ ar „crypto“, kai galvoju apie dirbtinį intelektą ir dar svarbiau, kai galvoju apie savo karjerą, manau, kad žodis „kantrybė“ čia yra dalykas, apie kurį reikia kalbėti. Ši popietė man buvo labai smagi, nes tai paskatino socialinės žiniasklaidos konferencijas, kuriose lankiausi 2005, 2006, 2007 m. … tai įkvepia tuos pačius jausmus jausmams, kuriuos jaučiau, kai 1995 m. Žiūrėjau el. Prekybos verslą. –1996 m., Šiandien vyko daugybė pokalbių, kada tai vyks. “

„Buvo laikas, kai ėjau į paieškos konferencijas, kuriose žmonės yra panašūs į tai, kada bus priimta paieška ir iki pat pradžių – prie paties interneto, prie visų čia esančių jaunuolių, kurie praleidžia neproporcingai daug laiko, kad pateisintų„ blockchain “. ir kripto, noriu jums priminti, kad buvo laikas, kai pats internetas išblėso “.

„Pirmą kartą dalyvaudamas konferencijoje, kuri atrodė taip, atsisėdau į prekybos rūmų renginį skydelyje, kur pažodžiui seni žmonės iš manęs tyčiojosi 45 minutes, nes juokėsi iš minties, kad žmonės pirks vyną. internetas, o keli žmonės, dalyvavę skydelyje, kuriame dalyvavau, sakė, kad iki 2006 metų interneto nebus! “

„Aš tikrai noriu patarti senoliui, patyrusiam porą naujovių ciklų, jei išleidote tiek energijos, kiek išleidžiate diskutuodama, ar kriptografija ir„ blockchain “pavyks, jei paimsite tą pačią energiją ir iš tikrųjų tapęs jūsų amato egzekucijos praktiku, jūs būtumėte daug toliau! “

„Jei galėčiau palikti jums ką nors iš savo perspektyvos ir šios konferencijos metu kalbėtų daug įdomių žmonių, labai rekomenduočiau panaudoti daug daugiau kantrybės. Nesvarbu, ar jūs teisus, ar jų teisė, tai visiškai nesvarbu, visa tai bus žaidžiama, ir mes visi veiksime pirmadienio rytą.

„Manau, kad labai svarbu, kad žmonės šioje erdvėje suprastų, tikėtina, kad 90–98% valiutų to nepadarys! Kas be galo neįtikėtina šioje erdvėje, yra likvidavimas. Skirtingai nei tada, kai investavau į ankstyvosios stadijos startuolius, kur buvo puota arba badas, kelyje nebuvo likvidavimo “.

Bet prašau, man reikia, kad žmonės suprastų „blockchain“ technologijas, kurios buvo atmestos, tačiau ant jų sukurtos valiutos labai nepastovios.

„Taigi supraskite, kada esame šiose erdvėse, jų didžiulį nepastovumą, ir tai labai sušikti anksti, kaip„ tikras “anksti, kaip tikrai sušikti anksti, ir manau, kad kantrybės trūkumas, įrodymas, kad esate teisus ir kurį reikia padaryti 10 milijonų dolerių ar dar daugiau, kas jums per galvą, yra pažeidžiamumas. Kantrybės stoka šiame kolektyve, mūsų kolektyvinis pažeidžiamumas yra kantrybės trūkumas “.

Jessica VerSteeg

„Aš vadovauju tarptautinei kompanijai, o mėnesio pabaigoje man daug lengviau atsiskaityti visiems savo darbuotojams bitkoinais“.

Tomas Lee

„Klaida būti meškiukui, kai jau esi nusileidęs. Lokių rinka iš esmės sėkmingai vykdė kriptografiją. Vienintelis laikas, kai galite užsidirbti pinigų, yra pirkti, kai kiti parduoda. “

Cory Johnsonas

„Kelių eismo taisyklės nėra aiškios. Kol tai neįvyks, pramonė nesivystys taip, kaip gali “.

Žymios temos

Šios renginio atgarsiai skamba šiomis temomis:

  • Bitcoin yra karalius ir čia likti.
  • Reguliavimas yra neišvengiamas ir labai geras dalykas bendruomenei.
  • Daugelis altcoinų neišgyvens, jei neišspręs tikrųjų rinkos poreikių, tačiau „blockchain“ technologija neabejotinai sukels ketvirtąją technologinę revoliuciją.
  • „Blockchain“ yra daugybė pasekmių, padedančių užtikrinti nepakankamą aptarnavimą ir panaikinti pasaulinę nelygybę.