Jak dát zpět na iPhone?

Jak udělat zpet na iPhone

Jak zapnout funkci Zpět zatřesením

V takovém případě je možné i funkci zcela vypnout a nejedná se o nic složitého. Otevřete aplikaci Nastavení ve vašem iOS zařízení. Klikněte na kartu Obecné. Nyní pokračujte do podkategorií Zpřístupnění > Zpět zatřesením.
Archiv

Jak se dostat do iPhonu bez home buttonu

Chcete-li odemknout iPhone pomocí Face ID, podívejte se na něj a pak přejeďte prstem ze spodní části zamčené obrazovky nahoru. Nebo pokud je iPhone na stole nebo jiném rovném povrchu, můžete ho probudit zvednutím nebo klepnutím. Přejetím prstu od spodního okraje obrazovky nahoru se kdykoli vrátíte na plochu.
Archiv

Jak probudit iPhone

iPhone můžete probudit těmito způsoby:Stiskněte postranní tlačítko.Zvedněte iPhone. Poznámka: Funkci Probudit zvednutím můžete vypnout v Nastavení > Zobrazení a jas.Klepněte na displej (na podporovaném modelu iPhonu).

Jak zavřít otevřené aplikace na iPhone

Na ploše přejeďte prstem od spodní části obrazovky nahoru a zastavte se uprostřed obrazovky. Přejížděním doprava nebo doleva najděte aplikaci, kterou chcete zavřít. Aplikaci zavřete vysunutím jejího náhledu nahoru.

Co je to Assistive Touch

Funkce AssistiveTouch vám pomůže s používáním iPhonu v případě, že vám činí potíže dotýkat se obrazovky nebo tisknout tlačítka.

Jak zavřít všechna okna iPhone

Pokud tedy chcete v prohlížeči zavřít všechna již otevřená okna, postupujte takto:Otevřete Safari.Dlouze stiskněte ikonu „Tabs“ (Panely) označenou dvěma čtverci. V iPhonech je v dolní části prohlížeče v režimu na výšku nebo v horní části v režimu na šířku.Vyberte možnost Zavřít všechny panely.

Jak se dostat na plochu iPhone

Podržte prst na požadované aplikaci a pak klepněte na Přidat na plochu (tato volba je k dispozici jen u aplikací, které na ploše ještě nejsou). Aplikace se objeví na ploše a zároveň se bude dál zobrazovat v knihovně aplikací.

Jak se dostat do iPhonu bez tlacitka

Lidé se také ptají, jak odblokovat touch idOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Zabezpečení Odemknutí otiskem prstu.Postupujte podle pokynů na obrazovce. Pokud jste zámek obrazovky dosud nepoužívali, budete požádáni o přidání záložního kódu PIN, gesta nebo hesla.Naskenujte první otisk prstu.

Jak zobrazit otevrene aplikace

Z ikonPřejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte. Pokud používáte Android Go s navigací třemi tlačítky, klepněte na Poslední aplikace .Přejížděním prstem doleva nebo doprava přejděte na aplikaci, kterou chcete otevřít.Klepněte na aplikaci, kterou chcete otevřít.

Jak zobrazit otevrene aplikace na iPhone

Chcete‑li zobrazit přepínač aplikací se všemi otevřenými aplikacemi, použijte jeden z následujících postupů:Na iPhonech s Face ID: Přejeďte od dolního okraje displeje směrem nahoru a zastavte prst uprostřed.Na iPhonech s tlačítkem plochy: Dvakrát stiskněte tlačítko plochy.

Co je Asistovany přístup iPhone

Asistovaný přístup omezí používání zařízení na jedinou aplikaci a umožní vám nastavit, které funkce zařízení mají být k dispozici. Asistovaný přístup můžete třeba zapnout, když dáte telefon dítěti na hraní nebo kdyby vám mohla rušit práci nechtěně provedená gesta.

Co je tlačítko plochy

Pomocí tlačítka plochy odemknete iPad nebo třeba potvrdíte platbu pomocí Touch ID. Jedním stisknutím tlačítka plochy přejděte na plochu. Stisknutím a podržením aktivujete Siri. Těmito tlačítky změníte hlasitost při přehrávání hudby, sledování videí nebo hraní her.

Jak zavřít aplikace

Ukončení aplikací spuštěných na pozadí:Dvojitým přejetím prstem z horní části obrazovky dolů otevřete Rychlé nastavení.Zobrazení počtu aktivních aplikací spuštěných na pozadí: Vlevo dole klepněte na # aktivní aplikace.Jednotlivé aktivní aplikace zavřete klepnutím na Zastavit.

Jak prepinat mezi Spustenymi aplikacemi

Ta správnější cesta je ta, že kliknete na tlačítko (ikonku) co na novějších Androidech (7.0) většinou podobu čtverečku, ale možná také několik čárek nad sebou (nebo prostě tu co není ani Zpět/back ani Domů/Home). Tím se vám objeví přehled všech spuštěných aplikací a stačí potřebnou najít a kliknout na ni.

Jak pridat aplikací zpet na plochu

Podržte aplikaci, potom prst zvedněte. Pokud aplikace nabízí zkratky, zobrazí se jejich seznam.Klepněte na zkratku a podržte ji.Přetáhněte zkratku na požadované místo. Zdvihněte prst.

Jak dát ikonu na plochu telefonu

Přizpůsobení plochy

Přetáhněte ji do jiné části obrazovky. Přidání oblíbené aplikace: Přejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru. Podržte aplikaci. Přesuňte aplikaci na volné místo mezi oblíbenými.

Jak odblokovat zablokovaný iPhone

Jak odblokovat iPhone pomocí režimu zotaveníPřipojte iPhone k Macu / PC.Otevřete iTunes a připojte iPhone pomocí synchronizačního kabelu.Jakmile bude iPhone připojený, vynuceně ho restartujte (návod najdetev našem článku o restartování iPhonu)Ve výběru zvolte, že chcete iPhone „Obnovit„

Jak zobrazit otevrene aplikace na iphone

Chcete‑li zobrazit přepínač aplikací se všemi otevřenými aplikacemi, použijte jeden z následujících postupů:Na iPhonech s Face ID: Přejeďte od dolního okraje displeje směrem nahoru a zastavte prst uprostřed.Na iPhonech s tlačítkem plochy: Dvakrát stiskněte tlačítko plochy.

Jak zobrazit všechny aplikace

Kontrola viditelnosti aplikací

Klikněte na Všechny aplikace. V pravém horním rohu klikněte na možnost Všechny aplikace. Zobrazí se rozbalovací nabídka. Vyberte, co chcete vidět: Všechny aplikace, Všechny viditelné aplikace nebo Všechny skryté aplikace.

Jak zavřít aplikace na pozadi

Návod jak vypnout aplikace na pozadí na Androidu:

Pokud je u aplikace vpravo zelená ikona s fajvkou znamená to, že aplikace má povolení běžet na pozadí. Stačí kliknout na zelenou ikonu s fajvkou a změní se na červenou ikonu značící zákaz chodu aplikace na pozadí.

Jak na iPhone zmrazit obrazovku

Zmrazení snímku

Klepněte na tlačítko Zmrazit snímek . Pomocí ovládacích prvků můžete obrázek přiblížit a upravit. Až skončíte s úpravami: Pokud obrázek chcete uložit do knihovny Fotek, klepněte na tlačítko Sdílet a pak klepněte na Uložit obrázek.

Jak zapnout asistovaný přístup

V zařízení Android otevřete aplikaci Nastavení . Vyberte Přístupnost. Přístup pomocí přepínačů.

Jak zapnout telefon bez tlacitka

Namísto poškozeného tlačítka napájení použijte tenký předmět. Pokud tlačítko napájení z telefonu prostě vypadlo, můžete vyzkoušet stisknutí příslušného místa párátkem nebo špendlíkem. Mělo by to fungovat zvlášť v případě, že se poškození netýkalo samotného tlačítka a problém spočíval pouze ve vypadnutí krytky tlačítka.

Co je to Home Button

Tlačítko Home button nebo-li tlačítko „domů“ je jedno z nejnamáhavějších tlačítek a proto se velmi často porouchá. Tlačítko Home button je klasické tlačítko vyskytující se u starších typů dotykových mobilních telefonů nebo u levnějších modelů značky Apple.

Jak zavřít všechna okna Iphone

Pokud tedy chcete v prohlížeči zavřít všechna již otevřená okna, postupujte takto:Otevřete Safari.Dlouze stiskněte ikonu „Tabs“ (Panely) označenou dvěma čtverci. V iPhonech je v dolní části prohlížeče v režimu na výšku nebo v horní části v režimu na šířku.Vyberte možnost Zavřít všechny panely.