Co je to content?

Co to je content marketingu

Obsahový marketing (anglicky content marketing) je forma marketingu, zaměřená na tvorbu, publikování a distribuci takového obsahu, který je pro vybrané cílové publikum relevantní a hodnotný. Cílem obsahového marketingu je zpravidla: přilákat pozornost a generovat potenciální zákazníky.

Co je Content Specialist

Content specialista je zjednodušeně něco mezi SEO specialistou a copywriterem – tedy odborníkem na SEO a skutečným copywriterem, který píše texty pro různé online média. Content specialista musí pochopit, co lidé skutečně zajímá (čtěte hledají) a podle toho přizpůsobit obsah (čtěte výsledek).
Archiv

Co je hlavní výhodou obsahového marketingu při internetové prezentaci firmy

Cíl obsahového marketingu je zřejmý. Jde o to vytvořit obsah, prostřednictvím kterého sdělíte své cílové skupině, co potřebujete. Stejně tak se touto formou pokoušíte o vybudování vztahu se zákazníkem a zvýšení povědomí a loajalitě ke značce.
Archiv

Jak na obsahový marketing

Aby vám obsahový marketing přinášel výsledky, musíte tvořit obsah vynikající. Pokud váš obsah není tak dobrý, aby ho čtenáři dávali do svých oblíbených záložek, sdíleli na sociálních sítích nebo posílali svým kamarádům, pak asi není dost dobrý. Váš obsah musí být skvělý. To nejlepší, co je na dané téma k dispozici.

Jak být videt na socialnich sitich

Obsah, který na sociálních sítích tvoříte, musí být vidět i slyšet. Jde o zásah a především o interakci, tedy lajky, komentáře, sdílení. Základní pravidlo komunikace na sociálních sítích je být v pravý čas na správném místě. Mít 10 000 fanoušků totiž ještě neznamená, že se jim zobrazí váš obsah.

Co to je výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing je zaměřen na výkon, tedy ideálně na dosažení konverze. Tou je předem stanovený cíl, například v podobě odeslané objednávky, odeslání e-mailu, stažení dokumentu, dočtení stránky do konce a podobně.

Co dělá Content Manager

Content Manager neboli správce webového obsahu je zodpovědný za navržení plánu a strategie komunikace se zákazníky. Na rozdíl od copywritera se nestará pouze o tvorbu konkrétních textů. Jeho úkolem je sestavit celou strategii, kde, jak a s kým komunikovat.

Co je to content Creator

Slovníček. Content creator je někdo, kdo vytváří digitální obsah pro publikum. Ten bývá vytvářen s cílem vzdělávat, bavit či potěšit připojené digitální publikum, obvykle s celkovým cílem vytvořit skupinu lidí, kteří se zajímají o tvůrce obsahu, značku, pro kterou obsah tvoří či produkt, který daná značka prodává.

Co je jednou z vyhoď používání šablon pro e mailové marketingové kampaně

Šablona je počáteční výdaj, který již nemusíme v budoucnu opakovat. E-mail marketing dovoluje společnostem přehledně spravovat své e-mailové kampaně, aniž by najímaly nové zaměstnance. Opět tedy společnosti šetří čas a peníze.

Co je to 4P

Jednalo se o produkt (Product), cenu (Price), distribuci (Distribution) a propagaci (Promotion). U Clewetta studoval již výše zmíněný Jerry McCarthy. Ten uvedl, že by se složky měly propojit a kombinovat. Navíc slovo distribuce nahradil slovem místo (Place), a tak vznikl klasický marketingový mix 4P.

Jak se dělá marketing

Jak budovat marketing firmyVyužijte svůj stávající obsah.Propojte se s někým.Využívejte úspěšnéVychovávejte si fanoušky značky.Buďte opravdovíBudujte partnerstvíBuďte atraktivníZkoumejte úspěchy svých konkurentů

Jak prodávat na sociálních sítích

7 tipů, jak se prodat na sociálních sítíchI. Nastavte strategii, vyprávějte svůj příběh.II. Vyberte si, kde stojí za to být vidět.III. Zvažte LinkedIn.IV. Zapojte se do skupin na Facebooku.V. Buďte aktivní, budujte virtuální přátelstvíVI. Sdílejte svoje know-how; dokumentujte, co děláte.VII.

Co všechno jsou sociální sítě

Mezi osobní sociální sítě řadíme například: Facebook, Twitter, MySpace, Badoo, Spolužáci, Lidé.cz, Linkuj.cz či Google+. Mezi profesní sociální sítě patří například: LinkedIn či Xing.

Co je to PPC reklama

Co je to PPC PPC je zkratka anglického Pay per Click, tedy platí se zde za proklik na vaši cílovou stránku. Platíte za každého člověka, kterého vaše reklama zaujme a kliknutím na reklamu se dostane na váš web. Tím se PPC reklama odlišuje od jiných nástrojů.

Co je performance marketing

Výkonnostní marketing nebo performance marketing je (online) marketing zaměřený na výkon – měřitelné akce. Například na maximalizace objednávek e-shopu nebo leadů na webu (např. poptávek, rezervací).

Co dělá SEO

Search Engine Optimization (SEO) = optimalizace pro vyhledávače, je metoda úpravy (optimalizace) webových stránek tak, aby byly snáze dohledatelné v organických výsledcích vyhledávačů, jakými jsou např. Google nebo Seznam.cz (v Českých podmínkách), nebo třeba Bing a další vyhledávače.

Co je to e mail marketing

E-mailový marketing, emailing nebo e-mailing patří mezi nástroje přímého marketingu, je to cílené rozesílání komerčních i nekomerčních zpráv na přesně stanovený seznam e-mailových adres. K tomu, aby společnosti mohly e-maily na dané e-mailové adresy oprávněně rozesílat, musí mít od příjemců jejich souhlas.

Jak na email marketing

Nepodceňte zajímavý předmět e-mailu, abyste upoutali pozornost a přiměli zákazníky váš pečlivě připravený e-mail vůbec otevřít. Vždy si pohlídejte, aby bylo vidět, kdo je odesílatelem e-mailu. Samotný obsah e-mailu připravujte pečlivě a dívejte se na něj i očima zákazníka. Bylo by to pro vás jako pro klienta přínosné

Co je to 7P

7P: produkt, cena, distribuce, propagace, materiální prostředí, procesy a lidé.

Co je to 4C

4C znamená Customer value (nebo Customer solution – řešení potřeb zákazníka, ve 4P odpovídá slovu Product), Communication (komunikace, ve 4P odpovídá slovu Promotion), Convenience (nebo Channel – dostupnost nebo pohodlí, odpovídá slovu Place ze 4P) a Cost (nebo Cost to the customer – náklad pro zákazníka, ve 4P …

Co vše patří do marketingu

Marketing a prodej zahrnuje několik různých oblastí a skupin procesů, které musí pokrývat základní a činností jako jsou:Průzkum a analýza trhu, kam patří hlavně analýza konkurence, marketingový průzkum.Samotná propagace, která by již měl využívat poznatky marketingového mixu.Budování a řízení značky (Brand Management)

Jak se naučit online marketing

Nejrychlejší a nejefektivnější cestou je absolvování rekvalifikačního kurzu online marketingu, kde se dozvíte vše od A až po Z. Tento kurz vám zabere pouze 10 dní rozložených do deseti týdnů. Ušetříte tak čas i peníze a naučíte se vše v jednom velmi efektivně.

Jak funguje reklama na sociálních sítích

Reklama na sociálních sítích je jednou z forem internetové reklamy, kde jsou využívané sociální sítě pro marketingové účely prostřednictvím placené inzerce. Reklama na sociálních sítích není striktně oddělena od ostatních marketingových aktivit na sociálních sítích, ale obvykle je s nimi provázaná.

Jak se zviditelnit na sociálních sítích

Jak zvýšit efektivitu vaší prezentace na sociálních sítíchUdělejte si strategický plán. Před tím, než začnete na sociálních sítích působit, vytvořte si strategii.Dejte o sobě vědět. a) na “vašich” místech:Buďte aktivní – na vašich profilech se stále něco musí dít. Kromě stálé aktualizace.Rozvíjejte networking.

Na co si dát pozor na internetu

Ujistěte se předtím, než si z internetu stáhnete jakýkoliv obsah, že je URL adresa stránky napsána správně, bez překlepů a na jejím začátku je „https“. Věnujte pozornost příponě stahovaného souboru. Pokud si stahujete film nebo seriálový díl, v žádném případě by se nemělo jednat o soubor ve formátu .exe.