Jak nasadit špunt na AirPods?

Jak vyměnit špunty u AirPods

Co se týče výměny špuntů, ta je naprosto jednoduchá. Silikonové “kloboučky” jsou totiž na těle AirPods Pro “jen” přicvaknuty, takže je lze velmi jednoduše “odcvaknout a následně místo nich přicvaknout větší či menší velikost. Jediné, co je potřeba hlídat, je tvar jejich spodku.
Archiv

Jak si správně nasadit AirPody

Správné usazení

Jemně si AirPody zatlačte do uší a otočte jimi směrem k tváři. Měli byste cítit, že pohodlně sedí a pevně drží.

Jak Prepinat hudbu na AirPods

Můžete si vybrat, mezi kterými režimy se bude přepínat stisknutím a podržením:S AirPody v uších a připojenými k iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do nabídky Nastavení > Bluetooth.V seznamu zařízení klepněte na tlačítko Další informace vedle AirPodů.Klepněte na Potlačování hluku, Režim propustnosti nebo Vypnuto.

Jak nabit pouzdro na AirPods

Nabíjení pouzdra

Bezdrátové nabíjecí pouzdro nebo MagSafe nabíjecí pouzdro můžete nabíjet pomocí nabíjecí podložky s certifikací Qi. Pouzdro na nabíječku položte tak, aby stavová kontrolka byla natočená nahoru a víčko zavřené. Stavová kontrolka by měla 8 sekund ukazovat aktuální úroveň nabití.

Kdy budou AirPods pro 2

AirPods Pro 2. generace a přepracované iPady Pro se mají ukázat už v příštím roce.

Jak odstranit AirPods z Apple ID

Odebrání AirPods z Apple ID na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Najít.Vyberte kartu Zařízení, klepněte na svoje AirPods a přejeďte prstem nahoru.Klepněte na Odstranit zařízení a potvrďte klepnutím na Odstranit.

Na co je zadni tlacitko na Airpodech

Kouzelný zvuk sluchátek si můžete naplno vychutnat i s operačním systémem Android. Zapněte si v zařízení Bluetooth, otevřete víko nabíjecího pouzdra se sluchátky uvnitř a podržte na 5 s tlačítko nastavení (u AirPods Max tlačítko hlukového filtru) na zadní straně pouzdra, dokud se kontrolka nerozbliká bíle.

Jak volat přes AirPods

Přijetí nebo ukončení hovoru: Poklepejte na jeden z AirPodů. Poznámka: Pokud si nastavíte Siri, můžete hovory přijímat a odmítat také hlasem. Přijetí druhého hovoru: Chcete‑li podržet první hovor a přijmout druhý, poklepejte na jeden z AirPodů. Pokud chcete přepnout mezi hovory, poklepejte na jeden z AirPodů.

Jak vyměnit špunty na AirPods pro

Jak špunty sejmout a nasadit

Pokud chcete špunt sejmout, pevně ho táhněte prsty za základnu v místě, kde je na AirPod nasazená. Nasadíte ho tak, že ho nejdřív zarovnáte s oválným konektorem na AirPodu. Pak chyťte základnu špuntu prsty a natlačte ji na konektor, až uslyšíte, že zacvakla na své místo.

Jak vyrovnat zvuk v AirPodech

Úprava hlasitosti zvukových efektů na AirPodechNasaďte si AirPody a ujistěte se, že jsou připojené k vašemu zařízení.Na iPhonu nebo iPadu přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > AirPody.Vyberte své AirPody a upravte hlasitost tónu.

Jak zapnout AirPods bez krabičky

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na nabíjecím pouzdru po dobu až 10 sekund. Kontrolka by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené na připojení.

Proč se mi nenabíjí krabička od AirPods

Zkontrolujte stav baterie nabíjecího pouzdra

Obecně řečeno, pokud je jeho nabití méně než 10 %, pak pouzdro nemá dostatek energie k nabití obou AirPodů. Chcete-li zkontrolovat stav baterie vašeho nabíjecího pouzdra, nejprve vložte AirPods do pouzdra a zavřete víko. Dále přibližte pouzdro k iPhonu a otevřete víko.

Jak zjistit jestli jsou AirPods prave

Falešné AirPods mají výrazně kratší výdrž baterie. Některé falešné AirPods po připojení k zařízení často přehrávají zvukový soubor ženským hlasem – originální AirPods přehrávají pouze zvuk specifický pro Apple. Některé falešné AirPods přicházejí s portem USB-C namísto klasického portu Apple Lightning.

Jak najít ukradené AirPods

Pokud jste AirPody ztratili, můžete je najít, pokud použijete aplikaci Najít na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu, ke kterému jste přihlášeni pod stejným Apple ID. Pokud máte AirPods Pro (2. generace), můžete také na mapě najít samotné nabíjecí pouzdro.

Jak restartovat AirPods

Postup resetování AirPodů a AirPodů ProVložte AirPody do nabíjecího pouzdra a zaklapněte víčko.Počkejte 30 sekund.Otevřete víčko nabíjecího pouzdra a AirPody si dejte do uší.Přejděte do Nastavení > Bluetooth.Vložte AirPody do nabíjecího pouzdra a víčko nechte otevřené.

Jak zesílit zvuk

Zapnutí Zesilovače zvuku v zařízení se systémem AndroidV zařízení otevřete aplikaci Nastavení .Klepněte na Přístupnost Zesilovač zvuku. Otevřít Zesilovač zvuku.Připojte k zařízení kabelová nebo bezdrátová sluchátka.

Co kdyz AirPods Blikaji zelene

Zelená barva: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí zelená barva, tak to znamená, že je pouzdro plně nabité. Oranžová barvy: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí oranžová barva, tak to znamená, že se zrovna pouzdro dobíjí.

Jak poznat že se AirPody nabíjí

Kontrola stavu nabití

Stav nabití AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat také ve widgetu Baterie. Stav nabití pouzdra se zobrazí jen tehdy, když je v pouzdře aspoň jeden z vašich AirPodů. Viz Přidání widgetu Baterie na plochu v uživatelské příručce pro iPhone.

Jak restartovat Airpods

Postup resetování AirPodů a AirPodů ProVložte AirPody do nabíjecího pouzdra a zaklapněte víčko.Počkejte 30 sekund.Otevřete víčko nabíjecího pouzdra a AirPody si dejte do uší.Přejděte do Nastavení > Bluetooth.Vložte AirPody do nabíjecího pouzdra a víčko nechte otevřené.

Na co si dát pozor při koupi AirPods

Pokud zvažujete nákup sluchátek Apple AirPods na některém z online obchodu buďte obezřetní, abyste nezakoupili jejich klon. – Falešná sluchátka lze často rozpoznat hned na první pohled. Čínské znaky na obalu nebo pravopisné chyby jsou jasnými průvodními znaky, že s originalitou sluchátek není něco v pořádku.

Jak poznat Fake AirPods 1

Balení Airpods

Když nám sluchátka dorazila, na první podhled nevypadala jako obvyklá sluchátka AirPods. Když jste otevřeli lacině vypadající krabici, uvnitř se nacházela zapečetěná krabička AirPods. Už to je varovný signál, že se jedná o fake.

Co kdyz mi nekdo ukradl AirPody

AirPods vyzařují dávku radiace přímo do vašeho mozku

Pokud vám sluchátka někdo ukradne, nebo je někde zapomenete/vytratíte, máte prostě smůlu. Žádná služba Find My AirPods neexistuje, takže pokud o sluchátka přijdete, už je pravděpodobně nikdy nenajdete.

Co dělat když ztratím AirPods

V situaci, kdy najdete jen jedno sluchátko, vložte jej do pouzdra a obnovte aplikaci Najít. Následně se zobrazí poloha druhého sluchátka. Vyhledání vašich AirPodů je mnohem jednodušší díky možnosti přehrávat na nich zvuk na dálku. Stačí vybrat AirPody v seznamu Najít a použít možnost „Přehrát zvuk“.

Jak dlouho vydrží AirPods

S AirPody máš na jedno nabití 5 hodin poslechu 5 a teď až 3 hodiny přenášení hovorů. A když budeš chtít víc, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkem tak máš energii na víc než 24 hodin.

Jak si vyčistit AirPods

Používejte měkký a suchý hadřík, který nepouští vlákna. Dávejte pozor, aby se do otvorů nedostala žádná tekutina. Mřížky mikrofonu a reproduktorů jemně vyčistěte suchou vatovou tyčinkou. Nečistoty z mřížek odstraňte čistým a suchým štětečkem s jemnými štětinami.