Jak nastavit programy na O2 TV?

Jak naladit nové programy na O2 TV

O2 TV můžete sledovat v klasické televizi přes set-top box nebo aplikaci O2 TV v chytré televizi. Podporované jsou Samsung a LG TV vyrobené po roce 2017 a Android TV Sharp, TCL, JVC, SONY, KIVI, Panasonic a Philips s operačním systémem Android 9 a novějším.
Archiv

Jak nastavit televizi O2

Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte na „ikonu profilu“. V levém menu vyberte „Přihlášená zařízení“. Teď se vám zobrazí seznam všech zařízení přihlášených k vašemu účtu O2 TV. Uvidíte tu taky, na kterém zařízení probíhá aktuální sledování O2 TV.
Archiv

Jak spustit O2 TV v televizi

Jak instalovat aplikaci O2 TV na Android TVNajeďte šipkou doleva na logo „Aplikace“ a klikněte na něj.Otevře se vám nabídka aplikací a automaticky se vybere tlačítko „Stáhnout další aplikaci“.Šipkou nahoru a poté doleva najeďte na „Vyhledávání“, klikněte a zadejte O2 TV.Automaticky vám najede aplikace O2 TV.
Archiv

Jak nastavit O2 ovladač na televizi

Na ovladači současně cca 3 sekundy podržte tlačítka 7 a 9, dokud se na ovladači v blízkosti vypínacího tlačítka nerozbliká kontrolka párování. Pak položte ovladač vedle set-top boxu. Na další obrazovce uvidíte seznam dostupných Bluetooth zařízení. Vyberte a stisknutím „OK“ potvrďte zařízení s názvem „KHAMSIN O2“.

Jaký je rozdíl mezi O2 TV a O2 TV Air

Není to jediný rozdíl v servisu pro zákazníky mezi klasickou O2TV a O2TV Air. O2TV přes set-top-box zpřístupňuje kanály ve vysokém rozlišení. O2 Videotéka je stejně jako televizní vysílání dostupná na velké obrazovce televizoru. Navíc nejde o jedinou video-on-demand službu.

Jak zapojit O2 TV přes Wi-Fi

Pokud chcete O2 TV Box připojit přes Wi-Fi, vyberte požadovanou síť ze seznamu a zadejte heslo. Následně potvrďte fajfkou na ovladači umístěnou vpravo dole. Na téhle obrazovce se můžete přihlásit do Google účtu. Tím získáte možnost stahovat do O2 TV Boxu další užitečné aplikace.

Proč mi nejde O2 TV

Ta bývá způsobená vzdáleností nebo překážkami mezi televizí a modemem, signál někdy ruší i okolní Wi-Fi sítě na 2,4GHz frekvenci. Pokud se problém vyskytuje i po připojení televize přes kabel nebo se přes kabel nemůžete připojit, ověřte diagnostikou O2 Internetu rychlost připojení vašeho zařízení.

Jak nastavit O2 TV na televizi LG

Jak instalovat aplikaci O2 TVNajeďte ovladačem na spodní lištu obrazovky. V liště vlevo dole klikněte na LG CONTENT STORE.Přeskákejte šipkami na ovladači na lupu v pravém horním rohu a najděte O2 TV.Potvrďte tlačítkem a klikněte na Instalovat.

Jak stáhnout aplikací na televizi

Procházení aplikacíZ plochy Google TV přejděte nahoře na kartu Aplikace.Pokud chcete procházet aplikace, přejetím nahoru nebo dolů vyhledejte různé kategorie.Vyberte požadovanou aplikaci nebo hru.Postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte aplikaci nebo ji zakupte.

Jak nastavit O2 ovladač

Na ovladači současně cca 3 sekundy podržte tlačítka 7 a 9, dokud se nerozbliká kontrolka párování v blízkosti vypínacího tlačítka na ovladači. Pak položte ovladač vedle set-top boxu. Na další obrazovce se zobrazí seznam dostupných Bluetooth zařízení. Vyberte a stisknutím „OK“ potvrďte zařízení s názvem „KHAMSIN O2“.

Co mám dělat když televize nemá signál

Někdy pomůže televizi odpojit z elektrické sítě a pak znova zapojit. Případně přepojit set-top box do jiného vstupu na televizi. Zdířky na televizi bývají označené nápisy odpovídajícími nápisům na obrazovce při výběru vstupu (zdroje signálu). Problém je v kabelu nebo v zařízení.

Jak stáhnout aplikaci na LG televizi

Stiskněte tlačítko.Spustí se program LG Content Store.Vyberte kategorii Aplikace a hry, která se nachází v horní části obrazovky.Ze seznamu vyberte aplikaci, která má být nastavena.Přečtěte si informace o aplikaci a stiskněte tlačítko instalovat.Aplikaci můžete začít používat ihned po dokončení instalace.

Jak stáhnout aplikaci O2 TV do televize Samsung

Stačí najet na spodní lištu obrazovky a vlevo dole kliknout na Apps, kde lupou vyhledejte O2 TV. Pokud jste přihlášení k Samsung účtu, instalace začne sama. Až se aplikace nainstaluje, najdete ji na domovské stránce ve spodní liště.

Jak restartovat O2 TV ovladač

Na dálkovém ovladači stiskněte a současně podržte tlačítka „STB“ a číslici "1“ (cca 3 vteřiny, nebo než se rozsvítí drobná kontrolka u vypínacího tlačítka nahoře). Jakmile se rozsvítí, tlačítka pusťte a potvrďte stisknutím tlačítka „OK." Ovladač vám změnu nastavení potvrdí trojitým bliknutím tlačítka STB.

Jak zjistit sílu signálu TV

Na webu http://dtv.ctu.cz tak lze jednoduchým zadáním vlastní adresy zjistit prakticky všechny důležité údaje. Při příchodu na web se vám zobrazí mapa České republiky a vlevo od ní navigační menu, které obsahuje záložky Služba – „Digitální televize“, „Digitální rozhlas L-pásmo“ a Digitální rozhlas III.

Jak chytit signál na TV

Příjem pozemního televizního signálu je pro diváka velmi jednoduchý. Vyžaduje pouze anténu, televizor s integrovaným digitálním DVB-T tunerem, případně jakýkoliv televizor doplněný set-top-boxem s DVB-T tunerem. Všechny televizory, které se dnes v ČR prodávají, jsou již standardně vybaveny DVB-T tunerem.

Jak se přihlásit do LG TV

V nabídce Správa účtu si můžete pomocí vlastní e-mailové adresy vytvořit nový účet LG.Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko a v pravém dolním rohu obrazovky vyberte možnost.Vyberte možnost.Vyberte možnost VYTVOŘIT ÚČET.Zadejte ID a heslo.Uveďte datum narození.Stiskněte OK.

Jak naladit programy na TV Samsung

V televizoru je označený jako Anténa (AIR). 2) V Menu >Vysílaní > Automatické ladění a ještě jednou potvrďte položku Automatické ladění. Spustí se průvodce automatického ladění, v kterém zvolíte, pro jaký tuner chcete programy naladit.

Jak aktualizovat O2 ovladač

Pomoci by vám mohl návod v první části této sekce.Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte na „Nastavení."Pokračujte do sekce „Dálkové ovládání a příslušenství“.Znova vyberte „Dálkové ovládání a příslušenství“.Klikněte na položku KHAMSIN O2.Zvolte „Aktualizace dálkového ovladače“

Co dělat když nejde signál na televizi

Někdy pomůže televizi odpojit z elektrické sítě a pak znova zapojit. Případně přepojit set-top box do jiného vstupu na televizi. Zdířky na televizi bývají označené nápisy odpovídajícími nápisům na obrazovce při výběru vstupu (zdroje signálu). Problém je v kabelu nebo v zařízení.

Jak nastavit programy na televizi

Vyberte možnost Settings (Nastavení). Vyberte možnost Channel & Inputs (Kanál a vstupy) → Channels (Kanály) → Channel setup (Nastavení kanálů) → Auto tuning (Automatické ladění) → Digital (Digitální)*. (*) V závislosti na poskytovateli služeb budete možná muset místo možnosti Digital (Digitální) vybrat jinou možnost.

Proč nejdou naladit programy

Většinou se pak stane, že se vám některé sítě načtou víckrát z různých vysílačů na různých kanálech. Může jít o přechodové i finální multiplexy, z nichž ty přechodové postupně ukončí vysílání a jejich programy na vaší obrazovce ztmavnou. Přelaďovat přijímač musí i diváci napojení na společnou televizní anténu.

Jak zjistit kód televize LG

Televizory: Modelové označení a sériové číslo se nalézá: Na zadní straně zařízení. Výrobní číslo můžete rovněž nalézt v Nastavení > Obecné > O této TV.

Jak manualne naladit TV

Na televizi zvolte vstup signálu – HDMI nebo SCART, přes co je set-top-box připojen. Následuje ladění programů na set-top-boxu (ladění televize se nekoná!). Postupujte podle bodů 4–10 výše. Hotovo.

Jak nastavit programy

Nastavit výchozí programyOtevřete výchozí programy tak, že kliknete na tlačítko Start.Klikněte na Přidružit typ souboru nebo protokol k programu.Klikněte na typ souboru nebo protokol, pro který má program fungovat jako výchozí.Klikněte na Změnit program.