Jak blokovat vyskakovací okna?

Jak omezit vyskakovací okna

Zapnutí nebo vypnutí vyskakovacích okenNa telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Nastavení.Klepněte na Oprávnění Vyskakovací okna a přesměrování.Vypněte možnost Vyskakovací okna a přesměrování.

Jak zakázat vyskakovací okna Google Chrome

Na počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.Klikněte na Ochrana soukromí a zabezpečení Nastavení webu.Klikněte na Vyskakovací okna a přesměrování.Vyhledejte příslušný web v sekci Povolení zobrazovat vyskakovací okna a používat přesměrování.

Jak blokovat vyskakovací okna safari

Kontrola nastavení Safari

Na iPhonu nebo iPadu přejděte do Nastavení > Safari. Zapněte volbu Blokovat pop-upy.
ArchivPodobné

Jak zrušit vyskakující reklamy

Pokud z nějakého webu dostáváte otravná oznámení, můžete je vypnout.Na telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Přejděte na webovou stránku.Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Informace .Klepněte na Nastavení webu.V sekci Oprávnění klepněte na Oznámení.Nastavení vypněte.

Jak vypnout vyskakovací okna EDGE

Jak blokovat automaticky otevíraná okna v Microsoft Edge

Vyberte Nastavení > Soubory cookie a oprávnění webu. V části Všechna oprávnění vyberte automaticky otevíraná okna a přesměrování. Zapněte přepínač Blokovat (doporučeno ).

Jak se zbavit reklamy

Odstranění reklamyPřihlaste se k účtu Google Ads.V nabídce stránek vlevo klikněte na Reklamy a rozšíření.Zaškrtněte políčko u reklamy, kterou chcete odstranit.V horní části tabulky statistik reklam klikněte na rozbalovací nabídku Upravit.Vyberte Odstranit.

Jak blokovat reklamy

AdBlock je nejrozšířenějším a také nejlepším blokátorem reklamy. Nabízí mnoho přizpůsobení a nastavení pro jednotlivé weby. uBlock je spolehlivý blokátor, ale s menší nabídkou nastavení. AdFender není zdarma, ale vyplatí se zejména blokováním videoreklam, včetně youtube.

Jak povolit vyskakovací okna Iphone

Zapnutí nebo vypnutí vyskakovacích okenNa iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Chrome .Klepněte na ikonu možností Nastavení .Klepněte na Nastavení obsahu. Blokovat vyskakovací okna.Zapněte nebo vypněte možnost Blokovat vyskakovací okna.

Jak nastavit blokování reklam

Blokování vyskakovacích reklam v prohlížeči

V nejrozšířenějším mobilním prohlížeči Chrome toho docílíte poměrně snadno – klepněte na tři tečky, dále na Nastavení a v něm najděte položku Nastavení webu. V podnabídce Vyskakovací okna a přesměrování se poté ujistěte, že přepínač máte v té správné poloze, tedy zapnutý.

Jak blokovat reklamy v aplikacích

Nejlepší variantou jsou rozšíření od jiných vývojářů.AdBlock je nejrozšířenějším a také nejlepším blokátorem reklamy.uBlock je spolehlivý blokátor, ale s menší nabídkou nastavení.AdFender není zdarma, ale vyplatí se zejména blokováním videoreklam, včetně youtube.

Jak zakázat EDGE

Pokud nechcete, aby se Microsoft Edge spouštěl při přihlášení do Windows, můžete to změnit v Nastavení Windows.Přejděte na Start > Nastavení .Vyberte Účty > Možnosti přihlášení.Vypněte Automaticky ukládat moje restartovatelné aplikace, když se odhlásím a po přihlášení je znovu spustím.

Jak blokovat stránku na EDGE

Přihlaste se ke svému účtu Zabezpečení rodiny. Vyberte člena rodiny a pak přejděte na Filtry obsahu. Zapněte přepínač Filtrovaní nevhodných webů. Pokud chcete blokovat určité weby, přidejte jejich adresy URL v části Blokované weby.

Jak omezit reklamy v prohlížeči

Pokud chcete webům zabránit v zobrazování rušivých nebo zavádějících reklam, změňte nastavení.Spusťte Chrome .Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.Klikněte na Ochrana soukromí a zabezpečení Nastavení webu.Klikněte na Další nastavení obsahu. Reklamy.Vyberte možnost, kterou chcete nastavit jako výchozí.

Kde stáhnout AdBlock

[PŠ|Sda1] Adblock si také můžete zdarma stáhnout například na www.stahuj.centrum.cz nebo www.slunecnice.cz. Zde je návod pro Google Chrome: V pravém horním rohu klikněte na ikonu Nastavení > záložka “Další nastavení” > “Rozšíření”. Na stránce sjeďte až dolů a zvolte “Získat nové rozšíření”.

Jak povolit vyskakovací okna v EDGE

V Edgi přejděte na Nastavení a další možnosti v horní části prohlížeče. Vyberte Nastavení > Soubory cookie a oprávnění webu. V části Všechna oprávnění vyberte automaticky otevíraná okna a přesměrování.

Jak vypnout Adblock na iphone

SafariV horním menu zvolte Safari > Předvolby > Záložka Rozšíření.Vyhledejte na stránce doplněk Adblock a klikněte na tlačítko Odinstaluj.Zobrazí se okno Aplikace, kde přesuňte ikonu Adblocku do Koše v pravém dolním menu.Poté znovu načtěte vámi vybranou webovou stránku.

Jak zakázat reklamy

Úplné blokování reklamy

Nejlepší variantou jsou rozšíření od jiných vývojářů. AdBlock je nejrozšířenějším a také nejlepším blokátorem reklamy. Nabízí mnoho přizpůsobení a nastavení pro jednotlivé weby. uBlock je spolehlivý blokátor, ale s menší nabídkou nastavení.

Jak zakázat reklamu

Úplné blokování reklamy

Nejlepší variantou jsou rozšíření od jiných vývojářů. AdBlock je nejrozšířenějším a také nejlepším blokátorem reklamy. Nabízí mnoho přizpůsobení a nastavení pro jednotlivé weby. uBlock je spolehlivý blokátor, ale s menší nabídkou nastavení.

Jak zastavit EDGE

Zastavit automatické spouštění Microsoft EdgePřejděte na Start > Nastavení .Vyberte Účty > Možnosti přihlášení.Vypněte Automaticky ukládat moje restartovatelné aplikace, když se odhlásím a po přihlášení je znovu spustím.

Jak uspat EDGE

rozklikneme hlavní menu Microsoft Edge po ikonkou 3 vodorovných teček; zvolíme Nastavení; zamíříme k položce Systém; v sekci Optimalizovat výkon přepneme do aktivní polohy posuvník u položky Šetřit prostředky pomocí uspaných karet.

Jak zamezit přístup k internetu

Změna nastavení pro jeden webV telefonu či tabletu Android spusťte Chrome .Přejděte na web.Vlevo od adresního řádku klepněte na ikonu zámku. Oprávnění.Klepněte na oprávnění, které chcete aktualizovat. Pokud některé nastavení chcete změnit, vyberte ho.

Jak nainstalovat AdBlock zdarma

Nejjednodušší způsob, jak Adblock nainstalovat do svého počítače, je do prohlížeče přidat Adblock. Téměř okamžitě se vám načte stránka, kde si Adblock jednoduše stáhnete a aktivujete. [PŠ|Sda1] Adblock si také můžete zdarma stáhnout například na www.stahuj.centrum.cz nebo www.slunecnice.cz.

Jak zapnout AdBlock v Google Chrome

Zde je návod pro Google Chrome:

V pravém horním rohu klikněte na ikonu Nastavení > záložka “Další nastavení” > “Rozšíření”. Na stránce sjeďte až dolů a zvolte “Získat nové rozšíření”. Zde vyhledávacího políčka napište Adblock a dejte “Přidat do Chrome”.

Jak vypnout AdBlock v mobilu

Deaktivace blokování reklamNa telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Chrome .Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Informace .Klepněte na Nastavení webu.Vedle položky Reklamy klepněte na šipku dolů .Vyberte možnost Povoleno.Webovou stránku znovu načtěte.

Jak se zbavit Adblocku

Vyhledejte na stránce doplněk Adblock a klikněte na tlačítko Odinstaluj. Zobrazí se okno Aplikace, kde přesuňte ikonu Adblocku do Koše v pravém dolním menu.