Co vše umí AirTag?

Jak daleko dosahne AirTag

Baterie v AirTagu vydrží cca jeden rok. Maximální dosah sledování pomocí Bluetooth se odhaduje na přibližně 100 metrů.

Jak sledovat přes AirTag

AirTag umožňuje snadno sledovat věci jako klíče, peněženku, kabelku, batoh, kufr a další. Stačí ho jednoduše nastavit pomocí iPhonu, iPadu nebo iPodu touch a připevnit k předmětu, o kterém chcete mít přehled. AirTag pak uvidíte na panelu Předměty v aplikaci Najít.

Jak dlouho vydrží nabitý AirTag

Přirozeně tak při otázce jak funguje AirTag přichází na řadu jeho dobíjení. AirTag se nenabíjí. Pohání ho vyměnitelná knoflíková baterie CR2032, kterou můžete znát z malých ovladačů a dalších malých zařízení, které dost možná máte doma taky. Výdrž baterie by měla být více jak jeden rok.
Archiv

Kde pouzit AirTag

AirTag totiž využívá síť služby Najít, která obsahuje stovky miliónů iPhonů, iPadů a Maců po celém světě. Ty vám pomohou AirTag najít kdykoli a kdekoli. *Přesné hledání podporují tyto iPhony: iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Kam schovat AirTag v autě

Kam Apple AirTag schovat

Především musíme zloději co nejvíce znesnadnit přístupnost k zařízení, aby potřeboval hodně času na jeho odstranění. Jako vhodná se jeví hůře přístupná místa pod čalouněním, pod karoserií či podlahou kufru.

Kam dát AirTag na kolo

Pomocí jednoduché funkce otočte a otočte pro zajištění AirTag a připevnění k rámu kola pomocí dodaných bezpečnostních šroubů TR25 nebylo sledování chybějícího kola nikdy jednodušší a diskrétnější. Obsahuje bezpečnostní šrouby TR25 a nástroj. *Apple AirTag není součástí balení.

Co delat kdyz jsem ztratil AirPods

Pokud jsou vaše AirPody v blízkosti některého z vašich zařízení Apple a jsou připojeny k Bluetooth, můžete přehrát zvuk, který vám je pomůže najít. Pokud máte AirPods Pro (2. generace), můžete také přehrát zvuk, který vám pomůže najít nabíjecí pouzdro.

Na jakou dálku funguje AirTag

Můžete být klidně na druhé straně planety, přesto jeho polohu máte šanci s velkou pravděpodobností detekovat. Čip se totiž dokáže spojit s kterýmkoli iPhonem v jeho okolí, který je v dosahu Bluetooth a připojený k internetu. Zcela anonymně tak AirTag přes dané zařízení pošle údaje o své poloze vám do aplikace Najít.

Jak zanechat zprávu na AirTagu

Ujistěte se, že je vaše zařízení připravené na nastavení. Pokud je AirTag nový, sloupněte z něj ochrannou fólii a vytažením ouška aktivujte baterii. AirTag přehraje zvuk. Podržte AirTag v blízkosti iPhonu, iPadu nebo iPodu touch a klepněte na Připojit.

Jak rozebrat AirTag

Zatlačte u AirTagu na kryt baterie z leštěné nerezové oceli a otáčejte jím proti směru hodinových ručiček až na doraz. Odstraňte kryt a vyndejte baterii. * Vraťte baterii zpátky.

Jak odstranit AirPods že zarizeni

Vyberte kartu Zařízení, klepněte na svoje AirPods a přejeďte prstem nahoru. Klepněte na Odstranit zařízení a potvrďte klepnutím na Odstranit.

Jak odstranit majitelé AirPods

Odebrání zařízení ze seznamu Zařízení

Vypněte zařízení nebo vložte AirPods do pouzdra. Abyste mohli zařízení odebrat ze seznamu, musí být offline. V aplikaci Najít zařízení na webu iCloud.com klikněte na Všechna zařízení a vyberte zařízení, které chcete odebrat.

Jak funguje Tag

Pro propojení s chytrým telefonem využívají Bluetooth, skrze který získávají veškeré informace o své poloze (přesněji tedy poloze telefonu). Ty jsou pak dostupné v obslužné aplikaci. Jakmile se ale lokalizátor dostane mimo dosah Bluetooth, uživatel je upozorněn, že se od sledovaného předmětu vzdálil a naopak.

Co je Umlčený hovor

Když je aktivována funkce Umlčet neznámé volající, byly všechny příchozí hovory na náš testovací telefon z neznámých čísel (tedy čísla, která nejsou v našem seznamu kontaktů) umlčeny. Funkce odešle hovor přímo do hlasové schránky bez vyzvánění telefonu, ale daná osoba má šanci zanechat hlasovou zprávu.

Jak vyndat baterku z AirTagu

Výměna baterie AirTaguZatlačte na kryt baterie z leštěné nerezové oceli a úplně ho otočte proti směru hodinových ručiček.Kryt sundejte a vyndejte baterii.Vložte novou, lithiovou 3V knoflíkovou baterii CR2032 (k dostání ve většině obchodů s elektronikou a supermarketech) tak, aby kladným pólem směřovala nahoru.

Jak skrýt číslo 31

No a jestli chcete vždy a všem volat anonymně, pak stačí zeleným sluchátkem odeslat kód *31#. Službu znovu aktivujete kódem #31#. A jestli si nechcete pamatovat kódy, pak se podívejte do nastavení. Moje verze Androidu to má pod položkou Volat, Další nastavení a ID volajícího.

Jak zakázat neznámé číslo

Blokování neznámých číselOtevřete aplikaci Telefon .Klepněte na ikonu možností .Klepněte na Nastavení Blokovaná čísla.Zapněte možnost Neznámé číslo.

Jak vypnout zvuk u AirTagu

Klepněte na možnost Přehrát zvuk. Pokud je AirTag v dosahu Bluetooth, přehraje zvuk. Přehrávání zvuku se ukončí automaticky, ale pokud ho chcete zastavit dřív, klepněte na Vypnout zvuk.

Jak upravit AirTag

Otevřete aplikaci Najít a klepněte na panel Předměty. Klepněte na AirTag, který chcete přejmenovat nebo u kterého chcete změnit emotikon. Sjeďte dolů a klepněte na Přejmenovat předmět. Vyberte název v seznamu nebo klepněte na Vlastní název.

Jak poznat že mi volá policie

Pokud jde o toto, z jakého čísla volá policie Pokud vola policie ze skryteho cisla, tak je to pevna linka s predvolbou 974, kde je skryti identifikace tel. c. hromadne zapnuto.

Jak zjistit kdo vám volá

Jak zjistit, kdo mi volá podle číslamuzutozvednout.cz.vyhledatcislo.cz.kdovolal.cz.kdomivolal.eu (nabízí i stejnoujmennou mobilní aplikaci)

Co delat kdyz ztratím AirTag

Klepněte na panel Předměty v dolní části obrazovky a potom na název ztraceného předmětu. Pod nadpisem Ztraceno klepněte na Zapnout.

Jak zjistit stav baterie v AirTagu

Nutnost výměny baterie AirTagu můžete zjistit také v aplikaci Najít: Otevřete aplikaci Najít. Klepněte na panel Předměty. Klepněte na AirTag, u kterého chcete stav baterie zkontrolovat.

Co je to za číslo 956777655

Jde o externí call centrum České spořitelny. Ověření notifikací pres George klíč proběhlo bez problémů. Samozřejmě nabízejí služby České spořitelny jako jsou půjčky, investice, atd. Nijak netlačí, jen vás chtějí informovat o vašich možnostech.

Co je to za číslo 277009500

Je to údajně veřejný placený průzkum pro E. ON – společnost AISA.