Jak nahradit crème fraîche?

Čím nahradit crème fraîche

Náhradník Creme FraicheCo je Creme Fraiche7 nejlepších náhražek za Creme Fraiche.Zakysaná smetana.Plnotučný řecký jogurt.Kokosový krém.Mascarpone.Mexická Crema.Smetanový sýr.

Jak se dělá crème fraiche

Do sklenice (misky) nalejte smetanu, pridejte citronovou stávu, dobre promíchejte, zakryjte a dejte do chladnicky. Cas od casu promíchejte. Po 6-12-ti hodinách je creme fraiche hotový a má obsah asi 35% tuku. Pokud si prejete lehcí verzi, rozredte jej trochou jogurtu nebo zakyslého mléka.
Archiv

Co je to crème fraîche

Crème fraîche je kysaný mléčný výrobek, který se vyrábí pomocí speciálních kultur bakterií mléčného kvašení a dalších mikroorganismů ze smetany. Ke kysaným mléčným výrobkům patří také jogurt, kefír, podmáslí a kyška. Crème fraîche neobsahuje žádné konzervační nebo jiné přídatné látky, pouze přídavek sacharózy.

Kde koupit Cream Fresh

Bohemilk Crème fraîche lahodná zakysaná smetana francouzského typu 36 % 200g – Tesco Potraviny.

Co udělat z crème fraiche

Creme fraiche je vynikající v kombinaci s rybou, mozzarellou, těstovinami, bramborami nebo kuřecím masem. Hodí se prakticky na cokoliv i do sladkých pokrmů, skvělý je například francouzský krémový koláč. Pokud na sýr nenarazíte v obchodě, připravte si vlastní domácí creme fraiche z podmáslí a šlehačky.