Co delat kdyz jsem ztratil AirPods?

Jak najit ztracený AirPod

Jakmile se do aplikace Najít přesunete, tak stačí kliknout na ikonu vašich AirPodů. V případě, že je pouzdro zavřené, tak se na mapě zobrazí jeho poslední známá poloha. Pokud však hledáte jen jedno sluchátko, které je v dosahu, tak se zobrazí přesná poloha sluchátka. Navíc můžete zvolit možnost pro přehrání zvuku.
Archiv

Kde jsou moje AirPody

Na iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Najít, klepněte na Zařízení a potom na název svých AirPodů Pro. Na mapě se zobrazí poloha obou AirPodů Pro a nabíjecího pouzdra.
Archiv

Jak najít AirPods bez krabicky

Otevřete aplikaci „Najít“ na vašem zařízení s iOS. Klepněte na kartu „Zařízení“. Vyberte své AirPods z seznamu zařízení. Pokud jsou vaše AirPods připojeny k vašemu zařízení, uvidíte na mapě jejich aktuální polohu.

Jak odstranit AirPods

Odebrání AirPods z Apple ID na Macu

Vyberte kartu Zařízení a svoje AirPods. Na mapě klikněte na tlačítko Další informace . Klikněte na Odstranit toto zařízení.

Jak najít ztracené sluchátka

Co dělat, pokud jste ve svém bytě ztratili sluchátkaJdi do nastavení.Vyhledejte „Bluetooth → Bluetooth headset → Sluchátka a reproduktory“.Najděte své zařízení v seznamu.Klikněte na „Připojit“.Po připojení dejte povel k vyslání signálu – tímto způsobem je rychle najdete.

Jak vypnout AirPods

S AirPody v uších a připojenými k iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do nabídky Nastavení > Bluetooth. Případně můžete přejít do Nastavení > [vaše AirPody]. V seznamu zařízení klepněte na tlačítko Další informace vedle AirPodů. Klepněte na Potlačování hluku, Režim propustnosti nebo Vypnuto.

Co dělat když ztratím jedno sluchátko

I když jste ztratili jedno sluchátko, nemusíte si kupovat znovu celou sadu. Kupte si jedno sluchátko zvlášť a spojte jej se zbývajícím. Pak je můžete znovu používat jako pár.

Jak kontaktovat majitele AirPods

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch otevřete aplikaci Najít. Přejděte na panel Zařízení a vyberte své AirPody. Sjeďte dolů k části Označit jako ztracené a zvolte Aktivovat. Pokud chcete, aby se nálezci ztracených AirPodů zobrazily vaše kontaktní údaje, postupujte podle pokynů na obrazovce.

Co udělat před prodejem AirPods

Uvedení AirPods do jejich původního stavu

Zároveň musí být jak sluchátka sama o sobě, tak i nabíjecí pouzdro nabité. Než se tedy pustíte do resetu, tak je nezapomeňte nabít. Pokud na AirPodech máte obal, tak jej sundejte. Poté stačí na zadní straně lokalizovat malý čudlík v podobě kolečka.

Jak najít sluchátka Apple

Chcete-li najít ztracená sluchátka AirPods, musíte se vybavit speciální aplikací s názvem Najít. Na svůj iPhone si jej můžete stáhnout z App Store a pokud máte chytrý telefon s Androidem, v obchodě Google Play jsou jeho protějšky, například Wunderfind. Aplikace zobrazují mapu, kde zjišťují polohu sluchátek.

Jak najit AirPods na Android

Párování Airpodů s Androidem:Přejděte od Nastavení > Připojení > Bluetooth.Otevřete krabičku Airpods.Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud nezačne kontrolka bílé blikat.Až se objeví Airpody v seznamu zařízení Bluetooth vyberte je.

Jak spojit AirPods s Androidem

Pokud máte zařízení s Androidem, přejděte do Nastavení > Připojení > Bluetooth. S AirPody v pouzdru otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Až se AirPody objeví v seznamu Bluetooth zařízení, vyberte je.

Jak dlouho vydrží AirPods

S AirPody máš na jedno nabití 5 hodin poslechu 5 a teď až 3 hodiny přenášení hovorů. A když budeš chtít víc, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkem tak máš energii na víc než 24 hodin.

Jak vratit AirPody

Postup resetování AirPodů a AirPodů ProVložte AirPody do nabíjecího pouzdra a zaklapněte víčko.Počkejte 30 sekund.Otevřete víčko nabíjecího pouzdra a AirPody si dejte do uší.Přejděte do Nastavení > Bluetooth.Vložte AirPody do nabíjecího pouzdra a víčko nechte otevřené.

Jak resetovat AirPody do tovarniho nastaveni

Jak resetovat AirPodsVložte sluchátka do pouzdra.Ujistěte se, že jsou sluchátka i pouzdro alespoň částečné nabitéOtevřete víko pouzdra.Podržte minimálně na 15 sekund tlačítko na zadní straně pouzdra.Dioda uvnitř pouzdra třikrát blikne červeně a poté začne blikat bíle.AirPods jsou resetované

Jak najít AirPods Android

Párování Airpodů s Androidem:Přejděte od Nastavení > Připojení > Bluetooth.Otevřete krabičku Airpods.Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud nezačne kontrolka bílé blikat.Až se objeví Airpody v seznamu zařízení Bluetooth vyberte je.

Jak poznat AirPods 1 a 2

Podívejte se do NastaveníPřejděte na Nastavení > Bluetooth. Můžete taky přejít do Nastavení > [vaše AirPods].*V seznamu najděte svoje AirPody (například „Jiří – AirPody“).Klepněte vedle AirPodů na tlačítko Další informace . Zobrazí se číslo modelu.

Jak odblokovat AirPods pro

Pokud na AirPodech máte obal, tak jej sundejte. Poté stačí na zadní straně lokalizovat malý čudlík v podobě kolečka. Poté otevřeme víko nabíjecího obalu a s otevřeným víkem podržíme zadní kulaté tlačítko po dobu alespoň 15 sekund. Jakmile LED dioda uvnitř obalu zbělá, a poté se přemění v oranžovou.

Jak spárovat AirPods s novým sluchátkem

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte na plochu. Otevřete pouzdro s AirPody uvnitř a podržte jej vedle iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Na obrazovce se spustí animace nastavení. Klepněte na Připojit a pak na Hotovo.

Jak kalibrovat AirPods

Na vašem iPhonu běžte do Nastavení -> Bluetooth -> A klepněte na ikonu s informacemi u vašich AirPodů. Ve spodní části obrazovky vyberte Ignorovat. Nechte nabíjecí pouzdro AirPodů stále otevřené. Stiskněte a držte 15 sekund tlačítko na zadní straně nabíjecího pouzdra.

Kdy vyšly první AirPody

Zároveň se také automaticky synchronizují přes iCloud, a proto je uživatel může přepnout na jiné zařízení, které je přihlášené ke stejnému Apple ID. Některá data mohou pocházet z datové položky. AirPods první generace byly představeny 7. září 2016, přičemž do prodeje se dostaly až o pár měsíců později, 13.

Jaké si koupit AirPods

Fanoušci kvalitního zvukového projevu si v nabídce cupertinského výrobce mohou vybírat mezi několika modely sluchátek. Řeč je o True Wireless sluchátkách AirPods 2021, AirPods 2019 a AirPods Pro 2022. Mimo ně jsou pak pro příznivce bezdrátových sluchátek s hlavovým mostem určena AirPods Max.

Jak spojit AirPods

Ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Pak v seznamu Zařízení vyberte AirPody a klikněte na Připojit.

Jak odblokovat AirPods

Stiskněte a držte 15 sekund tlačítko na zadní straně nabíjecího pouzdra. Zavřete víčko. Přesuňte sluchátko do blízkosti vašeho iPhonu a víčko otevřete. Tím vyvoláte párování se sluchátky.

Jak dlouho vydrží nabité AirPods

AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.