Co je automatické navýšení FUP?

Co se stane po vyčerpání dat

Po vyčerpání datového limitu jsou data zastavena a je potřeba si vybrat, zda si data dokoupíte nebo již nebudete v datování pokračovat. Při překročení limitů přijde notifikace o výši vyčerpání a odkaz na stránku, kde je možno si data navýšit.

Jak zrušit automatické obnovení dat O2

Automatické obnovování dat je možné vypnout v samoobsluze Moje O2. Podle aktuálního ceníku O2 může k automatickému obnovení dojít až třikrát.
Archiv

Jak navýšit objem dat Vodafone

Změna přes SMS – SMSkou můžete nastavit DataLimit na hodnotu 0 navýšení dat. To znamená, že po vyčerpání základního datového balíčku se k internetu nepřipojíte. SMS má tvar DATA STROP a zdarma ji posíláte na číslo 7700. Přes aplikaci Můj Vodafone – úpravu DataLimitu najdete v sekci Internet.

Jak zjistím kdy se mi obnovi data

Přihlaste se do portálu Moje O2. V sekci „Moje služby“ klikněte na dlaždici mobilního internetu „O2 DATA“, u kterého chcete zjistit stav čerpání dat. V sekci „Volné jednotky“ uvidíte na ukazateli, kolik procent (GB) vám zbývá vyčerpat do konce zúčtovacího období.

Jak dlouho vydrzi 2 GB dat

Kolik dat spotřebují jednotlivé činnosti

Činnost 500 MB 2 GB
Sledování videa 1 hodina 4 hodiny
Volání přes Skype 15 hodin 60 hodin
Video hovor přes Skype 2 hodiny 8 hodin
Poslech rádia 8 hodin 32 hodin

Jak koupit data 02

Data si ale můžete jednorázově dokoupit v Moje O2 nebo přes odkazu v informační SMS, kterou vám pošleme při vyčerpání 100 % dat. Automatické obnovení objemu dat si můžete kdykoliv zapnout nebo vypnout v Moje O2.

Co je O2 Info Limit

Limit si můžete nastavit v rozmezí 50 Kč až 9900 Kč. Informace o Info Limitu v Kč nezahrnují měsíční paušály a jednorázové platby. Dále nejsou zohledněny množstevní ani jiné slevy. Informace o stavu čerpání Info limitu se v prvním zúčtovacím období vztahuje k provozu uskutečněnému od data aktivace.

Kdy se mi obnoví data Vodafone

Obnovení balíčků probíhá automaticky po skončení měsíčního období. K obnovení balíčku nedojde, pokud: Předplacená karta nemá dostatečný kredit.

Co to je DataStrop

Aby zákazníci neměli obavy z nekontrolovatelné útraty za tok dat, nastavujeme v každém tarifu tzv. DataStrop. Tato služba po dosažení datového limitu další čerpání dat zablokuje. DataStrop si ale může každý zákazník nastavit nebo zrušit sám, podle svých potřeb.

Kdy se doplňují data

Datový limit má vždy platnost na jedno zúčtovací období. Obnovuje se vždy na začátku nového zúčtovacího období. Navýšení datového limitu platí pro dané zúčtovací období, ve kterém k navýšení došlo. Data v tuzemsku se do dalších zúčtovacích období nepřevádějí.

Co nejvíc žere data

Jaké aplikace nejvíce žerouVideohovory přes WhatsApp, Skype, Messenger…přehrávání videí na Netflixu, Youtube, TikToku, Facebooku, Instagramu…poslech hudby skrz Spotify, Youtube Music, Apple Music apod.nahrávání fotografií nebo videí na sociální sítěprohlížení webových stránek s fotografiemi, jako je Instagram.

Jak zjistit co mi bere data

Spotřebu dat můžete sledovat přímo v telefonu

Aktuální spotřebu dat zjistíte přímo ve svém telefonu. Statistiky se zpravidla nachází v sekci Mobilní data pod položkou Využití dat. Kromě celkové spotřeby uvidíte i spotřebu jednotlivých aplikací.

Jak získat data zdarma O2

Stáhnout Moje O2

Pro aktivaci je nutné rozkliknout detail vašeho tarifu (v našem případě FREE+ Zlatý) a následně v záložce „Další služby k tarifu“ vybrat položku „Doplňkové služby“. Následně vyberete možnost „Nekonečná data“, která jsou zdarma.

Jak zakazat mobilni platby u O2

V internetové samoobsluze Moje O2

V samoobsluze Moje O2 můžete platby přes internet pomocí služby m-platba jednoduše a intuitivně povolovat i blokovat. A to zcela nebo pouze částečně (např. pouze blokace služeb pro dospělé), záleží na druhu platebních metod.

Jak zjistit datovy limit O2

Pokud máte data v příslušné roamingové destinaci zahrnuta v tarifu nebo pro ni máte sjednán datový balíček, počítá se objem zahrnutý do datového limitu až po vyčerpání vašeho balíčku. Informace o stavu datového limitu jsou k dispozici na lince *30 (z ČR zdarma).

Jak sdílet data Vodafone

Aplikace Můj Vodafone – přes nabídku Moje služby – (vyberte hlavní telefonní číslo s datovým balíčkem, od kterého případně další čísla čerpají sdílená data) – Nastavení internetu – Nastavit DataStrop.

Jak zrušit tarif u Vodafone

Číslo bez závazku – výpověď můžete podat telefonicky na *77, osobně v prodejně nebo písemně. V druhých dvou případech vám ještě můžeme pro ověření výpovědi zavolat. Číslo se závazkem – výpověď smlouvy na dobu určitou je možné podat pouze písemně.

Co to jsou sdílená data

Sdílený tarif (občas známý pod pojmem rodinný tarif)je služba, která umožňuje více lidem (nejčastěji rodině nebo několika přátelům) využívat společná data v rámci neomezeného tarifu. Každý z členů sdíleného tarifu má vlastní SIM kartu s neomezeným tarifem.

Jak zjistit stav dat T Mobile

Kde mohu zjistit aktuální stav mého datového limitupřes Můj T-Mobile či mobilní aplikaci Můj T-Mobile,přes USSD kanál, kde stačí vytočit na vašem telefonu *123*523#,v hlasovém automatu na čísle 4603 v sekci služby a internet, nebo stačí po pozdravu stisknout 523.

Jak funguje balíček pořád online

Díky novému balíčku Pořád online, který si můžete každý měsíc bezplatně aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile, vám totiž internet nadále poběží rychlostí 256 Kb/s. To stačí na chatovací aplikace, provádění bankovních transakcí nebo vyhledávání tras a jízdních řádů.

Co jsou data naplno

“ Data naplno jsou součástí nové tarifní řady NEO+, která vznikla právě na základě zjišťování zákaznických potřeb. Zákazníkům umožní užít si superrychlá a hlavně neomezená 5G mobilní data vždy na 24 hodin, a to až pětkrát během jednoho zúčtovacího období. Konkrétní počet dní se odvíjí od výše měsíčního tarifu.

Jak dlouho vydrzi 20% dat

Na měsíc -pokud to bude bez videa – zcela bez problémů. Mimochodem, v mobilu jde objem dat zjistit ze statistiky, můžeš se podívat na spotřebu u jednotlivých aplikací dle nastaveného časového období.

Jak zjistit čerpání dat v mobilu

Operační systém Android umí (nutno uznat, že poměrně přesně) měřit objem přenesených dat. Tuto statistiku najdete v systémovém nastavení v sekci Využití dat. Pod položkou Používání mobilních dat je k dispozici také graf a podrobný výpis aplikaci, seřazený podle toho, kolik dat přenesly.

Kdy se obnovuje tarif O2

Tarif můžete změnit jednou za zúčtovací období. Jaké je vaše zúčtovací období, najdete v sekci Vyúčtování. Většinou to bývá jeden měsíc.

Co lze platit přes SMS

Princip plateb pomocí SMS je jednoduchý. Zákazník odešle SMS v požadovaném formátu na číslo, které začíná předčíslím 900 nebo 902. Poslední dvě cifry v čísle určují cenu, kterou zákazník zaplatí. Pokud končí číslo ciframi 99, tak odesláním SMS zaplatí zákazník 99 Kč včetně DPH.