Jak přenést eSIM do iPhone?

Jak přesunout eSIM

První možností je, že si přes Můj Vodafone vygenerujete QR kód, který pak vyfotíte a tím eSIM nahrajete do telefonu. U druhého způsobu od vás budeme potřebovat EID vašeho zařízení (unikátní kód pro váš telefon) a my vám pak eSIM pošleme přímo do telefonu.
Archiv

Jak nahrat eSIM do telefonu

Nezbytným krokem pro přidání eSIM profilu je prvotní provázání s aplikací Galaxy Wearables (Android), případně Galaxy Watch (iOS) – ano, aktivace eSIM profilu na chytrých hodinkách je umožněna jak skrze aplikaci pro Android, tak i pro iOS. Samotné párování s aplikací není komplikované.
Archiv

Jak prenest eSIM do nového telefonu T Mobile

Jak aktivovat eSIMStáhněte si eSIM v aplikaci Můj T-Mobile a. vyměňte si stávající kartu, nebo si pořiďte. novou s novým tarifem.Vyfoťte QR kód a jednoduše. nahrajte do telefonu.Máte hotovo! Vaši eSIM aktivujeme během pár. minut, abyste si ji mohli začít užívat co nejdříve.

Jak funguje eSIM v iPhone

Pokud to váš operátor podporuje, můžete na podporovaném modelu iPhonu převést fyzickou SIM na eSIM. Přejděte do Nastavení > Mobilní data, klepněte na Nastavit mobilní data nebo Přidat eSIM a vyberte telefonní číslo sdružené s fyzickou SIM. Klepněte na volbu Převést na eSIM a dále postupujte podle pokynů na displeji.
Archiv

Kde najdu QR kód eSIM

Virtuální QR kód najdete v aplikaci Můj Vodafone nebo ve webové samoobsluze v sekci Služby, poté Moje eSIM. Stačí kliknout na Objednat s eSIM stáhnout prostřednictvím QR kódu.

Jak zjistím jestli mám eSIM

Informace k nastavení a používání eSIM na iPhonu najdete také na stránkách výrobce.Připojte svůj telefon k internetu přes Wi-Fi nebo přes mobilní data přes klasickou SIM.Jděte do Nastavení – Mobilní data.Zvolte Přidat mobilní tarif a naskenujte QR kód, který najdete na eSIM.

Jak zjistím že můj telefon podporuje eSIM

eSIM kartu lze provozovat na mobilech, tabletech nebo chytrých hodinkách. Zda vaše zařézení podporuje eSIM najdete v dokumentech od výrobce.

Kde najdu QR kód na eSIM

Virtuální QR kód najdete v aplikaci Můj Vodafone nebo ve webové samoobsluze v sekci Služby, poté Moje eSIM. Stačí kliknout na Objednat s eSIM stáhnout prostřednictvím QR kódu.

Jak ziskat QR kód pro eSIM

Google Pixel 3 a novějšíPřipojte svůj telefon k internetu přes Wi-Fi.Jděte do Nastavení – Síť a internet – Mobilní síť.Zvolte Rozšířená nastavení – Operátor – Přidat operátora.Naskenujte QR kód z kartičky s eSIM a potvrďte stažení profilu.

Jak přepínat mezi SIM iPhone

Postup zapnutí volby Povolit přepínání mobilních dat:Přejděte do Nastavení.Klepněte na Mobilní data.Klepněte na Mobilní data.Zapněte volbu Povolit přepínání mobilních dat.

Jak nastavit operatora na iPhone

Ruční aktualizace nastavení operátora na iPhonu nebo iPaduZkontrolujte, zda je zařízení připojeno k Wi-Fi nebo mobilní síti.Klepněte na Nastavení > Obecné > Informace.Při instalaci aktualizace operátora postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak vypadá eSIM

eSIM je vestavěná SIM (embedded SIM), která je v podobě čipu umístěná ve vybraných typech zařízení. eSIM podporuje všechny služby, na které jste zvyklí u běžné plastové SIM. Nově už nemusíte do svého mobilního telefonu nic vkládat, jen do zařízení nahrajete tzv. eSIM profil.

Kde sehnat eSIM

Zcela digitální eSIM je dostupná pro všechny zákazníky – domácnosti, firmy a uživatele předplacených karet Twist. Ti si mohou na eShopu T-Mobile objednat eSIM edici s 50 minutami a 50 SMS do všech sítí + 100korunový kredit za 150 Kč.

Jak obnovit smazanou eSIM

Po vymazání eSIM profilu ze zařízení můžete použít jiný eSIM profil, pokud nějaký již máte v zařízení uložen z minulosti a pokud je tento profil pořád aktivní. Druhou možností je nahrát do zařízení zcela nový eSIM profil. K tomu budete potřebovat nový aktivační kód od T-Mobile.

Který operátor má eSIM

„Virtuální SIM karta“ už není ani výsadou velkých operátorů, od konce loňského roku nabízí eSIM virtuální operátor Mobil.cz a pro stávající zákazníky také virtuální operátor Kaktus od T-Mobile.

Jak přejít z eSIM na klasickou SIM

Tento podnadpis je sice trochu zkratkovitý, nicméně shrnuje podstatnou informaci: z eSIM se k fyzické SIM jednoduše vrátit nemůžete. Jakmile si své číslo u operátora převedete na eSIM kompatibilní, vaše původní SIM se stane nefunkční. Když se budete chtít vrátit k užívání fyzické SIM, budete muset opět na pobočku.

Který operátor nabízí eSIM

„Virtuální SIM karta“ už není ani výsadou velkých operátorů, od konce loňského roku nabízí eSIM virtuální operátor Mobil.cz a pro stávající zákazníky také virtuální operátor Kaktus od T-Mobile.

Jak přepínat na druhou SIM karty

Otevřete systémové nastavení. Přejděte do sekce SIM karty a mobilní sítě. V sekci Výchozí nastavení klepněte na Vytáčení a vyberte kartu, kterou chcete používat pro hovory.

Jak dát 2 SIM do iPhone

Nastavení duální SIMPřejděte do Nastavení > Mobilní data a ujistěte se, že máte alespoň dvě telefonní linky (v oddílu SIM karty).Zapnutí dvou linek: Klepněte na linku a potom klepněte Zapnout tuto linku.Výběr výchozí linky pro mobilní data: Klepněte na volbu Mobilní data a potom na linku.

Proč nefunguje SIM karta v iPhone

Pokud používáte zásuvku na SIM kartu z jiného modelu iPhonu, iPadu nebo od jiného výrobce telefonů, dost možná nepasuje správně. Zkuste použít jinou SIM kartu. Jestli žádnou nemáte, zajděte do prodejny svého operátora a požádejte, aby vyzkoušeli váš telefon s jinou SIM kartou. Možná svou SIM kartu budete muset vyměnit.

Jak poznám že můj telefon podporuje eSIM

Zda vaše zařézení podporuje eSIM najdete v dokumentech od výrobce. Pro zjednodušení se můžete podívat na následující odkaz zde. UPOZORNĚNÍ: MOBIL.CZ nenese odpovědnost za správnost a aktuálnost seznamu podporovaných zařízení uvedeného na externím odkazu.

Který operátor podporuje eSIM

Aktuálně eSIM telefony (a další zařízení) podporují všichni tři tuzemští operátoři. U všech ale stále narážíme na jistá omezení: T-Mobile eSIM nabízí pouze pro vybraná zařízení Apple a Samsung. Podobně vypadá podpora eSIM i u Vodafone a O2. O2 eSIM navíc podporuje i u vybraných telefonů Huawei nebo Motoroly Razr.

Jak funguje eSIM v hodinkách

Pro aktivaci Apple Watch eSIM budete potřebovat jakékoliv Apple Watch ve verzi Cellular, iPhone s aplikací Watch a tarif u svého mobilního operátora. Hodinky musí být spárované s iPhonem. Pokud máte v telefonu 2 telefonní čísla, můžete je přenést v podobě dvou eSIM i do hodinek Apple Watch Series 4 a novějších.

Jak odemknout SIM kartu na iPhone

Zapnutí nebo vypnutí kódu PIN SIM kartyNa iPhonu přejděte do Nastavení > Mobilní síť > SIM PIN. Na iPadu přejděte do Nastavení > Mobilní data > SIM PIN.Kód PIN SIM karty můžete zapnout nebo vypnout.Budete-li o něj požádáni, zadejte stávající kód PIN SIM karty.Klepněte na Hotovo.

Jak aktivovat eSIM o2

Aktivace eSIM na zařízení:Otevřete aplikaci Fotoaparát a načtěte QR kód uvedený na eVoucheru, nebo.vyberte aplikaci Nastavení / Mobilní data / Přidat mobilní tarif a načtěte QR kód, který najdete na eVoucheru.