Jak omezit Youtube v televizi?

Jak zakázat YouTube na televizi

Navíc, jak zablokovat videa na youtube v televiziV telefonu nebo tabletu spusťte aplikaci YouTube.Klepněte na svůj profilový obrázek .Klepněte na Nastavení.Vyberte možnost Sledovat v televizi.Vyberte možnost Smazání zařízení.Klepnutím na SMAZAT odstraníte propojenou chytrou televizi nebo streamovací zařízení.

Jak Zaheslovat YouTube

Pokud chcete dítěti pozastavit historii sledování ve službě YouTube Kids:V rohu obrazovky vyberte ikonu zámku .Vyřešte matematický příklad nebo zadejte vlastní heslo.Vyberte Nastavení .Vyberte profil dítěte a zadejte heslo ke svému rodičovskému účtu.Možnost Pozastavit historii vyhledávání přepněte na Zapnuto.

Jak nastavit YouTube v televizi

Propojení zařízení pomocí televizního kóduNa chytré televizi nebo streamovacím zařízení otevřete aplikaci YouTube.Přejděte na Nastavení .Přejeďte dolů na položku Připojit pomocí televizního kódu.V telefonu nebo tabletu spusťte aplikaci YouTube.Klepněte na možnost Odeslat .Klepněte na Propojení televizním kódem .

Proč nejde YouTube na TV Samsung

Odstraňování problémů na chytrých televizích, streamovacích zařízeních a herních konzolích. Zkontrolujte, jestli máte nejnovější verzi aplikace YouTube. Zkontrolujte, jestli se přihlašujete pomocí účtu Google. Resetujte aplikaci YouTube (v Nastavení).

Jak zakázat YouTube

Video nebo kanál můžete zablokovat na stránce sledování:V horní části videa klepněte na ikonu možností .Klepněte na BLOKOVAT .V zobrazeném dialogovém okně vyberte možnost Blokovat pouze toto video, nebo Blokovat celý kanál – tím zablokujete celý kanál přidružený k videu.Klepněte na BLOKOVAT.

Jak zablokovat přístup na YouTube

Zablokování konkrétních kanálů z YouTube pomocí propojeného účtu rodičePřejděte na stránku kanálu YouTube, který chcete zablokovat.Na stránce kanálu přejděte na kartu Informace.Klikněte na možnost Nahlásit uživatele .Vyberte možnost Blokovat kanál pro děti.

Jak nastavit rodičovskou kontrolu na YouTube

V aplikaci YouTubeOtevřete na zařízení aplikaci YouTube .Vpravo nahoře vyberte svou profilovou fotku nebo iniciálu.Vyberte Rodičovská nastavení.Vyberte dítě.V části Nastavení YouTube klepněte na Upravit.Vyberte nastavení obsahu, které chcete změnit.Potvrďte změny klepnutím na Vybrat.

Jak blokovat uživatele na YouTube

V tuto chvíli vyberte z nabídky požadovaný kanál YouTube . Poté klepnutím na ikonu v pravém horním rohu na ikonu více klíčů otevřete seznam akcí. Poté vyberte možnost Blokovat uživatele a kanál úspěšně přidejte do seznamu blokovaných. Nakonec potvrďte celý proces tlačítkem Blokovat .

Jaké multimediální centrum

Nejlepší multimediální centra dle hodnocení a recenzí uživatelů

Pořadí Název Orientační cena
1. Xiaomi TV Stick 4K 2 000 Kč
2. Google Chromecast 4 s Google TV GA01919-US 2 600 Kč
3. Xiaomi Mi TV Stick 2 000 Kč
4. Xiaomi Mi Tv Box S 1 900 Kč

Jak zjistit kód na televizi

Televize. Modelový kód a sériové číslo najdete na štítku na zadní straně televizoru.

Jak nastavit červené tlačítko Samsung

Aby bylo v televizorech Samsung možno aktivovat a využívat hybridní televizi, je nutno v obchodě s aplikacemi Samsung Apps (naleznete ve Smart Hubu) doinstalovat HBB TV Widget. Ten se v obchodě nachází v kategorii Informace, kde jej naleznete pod názvem HbbTV for Czech s barevnou ikonou.

Proč mi nejde spustit YouTube

Pokud se vám při otevření stránky youtube.com nezobrazí YouTube, ale chybová zpráva, může to být z následujících příčin: Můžete mít potíže s připojením. Zkontrolujte, zda vám ostatní webové stránky fungují normálně. Pokud jste v doméně Google Apps, je možné, že administrátor vaší domény YouTube nepovolil.

Jak zakázat YouTube na Android

Android TVPřihlaste se ke svému účtu.Na domovské obrazovce přejděte k řádku aplikací.Vyberte možnost YouTube.Přejděte na možnost Nastavení.Vyberte Omezený režim nebo Bezpečný režim.Vyberte Zapnuto nebo Vypnuto.

Jak nastavit omezení na YouTube

Mobilní webPřejděte na stránku m.youtube.com.Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku .Klepněte na možnost Nastavení Účet.Zapněte nebo vypněte Omezený režim.

Jak nastavit limit na YouTube

Zvýšení limitu délky videaOtevřete mobilní aplikaci YouTube.Klepněte na Vytvořit. Nahrát video.Vyberte video delší než 15 minut.Zadejte název, popis a nastavení videa a klepněte na DALŠÍ.Postupujte podle pokynů pro ověření účtu Google.

Jak zakázat YouTube Android

Android TVPřihlaste se ke svému účtu.Na domovské obrazovce přejděte k řádku aplikací.Vyberte možnost YouTube.Přejděte na možnost Nastavení.Vyberte Omezený režim nebo Bezpečný režim.Vyberte Zapnuto nebo Vypnuto.

Jak se zbavit YouTube Kids

Vyberte profil svého dítěte a zadejte heslo ke svému rodičovskému účtu. Pokud používáte mobilní zařízení: V horním rohu stránky klepněte na tlačítko Více . Klepněte na možnost Odstranit tento profil.

Jak funguje multimediální centrum

Multimediální centra přehrají i to, co televize nedokáže

Základní funkcí multimediálních center byla možnost přehrávat obsah z jiného zařízení skrze DLNA či HDMI. Do zařízení tak šlo, a stále jde připojit foťák či kameru a přímo na obrazovce televize koukat na fotky a videa, které jste nasnímali.

Co umí multimediální centrum

Pro koho je vhodné multimediální centrum a co umíUmožňuje přehrávat filmy, hudbu, videa a fotografie.S jeho pomocí lze přehrávat videa a pořady z Youtube, Netflix apod.K dispozici je internetový prohlížeč – může sloužit jako nenáročný počítač.Využijete ho k hraní her.Některé modely slouží také jako úložiště.

Co je ID v televizi

Dokumentární stanice Investigation Discovery s novým vizuálem a zkráceným označením ID. Televize vysílá různé cykly dokumentárních pořadů odhalujících zločin a popisuje různé techniky vyšetřovatelů. Kanál je součástí portfolia kabelových, satelitních nebo internetových televizí společnosti Discovery.

Jak nastavit univerzální ovladač

Vyberte možnost Všechny vstupy a přejděte do nabídky Centrum zadávání. V možnosti Centrum zadávání vyberte vstupní režim, ve kterém je zařízení připojeno. Výběrem možnosti Nastavit univerzální ovladač můžete nastavit univerzální ovladač.

Proč nejde červené tlačítko na televizi

Aby červené tlačítko fungovalo, musíte libovolný kanál sledovat v televizi v režimu „TV“, tj. přes vysílání DVB-T2, přes satelit nebo kabelovku. Pokud televizi sledujete po internetu přes aplikace Skylink, O2 TV, Telly, Kuki a další, červené tlačítko zpravidla nefunguje.

Které televize mají červené tlačítko

HbbTV (Hybrid Broadcast, tedy hybridní vysílání) se aktivuje červeným tlačítkem na dálkovém ovladači a podporují jej například Česká televize, Nova, Prima nebo třeba i Óčko.

Proč se načítá YouTube

Problémy s přehráváním videa mohou mít mnoho příčin, jako například špatné internetové připojení nebo nesprávné připojení zařízení. Pokud video zamrzává, načítá se do vyrovnávací paměti nebo se zobrazí některá z těchto chybových hlášek, zřejmě se jedná o problém s přehráváním: Došlo k chybě.

Jak povolit YouTube na Family Link

V aplikaci Family LinkOtevřete na zařízení aplikaci Family Link .Vyberte dítě.Klepněte na Ovládací prvky Omezení obsahu YouTube.V části Nastavení YouTube klepněte na Upravit.Vyberte nastavení obsahu, které chcete změnit.Potvrďte změny klepnutím na Vybrat.