Jak dobře fotit s iPhonem?

Jak se naucit fotit s Iphonem

Po otevření se aplikace Fotoaparát přepne na výchozí režim fotografování. Klepnutím na tlačítko spouště pořiďte fotku. Pak klepněte na šipku a upravte další možnosti jako blesk, Live Photos, samospoušť a další. A když tlačítko spouště podržíte, natočíte video QuickTake.
Archiv

Jak fotit s iPhone 14 pro

Jak fotí a točí nový iPhone 14 Pro Přečti si, čím tě jeho objektivy dostanouRozlišení 48 megapixelů zachytí každý detail.Větší snímač pojme víc světla.Skvělé fotky pořídíš i za šera.Filmový režim pro YouTubery a filmaře.TrueDepth kameře neunikne jediný detail.

Jak ulozit Fotky z iPhone

Fotografie a videa můžete přenést do počítače pomocí aplikace Fotky a USB kabelu. Fotografie můžete taky zpřístupnit na všech svých zařízeních pomocí služby Fotky na iCloudu.

Jak nastavit fotak na iPhone 13

Nastavení korekce objektivu na iPhonech modelových řad 12, 13 a 14 upravuje fotky pořízené předním a ultraširokoúhlým fotoaparátem tak, aby výsledek vypadal přirozeněji. Ve výchozím stavu je korekce objektivu zapnutá. Chcete‑li ji vypnout, přejděte do Nastavení > Fotoaparát a vypněte volbu Korekce objektivu.

Jak fotit s filtrem na iPhone

Nativní aplikace Fotoaparát od Applu jich nabízí spoustu.

Filtr navíc můžeš přidat už v momentě, kdy fotíš, takže rovnou vidíš, jak bude fotografie s filtrem vypadat. Stačí v aplikaci fotoaparátu přejet prstem nahoru a vybrat ikonu se třemi kruhy.

Jak fotit v noci na iPhone

Otevřete aplikaci Fotoaparát. Při slabém osvětlení se noční režim zapne automaticky.Chcete‑li noční režim vypnout nebo zapnout, klepněte na. u horního okraje displej.Chcete‑li si vyzkoušet různé možnosti nočního režimu, klepněte na , potom na.Při fotografování klepněte na tlačítko Spoušť a potom držte telefon nehybně.

Jak fotit makro iPhone 13

Přejděte do Nastavení > Fotoaparát a pak zapněte volbu Ovládání režimu makro. Otevřete aplikaci Fotoaparát a přibližte se ke snímanému objektu. vypnete automatické přepnutí do režimu makro.

Co je noveho v iPhone 14

Jak tedy lze vidět, letošní iPhony 14 jsou pouze velmi mírnou evolucí předchozích modelů. Novinkou je větší 6.7´ model. Největší funkční změnou pak bude vylepšená kamera, především noční fotografie a stabilizace videa. Oproti předchozí generaci je také mírně vyšší grafický výkon.

Co se stane kdyz vypnu fotky na iCloud

Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno. Klepněte na iCloud a poté na Spravovat úložiště. Klepněte na Fotky a potom na Vypnout a smazat.

Kam se stahují fotky v iPhone

Ke svým snímkům ve Fotkách na iCloudu se dostanete na iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu, Apple TV, webu iCloud.com ale dokonce i na PC s Windows. funguje automaticky. Všechny nové snímky se budou do Fotek na iCloudu přidávat automaticky a veškeré úpravy nebo změny v uspořádání se projeví na všech zařízeních.

Jak fotit dlouhou expozici iPhone

Otevřete Live Photo. Klepněte na tlačítko Live Photos v blízkosti horní části obrazovky. Zvolte Smyčka, Odrážení nebo Dlouhá expozice.

Jak fotí iPhone 11 pro

Základní objektiv a teleobjektiv iPhonu 11 Pro disponují nočním režimem. Pokud se fotíte v noci, nebo v místech při slabém osvětlení, automaticky se aktivuje Noční režim, který aktivuje a nastaví vlastní expoziční čas. Na tento režim vás aplikace fotoaparátu upozorní rozsvícením ikonky půlměsíce v levém horním rohu.

Jak nastavit filtr na iPhone

Zapnutí filtrů barev

Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Zpřístupnění > Displej a velikost textu > Filtry barev.

Jak zlepsit kvalitu fotek na iPhone

Přesto můžeš fotky z iPhonu ještě vylepšit.Zaostřuj manuálněVyužívej slider na displeji ke změně expozice.Pořizuj fotografie tlačítkem hlasitosti a vyhni se otřesům.Používej sekvenční režim pro akční snímky.Pracuj s režimem portrét.Využívej noční režim.Využívej výhod formátu ProRAW.Využívej filtry.

Jak fotit mobilem v noci

Ano, je možné fotit hvězdy i na smartphone, ale žádné zázraky neočekávejte. I v tomto případě budete potřebovat stativ a nějakou aplikaci, která vám umožní pořizovat delší expozice. Například na iPhone si můžete stánout aplikaci NightCap Camera a na Androidu aplikaci Long Exposure Camera 2.

Jak fotit s Iphonem 13

iPhone 13 mini a iPhone 13 mají nové, rychlejší snímače a nový širokoúhlý fotoaparát, který zachytí o 47 % více světla, což využijete především při focení v Nočním režimu. S novou fotosoustavou na iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max přibyla možnost focení a natáčení makro snímků.

Jak dlouho vydrzi baterie iPhone 14

Výsledky byly následující: iPhone 14 Pro Max: 19 hodin a 5 minut. iPhone 14 Pro: 16 hodin a 18 minut. Pixel 7 Pro: 14 hodin a 19 minut.

Jaký je rozdíl mezi iPhone 14 a 14 pro

iPhone 14 Pro je oproti základní verzi jednoznačně výkonnější a funkčnější. Proto je cena iPhonu 14 Pro vyšší a závisí na zvolené kapacitě paměti. Ale cena iPhone 14 se ve skutečnosti neliší od předchozí řady 13. 512 GB – 26 700 Kč.

Jak dostat Fotky z iCloudu

Stažení fotek a videí z webu iCloud.comNa webu iCloud.com klepněte na Fotky.Klepněte na Vybrat a na fotku nebo video. Chcete-li vybrat více fotek nebo videí, klepněte na více z nich. Chcete-li vybrat celou knihovnu, klepněte na Vybrat vše.Klepněte na tlačítko Více .Zvolte Stáhnout a potvrďte klepnutím na Stáhnout.

Jak si navýšit iCloud

Upgrade na iCloud+ na zařízení ApplePřejděte do Nastavení a klepněte na své jméno.Klepněte na iCloud a potom na Spravovat úložiště účtu nebo Spravovat úložiště.Klepněte na Přikoupit úložiště nebo na Změnit tarif úložiště.Vyberte tarif a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Kde najdu zalohu na iCloud

Zálohy na iCloudu najdete na zařízeních iOS nebo iPadOS, Macu a PC takto. Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch: Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud. Klepněte na Spravovat úložiště účtu a potom na Zálohy.

Na co je iCloud

iCloud je služba od společnosti Apple, která bezpečně ukládá vaše fotky, soubory, poznámky, hesla a další data do cloudu a automaticky udržuje jejich aktuálnost na všech zařízeních.

Jak nastavit dlouhou expozici

Výzvou při snímání s dlouhou expozicí během dne je nastavení rychlosti závěrky tak, aby bylo možné zachytit dostatek pohybu. Je ideální používat rychlost závěrky nastavenou na více než pár sekund, takže nastavte nízkou citlivost ISO a malou clonu.

Jak dlouho vydrží iPhone 11

Kapacita baterie iPhone – jaká je výdrž hlavních modelů

Model iPhone Životnost baterie (hod:min) streamované video Kapacita baterie (mAh)
iPhone 12 Pro 9:06 2 815 mAh
iPhone 12 Pro Max 10:53 3 687 mAh
iPhone 11 11:16 3 110 mAh
iPhone 11 Pro 10:24 3 046 mAh

Co to je HDR fotografie

HDR neboli vysoký dynamický rozsah (z angl. High Dynamic Range) představuje metodu umožňující zachytit detaily snímku v těch nejsvětlejších a nejtmavších místech. V podstatě je to fotografie skládající se z několika vrstev shodných, různě exponovaných fotografií.