Co delat kdyz jsem nasel AirPody?

Jak najít ukradené AirPods

Jak najít ztracené AirPods pomocí aplikace „Najít“Otevřete aplikaci „Najít“ na vašem zařízení s iOS.Klepněte na kartu „Zařízení“.Vyberte své AirPods z seznamu zařízení.Pokud jsou vaše AirPods připojeny k vašemu zařízení, uvidíte na mapě jejich aktuální polohu.

Jak odstranit AirPody

Otevřete víčko nabíjecího pouzdra a AirPody si dejte do uší. Přejděte do Nastavení > Bluetooth. Nebo přejděte do Nastavení > [vaše AirPody]. Pokud se tam vaše AirPody zobrazují jako připojené, klepněte na tlačítko Víc informací vedle AirPodů, klepněte na Ignorovat zařízení a dalším klepnutím potvrďte.

Co delat kdyz se mi Nenabiji krabicka od AirPods

Kontrolka by se měla na pár sekund rozsvítit a potom zhasnout, pouzdro se pak bude dál nabíjet. Jestli se kontrolka nerozsvítí, zkuste pouzdro položit jinak. Jestli se pouzdro ani potom nenabíjí, zkuste ho nabít pomocí kabelu, který jste k němu dostali.

Jak připojit náhradní AirPod

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte na plochu. Otevřete pouzdro s AirPody uvnitř a podržte jej vedle iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Na obrazovce se spustí animace nastavení. Klepněte na Připojit a pak na Hotovo.

Kde jsou moje AirPody

V situaci, kdy najdete jen jedno sluchátko, vložte jej do pouzdra a obnovte aplikaci Najít. Následně se zobrazí poloha druhého sluchátka. Vyhledání vašich AirPodů je mnohem jednodušší díky možnosti přehrávat na nich zvuk na dálku. Stačí vybrat AirPody v seznamu Najít a použít možnost „Přehrát zvuk“.

Jak zablokovat ztracene AirPods

iPhone, iPad nebo iPod touch: Otevřete aplikaci Najít , klepněte na Zařízení, potom na název AirPodů a pod záhlavím „Označit jako ztracené“ klepněte na volbu Aktivovat. Apple Watch: Otevřete aplikaci Najít zařízení , klepněte na požadované zařízení, potom na Ztraceno a zapněte režim Ztraceno.

Jak resetovat AirPody do tovarniho nastaveni

Jak resetovat AirPodsVložte sluchátka do pouzdra.Ujistěte se, že jsou sluchátka i pouzdro alespoň částečné nabitéOtevřete víko pouzdra.Podržte minimálně na 15 sekund tlačítko na zadní straně pouzdra.Dioda uvnitř pouzdra třikrát blikne červeně a poté začne blikat bíle.AirPods jsou resetované

Jak dlouho vydrží AirPods

Protože má pouzdro kapacitu na několik nabití, máte celkem k dispozici přes 24 hodin poslechu19 nebo přes 18 hodin volání. AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.

Jak nabít krabičku od Airpods

Nabíjení pouzdra

Bezdrátové nabíjecí pouzdro nebo MagSafe nabíjecí pouzdro můžete nabíjet pomocí nabíjecí podložky s certifikací Qi. Pouzdro na nabíječku položte tak, aby stavová kontrolka byla natočená nahoru a víčko zavřené. Stavová kontrolka by měla 8 sekund ukazovat aktuální úroveň nabití.

Co dělat když hraje jen jedno sluchátko

Jedno sluchátko nehraje nebo je tiché 80% případů má snadné řešeníZkontrolujte, že mřížka není zanesená ušním mazem.Vyměňte silikonové nástavce sluchátek.U sluchátek s výměnným kabelem prohoďte zapojení sluchátek aby se vyloučila pouhá závada na kabelu.

Jak poznám že jsou AirPods nabité

Když jsou AirPody v pouzdru a je otevřené víčko, ukazuje kontrolka stav nabití AirPodů. Když AirPody nejsou v pouzdru, ukazuje kontrolka stav pouzdra. Zelená znamená plně nabito a oranžová znamená, že zbývá míň než jedno plné nabití.

Co kdyz AirPods Blikaji zelene

Zelená barva: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí zelená barva, tak to znamená, že je pouzdro plně nabité. Oranžová barvy: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí oranžová barva, tak to znamená, že se zrovna pouzdro dobíjí.

Jak dlouho trva oprava AirPods

Oprava samozřejmě probíhá podle oficiálních Apple standardů. Vadné součástky tedy nahrazujeme pouze originálními součástkami a to v krátkém čase a u některých vad i na počkání.

Jak zapnout AirPods bez krabičky

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na nabíjecím pouzdru po dobu až 10 sekund. Kontrolka by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené na připojení.

Jak dat AirPods do továrního nastavení

Poté stačí na zadní straně lokalizovat malý čudlík v podobě kolečka. Poté otevřeme víko nabíjecího obalu a s otevřeným víkem podržíme zadní kulaté tlačítko po dobu alespoň 15 sekund. Jakmile LED dioda uvnitř obalu zbělá, a poté se přemění v oranžovou. Tak je reset, nebo-li převod do továrního nastavení, kompletní.

Jak odstranit majitelé AirPods

Odeberte AirPods ze svého Apple ID

Nový majitel je tak může spárovat se svým Apple ID a využívat všechny funkce, včetně služby Najít. AirPods můžete odebrat ze svého Apple ID na iPhonu, iPadu nebo Macu, který je přihlášený pomocí Apple ID. Ke zrušení párování stačí odebrat AirPods z Apple ID na jednom zařízení.

Jak odblokovat AirPods

Stiskněte a držte 15 sekund tlačítko na zadní straně nabíjecího pouzdra. Zavřete víčko. Přesuňte sluchátko do blízkosti vašeho iPhonu a víčko otevřete. Tím vyvoláte párování se sluchátky.

Co znamená kdyz AirPods sviti cervene

Pokud kontrolka bliká bíle, znamená to, že jsou AirPody připravené ke spárování se zařízením. Pokud kontrolka bliká oranžově, nejspíš budete muset AirPody znova nastavit. Pokud chcete vidět podrobné informace o stavu nabíjení a úrovni nabití, přečtěte si o zjištění stavu nabití.

Jak poznat že se AirPody nabíjí

Kontrola stavu nabití

Stav nabití AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat také ve widgetu Baterie. Stav nabití pouzdra se zobrazí jen tehdy, když je v pouzdře aspoň jeden z vašich AirPodů. Viz Přidání widgetu Baterie na plochu v uživatelské příručce pro iPhone.

Jak dlouho vydrží AirPods nabité

AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.

Jak zapnout AirPods bez krabicky

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na nabíjecím pouzdru po dobu až 10 sekund. Kontrolka by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené na připojení.

Jak restartovat sluchátka

Sluchátka s tlačítkem na nabíjecím pouzdře Vložte sluchátka do nabíjecího pouzdra a ujistěte se, že je víčko pouzdra otevřené Stiskněte a podržte tlačítko na pouzdru po dobu 10 sekund – indikátor na pouzdře problikne. Uvolněte stisk a zavřete víčko pouzdra.

Jak spárovat Obě sluchátka

Univerzální postup pro sluchátka bez drátů (TWS)Vypneme Bluetooth na mobilu.Spustíme obě sluchátka najednou do párovacího režimu.Dáme sluchátka vedle sebe a necháme je spojit mezi sebou.Jakmile jsou sluchátka propojena hned zapneme Bluetooth na mobilu a spárujeme.

Jak dlouho vydrzi AirPody

S AirPody máš na jedno nabití 5 hodin poslechu 5 a teď až 3 hodiny přenášení hovorů. A když budeš chtít víc, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkem tak máš energii na víc než 24 hodin.

Co znamená kdyz AirPods Blikaji oranzove

Bliká oranžová barva: pokud začne blikat oranžová barva, tak to znamená, že došlo k problémům při párování. V tomto případě je nutné AirPods resetovat podržením párovacího tlačítka na zadní straně pouzdra od AirPods.