Jak odstranit spárované zařízení?

Jak odstranit spárované zařízení iPhone

Odstranění zařízení ze seznamu ZařízeníProveďte některou z následujících akcí: iPhone, iPad, iPod touch, Mac nebo Apple Watch: Vypněte zařízení.V aplikaci Najít klepněte na panel Zařízení v dolní části obrazovky a potom na název zařízení, které je offline.Klepněte na Odstranit zařízení a potom na Odstranit.
Archiv

Jak odstranit zařízení z iCloudu

Odebrání zařízení ze seznamu ZařízeníVypněte zařízení nebo vložte AirPods do pouzdra. Abyste mohli zařízení odebrat ze seznamu, musí být offline.V aplikaci Najít zařízení na webu iCloud.com klikněte na Všechna zařízení a vyberte zařízení, které chcete odebrat.Klikněte na Odstranit z účtu.

Jak odstranit zařízení z Apple ID

Přihlaste se na appleid.apple.com a vyberte položku Zařízení. Výběrem zařízení zobrazte jeho podrobnosti a pak klikněte na Odstranit z účtu.

Jak ignorovat zarizeni

Zrušení spárování zařízení přes Bluetooth

Přejděte do Nastavení > Bluetooth, klepněte na informační tlačítko u názvu zařízení a potom na volbu Ignorovat.

Jak resetovat Bluetooth na iPhone

Chcete-li tento proces provést, tak přejděte do Nastavení, kde rozklikněte kolonku Obecné. Poté sjeďte úplně dolů, kde klepněte na možnost Resetovat.

Jak odstranit účet z iPhone

Přejděte do Nastavení > Pošta > Účty. Klepněte na e‑mailový účet, který chcete odstranit, a pak proveďte některou z následujících akcí: Pokud odstraňujete e‑mailový účet na iCloudu: Klepněte na iCloud, potom na Mail na iCloudu a pak vypněte volbu „Používat na tomto iPhonu“.

Jak vyčistit iPhone před prodejem

Vymazání iPhonu pomocí Nastavení

Příprava obsahu a nastavení na přenos do nového iPhonu: Klepněte na Začít a potom postupujte podle pokynů na displeji. Až budete hotovi, vraťte se do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone a klepněte na Smazat data a nastavení.

Jak odpojit iPhone od iCloud

Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Začít a postupujte podle pokynů na obrazovce. Odhlaste se ze služeb iCloud a iTunes a App Store. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno], posuňte zobrazení dolů, klepněte na Odhlásit se, zadejte své heslo k Apple ID a klepněte na Vypnout.

Jak odhlásit telefon z iCloud

Odhlášení na iPhonu, iPadu nebo iPodu touchPřejděte do Nastavení a klepněte na své jméno.Přejděte dolů až na konce.Klepněte na Odhlásit se.Zadejte heslo ke svému Apple ID a klepněte na Vypnout.Zapněte data, jejichž kopii si ve svém zařízení chcete nechat.Klepněte na Odhlásit se.

Jak odstranit spárované zařízení Android

Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku. Klepněte na Spravovat účty v tomto zařízení. Klepněte na Odstranit ze zařízení.

Jak spárovat zařízení

Krok 1: Spárování příslušenství BluetoothPřejeďte z horní části obrazovky dolů.Podržte Bluetooth .Klepněte na Spárovat nové zařízení.Klepněte na název zařízení Bluetooth, které chcete se zařízením spárovat.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak vymazat paměť Bluetooth

Vyberte položku „Nastavení Bluetooth a dalších zařízení“. Vyberte příslušné zařízení a klepněte nebo klikněte na možnost Odebrat zařízení.

Jak vymazat historii Bluetooth

ŘešeníStiskněte možnost Nastavení na obrazovce Plocha. Obr.Klepněte na Bluetooth. Obr.V PAIRED DEVICES klepněte na ikonu Nastavení napravo od zařízení, které bylo odebráno. Obr.Klepněte na FORGET to odstranit. Obr.

Jak odblokovat zablokovaný iPhone

Jak odblokovat iPhone pomocí režimu zotaveníPřipojte iPhone k Macu / PC.Otevřete iTunes a připojte iPhone pomocí synchronizačního kabelu.Jakmile bude iPhone připojený, vynuceně ho restartujte (návod najdetev našem článku o restartování iPhonu)Ve výběru zvolte, že chcete iPhone „Obnovit„

Jak vymazat zablokovaný iPhone

Přihlaste se pomocí Vašeho Apple ID. Vyberte aplikaci Najít iPhone. V seznamu Všechna zařízení vyberte zablokovaný iPhone, který chcete vymazat a klikněte na Smazat iPhone. Nyní můžete iPhone buď obnovit ze zálohy, nebo nastavit jako nový.

Jak resetovat zablokovaný iPhone

Jak odblokovat iPhone pomocí iCloudNa jiném zařízení (třeba Mac nebo PC) přejděte k přihlášení na iCloud.Budete-li vyzváni, přihlaste se pod svým Apple ID.V horní části okna klikněte na „Všechna zařízení„Vyberte iPhone, který chcete vymazat.Kliknutím na „Smazat“ vymažte data i kód iPhonu.

Jak odblokovat iPhone bez počítače

Pokud se ptáte, jak v tomto případě odblokovat iPhone bez PC, není to možné. Apple sám radí, abyste příp. navštívili jeho prodejny, kde vám personál pomůže. Takže pokud nemáte počítač, nechcete si iTunes instalovat apod., stále máte možnost jak odblokování provést.

Jak zrušit spárování telefonu

Odhlášení z Rychlého párováníV telefonu nebo tabletu spusťte aplikaci Nastavení.Klepněte na Google Zařízení a sdílení Zařízení vypněte Vyhledat blízká zařízení.

Jak smazat zarizeni z Bluetooth

Spárování Bluetooth doplňku zrušíte tak, že přejdete do Nastavení > Bluetooth, najdete zařízení, jehož spárování chcete zrušit, klepnete na tlačítko Další informace a potom na Ignorovat zařízení.

Jak smazat zařízení z Bluetooth

ŘešeníStiskněte možnost Nastavení na obrazovce Plocha. Obr.Klepněte na Bluetooth. Obr.V PAIRED DEVICES klepněte na ikonu Nastavení napravo od zařízení, které bylo odebráno. Obr.Klepněte na FORGET to odstranit. Obr.

Jak restartovat Bluetooth

V telefonu otevřete aplikaci Nastavení. Dříve připojená zařízení. Pokud možnost Dříve připojená zařízení nevidíte, klepněte na Bluetooth. Zapomenout zařízení.

Jak odebrat zařízení Bluetooth

Pokud chcete odebrat zařízení Bluetooth, vyberte Start > Nastavení > zařízení Bluetooth & > Zařízení . V části Zařízení vyberte Další možnosti pro zařízení Bluetooth, které je spárované, ale nefunguje, a pak vyberte Odebrat zařízení > Ano.

Jak odblokovat iPhone když je zablokovaný vlastnikem

Připojte iPhone k počítači s nainstalovaným programem iTunes a současně držte dané tlačítko. Tlačítko pusťte až ve chvíli, kdy se na displeji telefonu objeví černá obrazovka režimu zotavení s grafickou výzvou k připojení iPhonu kabelem k počítači.

Jak přejmenovat Bluetooth zařízení

Ujistěte se, zda je Bluetooth zapnuté. Klepněte na Název zařízení. Zadejte nový název. Klepněte na Přejmenovat.

Jak změnit název zařízení

Přejmenování počítače s Windows 10Vyberte Start > Nastavení > Systém > O systému.Vyberte Přejmenovat tento počítač.Zadejte nový název a vyberte Další. Můžete být vyzváni, abyste se přihlásili.Vyberte Restartovat nyní nebo Restartovat později.