Jak odblokovat účet na Vinted?

Jak si odblokovat lidi na Vinted

Pokud byl tvůj účet zablokován z bezpečnostních důvodů, obrať se prosím na nás a my ti pomůžeme. Stiskni proto tlačítko Kontaktuj nás níže. Abychom mohli tvůj účet odemknout, požádáme tě o zaslání důkazu, že jsi vlastníkem účtu. Musíme tě chránit před tím, že se někdo přihlásí pod tvým jménem.

Jak smazat Zablokovany účet na Vinted

Pokud však víš jistě, že si chceš svůj účet na Vinted deaktivovat, postupuj následovně:Ujisti se, že nemáš žádné nedokončené obchody.Klepni na záložku Profilu vpravo dole.Přejdi do Nastavení.Vyber sekci Nastavení účtu.Sjeď úplně dolů, klikni na Smazat účet a svou volbu potvrď.

Jak obnovit Smazany účet na Vinted

Je možné, že sis účet na Vinted založil/a už před nějakou dobou a zapomněl/a na to. Pokud chceš zjistit, zda je to tvůj případ, vyber možnost Zapomenuté heslo na přihlašovací obrazovce a zadej svou e-mailovou adresu. Během pár minut ti dorazí odkaz pro obnovu hesla do tvé e-mailové schránky.

Jak se přihlásit do Vinted

Nemůžu se přihlásitStiskni Přihlas se a pak se přihlas zadáním e-mailové adresy.Vyber možnost Zapomenuté hesloZadej svou e-mailovou adresu a stiskni Pokračovat.Otevři si e-mailovou schránku a stiskni Změnit heslo.Poté si budeš moci vytvořit nové heslo a znovu se přihlásit ke svému účtu.

Jak zablokovat Vinted

Jdi na profil uživatele nebo uživatelky. Vyber symbol 3 teček v pravém horním rohu. Zvol možnost Blokovat.

Jak zablokovat uzivatele na Vinted

Jdi na profil uživatele nebo uživatelky. Vyber symbol 3 teček v pravém horním rohu. Zvol možnost Blokovat.

Jak založit účet na Vinted

Pro registraci bude zapotřebí tvá e-mailová adresa. Můžeš ji ale nechat skrýt. Namísto veřejného zobrazení tvé e-mailové adresy můžeš využít automaticky vygenerovaného e-mailu od Apple. Všechny naše e-mailové zprávy budou z tohoto e-mailu automaticky přeposílány do tvé skutečné e-mailové schránky.

Jak udělat nový účet na Vinted

Na Vinted se můžeš zaregistrovat 4 způsoby:prostřednictvím Facebooku;prostřednictvím e-mailu;prostřednictvím Google účtu;prostřednictvím Apple ID.

Jak obnovit zablokovaný účet Google

Pokud daný účet vlastníte, můžete požádat o obnovení přístupu.V prohlížeči (např. v Chromu) se přihlaste k účtu Google.Vyberte možnost Zahájit proces odvolání.Postupujte podle pokynů.

Jak napsat na podporu Vinted

Pokud potřebuješ pomoct s konkrétní objednávkou, máš dvě možnosti:V konverzaci. Jdi do konverzace s kupujícím nebo prodávajícím, klepni na ikonu (i) a vyber možnost Pomoc.V Centru nápovědy.

Co je to Vinted peněženka

Vinted peněženka je bezpečná virtuální peněženka, pomocí které mohou prodávající: přijímat veškeré platby za prodané předměty; platit za předměty pořízené na Vinted; převádět vydělané peníze na svůj bankovní účet.

Jak kontaktovat Vinted

Jdi do konverzace s kupujícím nebo prodávajícím, klepni na ikonu (i) a vyber možnost Pomoc.

Proč mi nejde Vinted

Restart počítače ukončí všechny programy běžící na pozadí a obvykle vyřeší většinu technických problémů. Mohou totiž blokovat určité prvky na webových stránkách, které si prohlížíš. Ujisti se, že blokátory reklam a antivirová rozšíření jsou na webu Vinted zcela vypnuty nebo že je Vinted na seznamu výjimek.

Co znamená když je účet deaktivován

Deaktivací vašeho účtu na Facebooku (Účet-Nastavení účtu-Deaktivace účtu) dojde k jeho „zmrazení“, což v praxi znamená, že vypnete svůj profil a odeberete své jméno a obrázek z veškerého obsahu, který sdílíte. Tím pádem budou váš profil a všechny k němu přidružené informace pro ostatní uživatele neviditelné.

Co je to deaktivace účtu

Při deaktivaci účtu zůstane váš profil zachován, jen je před ostatními skryt. Jinak řečeno, stanete se neviditelnými na tak dlouho, jak budete chtít. Aktivujete si ho sami v momentě, kdy se na svůj účet znovu přihlásíte.

Jak poznat podvodníka na Vinted

Podvodníci se obvykle vyptávají na tvé kontaktní údaje, citlivé informace nebo přihlašovací údaje. Phishingové zprávy mohou také obsahovat odkazy na nebezpečné stránky nebo k nim mohou být připojeny infikované soubory.

Kdo je majitel Vinted

Vinted.cz založili v Česku v lednu roku 2011 Janet Lavicka a Lukáš Vala pod názvem VotočVohoz.cz po vzoru litevské výměnné burzy Manodrabuziai.lt (v současnosti Vinted.lt) a německého dceřiného portálu Kleiderkreisel.de.

Jak dostat peníze z Vinted

Vydělané peníze ti budou na bankovní účet připsány automaticky do 5 pracovních dní od převodu (s výjimkou víkendů a státních svátků). Zde zjistíš, co dělat, když se ani po 5 pracovních dnech převedené peníze na tvém účtu neobjeví. Minimální částka pro převod na účet je 10 Kč.

Kam napsat na podporu Vinted

Můžeš vidět, že určité články v Centru nápovědy mají přímo pod článkem tlačítko Kontaktuj nás. Stiskni toto tlačítko, pokud potřebuješ pomoc, a my se s tebou co nejdříve spojíme. Když stiskneš tlačítko Kontaktuj nás na obrazovce konverzace, automaticky budou ve tvé zprávě uvedeny všechny údaje o tvé objednávce.

Jak si změnit heslo na Vinted

Změnit si heslo na Vinted je úplně jednoduché: Stiskni ikonu svého profilu. Přejdi do nastavení a pak na Nastavení účtu. Uvidíš možnost změny hesla.

Jak vypada Deaktivovany účet

Deaktivací vašeho účtu na Facebooku (Účet-Nastavení účtu-Deaktivace účtu) dojde k jeho „zmrazení“, což v praxi znamená, že vypnete svůj profil a odeberete své jméno a obrázek z veškerého obsahu, který sdílíte. Tím pádem budou váš profil a všechny k němu přidružené informace pro ostatní uživatele neviditelné.

Jak odemknout id

Otevřete prohlížeč a přejděte na stránku iforgot.apple.com. Zadejte svůj e-mail. Postupujte podle pokynů na obrazovce, odpovězte na otázky a proveďte ověření, že se jedná o váš účet. Po změně hesla se možná znovu budete muset přihlásit k iCloud a ke všem službám, ke kterým se přihlašujete pomocí svého Apple ID.

Jak zrušit napadený účet na Facebooku

Pokud byl účet ukraden vám, nebo někomu z vašich přátel, nikoho o nic nežádejte. Neprovádějte žádné hlášení účtu třetími osobami, protože takovou funkci Facebook nemá. Vlastník účtu musí sám oznámit úspěšnou krádež účtu. Pokud má váš přítel napadený účet, řekněte mu, ať přejde na adresu facebook.com/hacked.

Jak smazat účet na Gmail

Krok 3: Smazání účtuV účtu Google přejděte do sekce Data a ochrana soukromí.Přejděte na Možnosti dat a ochrany soukromí.Vyberte Další možnosti. Smazat účet Google.Podle pokynů účet smažte.

Na co si dát na Vinted pozor

Podívej se na popis profilu a ověřené informace prodávající/ho a zjisti, zda je na něj/ni spoleh. Můžeš si projít jeho/její hvězdičkové hodnocení a přečíst si, jakou zkušenost s obchodem s danou osobou měli ostatní uživatelé. Nákupy vždy prováděj bezpečným způsobem platby a pomocí tlačítka Koupit.