Jak deaktivovat aplikaci Android?

Jak zakázat aplikací Android

Jak zakázat aplikace v Androidu

Chcete-li v telefonu Android zakázat jakoukoli aplikaci, přejděte do Nastavení a najděte Seznam aplikací. V horní roletce vyberte Zobrazit všechny. Kliknutím na libovolnou aplikaci zobrazíte detaily s možností aplikaci Odinstalovat / Zakázat a Vynutit zastavení.
Archiv

Jak odstranit aplikaci Android

Smazání nainstalovaných aplikacíOtevřete aplikaci Obchod Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.Klepněte na název aplikace, kterou chcete smazat.Klepněte na Odinstalovat.

Jak odebrat aplikaci

Do hledání na hlavním panelu zadejte Ovládací panely a vyberte ji z výsledků. Vyberte Programy > Programy a funkce. Program, který chcete odebrat, stiskněte a podržte (nebo na něj klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Odinstalovat nebo Odinstalovat nebozměnit.

Jak odstranit aplikace z plochy

Přizpůsobení plochyOdstranění oblíbené aplikace: Na panelu oblíbených podržte aplikaci, kterou chcete odstranit. Přetáhněte ji do jiné části obrazovky.Přidání oblíbené aplikace: Přejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru. Podržte aplikaci. Přesuňte aplikaci na volné místo mezi oblíbenými.

Jak vypnout aplikace na pozadí Android

Ukončení aplikací spuštěných na pozadí:Dvojitým přejetím prstem z horní části obrazovky dolů otevřete Rychlé nastavení.Zobrazení počtu aktivních aplikací spuštěných na pozadí: Vlevo dole klepněte na # aktivní aplikace.Jednotlivé aktivní aplikace zavřete klepnutím na Zastavit.

Jak blokovat aplikace v telefonu

Aplikace Family LinkOtevřete aplikaci Family Link .Vyberte dítě.Klepněte na Ovládací prvky. Limity aplikací.Vyberte aplikaci, kterou chcete povolit nebo zablokovat.Klepněte na Blokovat. Hotovo.

Jak odstranit podporované aplikace

Vymazání výchozího nastavení aplikace v telefonuV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Aplikace.Klepněte na aplikaci, kterou už nechcete používat jako výchozí.Klepněte na Otevřít ve výchozím nastavení.Vypněte možnost Otevřít podporované odkazy.

Jak odstranit ikony z plochy Android

Jak odstranit ikony z plochy AndroidOdstranění oblíbené aplikace: Na panelu oblíbených podržte aplikaci, kterou chcete odstranit. Přetáhněte ji do jiné části obrazovky.Přidání oblíbené aplikace: Přejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru. Podržte aplikaci. Přesuňte aplikaci na volné místo mezi oblíbenými.

Jak odinstalovat Účto

Účto i Stereo pro svoji práci nepotřebují žádné zápisy do registrů Windows. Proto také nepotřebují k úplnému odstranění z počítače žádný speciální odinstalátor. 2) odstranění zástupců, které program vytvořil na ploše, případně dalších zástupců, které vytvořila ručně obsluha (správa) počítače v jiných úložištích.

Jak odstranit z Docku aplikací

Na svém Macu proveďte kteroukoli z následujících akcí:Přidání položky do Docku: Přetáhněte aplikace nalevo od čáry (nebo nad ni), která odděluje nedávno použité aplikace.Smazání položky z Docku: Přetáhněte položku mimo Dock, tak daleko, aby se zobrazil text Odstranit.

Jak odinstalovat aplikaci na Applu

Smazání aplikace z knihovny aplikací i z plochy: Podržte prst na aplikaci v knihovně aplikací, klepněte na Smazat aplikaci a potom na Smazat. (Viz Hledání aplikací v knihovně aplikací.)

Jak odinstalovat aplikace ze Samsungu

Přejděte tedy znovu do nastavení telefonu a vyberte kategorii „Aplikace“. V seznamu aplikací vyberte ty, které neplánujete dále používat. Po přechodu do nastavení konkrétní aplikace zvolte "Vypnout" a poté "Pozastavit". Po výběru možnosti „Vypnout“ Android aplikaci odinstaluje, i když ji nelze odstranit na 100 %.

Jak zabránit vypnutí aplikace

Změna oprávnění aplikaceV zařízení otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Aplikace.Klepněte na aplikaci, kterou chcete změnit. Pokud ji nemůžete najít, klepněte na Zobrazit všechny aplikace.Klepněte na Oprávnění.Nastavení oprávnění změníte tak, že na něj klepnete a vyberete Povolit nebo Nepovolovat.

Jak vypnout aplikaci na pozadí Xiaomi

Klepněte na Správa aplikací, poté vyberte položku povolení a následně na Správa povolení. V následujícím nastavení už můžete kontrolovat oprávnění a jednotlivé aplikace. Můžete si tak zkontrolovat podezřelé aplikace a hry a případně oprávnění vypnout.

Jak blokovat aplikaci

Aplikace Family LinkOtevřete aplikaci Family Link .Vyberte dítě.Klepněte na Ovládací prvky. Limity aplikací.Vyberte aplikaci, kterou chcete povolit nebo zablokovat.Klepněte na Blokovat. Hotovo.

Jak zakázat aplikaci přístup k internetu Android

Dobrý den @deniisek19, můžete zkusit v Nastavení- Aplikace – vyhledate konkrétní aplikaci kterou potřebujete – Mobilní data – a zde vypnete položku Povolit využití dat na pozadí.

Jak zrušit výchozí aplikací pro otevírání souboru

Program (i výchozí), ve kterém se mají soubory určitého typu otevírat, ale můžete změnit. V nabídce Start klikněte na Nastavení. Klikněte na Aplikace > Výchozí aplikace. Klikněte na aplikaci, kterou chcete změnit, a pak vyberte aplikaci v seznamu.

Jak odstranit výchozí aplikací pro otevírání souboru

Vymazání výchozího nastavení aplikace v telefonuV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Aplikace.Klepněte na aplikaci, kterou už nechcete používat jako výchozí.Klepněte na Otevřít ve výchozím nastavení.Vypněte možnost Otevřít podporované odkazy.

Jak na Androidu prohodit šipku zpět a poslední aplikace

Stačí aktivovat volbu „Swap back and recent“. Jen se budete muset vyrovnat s tím, že podsvícení tlačítek neodpovídá jejich funkci.

Jak si uspořádat aplikace v telefonu

Uspořádání obsahu ploch

Podržte aplikaci nebo zkratku. Přetáhněte ji na jinou aplikaci nebo zkratku. Zdvihněte prst.

Jak odinstalovat systémové aplikace bez rootu

Takže postupně:Jděte do nastavení telefonu a vyberte kategorii „Aplikace“.Ze seznamu nainstalovaných aplikací vyberte ty, které již nepotřebujete.Po klepnutí na konkrétní aplikaci byste měli vidět dvě tlačítka: „Pozastavit“ a „Vypnout“ nebo „Odinstalovat“.

Jak odinstalovat aplikace že Xiaomi

První metodaZačněme tím, že odemknete XIAOMI a otevřete Nastavení .Tam přejděte do aplikací .Vstupte do sekce Správa aplikací .V této části vyhledejte malou zelenou ikonu koše a klepněte na ni.Nakonec vyberte Aplikace, které chcete odebrat, a potom klepněte na tlačítko Odinstalovat v dolní části obrazovky.

Co je to Dock

Dock (počešťováno na dok) – zařízení, k němuž se dá připojit PDA (nebo nějaké jiné přenosné zařízení) a toto zařízení často slouží jako nabíječka a rozhraní pro připojení k počítači. Může mít i plno dalších funkcí. Připojení do docku se označuje jako "zadokování". Občas se dock označuje jako "kolébka".

Jak odstranit aplikaci z launchpadu

Podržte klávesu Alt nebo na kteroukoli aplikaci klikněte a podržte ji, dokud se ikony nezačnou chvět. Klikněte na tlačítko Smazat u aplikace, kterou chcete smazat, a potvrďte akci kliknutím na Smazat. Aplikace se ihned smaže.

Jak najít Odinstalovane aplikace

Opětovná instalace nebo aktivace aplikacíV telefonu či tabletu Android otevřete Obchod Google Play .Vpravo klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.Vyberte aplikace, které chcete nainstalovat nebo aktivovat.Klepněte na Nainstalovat nebo Aktivovat.