Jak funguje Datamanie O2?

Jak funguje O2 100gb

Pokud se o to nechcete každý měsíc starat, stačí si v aplikaci Moje O2 nastavit funkci automatického dobíjení z platební karty, která se o doplňování kreditu postará sama. Díky tomu se 100 GB dat bude obnovovat v pravidelných intervalech bez hlídání termínů a neustálého kontrolování výše zůstatku.
Archiv

Jak aktivovat SIM kartu O2 100gb

Úplně jednoduše, stačí SIM kartu vylomit a vložit do telefonu. Ihned se vám aktivuje vámi zvolený tarif a můžete začít datovat nebo volat.
Archiv

Jak aktivovat datovou kartu O2

Jak aktivovat SIM kartu u O2

Stačí, když zdarma zavoláte na telefonní číslo 800 02 02 02. Operátoři O2 se o vás postarají a zařídí vám aktivaci nové SIM karty. Aktivovat SIM kartu u O2 můžete také na jakékoliv O2 Prodejně. Zaměstnanci vám zde SIM kartu aktivují na počkání, stačí pouze předložit občanský průkaz.

Jak si dobit data O2

Data si ale můžete jednorázově dokoupit v Moje O2 nebo přes odkazu v informační SMS, kterou vám pošleme při vyčerpání 100 % dat. Automatické obnovení objemu dat si můžete kdykoliv zapnout nebo vypnout v Moje O2.

Jak přidat SIM do Moje O2

O výměnu SIM karty můžete kdykoli požádat v Moje O2: Přihlaste se do Moje O2 a vyberte tarif, pro který chcete SIM kartu vyměnit. V detailu tarifu klikněte na Vyměnit SIM kartu. Objeví se informace o jednorázovém poplatku za výměnu.

Kde koupit O2 SIM kartu

Výměna SIM za MicroSIM nebo NanoSIM

SIM kartu standardní velikosti vám vyměníme za MicroSIM nebo NanoSIM v kterékoli O2 Prodejně. S sebou si vezměte PUK kód karty nebo rovnou celou obálku s dopisem, na kterém byla původní SIM karta nalepená.

Jak aktivovat datovou kartu

V sekci Síť zkontrolujte, zda jsou zapnuta Mobilní data. Vyberte Mobilní data. V sekci SIM karta vyberte síť, ke které se chcete připojit. Pokud SIM karta ještě není aktivována, vyberte možnost Aktivovat a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak dobít datovou SIM kartu

Předplacenou SIM kartu můžete dobít kupříkladu na poště, u bankomatu, přes internet, v mobilních aplikacích, v elektronickém bankovnictví či na dobíjecích terminálech.

Jak dlouho vydrzi 2 GB dat

Kolik dat spotřebují jednotlivé činnosti

Činnost 500 MB 2 GB
Sledování videa 1 hodina 4 hodiny
Volání přes Skype 15 hodin 60 hodin
Video hovor přes Skype 2 hodiny 8 hodin
Poslech rádia 8 hodin 32 hodin

Jak zjistím kdy se mi obnovi data

Přihlaste se do portálu Moje O2. V sekci „Moje služby“ klikněte na dlaždici mobilního internetu „O2 DATA“, u kterého chcete zjistit stav čerpání dat. V sekci „Volné jednotky“ uvidíte na ukazateli, kolik procent (GB) vám zbývá vyčerpat do konce zúčtovacího období.

Jak dlouho vydrží SIM karta

Platnost SIM karty činí 12 měsíců od posledního dobití bez rozdílu jeho výše.

Jak zapnout data na SIM kartě

Použití SIM karty pro mobilní data

V sekci Síť zkontrolujte, zda jsou zapnuta Mobilní data. Vyberte Mobilní data. V sekci SIM karta vyberte síť, ke které se chcete připojit. Pokud SIM karta ještě není aktivována, vyberte možnost Aktivovat a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Kdy se aktivuje SIM karta

Aktivace vaší SIM karty proběhne automaticky s prvním úspěšně uskutečněným hovorem na libovolné placené telefonní číslo (nestačí pouze „prozvonit“). Dokud z karty alespoň jednou nezavoláte, nemůžete posílat ani textové zprávy, ani využívat další služby.

Kde koupit dobíjecí kupón O2

Kupony zakoupíte v jakékoli O2 Prodejně.

K dostání jsou také v trafikách, na poště i čerpacích stanicích.

Jak si pujcit od O2 kredit

O kredit si zákazník zažádá buď přes O2 samoobsluhu, nebo bezplatným zavoláním na číslo *107*#. Pokud zákazník splňuje výše uvedené podmínky, tak mu operátor kredit připíše obratem.

Co nejvíc žere data

Jaké aplikace nejvíce žerouVideohovory přes WhatsApp, Skype, Messenger…přehrávání videí na Netflixu, Youtube, TikToku, Facebooku, Instagramu…poslech hudby skrz Spotify, Youtube Music, Apple Music apod.nahrávání fotografií nebo videí na sociální sítěprohlížení webových stránek s fotografiemi, jako je Instagram.

Jak zjistit co mi bere data

Spotřebu dat můžete sledovat přímo v telefonu

Aktuální spotřebu dat zjistíte přímo ve svém telefonu. Statistiky se zpravidla nachází v sekci Mobilní data pod položkou Využití dat. Kromě celkové spotřeby uvidíte i spotřebu jednotlivých aplikací.

Kdy se obnovují data u O2

Následně, kdy se obnovují data Datový limit má vždy platnost na jedno zúčtovací období. Obnovuje se vždy na začátku nového zúčtovacího období.

Jak zjistit platnost SIM karty O2

zjistit pres USSD, konkretne *104*#. (Ovsem na prodejne mi tvrdili, ze to jde jen u "mobilu s velkym displejem").

Proč mi nejdou data O2

Nefunkčnost internetu může způsobovat nedostatečný příjem signálu. Pokud to modem umožňuje, ze všeho nejdříve příjem dostatečně dobrého signálu zkontrolujte. Výpadky nebo kolísání poznáte podle kontrolky signálu na modemu. V tabulce níže si najděte svůj typ modemu a stav kontrolky ověřte.

Co kdyz mi nejdou data

Máme pro vás několik tipů, jak zjistit, kde je problém.Zkuste svůj mobilní telefon restartovat.Zkontrolujte připojení k síti.Zkontrolujte, že máte zapnutá data v telefonu.Nevyčerpali jste svůj datový balíčekMůže se jednat o výpadek datové sítěZkuste SIM kartu vložit do jiného telefonu.Kontaktujte nás.

Jak aktivovat data na SIM kartě

Použití SIM karty pro mobilní data

V sekci Síť zkontrolujte, zda jsou zapnuta Mobilní data. Vyberte Mobilní data. V sekci SIM karta vyberte síť, ke které se chcete připojit. Pokud SIM karta ještě není aktivována, vyberte možnost Aktivovat a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak zprovoznit O2 SIM kartu

Telefonicky na lince Péče o zákazníky

Zavolejte zadarmo na 800 02 02 02, naši operátoři vám SIM kartu odblokují.

Jak dobít telefon přes internet

Jak na toPřihlaste se do svého internetového bankovnictví.Vyplňte potřebný formulář.Uveďte telefonní číslo, na které má být kredit připsán.Zadejte částku, kterou chcete dobít.Při potvrzení dobití je zpravidla vyžadována jeho autorizace, například prostřednictvím jednorázového SMS kódu.

Jak dlouho platí kredit u O2

„Doba platnosti kreditu je uvedena ve Všeobecných obchodních podmínkách a na nich jsme nic neměnili. Při dobití kreditu ve výši 200 až 499 Kč je jeho platnost šest měsíců. Při dobití vyšším je pak 12 měsíců. Platnost SIM karty činí 12 měsíců od posledního dobití bez rozdílu jeho výše.