Jak kontrolovat YouTube?

Jak povolit dítěti YouTube

V aplikaci YouTubeOtevřete na zařízení aplikaci YouTube .V pravém horním rohu klepněte na svoji profilovou fotku nebo iniciálu.Klepněte na Nastavení Rodičovská nastavení.Vyberte dítě.V části Nastavení YouTube Kids můžete: Změnit nastavení úrovně obsahu. Zapnout nebo vypnout vyhledávání Odebrat přístup k YouTube Kids.

Jak blokovat uživatele na YouTube

Pokud chcete zablokovat konkrétní kanál v aplikaci YouTube:Přejděte na stránku kanálu YouTube, který chcete zablokovat.Klepněte na ikonu možností .Klepněte na možnost Zablokovat kanál pro děti.Může se zobrazit vyskakovací okno s upozorněním, že na jiných kanálech mohou být podobná videa nadále k dispozici.

Jak zakázat YouTube

Video nebo kanál můžete zablokovat na stránce sledování:V horní části videa klepněte na ikonu možností .Klepněte na BLOKOVAT .V zobrazeném dialogovém okně vyberte možnost Blokovat pouze toto video, nebo Blokovat celý kanál – tím zablokujete celý kanál přidružený k videu.Klepněte na BLOKOVAT.

Jak skryt YouTube

Skrytí kanálu nebo jeho obsahu:Přihlaste se do Studia YouTube.V levém postranním panelu vyberte Nastavení .Vyberte Kanál Rozšířená nastavení.V dolní části stránky vyberte možnost Odstranit obsah z YouTube.Zvolte Chci skrýt svůj obsah.Zaškrtnutím políček potvrďte, co chcete u svého kanálu skrýt.

Jak nastavit omezení na YouTube

Mobilní webPřejděte na stránku m.youtube.com.Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku .Klepněte na možnost Nastavení Účet.Zapněte nebo vypněte Omezený režim.

Jak nastavit rodičovskou kontrolu na Google

Nastavení dohledu pro dítě na zařízení s AndroidemNa zařízení dítěte otevřete Nastavení .Klepněte na Google Rodičovská kontrola .Klepněte na Začínáme Dítě nebo teenager Další.Vyberte účet dítěte nebo mu vytvořte nový.Klepněte na Další Přihlaste se ke svému (rodičovskému) účtu.

Jak omezit YouTube v televizi

Aplikace můžete zamknout nebo odemknout.Stiskněte tlačítko. na dálkovém ovladači.Vyberte možnost. Ikona Všechna nastavení Obecné Bezpečnost.Nastavte možnost Bezpečnost na hodnotu Zap..Vyberte možnost Zámky aplikace.Vyberte aplikace, které chcete zamknout.

Jak zakázat YouTube na Android

Android TVPřihlaste se ke svému účtu.Na domovské obrazovce přejděte k řádku aplikací.Vyberte možnost YouTube.Přejděte na možnost Nastavení.Vyberte Omezený režim nebo Bezpečný režim.Vyberte Zapnuto nebo Vypnuto.

Jak blokovat komentáře na YouTube

Skrýt uživatele na svém kanáluNajděte komentář, který zanechali na vašem kanálu nebo videu.Vedle komentáře vyberte ikonu možností Skrýt uživatele na kanálu. .

Jak skrýt aplikace v mobilu

Skrytí viditelné aplikaceNa postranním panelu klikněte na Aplikace.Klikněte na Všechny aplikace.Klikněte na zaškrtávací políčko vedle aplikací, které chcete skrýt.Klikněte na Viditelnost aplikací.Vyberte Skrýt.Pokud chcete skrýt vybrané aplikace v celé síti AdMob, ještě jednou klikněte na možnost Skrýt.

Co je omezený režim na YouTube

Omezený režim je určen uživatelům, kteří chtějí mít lepší kontrolu nad zobrazovaným obsahem. Tento režim záměrně omezuje vaše prostředí YouTube. Omezený režim lze zapnout v osobním účtu uživatele. Administrátor systému jej také může zapnout na počítačích v knihovnách, školách a dalších veřejných institucích.

Jak omezit internet pro děti

Omezení času stráveného v konkrétních aplikacíchOtevřete aplikaci Family Link .Vyberte dítě.Klepněte na Ovládací prvky. Limity aplikací.Vyberte požadovanou aplikaci.Klepněte na Nastavit limit .Vyberte, na jak dlouho chcete dítěti povolit přístup k aplikaci.Klepněte na Hotovo.

Jak přidat dítě do Family linku

Jako rodič si v aplikaci Family Link můžete zobrazit polohu zařízení Android svého dítěte.Otevřete aplikaci Family Link .Klepněte na Poloha.Klepněte na Nastavit.Pokud máte víc dětí, vyberte ty, kterým chcete zapnout sdílení polohy.Klepněte na Zapnout.

Jak nastavit limit na YouTube

Zvýšení limitu délky videaOtevřete mobilní aplikaci YouTube.Klepněte na Vytvořit. Nahrát video.Vyberte video delší než 15 minut.Zadejte název, popis a nastavení videa a klepněte na DALŠÍ.Postupujte podle pokynů pro ověření účtu Google.

Jak nastavit časový limit na YouTube

V Nastavení vyberete položku „Obecné“ a v ní je hned na prvním místě položka s názvem „Připomenout mi, že si mám dát pauzu“. V ní si již vyberete, po kolika minutách má upozornění vyskočit. Nejkratším časovým intervalem je 15 minut, na opačném konci je 180 minut.

Jak zrušit Shorts na YouTube

Pokud nechcete sledovat krátká videa YouTube v mobilní aplikaci, musíte Označte krátká videa, která vás nezajímají. Pokud tak učiníte, krátká videa z aplikace YouTube trvale neodstraníte, ale sekce Krátké klipy zůstane skrytá, dokud aplikaci znovu neotevřete. Každé krátké video musíte označit jako nezajímavé.

Jak zobrazit komentáře na YouTube

Při sledování obsahu na chytré televizi nebo herní konzoli si teď můžete zobrazit komentáře a reagovat na ně. Pokud chcete zobrazit komentáře k videu, přejděte na stránku sledování videa a vyberte jeho název. Zobrazí se sekce Informace, kde najdete také panel s komentáři.

Jak zamaskovat aplikaci

Klikněte na Všechny aplikace. Klikněte na zaškrtávací políčko vedle aplikací, které chcete skrýt. Klikněte na Viditelnost aplikací. Vyberte Skrýt.

Jak odhalit skryté aplikace Android

V zásuvce aplikace klepněte v pravém horním rohu na tři tečky. Vyberte možnost Skryté aplikace. Zobrazí se seznam aplikací, které jsou ze seznamu aplikací skryty.

Jak nastavit omezení na Youtube

Mobilní webPřejděte na stránku m.youtube.com.Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku .Klepněte na možnost Nastavení Účet.Zapněte nebo vypněte Omezený režim.

Jak vypnout omezený režim na Youtube iPhone

Aplikace pro iPhone nebo iPadPřihlaste se ke svému účtu.Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku .Klepněte na Nastavení Obecné.Zapněte nebo vypněte Omezený režim.

Jak nastavit rodičovskou kontrolu

Nastavení rodičovské kontrolyOtevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Nastavení Rodina.Zapněte možnost Rodičovská kontrola.Pokud rodičovskou kontrolu chcete ochránit, vytvořte PIN, který dítě nebude znát.Vyberte typ obsahu, který chcete filtrovat.

Jak odebrat dítě z Family Link

Odebrat člena.Na telefonu nebo tabletu s Androidem řekněte „OK Google, otevři nastavení Asistenta“ nebo přejděte do nastavení Asistenta.Klepněte na Vy Vaši blízcí.Klepněte na člena rodiny, kterého chcete odebrat.Vypněte možnost Rodinná skupina.Vpravo dole klepněte na Uložit.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak funguje Family Link

Služba Family Link vám umožňuje spravovat účet dítěte a nastavit, jak bude nakládáno s jeho daty. Jako rodič můžete dítěti pomoci změnit nebo resetovat heslo v případě, že ho zapomene, upravovat jeho osobní údaje nebo v případě potřeby jeho účet smazat.

Jak funguje rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola umožňuje rodičům kontrolovat činnost jejich dětí na mobilním zařízení s operačním systémem Android. Rodič může například nastavit časové limity pro používání aplikací, blokovat určité typy nevhodného obsahu nebo sledovat, jak dítě mobil používá.