Jaký CI modul pro Skylink?

Jaký satelitní přijímač pro Skylink

Satelitní přijímač Skylink Ready FastScan
Go SAT GS6050 HDv 1.5 (VO mod) Ano
AB CryptoBox Smart 1.5 Ano
Amiko SHD 8550 IR 1.5 Ano
AT Link 250 IR 1.5 Ano

Archiv

Jak vložit kartu Skylink do modulu

Dekódovací karta Skylink se vkládá do modulu zlatým čipem nahoru směrem k nápisu Skylink a blíže k modulu tak, aby čip byl po zasunutí vzadu u konektoru.

Jak nastavit CI modul

Abyste vložili modul a kartu ve správné orientaci, postupujte následovně:Vložte kartu do modulu. • Čip karty by měl být orientován stejným způsobem jako logo modulu.Vložte modul a kartu do televizoru. Většinu modulů CAM lze vložit samolepkou směrem ke stěně.Zkontrolujte, zda televizor rozpoznal modul CI+ ●
Archiv

Jak vyměnit kartu Skylink

V sekci Správa služeb a karet vyberete dle čísla dekódovací karty konkrétní Irdeto kartu, kterou chce vyměnit.Klikněte na vyměnit.Napište číslo nové dekódovací karty Nagravision nebo Viaccess Orca a potvrďte.

Který satelitní přijímač

Nejlepší satelitní přijímače

Pořadí Název Hodnocení
1. VU+ ZERO 4K DVB-S2X ⭐ 96 %
2. Octagon SF8008 Combo UHD 4K Enigma DVB-S2X, DVB-T2/C ⭐ 91 %
3. AB CryptoBox 752HD Combo ⭐ 89 %

Jaký satelit je nejlepší

V našich geografických poměrech je nejvíc poblíž jihu některá z družic Astra, na orbitální pozici 19,2° E. Pro družici Astra 19,2° E platí, že kolem poledne zimního času nebo ve 13 hodin letního bude přibližně vidět na stejném místě jako slunce. Satelit Astra 19,2° E má také nejsilnější, dobře zachytitelný signál.

Jak dlouho trvá aktivace karty Skylink

zakódování vašich programů a jejich opětovné zprovoznění může trvat až 60 minut (v případě nevhodného satelitního přijímače bez označení Skylink READY i déle). Rada pro chataře a chalupáře aneb jak spustit Skylink po delší době si můžete prohlédnout v tomto videu.

Jak zapojit CI modul

Instalace modulu je velmi jednoduchá – po vsunutí modulu do příslušného otvoru v televizním přijímači (CI/CI+ slot) postupujte dle zobrazených instrukcí na obrazovce televizoru. Registraci lze provést jednoduše v Zákaznické zóně na webu Skylinku.

Jak zprovoznit Skylink kartu

autorizačního zápisu na vaši dekódovací kartu některým z následujících způsobů:odesláním SMS ve tvaru SKYLINK INFO celéčíslodekódovacíkarty na číslo 9035507 (např.: SKYLINK INFO 12345678901).prostřednictvím Rychlé pomoci.prostřednictvím Zákaznické zóny.kontaktováním Zákaznického servisu – 595 694 310.

Jak dát Skylink do TV

V mobilu nebo tabletu si otevřete aplikaci Skylink Live TV. V Nastavení zvolte Spárovat s QR kódem a namiřte fotoaparát mobilu nebo tabletu na QR kód na obrazovce vašeho televizoru. * Pro kvalitnější příjem připojte Smart TV k internetu přes ethernetový kabel (LAN).

Jak registrovat kartu Skylink

Registraci lze provést jednoduše v Zákaznické zóně na webu Skylinku. Pro registraci je potřeba vyplnit Registrační údaje a uhradit Registrační poplatek.

Jak se registrovat do Skylinku

Pro získání zákaznického účtu v Zákaznické zóně:zadejte číslo dekódovací karty.zodpovězte kontrolní otázky.běžte do vaší e-mailové schránky, otevřete potvrzovací e-mail a klikněte na odkaz v něm.vytvořte si heslo do Zákaznické zóny (heslo může mít maximálně 14 znaků)

Jak Rozbočit satelitní signál

Rozbočovač televizního signálu

Pasivní rozbočovač má vždy nějakou ztrátu signálu – útlum. Pro rozbočení bez ztráty signálu použijte aktivní rozbočovač. Nezapomeňte, že aktivní rozbočovač vyžaduje napájení – zpravidla 12V po koaxiálním kabelu.

Jak naladit programy na satelitu

1) Ověřte, že je kabel od satelitu připojen (zašroubován) do satelitního tuneru na zadní straně TV případně One Connect Boxu označeného jako Satellite.2) V Menu > Vysílání > Automatické ladění > v položce Anténa zvolte „Satelit“.4) Po dokončení automatického ladění máte možnost upravit nejrůznější parametry.

Co místo Skylinku

Oblíbené satelitní TV na trhu

Skylink, Digi TV, Telly TV, T-Mobile TV, freeSAT a některé další. Výběrem satelitní televize od těchto ověřených služeb zpravidla neuděláte zásadní chybu. Při jejich výběru se lze inspirovat doporučenými nebo oblíbenými službami.

Co je Skylink Ready

Satelitní přijímače označené jako Skylink ready mají certifikaci zaručující bezproblémový provoz s kartami Skylink. Tyto přijímače navíc disponují funkcí FAST SCAN, což je automatické naladění a seřazení všech programů Skylink.

Proč nejdou programy na Skylink

Vyzkoušejte následující doporučení: Zkontrolujte, zda máte správně vloženu satelitní kartu ve vašem satelitním přijímači / dekódovacím modulu. V případě dekódovacího modulu, zkontrolujte jeho správné vložení do televizoru. Používáte-li satelitní kartu, přetřete její kovový čip kancelářskou gumou.

Co znamená žádný CI modul

Cl modul je dekodér pro satelitní kartu, která se vkládá s tímto modulem vzadu do televize. Tady něco dobře popsaného/nakresleného samsung.com/… . Zřejmě jste nechala televizi vyhledávat i satelitní programy k pozemnímu vysílání nebo je něco se satelitní kartou, CL modulem nebo televizí.

Které televize podporují Skylink Live TV

Aplikace Skylink Live TV je dostupná na vybraných chytrých televizorech: — LG TV s Web OS 3.0 a vyšší, — Samsung TV rok výroby 2015 a novější s OS Tizen, — Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava na platformě MB211 a MB130, — Panasonic rok výroby 2019.

Jak se přihlásit do Skylink Live TV

Skylink Live TV aktivujete jednoduše v Zákaznické zóně. Součástí aktivace je odsouhlasení Všeobecných obchodních podmínek. Po úspěšné aktivaci se vám zobrazí přístupové údaje, které použijete pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.

Jak dostat Skylink do televize

V mobilu nebo tabletu si otevřete aplikaci Skylink Live TV. V Nastavení zvolte Spárovat s QR kódem a namiřte fotoaparát mobilu nebo tabletu na QR kód na obrazovce vašeho televizoru. * Pro kvalitnější příjem připojte Smart TV k internetu přes ethernetový kabel (LAN).

Jaký koaxiální kabel k televizi

Používáte ho pro připojení vašeho televizoru, set-top boxu nebo modemu – jde o propojení mezi zásuvkou s kabelovými službami a vaším zařízením. Pokud si budete pořizovat vlastní koaxiální kabel, měl by být nejméně dvojnásobně stíněný s impedancí (odporem) 75 Ohm a průměrem 5 mm.

Jak rozdělit TV signál

Pro anténní systémy DVB-T2 pro běžné pozemní vysílání se používají rozbočovače terestriální 5 – 1000 MHz . Útlum rozbočovače je dán fyzikálními zákony a je tím větší , čím více větví signálu potřebujeme. nemá tedy velký smysl pátrat po rozbočovači s co nejnižším útlumem – reálné rozdíly jsou pouze v desetinách dB.

Jak naladit programy na Skylink

Satelit – vyberte ze seznamu satelit označený jako Astra 23,5°E (někdy také Astra 3, Astra 3A, apod.) Frekvence (Kmitočet) – zadejte číslo nebo vyberte ze seznamu (jedná se o čísla ve tvaru 11739, 11856, 11876, apod.) FEC – zadejte nebo vyberte ze seznamu (jedná se o parametr ve tvaru 2/3, 3/4, apod.)

Jak vybrat satelitní přijímač

Hledejte přijímač s tunerem označeným jako DVB-S2. Tím získáte jistotu, že vybraný přijímač podporuje příjem programů ve vysokém rozlišení HD a také programů ve standardním rozlišení SD s kompresí MPEG-4/AVC. V nabídce najdete i vícetunerové přijímače, například se dvěma DVB-S2 tunery.