Jak dlouho vydrží AirPody?

Jak dlouho vydrzi nabite AirPods pro

Hlavní vlastnosti. Výdrž s nabíjecím pouzdrem víc než 24 hodin.

Jak se starat o AirPods

Čištění sluchátek AirPods a AirPods ProOtřete je hadříkem navlhčeným čistou vodou a pak je osušte měkkým suchým hadříkem, který nepouští vlákna.Před vložením do nabíjecího pouzdra je nechte úplně uschnout.Nesnažte se je používat, dokud úplně nevyschnou.

Jak zjistit kondici baterie u AirPods

Prvně na vašem iPhonu otevřete nativní aplikaci Nastavení. Jakmile tak učiníte, tak sjeďte o kus níže a rozklikněte záložku Baterie. Na další obrazovce, která se zobrazí, klepněte na kolonku Kondice baterie.

Jak dlouho se nabíjí AirPody

Systém nejprve nabíjí pouze sluchátka, když jejich nabití dosáhne 20 %, začne nabíjení pouzdra. Plný nabíjecí cyklus sluchátek je 30 minut a nabití dosáhne 90 % za 20 minut. Pouzdro potřebuje dvě hodiny k úplnému nabití.
Archiv

Jak bezdratove Nabijet AirPods

AirPody s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem se dají snadno nabíjet tak, že je v pouzdře položíš na Qi nabíjecí podložku. Že se nabíjejí, poznáš podle kontrolky na přední straně pouzdra. A když nemáš po ruce nabíjecí podložku, můžeš je nabíjet portem Lightning. Bezdrátové nabíjecí pouzdro funguje s AirPody (1.

Co kdyz AirPods Blikaji zelene

Zelená barva: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí zelená barva, tak to znamená, že je pouzdro plně nabité. Oranžová barvy: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí oranžová barva, tak to znamená, že se zrovna pouzdro dobíjí.

Co delat kdyz mi jeden AirPod hraje potichu

Když jeden AirPod přehrává potichu

Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Audiovizuální pomůcky > Vyvážení a zkontrolujte, zda je vyvážení ve střední poloze.

Jak zjistit kapacitu baterie

Otevřete na telefonu aplikaci Nastavení. V sekci Baterie uvidíte zbývající výdrž baterie a dobu, po kterou vydrží. Pokud chcete zobrazit podrobnosti, klepněte na Baterie.

Jak zapnout AirPods bez krabičky

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na nabíjecím pouzdru po dobu až 10 sekund. Kontrolka by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené na připojení.

Co delat kdyz se mi Nenabiji krabicka od AirPods

Kontrolka by se měla na pár sekund rozsvítit a potom zhasnout, pouzdro se pak bude dál nabíjet. Jestli se kontrolka nerozsvítí, zkuste pouzdro položit jinak. Jestli se pouzdro ani potom nenabíjí, zkuste ho nabít pomocí kabelu, který jste k němu dostali.

Proč mi nefunguje jedno sluchátko

Sluchátka jsou poměrně exponovaným zařízením, které je vystaveno nečistotám, zejména pak ušnímu mazu. A další otázka, proč mi hraje jedno sluchátko potichu Tato „závada" je téměř vždy způsobena ucpáním filtru sluchátka ušním mazem. Lepší modely mívají vyměnitelné filtry, které stačí vyjmout a nahradit filtrem čistým.

Jak otestovat Airpods

Odstraňte tedy sluchátka z Bluetooth seznamu (postup výše) a vložte je zpět do pouzdra. Pak otevřete víko a podržte tlačítko na zadní straně pouzdra po dobu asi 15 sekund, dokud LED dioda na pouzdru nezačne oranžově blikat. Budete muset projít procesem počátečního nastavení a zjistit, zda oba AirPody fungují správně.

Jak poznat nafouklou baterii

Skryté testovací menu Androidu zobrazí zdraví baterie

Stačí přejít k aplikaci telefon a otevřít si číselník. Do něj napište následující kód *#*#4636#*#*. Z nabídky, která vám vyskočí, vyberte možnost info o baterii.

Jak změřit baterii

Vybitou baterii lze poznat dvěma způsoby, buď pomocí měření jejího napětí nebo měřením hustoty elektrolytu. Baterii bychom měli měřit až několik hodin po jízdě nebo nabíjení, aby se napětí zcela ustálilo. S voltmetrem zjistíme jeho hodnotu a podle té vyhodnotíme stav autobaterie.

Na co je zadni tlacitko na Airpodech

Pro spárování s vaším iPhonem stačí mít zapnutý Bluetooth, otevřít krabičku se sluchátky a stisknout malé tlačítko na její zadní straně. Na displeji vašeho iOS zařízení se objeví výzva k připojení sluchátek.

Co delat kdyz jsem nasel AirPody

Upozornění na zapomenutí AirPodůOtevřete aplikaci Najít.Přejděte na panel Zařízení a vyberte své AirPody.V nabídce Oznámení klepněte na Upozornit na zapomenutí.Zapněte možnost Upozornit na zapomenutí.

Proč mi nesvítí AirPody

Co dělat, když nefunguje jeden AirPodVložte své AirPody zpět do nabíjecího pouzdra a znovu zkontrolujte jejich nabití (z domovské obrazovky iPhonu přejeďte zleva doprava)Pokud jsou nabité, zkuste je vložit zpět do ušíPokud stále nefungují, vložte je zpět do pouzdra a zavřete víko, poté je opět zkuste vložit do uší.

Co delat kdyz nejde jeden AirPod

Zkontrolujte, zda má váš iPhone nebo iPod touch nejnovější verzi iOS a váš iPad nejnovější verzi iPadOS. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a zkontrolujte, jestli se nabíjejí. Přejděte do nabídky Nastavení > Bluetooth a zkontrolujte, že je zapnuté Bluetooth.

Co delat kdyz mi nefunguje 1 AirPod

Když jeden AirPod nepřehrává zvuk

Zkontrolujte na iPhonu nebo iPadu stav nabití a ujistěte se, že se oba AirPody nabíjí . Vložte oba AirPody do uší. Přehrajte zvuk a otestujte oba AirPody. Pokud AirPody stále nefungují, resetujte je nebo kontaktujte podporu Apple.

Jak dlouho trva oprava AirPods

Oprava samozřejmě probíhá podle oficiálních Apple standardů. Vadné součástky tedy nahrazujeme pouze originálními součástkami a to v krátkém čase a u některých vad i na počkání.

Jak dlouho trva zaruka na AirPods

Záruka. Omezená záruka Apple chrání vaše AirPody a doplňky značky Apple, které byly dodány v balení s produktem, před výrobními vadami po dobu jednoho roku od nákupu. Na doplňky značky Apple zakoupené samostatně se vztahuje omezená záruka Apple pro doplňky.

Jak zjistit zdraví baterie

Jak zjistit zdraví baterie na android zařízeníchOtevřete číselník.Zadejte kód * # * # 4636 # * # *V zobrazeném menu klikněte na "Informace o baterii" (Battery Information)

Jak zjistit opotřebení baterie

Kontrola stavu a využití baterie

Otevřete na telefonu aplikaci Nastavení. V sekci Baterie uvidíte zbývající výdrž baterie a dobu, po kterou vydrží.

Jak zkontrolovat baterii

Změřte napětí autobaterie použitím voltmetru nebo multimetru

Zapište si údaje z displeje multimetru. Pokud je autobaterie plně nabitá, napětí by nemělo být větší než 12,6 voltu. Napětí nižší než 12,6 voltu znamená, že autobaterie je nabitá na méně než 50%.

Jak zkontrolovat baterie

Měřicí zařízení, které může měřit pouze stav nabití baterie, je vhodné pro testování běžné autobaterie. V ideálním případě se multimetrem naměří klidové napětí asi 12,6V. Pokud napětí klesne pod 12,4 V, baterie by se měla co nejdříve dobít. Trvalý nízký stav nabití poškozuje baterii sulfatací.