Jak přidat stránku na plochu Iphone?

Jak dát stránku na plochu

Přidání zástupců na plochu

Stiskněte a podržte plochu (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Nový > Zástupce. Zadejte umístění položky nebo vyberte Procházet a vyhledejte položku v Průzkumníkovi souborů, vyberte umístění a vyberte OK.

Jak vrátit ikonu aplikace na plochu iPhone

Podržte prst na požadované aplikaci a pak klepněte na Přidat na plochu (tato volba je k dispozici jen u aplikací, které na ploše ještě nejsou). Aplikace se objeví na ploše a zároveň se bude dál zobrazovat v knihovně aplikací.

Jak přidat widget na Zamykaci plochu iPhone

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit, a potom na něj klepněte. Klepnutím do rámečku pod časem přidejte na zamknutou obrazovku své widgety. Klepněte na widgety, které chcete přidat, nebo je přetáhněte.

Jak dát zkratku na plochu

Podržte aplikaci, potom prst zvedněte. Pokud aplikace nabízí zkratky, zobrazí se jejich seznam.Klepněte na zkratku a podržte ji.Přetáhněte zkratku na požadované místo. Zdvihněte prst.

Jak vytvořit zástupce na plochu mobilu

Nyní pomocí tlačítka se záložkou (napravo od hvězdičky a lupy) přejděte na seznam všech záložek. Zde podržte prst nad stránkou, kterou chcete připnout na domovskou obrazovku, a v nově otevřeném okně zvolte možnost »Přidat zástupce na plochu«.

Jak přidat na plochu Safari

Krok 1Nejprve potáhněte prstem dolů nebo doleva, dokud neuvidíte Spotlight Vyhledávání sekce. Krok 2Poté hledejte Safari z vyhledávací lišty. A pokud to uvidíte, stiskněte a podržte. Krok 3Poté vyberte a klepněte na Přidat na plochu z rozevírací nabídky a okamžitě vrátí vaši aplikaci Safari do vašeho zařízení.

Jak přidat obrázek na plochu

Klikni pravým na ploše, Vlastnosti, Plocha, Vlastní nastavení plochy, Web. Nová a přes Procházet vyber umístění obrázku, který chceš mít na ploše. 3x OK. Když na obrázek najedeš myší, objeví se jeho horní lišta, za kterou můžeš obrázek po ploše přetahovat na vhodné místo.

Jak obnovit ikonu nastavení iPhone

Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Resetovat.

Jak zobrazit hodiny na ploše

Umístění hodin na plochuKlepněte na libovolné prázdné místo na ploše a podržte jej.V dolní části obrazovky klepněte na Widgety.Klepněte na widget hodin a podržte jej.Zobrazí se obrázky vašich ploch. Přetáhněte hodiny na plochu.

Jak si upravit plochu IOS 16

Podržte prst na libovolné aplikaci nebo widgetu na ploše a pak klepněte na Upravit plochu. Aplikace se začnou třást. Přetáhněte aplikaci nebo widget k pravému okraji displeje.

Jak připnout aplikaci na plochu

Klikněte pravým tlačítkem na název nebo dlaždici aplikace a pak vyberte Otevřít umístění souboru. Pravým tlačítkem klikněte na název souboru aplikace a pak klikněte na Odeslat > Plocha (vytvořit zástupce).

Jak vlozit soubor na plochu na mobilu

Re: Jak uložit libovolný soubor na plochu.. a následně na ploše podrž prst – vyber zkratky – ASTRO – a v tom file manageru vyber požadovaný soubor – a ten se ti následně uloží na plochu …. Androiďák!

Jak nastavit widget na plochu

Umístění widgetu na plochu:

Přejděte na plochu a zmáčkněte kontextové tlačítko VOLBY (nebo přidržíme na ploše prst). Tady hledejte možnost přidáni widgetu. Většinou se skrývá za slovem „WIDGET“.

Jak přidat stránku do oblíbených Safari Iphone

Přidání webové stránky do oblíbených na iPhonu je velmi snadné. Přejděte na webovou stránku, kterou chcete uložit do oblíbených a postupujte podle tohoto návodu. Klepněte na tlačítko Sdílet ve spodní části. Vyberte možnost Přidat do oblíbených.

Jak vytvořit záložku v Safari

Přidání záložky

V aplikaci Safari na Macu přejděte na webovou stránku, pro kterou chcete vytvořit záložku. Klikněte na tlačítko Sdílet na nástrojovém panelu a potom vyberte volbu Přidat záložku. Vyberte místo, kam chcete záložku přidat, a případně ji přejmenujte.

Jak nastavit fotku na plochu Iphone

Přejděte do Nastavení > tapeta a klepněte na Přidat novou tapetu. Zobrazí se galerie tapet.

Jak dát fotku na plochu IOS 14

Klepněte na Přidat na plochu. Volitelné: Chcete‑li jako ikonu na ploše použít vlastní obrázek nebo fotku, klepněte na tuto ikonu (v oddílu Název a ikona na ploše) a pak vyberte některou z následujících voleb: Pořídit fotku: Pořiďte novou fotku pomocí fotoaparátu. Vybrat fotku: Vyberte existující fotku z knihovny Fotek.

Jak obnovit usporadani plochy

Obnovení původního uspořádání plochy a aplikacíPřejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone.Klepněte na Resetovat, potom na Obnovit uspořádání plochy a pak na Obnovit plochu.

Jak presunout widget

Přesunutí widgetu

Pokud chcete připnutý widget přesunout na jiné místo v části Widgety na panelu, klikněte na záhlaví widgetu a přetáhněte widget na nové místo v rámci připnutého oddílu.

Co to je widget

Widgety jsou malé karty, které zobrazují dynamický obsah z vašich oblíbených aplikací a služeb na ploše Windows. Zobrazují se na panelu widgetů, kde můžete zobrazit, připnout, odepnout, uspořádat, změnit velikost a přizpůsobit widgety tak, aby odrážely vaše zájmy.

Jak spustit aplikaci hodiny

Jak používat aplikaci Budíky a hodiny ve Windows 10Pokud chcete spustit aplikaci, vyberte Start a pak vyberte Budíky a hodiny ze seznamu aplikací nebo napište název této aplikace do vyhledávacího pole.Vyberte Stopky a pak Start.

Jak vytvořit složku na ploše iPhone

Vytváření složekPodržte prst na pozadí plochy, dokud se všechny aplikace nezačnou třást.Vytvořte složku přetažením aplikace na jinou aplikaci.Přetáhněte do složky další aplikace.Chcete‑li složku přejmenovat, podržte na ní prst, klepněte na Přejmenovat a zadejte nový název.

Jak přesunout aplikaci na plochu

Jak dostat ikonu na plochu SamsungPodržením prstu na ikoně aplikace se zobrazí menu s dalšími možnostmi.Pokud potřebujeme ikonu přesunout na jinou plochu musíme tak učinit klasickým přetažením k okraji obrazovky a ikonu přesunout na požadovanou plochu.

Jak dát poznámky na plochu Iphone

Přejděte do Nastavení > Ovládací centrum a přidejte Poznámky.

Jak v Safari Přidat stránku do oblíbených

Přidávání webových stránek k oblíbeným v Safari na MacuV aplikaci Safari na Macu přesuňte ukazatel na dynamické vyhledávací pole.Klikněte na tlačítko „Přidání jedním krokem“ , které se objeví na levém okraji pole, podržte ho a pak vyberte volbu Oblíbené.