Jak navýšit data Vodafone?

Jak si koupit data na Vodafone

Hodnotu DataLimitu můžete navýšit také přes Můj Vodafone na webu v sekci Služby – Internet, v aplikaci Můj Vodafone v sekci Moje služby – vyberte telefonní číslo – Nastavení internetu nebo s operátorem Linky péče o zákazníky na čísle *77 nebo 800 77 00 77 při volání z jiné sítě.
Archiv

Jak si koupit data

SMS zprávou, pro navýšení odešlete SMS ve tvaru DATA 1GB na číslo 4603. V hlasovém automatu na čísle 4603 v sekci Služby a internet, nebo stačí po pozdravu stisknout 523.

Jak získat data do mobilu

Přímo z mobilu můžete v takové situaci DataLimit navýšit přes speciální stránku, kterou vám zobrazíme, když v prohlížeči zadáte jakoukoliv webovou adresu. Jakmile vám SMSkou potvrdíme navýšení DataLimitu, připojení vám opět bude fungovat.
Archiv

Jak navýšit objem dat Vodafone

Změna přes SMS – SMSkou můžete nastavit DataLimit na hodnotu 0 navýšení dat. To znamená, že po vyčerpání základního datového balíčku se k internetu nepřipojíte. SMS má tvar DATA STROP a zdarma ji posíláte na číslo 7700. Přes aplikaci Můj Vodafone – úpravu DataLimitu najdete v sekci Internet.
Archiv

Jak si koupit neomezená data

Jak si balíček aktivovatPřihlaste se do aplikace Můj T-Mobile.Vyberte telefonní číslo a poté klikněte na možnost Balíčky.Zobrazí se vám balíček Letní neomezená data a tlačítko Aktivovat.Potvrďte výběr a užívejte si neomezený internet na mobilu.

Jak získat neomezená data Vodafone

Data můžete získat k jakémukoliv telefonnímu číslu, které je na stejném zákaznickém účtu (je vedeno na stejného majitele), jako pevný internet. Hodinu před koncem platnosti balíčku vás budeme informovat SMSkou, abyste věděli, kdy vám neomezená data vyprší.

Jak dlouho vydrzi 2 GB dat

Kolik dat spotřebují jednotlivé činnosti

Činnost 500 MB 2 GB
Sledování videa 1 hodina 4 hodiny
Volání přes Skype 15 hodin 60 hodin
Video hovor přes Skype 2 hodiny 8 hodin
Poslech rádia 8 hodin 32 hodin

Jak obnovit data v telefonu

Stažení dat do nového telefonu

Vaše fotky a videa už jsou dostupné ve Fotkách Google. Zbytek dat, která jste zálohovali, můžete obnovit při prvním nastavení nového telefonu nebo po resetování do továrního nastavení. Při nastavování obnovte data podle pokynů na obrazovce. Tento proces může trvat až 24 hodin.

Jak aktivovat data na Vodafone

V aplikaci i v Můj Vodafone na webu uvidíte možnost aktivace přes informační banner přímo na hlavní stránce po přihlášení. Na něj stačí kliknout a postupovat podle instrukcí. Využít také můžete tento přímý odkaz.

Co se stane po vyčerpání dat

Po vyčerpání datového limitu jsou data zastavena a je potřeba si vybrat, zda si data dokoupíte nebo již nebudete v datování pokračovat. Při překročení limitů přijde notifikace o výši vyčerpání a odkaz na stránku, kde je možno si data navýšit.

Jak aktivovat data na léto

Jak si balíček aktivovat Přihlaste se do aplikace Můj T-Mobile. Vyberte telefonní číslo a poté klikněte na možnost Balíčky. Zobrazí se vám balíček Letní neomezená data a tlačítko Aktivovat.

Jak aktivovat 5 GB Vodafone

Datový dárek v aplikaci Můj Vodafone

srpna 2023 najdete v aplikaci Můj Vodafone v části Nabídky každý měsíc 5 GB dat navíc (podmínky akce). Dárek si můžete aktivovat jednou za kalendářní měsíc. Navýšená data můžete využívat do doby, než se váš měsíční balíček opět obnoví (nebo vyprší jeho měsíční platnost).

Co nejvíc žere data

Jaké aplikace nejvíce žerouVideohovory přes WhatsApp, Skype, Messenger…přehrávání videí na Netflixu, Youtube, TikToku, Facebooku, Instagramu…poslech hudby skrz Spotify, Youtube Music, Apple Music apod.nahrávání fotografií nebo videí na sociální sítěprohlížení webových stránek s fotografiemi, jako je Instagram.

Jak dlouho vydrží 4 GB dat

Kolik dat spotřebují jednotlivé činnosti

Činnost 500 MB 4 GB
Sledování videa 1 hodina 8 hodin
Volání přes Skype 15 hodin 120 hodin
Video hovor přes Skype 2 hodiny 16 hodin
Poslech rádia 8 hodin 64 hodin

Jak obnovit smazaná data

Ikonku Koše najdete na ploše. Jednoduše jej otevřete a v něm najdete seznam smazaných souborů. Stačí najít ten požadovaný, dvakrát na něj kliknout (případně kliknout pravým tlačítkem) a v dialogovém okně zvolit Obnovit. Soubor se opět objeví na místě, odkud jste jej vymazali.

Jak obnovit data po továrním nastavení

Obecný postup pro vrácení telefonu do továrního nastavení

V menu vyhledejte „Zálohování dat“ či podobnou volbu. Vyberte „Obnovení továrních dat“ / „Obnovení továrního nastavení“. Potvrďte přechod do továrního nastavení. Vyčkejte na dokončení přechodu a restartování telefonu – případně restartujte telefon sami.

Jak fungují neomezená data

V EU fungují tarify úplně stejně jako doma, tzn. volání, SMS, MMS i data můžete využívat jak jste zvyklí. Pro datování v EU jsou však pro neomezené tarify nastavené limity. Po dosažení limitu se data zastaví a na informační internetové stránce je možné odsouhlasit pokračování v datech s příplatkem.

Kdy se mi obnoví data Vodafone

Obnovení balíčků probíhá automaticky po skončení měsíčního období. K obnovení balíčku nedojde, pokud: Předplacená karta nemá dostatečný kredit.

Jak zapnout neomezena data na léto

Jak si balíček aktivovat Přihlaste se do aplikace Můj T-Mobile. Vyberte telefonní číslo a poté klikněte na možnost Balíčky. Zobrazí se vám balíček Letní neomezená data a tlačítko Aktivovat.

Jak aktivovat data u t mobilu na léto

Letní balíček si zákazníci mohou aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Jeho platnost je 30denní, po jeho vypršení si stačí zapnout nový balíček na dalších 30 dní. Nabídka platí do 31. srpna do půlnoci, kdy se balíček sám vypne.

Jak aktivovat data zdarma Vodafone

Zákazník získá možnost si aktivovat na každé zúčtovací období porci dat navíc jako dárek. Dárek si může vyzvednout pouze v aplikaci Můj Vodafone v sekci Moje nabídky, a to: 2 GB dat v rámci tarifu Red Data+ 10 GB.

Jak aktivovat datovy balicek Vodafone

Jak si můžu vybraný balíček aktivovatPřes SMS – jde o nejrychlejší způsob, stačí poslat správné klíčové slovo na číslo 7700.Přes aplikaci Můj Vodafone – aktivaci provedete v sekci Moje služby – vyberte telefonní číslo – Balíčky ke kartě.Přes Můj Vodafone na webu – vše zařídíte v sekci Služby.

Jak dlouho vydrží 4gb dat

Kolik dat spotřebují jednotlivé činnosti

Činnost 500 MB 4 GB
Sledování videa 1 hodina 8 hodin
Volání přes Skype 15 hodin 120 hodin
Video hovor přes Skype 2 hodiny 16 hodin
Poslech rádia 8 hodin 64 hodin

Jak šetřit data v mobilu

Jak šetřit data na AndroiduVyužijte chytrou aplikaci. Google nabízí aplikaci navrženou speciálně pro Android, která má schopnost zjistit, které aplikace na vašem mobilu vám ubírají nejvíce dat.Zapněte kompresi dat v Google Chrome.Dejte šanci OperaMax.

Jak dlouho vydrží 2 GB

Kolik dat spotřebují jednotlivé činnosti

Činnost 500 MB 2 GB
Volání přes Skype 15 hodin 60 hodin
Video hovor přes Skype 2 hodiny 8 hodin
Poslech rádia 8 hodin 32 hodin
Stahování a update aplikací 40 aplikací 150 aplikací