Pagrindinis „AirDrop“ milijardo JAV dolerių kaupimas, siekiant surinkti pinigų labdarai

Mes jau gana įpratome girdėti apie kriptovaliutų pasaulio lašus. Kaip išdžiūvę maitintojo netekę žmonės dykumos saloje, mes tikimės, kad numojame rankas į dangų, nes liks reikalingų atsargų … Na, ne visai taip. Bet dauguma iš mūsų tam tikru momentu čia ir ten turėjo pasveikinimo dovaną su keliais žetonais.

Kadangi ICO reputacija pakimba ant balanso, dėl gausybės sukčių, tempiančių jį per purvą, o populiarios platformos, tokios kaip „Facebook“, „Google“ ir „Twitter“, uždraudžia ICO reklamą, sukuriama puiki kriptovaliutų oro uostų audra. Ir nenuostabu, kad jie populiarėja.

Kai pagalvojate apie kriptovaliutų oro lašus rinkodaros požiūriu, jie yra puikus būdas informuoti monetą ir netgi padidinti jos vertę prieš parduodant. Visi mėgsta laisvus pinigus. ICO rinkodaros komandos gali sužinoti apie savo projektą už labai mažą kainą (nebent jų simbolinė vertė susprogdina, bet net ir tada laimi visi).

Oro lašai tampa nebe tokia nauja idėja ir labiau įprasta praktika. Kadangi monetos įgauna dar daugiau ekspozicijos, oro lašai nebebūna netikėti netikėtumai, bet vietoj jų įgauna anksčiau paskelbto įvykio formą..

Tiesą sakant, daugelis oro lašų reikalauja, kad imtuvas pirmiausia turėtų dalį kriptovaliutos. Tada turėtojui atlyginama procentine dalimi, proporcinga jų turimai sumai. Kitas genialus būdas priversti žmones pirkti daugiau ir dar vienas laimėjimas abiem pusėms.

Tačiau kai oro lašai tampa pagrindine dalimi ir ICO rinka toliau auga, įmonės savo rinkodaros taktika tampa dar kūrybiškesnės.

Pagrindinis rėmas yra decentralizuotas ryšių tinklas, kuris pakelia oro lašus į naują lygį.

Pinigai, tiesiogine prasme krentantys iš dangaus

„Mums patinka viską daryti šiek tiek kitaip“, – sako Mickas Hagenas, generalinis direktorius ir „Mainframe“ įkūrėjas. Ir iš tikrųjų dangaus iškritus fiziniams ženklams, jie tikrai tai padarė. Pradėję savo kelionę po Azijos oro uostą, jie tapo pirmąja įmone, kuri fiziškai platindama pristatė visiškai naują kriptovaliutą (nors, žinoma, vėliau žetonus reikia pakeisti į kodą).

Didieji kompiuteriai pradėjo fizinius oro lašus Tolimuosiuose Rytuose, aplankydami didžiuosius miestus, įskaitant Honkongą, Tokiją, Seulą ir Pekiną. Sauso salono su įvairiaspalviais balionais, iškeltais tinklais, viduje žmonės laukė. Tinklai buvo atidaryti, balionai išlaisvinti, o mandagūs Azijos žmonės juokėsi ir cypė iš džiaugsmo, kai susirinko porą balionų.

Galbūt todėl bendrovė pasirinko Aziją kaip pirmąją vietą, kur skraidyti, žinodama apie liūdnai pagarsėjusį žmonių mandagumą, jie negalėtų trypti vienas kito dėl nemokamų žetonų perspektyvos. Tos pačios scenos negalima kartoti vakariniame bare.

Tačiau laikant oro lašus, ypač Kinijoje, „Mainframe“ privatumo ir laisvės žinia suteikė papildomą skaudų sluoksnį šalyje, kurioje gausu cenzūros.

Didžiųjų kompiuterių fiziniai oro lašai pradėjo didinti trauką, kai jie juos palaipsniui išlenkė. Pirmasis etapas „Būties įrodymas“ ir antrasis – „Laisvės įrodymas“ – jau sėkmingai užbaigti, parodydami nenumaldomą laisvų pinigų patrauklumą.

Tačiau kriptovaliuta neturi būti susijusi tik su asmenine nauda?

Širdies įrodymas – pirmasis filantropiniuose oro lašeliuose?

Širdies įrodymas

„Šioje pramonės blokų grandinėje ir kriptografijoje yra daugybė žmonių, bandančių greitai praturtėti“, – sako Hagenas. ir tai pakeis pasaulį amžinai. Mes manėme, kad imsimės tam tikro nei pikantiško elgesio ir bandysime tai nukreipti į naudingą tikslą “.

Paskutiniame trečiame savo aviacijos kampanijos etape „Mainframe“ atiduos 1 milijoną dolerių savo MFT žetono vartotojams, kurie aukoja daugiausiai ne pelno siekiančiai organizacijai, atitinkančiai jų privatumo ir laisvės vertybes. Taigi iš esmės tai yra registruota labdaros organizacija ar ne pelno organizacija, kuri reiškia žodžio laisvę ir žmogaus teises, įskaitant ACLU, Spaudos laisvę ir „Amnesty International“..

Kas vis tiek yra pagrindinis kompiuteris?

Gerai, todėl šie didžiuliai oro lašai tikrai atkreipė mūsų dėmesį. Malonu. Bet kas vis tiek yra „Mainframe“?

Pažymėdami save kaip „naujojo žiniatinklio pranešimų sluoksnį“, „Mainframe“ leidžia pranešimus ir duomenis siųsti privačiai, nes technologija saugiai nukreipia duomenų paketus per jų tarpusavio tinklą..

Atsparus cenzūrai ir stebėjimui, išskyrus „katastrofišką asteroido įvykį ar agresyvų ateivių įsiveržimą“, šios naujos platformos komanda mano, kad tai nesustabdoma. Labiausiai jie vertina žodžio laisvę ir duomenų nuosavybės teisę.

Per „Mainframe“ jūsų pranešimų atidaryti ar sekti negalima. Ir būdamas decentralizuota platforma su decentralizuotomis duomenų paslaugomis, praktiškai neįmanoma uždaryti ar cenzūruoti. Tai gali nepadaryti jų populiarių tarp vyriausybių ir teisėsaugos visame pasaulyje.

Kitas jų fizinis aerodromas vyksta per konsensusą NYC. Taigi, jei norite šiek tiek nemokamų pinigų, saugokitės spalvotų balionų.