Jak planovat Stories?

Jak Naplanovat Stories na Instagramu

Naplánujte si svůj příběh na Instagramu

Nyní je čas naplánovat příběh. Klikněte proto na stejný příběh v galerii a vyberte možnost "Odeslat/plánovat". Abyste mohli naplánovat svůj příběh: Vyberte účet Instagram, na který chcete příběh publikovat.
Archiv

Jak Naplanovat příspěvek na Instagram

Otevřete aplikaci Instagram, klepněte na a pak na Příspěvek nebo Reel. Klepnutím na Naplánováno si zobrazte naplánovaný obsah. Klepněte na příspěvek nebo reel, který chcete upravit. Klepněte na Znovu naplánovat, Sdílet nebo Odstranit.

Jak nastavit delku Stories

Jak nahrávat dlouhá videa do Instagram Stories

Pokud se jedná o požadované video, tak klikneme v pravém dolním rohu na Vybrat. Video se poté zpracuje a po chvíli se zobrazí notifikace, která vás informuje o tom, že došlo ke zkrácení videí do 15 sekundových segmentů.

Jak plánovat Instagram

Instagram umožní plánovat příspěvky v aplikaciBěhem vytváření příspěvku (ještě než ho zveřejníte) kliknete na Pokročilé nastavení.Zde vyberete možnost Naplánovat tento příspěvek.Vyberete čas a datum, kdy se má příspěvek zveřejnit.Nakonec kliknete na Naplánovat.

Jak vytvořit obsah na Instagramu

7 tipů, jak vytvořit zajímavý obsah na InstagramPusťte se do pořádání soutěží Soutěže na Instagramu mohou přilákat nové fanoušky a nebo posílit loajalitu těch stávajících.Nahlédněte lidem do hlavy.Inspirujte se u konkurence.Vyhledejte úspěšné profily.Ukažte potenciálním zákazníkům benefity.Nezapomínejte na emoce.

Jak se dělá Reels na Instagramu

Naplánujte a automaticky zveřejněte své navijákyVyberte čas a datum, kdy chcete, aby byl váš Reel zveřejněn, a stiskněte tlačítko naplánovat.Svůj Reel můžete také zveřejnit okamžitě, a to tak, že kliknete na tlačítko Post now a zveřejníte jej na svém účtu Instagram.

Jak zveřejnit příspěvek na Facebooku

Jak přidat příspěvek na stránku, kterou navštěvujete:Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .Najděte stránku, na kterou chcete příspěvek přidat, a pak ji vyberte z rozbalovací nabídky.Klepněte na Příspěvky a pak na Napište něco na stránku.Napište příspěvek a klepněte na Zveřejnit.

Jak zjistit kdo se dívá na můj profil na Instagram

Instagram nenabízí žádný způsob, jak zjistit, kdo navštívil váš profil. Ačkoli je seznam návštěvníků profilu na Instagramu skrytý, můžete získat docela dobrou představu o tom, kdo vás sledoval, když interagoval s některým z vašich příběhů nebo videopříspěvků.

Jak Nacasovat Stories

Klikněte na Instagramu na „+“ a vyberte možnost příběh.

Video pak jednoduše natočíte jeho podržením. Můžete ale samozřejmě také vybrat fotku či video z galerie telefonu. Příběhy se řadí chronologicky, tedy to, co nahrajte nebo přesídlíte jako první, se také jako první zobrazí.

Jak funguje Planoly

Planoly. Pokud chcete, aby vám příspěvky ve feedu ladily, tohle je aplikace, kterou hledáte. Planoly vám poskytne náhled virtuálního feedu, a to i s příspěvky, které jste ještě nepublikovali. Kromě toho umožňuje i plánování a úpravu příspěvků nebo stories.

Jak vytvořit Reels z fotek

Jak vytvořit Instagram Reels

K Reels se dostanete z klasického rozhraní pro Stories. Stačí swajpnout prstem doprava. Ve spodní části obrazovky uvidíte tři možnosti: Živě, Příběh a Reels. Přejděte na Reels – tím se automaticky spustí také fotoaparát vašeho telefonu.

Jak být vidět na Instagramu

10 tipů, jak získat sledující na InstagramuZvolte si téma profilu.Zaměřte se na kvalitu fotografiíSjednoťte svůj feed.Využijte všechny nástroje Instagramu.Nekupujte sledující na Instagramu.Začleňte se do fotografiíZapojte se do komunity na Instagramu.Sjednoťte formát fotek.

Jak dát Reels do Stories

Po dokončení Reels klipu klepněte na šipku směřující doprava ve spodní části obrazovky. Budete přesměrováni na obrazovku Sdílet, kde si zvolíte možnosti sdílení na kartu Reels, feed nebo Stories.

Co je to Reel

Co je Reels a jak funguje Reels je funkce na Instagramu, která umožňuje uživatelům vytvořit a sdílet krátká videa s hudbou nebo jinými zvuky. S touto funkcí přišel Instagram v roce 2020 a jednalo se o reakci na vzrůstající popularitu TikToku. Reels se vyznačují krátkým videoobsahem s maximální možnou délkou 90 sekund.

Kdy zveřejnit příspěvek na Facebooku

Podle analýzy je nejlepším dnem pro zveřejňování příspěvků na Facebooku úterý až pátek. Nejlepší doba je přitom 10:00 hodin ráno a 16:00 až 17:00 hodin odpoledne našeho času. Nejsilnějším dnem je obecně úterý. Naopak víkendu se podle doporučení ideálně vyhněte, protože v těchto dnech je zapojení uživatelů nejnižší.

Jak tvořit příspěvky na Facebook

Jak přidat příspěvek na stránku, kterou navštěvujete:Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .Najděte stránku, na kterou chcete příspěvek přidat, a pak ji vyberte z rozbalovací nabídky.Klepněte na Příspěvky a pak na Napište něco na stránku.Napište příspěvek a klepněte na Zveřejnit.

Jak poznat že si mě někdo zablokoval na IG

V případě, že je účet soukromý a majitel si vás zablokoval, nebudete ho moct najít po zadání uživatelského jména. Jestliže je veřejný, uvidíte po zablokování na jeho stránce hlášku „Uživatel zatím nezveřejnil žádné příspěvky“.

Kdo se dívá na váš profil

Následně, jak poznám když mi někdo sleduje na whatsapp Kdo se díval na váš WhatsApp není možné nijak zjistit. Zopakujme si to, není to možné zjistit. Jediné co je možné zjistit je, kdo viděl váš stav (status) – měli byste navíc vědět, že viditelnost vaší stavové informace je možné (a velmi vhodné) omezit.

Jak natacet na IG bez drzeni

Abyste však nemuseli držet prst při nahrávání videa, můžete využít nahrávání bez držení. Stači dole pod bílým tlačítkem swipnout prstem doleva a dostat se až na tlačítko bez držení. Pak lze stisknutím okamžitě nahrávat a vy ani nemusíte držet telefon.

Jak vytvořit vlastní příběh

Nahoře v kanálu příspěvků klepněte na Vytvořit příběh. Přidejte fotku nebo video. Nahoře klepněte na některý typ příběhu (třeba Selfie nebo Boomerang), vyberte fotku nebo video z galerie fotoaparátu, případně klepnutím na pořiďte novou fotku nebo video. Vpravo klepněte na Text a napište ho.

Jak udělat hezký feed

Jeden z nejsnazších kroků, jak sjednotit feed, je začít používat jednotný filtr pro všechny fotky. Samozřejmě, ne vždy se stejný filtr hodí pro všechny fotky, v takovém případě si zkuste pohrát s jasem, kontrastem, intenzitou, stíny nebo světly.

V čem upravovat fotky na Instagram

Aplikace na úpravu fotek, které dodají šmrnc každému postuVSCO (zdarma) VSCO je snadno ovladatelná aplikace s vlastnostmi softwaru na profesionální úpravu fotografií.Snapseed (zdarma)Afterlight (do 100 Kč)Canva (zdarma)Adobe Lightroom (mobilní aplikace zdarma)Aviary (zdarma)Unum, Plann, Mosaico.

Jak mít více followers

Vytvořte si zajímavý nebo akční značkový hashtag

Jinými slovy, místo toho, abyste používali jen název své firmy nebo obecný hashtag, vymyslete něco, co mohou vaši sledující použít ve svých vlastních příspěvcích. Více příspěvků s vaším hashtagem znamená větší publicitu a více sledujících.

Jak získat co nejvíce followerů na Instagramu

My vám poradíme, jak na to!Napište k příspěvku popisek, který baví. Nemusíte vypisovat romány, ale vždy vypadá lépe, když ho u fotky nebo videa máte.Připojte lokalitu, kde se nacházíte.Používejte hashtagy. Ideálně 10-15.Buďte součástí komunity. Sdílejte, lajkujte a komentujte příspěvky ostatních.

Jak změnit pozadí na Stories

Otevřete stories, vyfoťte fotku, či ji vložte ze své galerie. Následně stiskněte vpravo nahoře ikonku tužky (pera), vyberte libovolnou barvu a na pár sekund podržte prst na displeji. Tímto způsobem ,,vybarvíte“ pozadí vaší Instastories.