Co znamená kdyz nekdo není dostupny?

Co znamená když je někdo nedostupný

Nedostupný prostě znamená že se s volaným, existujícím číslem nedá momentálně spojit.
Archiv

Co znamená že volaný účastník není dostupný

Volaný účastník není dostupný. Prosím zavolejte později. Zobrazit. V tomto případě se snažíte dovolat někomu, kdo není právě přihlášen do mobilní sítě (má například vybitý telefon, je mimo dosah signálu atd.).
ArchivPodobné

Co znamená kdyz se ucastnik nehlasi

Prostě se ti nikdo ze seznamu nedovolá.

Co mám dělat když mi nejde volat

Co dělat, když vaše zařízení Galaxy nemůže volat nebo přijímatOvěřte, zda je váš účet v dobrém stavu.Vaše zařízení může mít dočasné problémy s příjmem signálů z vysílače mobilní sítě. Zkuste zařízení restartovat.

Co znamená rychle pípání při volání

Nevíte, co to krátké a rychlé pípání znamená No brácha tě odmítl a pak si vypnul telefon. Krátké signály znamenají obsazené číslo. U otázky nebylo diskutováno.

Co to znamená dočasné

Příslovce dočasně označuje skutečnost, že něco (např. událost) trvá pouze určitou dobu. Jako slovo opačného významu lze uvést příslovce trvale.

Proč mi nefunguje mobilní síť

Restartujte zařízení.

Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Síť a internet nebo Připojení. Tyto možnosti se v závislosti na zařízení mohou lišit. Vypněte Wi-Fi, zapněte mobilní data a zkontrolujte, zda se něco změnilo. Pokud ne, vypněte mobilní data, zapněte Wi-Fi a znovu ověřte stav.

Jak být nedostupný na telefonu

Telefon můžete ztlumit pomocí režimu Nerušit. Lze tak ztlumit zvuky, vypnout vibrace a blokovat vizuální vyrušení. Můžete si vybrat, co zablokujete a co povolíte.

Co znamená číslo obsazeno

Téma Hláška – číslo obsazeno je vyřešené (ukončené) – nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací: Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.

Co to je odchozí hovor

Odchozí hovor je druhem telefonní interakce, kterou iniciuje agent call centra. Obvykle ji provádí členové prodejního týmu nebo pracovníci zákaznické služby. Obchodní týmy obvykle iniciují studené hovory u nových prospektů, které s danou firmou nemají žádné předešlé vztahy.

Co znamená kdyz pípá hovor

Re: Pípání během hovoru

Pokud máte hovor a někdo vám volá, může vám telefon signalizovat druhý hovor právě tímto pípáním. Mělo by to být vidět na výpise hovorů a chování telefonu se dá změnit jeho natavením tak, aby místo pípání vracel obsazeno.

Co znamená obsazovací tón

6. Obsazovací tón se vysílá volajícímu účastníkovi, když volaný účastník je obsazen.

Proč není signál na mobilu

Pokud se Vám stane že Váš telefon ztratí mobilní signál, nejdříve zkontrolujte že jste v dosahu BTS Vašeho mobilního operátora. K tomu bude potřeba pravděpodobně kontaktovat zákaznickou linku přímo Vašeho operátora, kde konzultujte pokrytí mobilním signálem v oblasti kde se právě nacházíte.

Proč mi nefunguje SIM karta

V případě, že SIM karta nefunguje ani v jiném zařízení, ještě zkontrolujte, zda SIM karta nebo slot, do kterého ji vkládáte, nejsou nějak znečištěné. Pokud žádná z výše uvedených možností nepomohla, obraťte se na svého operátora. SIM kartu vám prověří a případně vymění.

Co je režim Nerušit

Režim Nerušit umožňuje zařízení vypnout všechny zvuky, vibrace a blesky na obrazovce, když je obrazovka uzamčena.

Jak mít obsazeno

Změna nastavení vyrušení

V zařízení přejděte do aplikace Nastavení. V sekci „Co smí vyrušovat během režimu Nerušit“ vyberte, co chcete blokovat nebo povolit. Lidé: Můžete blokovat nebo povolit hovory, zprávy nebo konverzace. Aplikace: Vyberte, které aplikace vám mohou odesílat oznámení.

Jak zablokovat 1188

Většinou to najdete někde v samoobsluze. Pokud si nevíte rady, prostě zavolejte na zákaznickou podporu a tam žádejte omezení odchozích hovorů. Jen jedna špatná zpráva, 1188 vám operátor odmítne zablokovat. Mohl by, ale prostě to nechtějí dělat.

Jak se maže volání na Messengeru

V oddílu Hovory klepněte na hovor, který chcete odstranit, a přidržte ho. Klepněte na Odstranit.

Co znamenají tóny v telefonu

Tónová volba nebo také kmitočtová volba je způsob kódování a přenosu telefonního čísla, vhodný pro moderní ústředny a telefonní sítě. Každá číslice se kóduje jako krátké písknutí, v němž se mísí dva tóny, nižší a vyšší. V angličtině se užívá označení DTMF (Dual-tone multi-frequency) nebo také Touch Tone.

Jak vycistit SIM kartu

Vymažte slot SIM

Zástrčka na SIM kartu je velmi citlivá na prach a různé nečistoty. Přestože výrobci používají kvalitní materiály, komunikace mezi integrovaným obvodem SIM a chytrým telefon může být blokována. Zástřčku na SIM kartu můžete vyčistit stlačeným vzduchem, ovšem nedoporučujeme ho čistit vodou.

Jak si odblokovat SIM kartu

Pokud 3x za sebou zadáte PIN kód špatně, SIM karta se zablokuje a je nutné zadat PUK kód. Po zadání PUK kódu vás telefon vyzve, abyste si zvolili nový PIN. Pokud zadáte PUK kód 10x chybně, SIM karta se zablokuje trvale a je nutné vystavit novou SIM kartu. O novou SIM kartu požádáte svého operátora.

Co znamená tichý režim

Telefon můžete ztlumit pomocí režimu Nerušit. Lze tak ztlumit zvuky, vypnout vibrace a blokovat vizuální vyrušení. Můžete si vybrat, co zablokujete a co povolíte.

Co znamená Měsíček u zprávy

Zprávy samozřejmě mazat nebudeme, a tak zbývá jen jedna možnost – Skrýt upozornění. Když na tuto možnost kliknete, tak se u určitého kontaktu aktivuje režim nerušit, což můžete určit také pomocí ikony malého měsíčku, která se objeví na levé straně kontaktu.

Co znamenají Tony v telefonu

Tónová volba nebo také kmitočtová volba je způsob kódování a přenosu telefonního čísla, vhodný pro moderní ústředny a telefonní sítě. Každá číslice se kóduje jako krátké písknutí, v němž se mísí dva tóny, nižší a vyšší. V angličtině se užívá označení DTMF (Dual-tone multi-frequency) nebo také Touch Tone.

Jak vypnout funkci Nerušit

Vypnutí režimu NerušitPřejděte prstem dolů z horní části obrazovky a klepněte na aktuální možnost: Pouze budíky , Pouze prioritní nebo Úplné ticho .Stiskněte tlačítko snížení hlasitosti a klepněte na Vypnout.