Co znamená anglicky WhatsApp?

Jak se řekne anglicky WhatsApp

What's up {zájm.}

Co odpovědět na What’s up

Ahoj, čau, nazdar, čus, těpic, samozřejmě i dobrý den a další a další. Podobně je na tom většina jazyků a angličtina není výjimkou.
Archiv

Kdo vlastní WhatsApp

Náš tým. WhatsApp založili Jan Koum a Brian Acton, kteří v minulosti v součtu pracovali 20 let ve společnosti Yahoo. Společnost WhatsApp se připojila k Facebooku v roce 2014, ale nadále funguje jako samostatná aplikace se zaměřením na služby pro posílání zpráv. Funguje rychle a spolehlivě, a to kdekoli na světě.

Co je to this

Zájmeno. ten(to), tenhle o právě zmíněnémI have never seen one like this.

Co znamená What’s up

What's up Co se děje, hovor. Jak je, Jak to jde

Co znamená být cool

Jak ho přeložit Doslova znamená chladný, ale v tomhle významu ho v češtině nikdo nepoužívá. Skvělý, úžasný, hustý, moderní, řeklo by se u nás. Anebo prostě cool.

Jak poznat přečtení zprávy na WhatsApp

Pokud chcete zobrazit přesný čas toho, kdy byla zpráva doručena a zobrazena, tak stačí, abyste po zprávě přejeli prstem zprava doleva. Poté se zobrazí datum společně s časem, kdy došlo k doručení a přečtení zprávy.

Jak zjistit zprávy z WhatsApp

U každé odeslané zprávy si můžete zobrazit informace o zprávě s podrobnostmi o tom, kdy byla doručena a kdy si ji příjemci přečetli nebo přehráli. Otevřete individuální nebo skupinový chat. Dlouze stiskněte konkrétní odeslanou zprávu.

Jak se skrýt na WhatsApp

Android. Nejprve spusťte aplikaci WhatsApp. V případě Androidu klepněte na ikonu Nastavení (tři tečky) v horní části. Nyní vyberte možnost Účet – Soukromí – Naposledy viděn a nastavte možnost na Nikdo.

Jak dlouho je WhatsApp

byla založena v roce 2009 Američany Brianem Actonem a Janem Koumem, bývalými zaměstnanci Yahoo!. WhatsApp Inc. sídlí v Mountain View v Kalifornii.

Co je to flexit

Feelovat (feel U) – ve významu něco pocitově prožít, také ve spojení feel U/ feel with ya – soucítit s někým, cítit jeho bolest, politovat. Flexit – chlubit se novými a značkovými věcmi před někým (ukazovat se) a snaha udělat na někoho dojem.

Co je to chill

V angličtině se slovo chill používá jako podstatné jméno i jako přídavné jméno, přičemž doslovným překladem do českého jazyka je chlad, ochlazení, mráz, ochladit se, vychladnout. V přeneseném slova smyslu slovo chill znamená jak v anglickém tak v českém jazyce odpočinek, relaxaci, resp. odpočívat, relaxovat.

Co je to cool

Doslova znamená chladný, ale v tomhle významu ho v češtině nikdo nepoužívá. Skvělý, úžasný, hustý, moderní, řeklo by se u nás. Anebo prostě cool. Slovo, které přesně vystihuje vše, čím se vyznačují anglicismy pronikající do češtiny.

Jak překládat na Whatsapp

Spusťte na svém smartphonu aplikaci WhatsAppOtevřete konverzaci. Nyní dlouze stiskněte text, který chcete přeložit, a klepněte na něj Tři body v pravém horním rohu. Najít "Zkopírujtezkopírovat ze seznamu možností, které se zobrazí. Tím se text zkopíruje do schránky.

Jak se píše cool

cool [cooled|cooled] {sloveso}

Jak se stát cool

10 Rad jak být Cool.1) Buď hodná a milá na své kamarády či přítele.2) Nechovej se namyšleně a na nikom se nepovyšuj.3) Buď vtipná a měj smysl pro humor.4) Neurážej se a buď v pohodě.5) Neměj z ničeho strach.6) Vždy když to půjde pomoz svým kamarádkám.7) Dbej na to jak vypadáš.

Jak si zobrazit zprávu bez zobrazeno

Pokud nechcete do prohlížače nic instalovat, je ještě jedna možnost. Neklikat do textového pole v konverzaci. Pokud máte chat otevřený, ale nemáte v něm kurzor, přijatá zpráva se vám sice zobrazí, ale dokud do chatu nekliknete, Facebook odesílateli stav „Zobrazeno“ neukáže. I takto můžete nenápadně číst přijaté zprávy.

Jak poznat že si mě někdo zablokoval na WhatsAppu

Jak poznat, jestli mě někdo zablokovalUž se vám u daného kontaktu v okně chatu nezobrazuje, kdy byl naposledy aktivní nebo online.Nezobrazují se vám aktualizace profilové fotografie daného kontaktu.

Jak zjistit kdo si přečetl zprávu na WhatsApp

Dvě modré fajfky se zobrazí tehdy, když si všichni účastníci skupiny vaši zprávu přečtou. U každé odeslané zprávy si můžete zobrazit informace o zprávě s podrobnostmi o tom, kdy byla doručena a kdy si ji příjemci přečetli nebo přehráli.

Co všechno umí WhatsApp

Můžete psát jednoduché textové zprávy, emotikony a dokonce i delší zprávy s formátováním textu. Stačí vybrat konverzaci s kontaktem a psát svou zprávu do textového pole. Odesílání souborů: WhatsApp umožňuje odesílat a přijímat různé typy souborů, včetně fotografií, videí, dokumentů a hlasových zpráv.

Jak zjistit s kým si kdo píše na WhatsApp

Žádné aplikace ani pomůcky co by vám umožnily zjistit co si někdo jiný píše s někým na WhatsApp bez přístupu k jejich telefonu neexistují.

Jak poznám když mi někdo sleduje na WhatsApp

Kdo se díval na váš WhatsApp není možné nijak zjistit. Zopakujme si to, není to možné zjistit. Jediné co je možné zjistit je, kdo viděl váš stav (status) – měli byste navíc vědět, že viditelnost vaší stavové informace je možné (a velmi vhodné) omezit.

Co to je Chabr

Chábr – do slangu mladých tentokrát tento výraz nepronikl z angličtiny ale z vězeňského argotu. Chábr je nejlepší kamarád ve vězení – v on-line komunikaci pak je chábr kamarád mužského pohlaví nebo přítel.

Co je to Smash

smash [smæʃ]

zničit, rozdrtit, rozbít co skupinu, systém ap.

Co je to Čilovat

Výraz čilovat je starší český výraz, který se často používá pro popis aktivity, kterou člověk vykonává. Slovo čilovat může mít mnoho významů, ale obecně označuje aktivitu nebo úsilí, které člověk věnuje nějakému úkolu nebo projektu. Někteří lidé vnímají čilování jako filozofii života.