Jak daleko dosáhnou AirPods?

Co delat kdyz jsem ztratil AirPods

O službě Najít

Chcete-li najít svoje AirPody, musíte nastavit službu Najít na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch, který s AirPody používáte. Než se pokusíte najít svoje AirPody, měli byste provést aktualizaci na nejnovější verzi iOS nebo iPadOS nebo macOS.
Archiv

Na jakou vzdalenost fungují AirPods

Nově mají AirPods podporovat Bluetooth 5.0, které bude stabilnější a nabídne větší dosah. Neměl by tak být problém, pokud necháte iPhone na nabíječce přehrávat hudbu a půjdete před dům. Uvádí se, že Bluetooth 5.0 zvládne vzdálenost až 50m na volném prostranství, a 10m v uzavřeném prostoru …
Archiv

Co kdyz mi spadnou AirPods

Nejlepší, co můžete udělat, je vysušit je absorpční látkou nebo ručníkem, pokusit se vytřepat, abyste dostali co nejvíce vody ven a pak AirPods nechte vyschnout několik dní. Rozhodně můžete využít i starou dobrou technologii vysušení pomocí rýže zabalené v pytlíku spolu se zařízením, která nasaje vlhkost z přístroje.

Jak spojit AirPods

Ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Pak v seznamu Zařízení vyberte AirPody a klikněte na Připojit.

Jak najit doma AirPody

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch otevřete aplikaci Najít , klepněte na Zařízení a potom na název svých AirPodů. Klepněte na Přehrát zvuk a pak klepnutím na Levý nebo Pravý na jednom z nich vypněte přehrávání zvuku.

Kde jsou moje AirPody

V situaci, kdy najdete jen jedno sluchátko, vložte jej do pouzdra a obnovte aplikaci Najít. Následně se zobrazí poloha druhého sluchátka. Vyhledání vašich AirPodů je mnohem jednodušší díky možnosti přehrávat na nich zvuk na dálku. Stačí vybrat AirPody v seznamu Najít a použít možnost „Přehrát zvuk“.

Jak spojit AirPods s televizí

Na Apple TV

S AirPody v uších přejděte do Nastavení > Ovladače a zařízení > Bluetooth. Vyberte AirPody. Vyberte Připojit. AirPody by se teď měly zobrazit na Apple TV v části Moje zařízení.

Jak zapnout AirPods bez krabičky

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na nabíjecím pouzdru po dobu až 10 sekund. Kontrolka by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené na připojení.

Kdy budou AirPods pro 2

AirPods Pro 2. generace a přepracované iPady Pro se mají ukázat už v příštím roce.

Jak dlouho vydrzi nabite AirPods

Protože má pouzdro kapacitu na několik nabití, máte celkem k dispozici přes 24 hodin poslechu19 nebo přes 18 hodin volání. AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.

Jak najít AirPods bez krabicky

Otevřete aplikaci „Najít“ na vašem zařízení s iOS. Klepněte na kartu „Zařízení“. Vyberte své AirPods z seznamu zařízení. Pokud jsou vaše AirPods připojeny k vašemu zařízení, uvidíte na mapě jejich aktuální polohu.

Jak zjistit stav nabiti AirPods

Otevřete víčko pouzdra, ve kterém jsou AirPody, a podržte pouzdro v blízkosti iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Počkejte pár sekund, než se zobrazí stav nabití AirPodů. Stav nabití baterie AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat taky pomocí widgetu Baterie.

Jak volat přes AirPods

Přijetí nebo ukončení hovoru: Poklepejte na jeden z AirPodů. Poznámka: Pokud si nastavíte Siri, můžete hovory přijímat a odmítat také hlasem. Přijetí druhého hovoru: Chcete‑li podržet první hovor a přijmout druhý, poklepejte na jeden z AirPodů. Pokud chcete přepnout mezi hovory, poklepejte na jeden z AirPodů.

Kdy vyjdou AirPods pro 2023

Stejně tak je málo známo o AirPods Max nové generace, ale očekává se, že budou vydány do roku 2024 s portem USB-C a mohly by být vydány někdy ve druhé polovině roku 2023.

Jak ověřit pravost AirPods

Kontrola AirPods podle sériového čísla

Toto je nejspolehlivější způsob ověření sluchátek AirPods. Je logické, že skutečná sluchátka budou mít sériové číslo, které lze zkontrolovat na oficiálním webu Apple. Naleznete jej na krytu nabíjecího pouzdra AirPods a na samotné krabici.

Jak nabít AirPods krabičku

Nabíjení pouzdra

Bezdrátové nabíjecí pouzdro nebo MagSafe nabíjecí pouzdro můžete nabíjet pomocí nabíjecí podložky s certifikací Qi. Pouzdro na nabíječku položte tak, aby stavová kontrolka byla natočená nahoru a víčko zavřené. Stavová kontrolka by měla 8 sekund ukazovat aktuální úroveň nabití.

Co delat kdyz ztratím sluchátka

Co dělat, pokud jste ve svém bytě ztratili sluchátkaJdi do nastavení.Vyhledejte „Bluetooth → Bluetooth headset → Sluchátka a reproduktory“.Najděte své zařízení v seznamu.Klikněte na „Připojit“.Po připojení dejte povel k vyslání signálu – tímto způsobem je rychle najdete.

Jakou mají životnost AirPods

AirPods 2. Podtrženo, sečteno – pokud se pro nákup AirPods rozhodnete a nebudou vám jen ležet v šuplíku jako jeho ozdoba, kterou si jednou za měsíc strčíte do uší, počítejte s tím, že minimálně v případě první generace je jejich životnost zhruba dva až tři roky.

Jak používat AirPods jako Naslouchatko

10) AirPods jako naslouchátko

Při využití této funkce funguje iPhone jako mikrofon a AirPods jako naslouchátko – stačí tedy mluvit do iPhonu a osoba s nasazenými AirPods vše bez problému uslyší. Abyste mohli funkci zapnout, musíte si v Nastavení –> Ovládací centrum –> Upravit ovládací prvky přidat položku Sluch.

Jak dlouho vydrží AirPods

Protože má pouzdro kapacitu na několik nabití, máte celkem k dispozici přes 24 hodin poslechu19 nebo přes 18 hodin volání. AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.

Jak si vyčistit AirPods

Používejte měkký a suchý hadřík, který nepouští vlákna. Dávejte pozor, aby se do otvorů nedostala žádná tekutina. Mřížky mikrofonu a reproduktorů jemně vyčistěte suchou vatovou tyčinkou. Nečistoty z mřížek odstraňte čistým a suchým štětečkem s jemnými štětinami.

Jak zjistit sériové číslo AirPods

AirPody nebo AirPody Pro

Sériové číslo najdete na spodní straně víčka nabíjecího pouzdra, bezdrátového nabíjecího pouzdra, nabíjecího pouzdra MagSafe, nabíjecího pouzdra Lightning pro AirPods (3. generace) nebo nabíjecího pouzdra MagSafe pro AirPods Pro (2. generace).

Jak poznat Fake AirPods 1

Balení Airpods

Když nám sluchátka dorazila, na první podhled nevypadala jako obvyklá sluchátka AirPods. Když jste otevřeli lacině vypadající krabici, uvnitř se nacházela zapečetěná krabička AirPods. Už to je varovný signál, že se jedná o fake.

Jak dlouho vydrzi AirPody

S AirPody máš na jedno nabití 5 hodin poslechu 5 a teď až 3 hodiny přenášení hovorů. A když budeš chtít víc, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkem tak máš energii na víc než 24 hodin.

Co mám delat kdyz se mi Nenabiji krabicka od AirPods

Kontrolka by se měla na pár sekund rozsvítit a potom zhasnout, pouzdro se pak bude dál nabíjet. Jestli se kontrolka nerozsvítí, zkuste pouzdro položit jinak. Jestli se pouzdro ani potom nenabíjí, zkuste ho nabít pomocí kabelu, který jste k němu dostali.