Co je to zkratka FYI?

Co je to FYI

FYI – for your information

Pro tvou informaci, jen abys věděl.
Archiv

Co je to zkratka lol

LOL může být: akronym fráze laughing out loud (směji se nahlas), lots of laugh (spousta smíchu) LOL (Laughing Out Loud) – francouzský film z roku 2008. LOL (film, 2012) – americký film z roku 2012.

Co je to zkratka ASAP

2. ASAP – As soon as possible.
Archiv

Co je to za zkratku kk

+kk je zkratka pro kuchyňský kout. Většinou je to tedy počet obytných místností + kuchyňský kout. Proč se tedy někdy píše 1+kk a někdy zase 1+1 Spousty bytů i domů mývají mnohem více prostoru k dispozici, proto mají i celou “samostatnou místnost“ pro kuchyň.

Co je to zkratka Aš

Akciová společnost je právnická osoba, jejímž statutárním zástupcem je volené představenstvo (správní rada).

Co je to zkratka SS

Oddíly SS (Schutzstaffel, Ochranný oddíl) vznikly původně jako osobní stráž Adolfa Hitlera a vedení NSDAP. Z malé bojůvky složené především z urostlých boxerů a bitkařů z mnichovských hospod a barů se během dvaceti let vytvořila elitní jednotka nacistické branné moci.

Co je to zkratka NPC

NPC je zkratka z anglického non-playable character, která označuje nehratelnou postavu. Jak již vyplývá z názvu, za NPC nemůže hrát jiný hráč. Tyto postavy jsou ovládané počítačem. Nejčastěji na ně narazíte ve hrách typu RPG či MMORPG.

Co je to zkratka DM

DM – pod zkratkou se schovává direct message. V jednoduchém překladu je to posílání fotek a zpráv přímo danému uživateli.

Co je to zkratka PM

AM je zkratka pro latinský název Ante Meridiem = „před polednem". Jedna hodina ranní tak bude mít tvar 1:00 AM. PM je zkratka pro latinský název Post Meridiem = „po poledni". Jedna hodina odpoledne bude zobrazena jako 1:00 PM.

Co je to zkratka GG

GG = „Good game,“ neboli „dobrá hra. “ Znamená buď slušnou poznámku vyslovenou po zkončení kola nebo hry, která ukazuje, že zápas byl spravedlivý a příjemný. Obvykle ji kolektivně používají uživatelé herních serverů. Opakem je BG.

Co je to zkratka Ig

Vznik. Instagram byl založen na podzim roku 2010, a jeho název vznikl spojením slov Instant Camera a Telegram. Tvůrci byli američtí podnikatelé, Kevin Systrom a Mike Krieger. Název měl za úkol být jednoduchý a co možná nejsnáze vyslovitelný, brzy se ale ujala zkratka IG, a to ještě v roce 2010.

Co je to DM na IG

Co je to Instagram Direct Instagram Direct je produkt pro posílání zpráv v aplikaci, který umožňuje soukromou výměnu textů, fotek, příspěvků a příběhů s jednotlivcem i několika lidmi.

Co je to PS

post scriptum, doslova „po napsání“) označuje původně dodatek dopisu, obvykle za podpisem. Česky se dříve nazývalo také douška. Zkracuje se jako PS, P.S. nebo P.

Co je to den NNN

Popis: Je výzva, ve které se muž snaží celý měsíc nemasturbovat a nemít orgasmus.

Co to je zkratka DM

DM – pod zkratkou se schovává direct message. V jednoduchém překladu je to posílání fotek a zpráv přímo danému uživateli.

Co je to zkratka FB

Význam: FB – zkratka pro sociální síť Facebook. Například: "Jseš na FB Přidej si mě do přátel!"

Co znamená SZ na Instagramu

SZ je zkratka pro "Soukromá Zpráva" (private message nebo také direct message) je funkce na sociálních sítích, která umožňuje zaslat zprávu, kterou uvidí pouze vybraný adresát (případně více adresátů).

Co znamená pište do DM

PM/DM – “personal message” nebo "direct message" – tedy soukromá zpráva na Facebooku, nebo přímá zpráva na Instagramu.

Co je to HP

koňská síla, horsepower

HP (horsepower) neboli koňská síla je starší fyzikální jednotka výkonu. V 18. století ji zavedl James Watt a i přes oficiální jednotku výkonu dle mezinárodní soustavy jednotek fyzikálních veličin, kterou je Watt (W), se dodnes používá pro označení výkonu automobilových a motocyklových motorů.

Co je to u auta PS

století anglický vynálezce James Watt. V češtině se pro koňskou sílu používá zkratka k (někdy nesprávně ks), anglické označení pro koňskou sílu je hp (horsepower), v Německu se setkáte se zkratkou PS (Pferdestärke). Tato jednotka popisuje výkon, tedy práci vykonanou za určitý čas.

Co znamená NNN pro kluky

No Nut November je internetová výzva, která vyzývá muže, aby se celý listopad zdrželi sexu a orgasmu.

Proč držet NNN

Co je to NNN výzva

Jedná se o výzvu zejména pro mužskou část populace, která se již desátým rokem s příchodem podzimu objevuje zejména na sociálních sítích. A pokud se k ní přidáte, budete muset během celého měsíce listopadu vynechat masturbaci a veškeré sexuální aktivity, které by vedly k vašemu uspokojení.

Jak označit na FB všichni

Pokud v komentáři nebo příspěvku začnete psát jméno osoby, kterou chcete označit s velkým písmenem, automaticky se vám zobrazí nabídka relevantních profilů. V té daného člověka zvolíte kliknutím. Pro označení stránky nebo skupiny napište zavináč @ a hned za něj bez mezery název stránky či skupiny.

Co je to zkratka IG

Vznik. Instagram byl založen na podzim roku 2010, a jeho název vznikl spojením slov Instant Camera a Telegram. Tvůrci byli američtí podnikatelé, Kevin Systrom a Mike Krieger. Název měl za úkol být jednoduchý a co možná nejsnáze vyslovitelný, brzy se ale ujala zkratka IG, a to ještě v roce 2010.

Co je to PM na Discordu

P.M. Trading je základní stupeň, v kterém získáte přístup do všech diskuzních skupin na Patreonu / Discordu a ke všem materiálům vztaženým k tradingu vybraných aktiv podle mě a Martina – VSTUP ZDE.