Co znamená quechua?

Co je quechua

Quechua je název pro agroekologickou zónu výškového charakteru v Andách. Své jméno má po Kečuech obývajících bolivijské Andy nebo po jazyce „Quechua“ (česky kečuánština). Quechua je vlastně španělský přepis z kečuánského slova „quishwa“, který česky znamená „mírná zóna“.

Co je to Decathlon

Decathlon je francouzská rodinná firma, která nabízí vybavení sportovcům bez ohledu na věk, úroveň nebo oblíbený sport. Ale nejen to – naše produkty u nás vznikají od prvního návrhu přes výrobu ve vývojovém středisku až po důkladné testování profíky.

Odkud je firma Decathlon

V roce 1976 byl ve Francii uveden pod značkou Decathlon koncept „Všechny sporty pod jednou střechou“. Dnes je tento úspěšný sportovní řetězec v 60 zemích světa a zaměstnává přes 100 000 nadšených sportovců. V České republice má na začátku roku 2022 celkem 25 prodejen, ale to rozhodně není konečné číslo.

Kdo je majitelem decathlonu

Decathlon

Decathlon S.A.
Majitel Association Familiale Mulliez (51 %)
Identifikátory
Oficiální web www.decathlon.com
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Jak se vyslovuje quechua

Abyste rozuměli, název je odvozen od horského národa Quechua [kečua], žijícím odedávna v srdci jihoamerických And. Díky své houževnatosti představují jedinečný zdroj inspirace pro všechny milovníky vysokohorských štítů.

Co si koupit v decathlonu

Populární kategoriestany.Kempingový nábytek.Vybavení na léto.Paddleboardy.Plavky.jízdní kola.

Co je to Kipsta

Francouská sportovní značka Kipsta byla vytvořena v roce 1998. Zaměřuje se převážně na sportovní oblečení a vybavení. Její vlajkovou lodí jsou fotbalové produkty Kipsta, které lze potisknout na přání zákazníka.