Jak hledat v konverzaci na Imessage?

Jak hledat v konverzaci iMessage

Jak prohledat zprávy na iOS

Klikněte na lištu se slovem „Hledat“ a napište vaši frázi, jméno nebo požadované slovo. Všechny konverzace, které odpovídají výběru hledání se zobrazí pod lištou v seznamu. iOS je schopné prohledat celou historii zpráv a to i ve skupinových konverzacích.
Archiv

Jak zobrazit Smazane Zprávy

Pro obnovení ztracených SMS zpráv z Android zařízení můžete použít speciální utility. Mezi známé počítačové programy patří například Dr. Fone for Android, FoneLab pro Android, Coolmuster Android SMS + Contacts Recovery, FonePaw Android Data Recovery a mnoho dalších.
Archiv

Jak zobrazit Smazane Zprávy na iPhonu

Jak obnovit smazanou zprávu nebo konverzaciNa stránce s konverzacemi v aplikaci Zprávy klepněte na Upravit. Pokud jste dříve zapnuli Filtrování zpráv, tlačítko Upravit se nezobrazuje. Místo toho na stránce s konverzacemi klepněte na Filtry.Klepněte na Zobrazit nedávno smazané .

Jak vyhledat slovo v textu iPhone

Zadejte slovo, které chcete najít. Klepněte na ikonu vyhledávání . Pokud chcete zobrazit a procházet každý výskyt daného slova, použijte šipky v horní části obrazovky.

Jak funguje iMessage

iMessage jsou texty, fotky nebo videa, která posíláte na jiný iPhone, iPad, iPod touch nebo Mac po Wi-Fi nebo mobilních sítích. Tyto zprávy jsou vždy šifrované a zobrazují se v modrých textových bublinách. iMessage můžete zapnout a vypnout v Nastaveních > Zprávy.

Jak udělat efekty v iMessage

Postupujte takto:Otevřete Zprávy a klepnutím na tlačítko Napsat začněte s psaním nové zprávy. Nebo přejděte do existující konverzace.Klepněte na tlačítko fotoaparátu. .Klepněte na tlačítko Efekty.Po volbě efektu, který chcete použít, klepněte na Hotovo.Klepněte na tlačítko Odeslat.

Jak vratit vymazanou konverzaci

Zprávy na Facebooku, které byly smazány, lze obnovit jejich stažením nebo prohlížením minulých e-mailových upozornění. Pokud používáte Android, můžete je najít také v mezipaměti aplikace Messenger. Můžete si také prohlédnout své staré zprávy nebo si vyžádat kopii od osoby, které jste posílali zprávy.

Jak vymazat zprávy z Imessage

Zrušení odeslané zprávy na iPhonu nebo iPaduV aplikaci Zprávy klepněte na konverzaci.Stiskněte a podržte zprávu, jejíž odeslání chcete zrušit.Klepněte na Zrušit odeslání .

Jak obnovit vymazanou konverzaci

Pokud používáte Android, můžete je najít také v mezipaměti aplikace Messenger. Můžete si také prohlédnout své staré zprávy nebo si vyžádat kopii od osoby, které jste posílali zprávy.

Jak obnovit smazanou konverzaci na IG

Jak obnovit nebo trvale odstranit obsah:Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.Vpravo nahoře klepněte na a pak na Vaše aktivita.Klepněte na Nedávno odstraněné.Klepněte na fotku, video nebo příběh, které chcete obnovit nebo trvale odstranit.

Jak najít slovo v textu

Když chcete otevřít podokno Najít v zobrazení pro úpravy, stiskněte Ctrl+F nebo klikněte na Domů > Najít. Zadejte text do pole Prohledat dokument a vyhledejte ho. Word Web App začne hledat hned, jak začnete psát.

Jak vyhledat slovo v textu na mobilu

Na webové stránce můžete najít určité slovo nebo slovní spojení.V zařízení Android spusťte aplikaci Chrome .Otevřete nějakou stránku.Klepněte na ikonu možností Najít na stránce.Zadejte vyhledávací dotaz.Klepněte na ikonu lupy . Nalezené shody budou zvýrazněny.

Jak přepínat mezi SMS a iMessage

Pokud chcete celý proces urychlit a potřebujete iMessage poslat jako klasickou zprávu ihned, tak můžete. Stačí na odeslanou (ale nedoručenou) iMessage v konverzaci podržet prst, a poté z menu, které se zobrazí, vybrat možnost Poslat jako textovou zprávu. Tímto způsobem ručně urychlíte odeslání iMessage jako SMS.

Jak nastavit iMessage na iPhone

Na iPhonu: Přejděte do nabídky Nastavení > Zprávy a zapněte iMessage. Možná budete muset chvíli počkat, než se aktivuje.

Jak poslat Hlasovku v iMessage

Zprávy/Messages na Androidu

Hledejte ikonku mikrofonu vedle pole pro zadávání zprávy – většinou je potřeba ji držet pro nahrávání. Odeslání ale bude pomocí MMS a pokud je nemáte aktivní, tak odeslání nebude možné.

Jak obnovit vymazaný text

Jak vrátit zpět odstraněný text v počítači pomocí kombinací klávesnice. Chcete-li začít s nejjednodušší metodou, můžete smazaný text vrátit zpět stisknutím správné kombinace klávesnice, což je Ctrl + Z. Tato kombinace se s oblibou používá ke zrušení něčeho, co jste udělali před pár sekundami.

Jak skryt konverzaci na iphone

Konverzaci v přímých zprávách, včetně skupinových konverzací se dvěma nebo více lidmi, můžete skrýt ze zobrazení Chatu či Gmailu.Spusťte aplikaci Chat nebo Gmail .Dole klepněte na ikonu chatu .Klepněte na jméno člověka nebo na skupinu.Nahoře klepněte na jméno člověka nebo na skupinu. Skrýt konverzaci.

Jak skrýt SMS na iphone

V seznamu Zprávy podržte prst na konverzaci. Klepněte na Skrýt upozornění.

Jak obnovit smazané zprávy WhatsApp Iphone

Otevřete WhatsApp > Nastavení > Chaty > Záloha chatů. Pokud vidíte, kdy byla vytvořena poslední záloha, odstraňte a znovu nainstalujte WhatsApp. Po ověření svého telefonního čísla se držte pokynů aplikace k obnovení historie chatů.

Jak hledat v konverzaci na IG

Přejděte na oficiální web Instagramu a přihlaste se. Vybrat zprávy ikona, která vypadá jako papírové letadlo. Vaše aktuální konverzace se zobrazí v levém podokně. Kliknutím otevřete konverzaci.

Jak najít staré zprávy na Instagramu

Instagram zavádí novinku průběžně. Pokud ji už máte k dispozici a vlastníte nejnovější verzi aplikace, najdete ji v Nastavení – Účet – Nedávno smazané.

Co dělá Ctrl h

Klávesová zkratka CTRL+H nebo příkaz Nahradit otevře v Excelu 2016 v dialogovém okně Najít a nahradit kartu Najít – Podpora Microsoftu.

Jak nahradit slovo v textu

Klikněte na Domů > Nahradit. Do části Najít zadejte slovo nebo slovní spojení, které chcete nahradit. Do částiNahradit čím zadejte nový text. Abyste změnili se všechny výskyty slova nebo fráze, vyberete Nahradit vše.

Jak hledat slova v textu

Když chcete otevřít podokno Najít v zobrazení pro úpravy, stiskněte Ctrl+F nebo klikněte na Domů > Najít. Zadejte text do pole Prohledat dokument a vyhledejte ho. Word Web App začne hledat hned, jak začnete psát.

Jak zapnout iMessage u kontaktů

Nastavení telefonního čísla

Přejděte do nabídky Nastavení > Zprávy a zapněte iMessage. Možná budete muset chvíli počkat, než se aktivuje. Klepněte na Odesílání a příjem.