Co začíná na písmeno R?

Co zacina na ř

Slova na Řřádověřacha.řeckokatolickýřečová dyspraxie.řehole.řeholník, řeholnice.řeka.řekomyš
Archiv

Co začíná na K

kadidíra.kadidlo.kadikvrdlák.kadipapír.kadipejskařkadipytlík.kadíra.kadírka.

Co začíná na n

Všechna slova začínající na NNahodilá těžba. Těžba prováděná za účelem zpracování stromů suchých, vyvrácených, nemocnýchNálet.Nanomateriál.Nanotechnologie.Národní park (NP)Národní program ochrany a reprodukce genofondu.Nárost.Násečná (forma hospodářského způsobu)

Co začíná na písmeno I

instakrám.instakramářinstakrampus.instakrámy.instakráska.instalatérský dekolt.instalattér.instalker.

Jaký je zvíře na ř

Odpovědět na otázku

Říká se jí "řízek", leč jmenuje se Hrouzek obecný.

Co začíná na C

Slova na Ččepýřit se.čůza.činčila.čamrda.čakry.činitel.čubka.čirok.

Na které písmeno začíná nejvíce slov

Naproti tomu písmena „j“, „q“, „x“, a „z“ jsou na stupnici podle frekvence zcela na dně, přičemž „z“ bylo použito jen v 0,074 procenta případů. Pokud jde o první písmena v textech, největší počet slov začíná na „t“, po němž následují „o“ a „i“.

Co začíná na m

malryba.malta-koule.maltézák.maluska.malý doktorát.mamagement.mamahotel.mamaleone.

Co začíná na y

yperit.ypres.ypsiloformníypsilon.ypsilonista.ysat.yterbium.ytong.

Co začíná na písmeno Y

yelper.ýmička.ynteligent.yolocaust.Yolomouc.youčubka.youpuber.youtuber.

Jak se píše VRKU

Písmeno ú píšeme také u citoslovcí: bú, vrkú, hú, cukrú.

Jaké zvíře začíná na F

Zvířata začínající na písmeno FFalabella.Faraónský pes(Pharaoh Hound)Faverolky(Gallus gallus f. domestica)Fellský pony(Fell)Felsuma madagaskarská(Phelsuma madagascariensis)Felzuma palmováFelzuma paví(Phelsuma quadriocellata)Felzuma pruhovaná(Phelsuma lineata)

Jaké zvíře začíná na e

Zvířata začínající na písmeno EEikenburgská zakrslá slepice(Gallus gallus f. domestica)Eklektus různobarvý(Eclectus roratus)Elo malýElo velkýEmu hnědý(Dromaius novaehollandiae)Entlebušský salašnický pes(Etlenbucher Sennenhund)Eurasier(Eurasier)Evropská krátkosrstá kočka(European Cat)

Co začíná na o

Slova na Ooligarcha.ostrakizace.oportunista.ostentativníoutfit.ortodoxníopium.obskurní

Jak vypadá nejdelší slovo na světě

Nejdelší anglické slovo v Oxfordském slovníku je pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis. Obsahuje 45 písmen a označuje nemoc plic způsobenou vdechováním popela a písečného prachu. V češtině se obecně za nejdelší slovo považuje "nejneobhospodařovávatelnějšími".

Co je nejdelší české slovo

Podle České databanky rekordů je nejdelším slovem »nejzdevětadevadesáteronásobitelnějšího«, které se skládá z 38 písmen.

Jak se vyslovuje e

Písmeno ě po písmenech b, p, v, f naznačuje výslovnost [bje], [pje], [vje], [fje], např. běhat [bjehat], pět [pjet], větřík [vjetřík], o žirafě [žirafje] (viz kap. 1). Po písmenech p a f se píše vždy pouze ě, nikdy je, např.

Co začíná na A

akčňák.aknéfil.akodoru.akorath.akord.akovka.akrap.aksna.

Jaké se píše i

V českých slovech píšeme po měkkých souhláskách (c, j, ž, š, č, ř, ď, ť, ň) vždy měkké I. Po tvrdých souhláskách (h, ch, k, r, d, t, n) píšeme vždy tvrdé Y. U písmen D, T, N volíme písmeno podle výslovnosti: dívka vs. dým, tisk vs.

Jak se píše US kroužkem

U S KROUŽKEM PŘES ASCII KÓDYNejprve stiskneme levý Alt.Poté na numerické klávesnici vyťukáme číslo 133 pro ů, respektive 0217 pro Ů.Nakonec pustíme levý Alt, čímž dojde k zápisu.

Kde nikdy nepíšeme u

Písmeno ů se nikdy nepíše na začátku slova, vyskytuje se jedině uprostřed nebo na konci slov, např. hůl, dolů, dům, domů. Píše se především ve slovech domácího původu (výjimkou je slovo štrůdl/štrúdl, kde jsou uznávány oba zápisy, i když se jedná o slovo přejaté z rakouské němčiny).

Co začíná na písmeno f

faszcinace.faszcinovat.fatáčfaťan.fatovat.fauvéčko.fávo.favořiť

Jaké zvíře začíná na D

Zvířata začínající na písmeno DĎábel medvědovitý(Sarcophilus harrisii)Ďábel mořský(Lophius piscatorius)Daleský pony(Dale)Dalmatin(Dalmatiner)Daman skalní(Procavia capensis)Damascén.Dandie dinmont teriér(Dandie Dinmont Terrier)Daněk evropský(Dama dama)

Jaké zvíře na mazlení

10 domácích mazlíčků vhodných k dětemPes. Pes je nejlepším přítelem člověka a pro mnoho rodin je tedy jako domácí mazlíček jasnou volbou.Kočka.Křeček.Rybičky.Potkan, pískomil nebo osmák degu.Papoušek.Králík, morče nebo činčila.Želva.

Jaké zvíře je nejméně náročné

Pokud se s dětmi domluvíte na pořízení živého dárku, vybírejte raději méně náročná zvířata nebo taková, která se nemusí často a pravidelně venčit. Zvolit můžete třeba tradičnějšího křečka nebo morče, nebo se odvažte a pořiďte domů exotičtější tvory.