Jak omezit iPhone?

Jak omezit aplikace na iPhone

Přejděte do Nastavení a klepněte na Čas u obrazovky. Klepněte na Zapnout Čas u obrazovky. Klepněte na Toto je [zařízení] mého dítěte. V částech Klidový čas, Limity pro aplikace a Obsah a soukromí nastavte omezení, která mají pro dítě platit, nebo klepněte na Teď ne.

Jak vypnout omezení na iPhone

Aplikace pro iPhone nebo iPadPřihlaste se ke svému účtu.Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku .Klepněte na Nastavení Obecné.Zapněte nebo vypněte Omezený režim.

Jak omezit Čas na aplikaci

Omezení času stráveného v konkrétních aplikacíchOtevřete aplikaci Family Link .Vyberte dítě.Klepněte na Ovládací prvky. Limity aplikací.Vyberte požadovanou aplikaci.Klepněte na Nastavit limit .Vyberte, na jak dlouho chcete dítěti povolit přístup k aplikaci.Klepněte na Hotovo.

Jak nastavit rodičovský zámek

Nastavení rodičovské kontrolyOtevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Nastavení Rodina.Zapněte možnost Rodičovská kontrola.Pokud rodičovskou kontrolu chcete ochránit, vytvořte PIN, který dítě nebude znát.Vyberte typ obsahu, který chcete filtrovat.

Jak nastavit omezeni na iphone

Nastavení omezení obsahu a soukromíPřejděte do Nastavení a klepněte na Čas u obrazovky.Klepněte na volbu Zapnout Čas u obrazovky a potom na ni klepněte ještě jednou. Vyberte „Toto je můj [zařízení]“ nebo „Toto je [zařízení] mého dítěte“.Klepněte na Omezení obsahu a soukromí.

Jak nastavit limit na iPhonu

Nastavení limitů pro používání aplikacíPřejděte do Nastavení > Čas u obrazovky a potom zapněte Čas u obrazovky (pokud funkci ještě nemáte zapnutou).Klepněte na Limity pro aplikace a pak na Přidat limit.Vyberte jednu nebo více kategorií aplikací.Klepněte na Další a potom nastavte povolenou dobu.

Jak vypnout omezeni

Aplikace pro AndroidPřihlaste se ke svému účtu.Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku .Klepněte na Nastavení Obecné.Zapněte nebo vypněte Omezený režim.

Jak vypnout automatické platby iPhone

Klikněte na Nastavení účtu. Přejděte na Předplatná a klikněte na Spravovat. Vedle předplatného klikněte na Upravit. Klikněte na Zrušit předplatné.

Jak nastavit omezeni na iPhone

Nastavení omezení obsahu a soukromíPřejděte do Nastavení a klepněte na Čas u obrazovky.Klepněte na volbu Zapnout Čas u obrazovky a potom na ni klepněte ještě jednou. Vyberte „Toto je můj [zařízení]“ nebo „Toto je [zařízení] mého dítěte“.Klepněte na Omezení obsahu a soukromí.

Jak dát pryč rodičovskou kontrolu

Vyberte zařízení dítěte. Klepněte na Resetovat zařízení a smazat data. Pokud možnost „Resetovat zařízení a smazat data“ nevidíte, můžete účet dítěte odebrat v nastaveních Androidu na jeho zařízení. Zařízení se může zobrazovat ve službě Family Link, ale účet dítěte už k němu nebude mít přístup.

Jak nastavit rodičovskou kontrolu na iPhone

Povolení výchozích aplikací a funkcíPřejděte do Nastavení a klepněte na Čas u obrazovky.Klepněte na Omezení obsahu a soukromí.Zadejte kód Času u obrazovky.Klepněte na Povolené aplikace.Vyberte aplikace, které chcete povolit.

Jak sledovat aktivitu na iPhone

Vyhledání aktivity

Na navigačním panelu vlevo klepněte na Data a ochrana soukromí. V sekci Nastavení historie klepněte na Moje aktivita. Postup zobrazení aktivity: Procházejte aktivitu uspořádanou podle dne a času.

Jak omezit Čas na Instagramu

Aplikace Instagram pro Android a iPhone

Klepněte na chat s člověkem, kterého chcete omezit. Nahoře v chatu klepněte na jeho jméno. Vpravo nahoře klepněte na Možnosti a pak na Omezit. Klepnutím na Omezit účet volbu potvrdíte.

Co je kód času u obrazovky

Vyberte nabídku Apple  > Nastavení systému nebo Předvolby systému a klikněte na Čas u obrazovky. V rozevírací nabídce vyberte jméno dítěte. Klikněte na Změnit kód a potom na Zapomněli jste kód Zadejte Apple ID a heslo, pod kterým jste nastavili kód Času u obrazovky.

Jak se zbavit rodičovské kontroly

Ukončení dohleduNa svém rodičovském zařízení spusťte aplikaci Family Link .Vyberte dítě, na které už nebudete dohlížet.Klepněte na Spravovat nastavení Informace o účtu. Ukončit dohled.Potvrďte, že chcete ukončit dočasné uzamčení.Klepněte na Ukončit dohled a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak najít svůj iPhone

Chcete-li své zařízení najít, přihlaste se na webu iCloud.com/find. Nebo použijte aplikaci Najít na jiném zařízení Apple, které vlastníte. Pokud se iPhone, iPad nebo iPod touch v seznamu zařízení neobjeví, funkce Najít pro něj nebyla zapnuta.

Jak zrušit platby na iPhone

Jak zrušit předplatné na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno.Klepněte na Předplatná.Klepněte na předplatné.Klepněte na Zrušit předplatné. Možná budete muset sjet dolů, abyste našli tlačítko Zrušit předplatné.

Jak zrusit predplatné

Důležité: Když aplikaci odinstalujete, předplatné nebude zrušeno.V zařízení Android přejděte na svá předplatná na Google Play.Vyberte předplatné, které chcete zrušit.Klepněte na Zrušit předplatné.Postupujte podle pokynů.

Jak funguje rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola na Google a v Androidu

Nastavení funguje jak prohlížeči Chrome, tak v mobilním operačním systému Android a v počítačích Chromebook. Family Link umožní sledovat a limitovat čas u obrazovky, omezit nevhodný obsah, omezit stahování aplikací do telefonu, možnosti přihlašování a podobně.

Jak nastavit Parental Control

Nastavení rodičovské kontrolyOtevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Nastavení Rodina.Zapněte možnost Rodičovská kontrola.Pokud rodičovskou kontrolu chcete ochránit, vytvořte PIN, který dítě nebude znát.Vyberte typ obsahu, který chcete filtrovat.

Jak nastavit iPhone pro děti

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touchPřejděte do Nastavení > Rodina.Klepněte na tlačítko Přidat člena .Klepněte na Vytvořit dětský účet a pak klepněte na Pokračovat.Zadejte jméno a datum narození dítěte.Dokončete nastavení účtu podle pokynů na obrazovce.

Jak poznam že mě nekdo sleduje iPhone

Pomocí aplikace Najít zařízení na webu iCloud.com můžete zjistit přibližnou polohu svého iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu, Apple Watch, AirPodů nebo produktu Beats, pokud na nich máte nastavenou aplikaci Najít a zařízení je online. K aplikaci Najít zařízení se můžete přihlásit na webu icloud.com/find.

Jak poznat že si mě někdo omezil na Instagramu

Aplikace Instagram Lite pro AndroidChat s omezenou osobou se přesune z doručených zpráv v Directu do Žádostí o zprávy.Zprávy od daného člověka si budete moci zobrazit, aniž by o tom věděl.Pokud jste ve skupinovém chatu s někým, koho jste omezili, přijde vám varování, že uvidíte zprávy od omezeného účtu.

Co znamená omezit účet

Pokud se rozhodneme zablokovat účet, je to proto, že s touto osobou nechceme mít žádný kontakt. Když někoho zablokujete, tato osoba neuvidí nic, co děláme na sociální síti, protože žádným způsobem neuvidí náš profil, pokud nás bude hledat, nebudou žádné výsledky. Neuvidíme ani nic, co tato osoba nahraje.

Jak obejít rodičovskou kontrolu Apple

Přejděte do Nastavení a klepněte na Čas u obrazovky. Klepněte na Omezení obsahu a soukromí. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte svůj kód. V části Povolit změny vyberte funkce nebo nastavení, pro které chcete povolit změny, a zvolte Povolit nebo Zakázat.