Jak poslouchat hudbu na pozadi?

Jak poslouchat hudbu z YouTube na pozadi

Pokud se vám objeví hláška pro přehrání videa v aplikaci YouTube, tak dejte zůstat v Chrome. Poté už jen stačí video pozastavit a přepnout na jinou kartu nebo do jiné aplikace. Až budete v jiné aplikaci, tak si v notifikační liště opět video spustíte a ono začne hrát na pozadí.
ArchivPodobné

Jak poslouchat hudbu v mobilu

Deezer. Stejně jako Apple Music a Spotify má i Deezer databázi nabitou množstvím hudby – těšte se na více než 56 milionů skladeb. Můžete si vybrat i kvalitu, ve které budete nahrávky poslouchat: u prémiových tarifů Deezer využívá kompresi MP3 s datovým tokem 320 kb/s, u bezplatného tarifu jen 128 kb/s.
Archiv

Jak poslouchat hudbu s vypnutou obrazovkou

Android a YouTube s vypnutým displejem Na Androidu je postup jednoduchý. Otevřete prohlížeč a přejděte na web YouTube.com. Zde najděte video, které chcete na pozadí přehrávat. Nyní kliknutím na tři tečky vedle adresního řádku otevřete nástroje. A to je vše.
Archiv

Jak pustit hudbu z YouTube na pozadi iPhone

Otevřete na iPhonu internetový prohlížeč Safari, jděte na YouTube a vyberte požadované video. Klikněte na ikonu “aA“ vedle adresního řádku a zvolte položku “Úplná verze stránky“, po které dojde k opětovnému načtení webu v režimu pro desktop. Nyní si video můžete pustit a zároveň opustit internetový prohlížeč.

Jak si dát YouTube na plochu

V seznamu aplikací ikonu yt chvilinku přidržte a pohybem prstu přetáhněte na danou plochu.

Jak poslouchat YouTube offline

Stahování videí ke sledování offlinePřejděte na stránku sledování videa.Pod videem klepněte na ikonu stahování nebo na ikonu další nabídky. Stáhnout.Po dokončení stahování se pod videem. zobrazí modrá ikona stažení.

Kde poslouchat hudbu bez wifi

Pokud jste členem YouTube Music Premium, můžete si obsah užívat i offline. Skladby, videa a podcasty si můžete stáhnout do mobilního zařízení. Aby nahrávky zůstaly uloženy, musíte se alespoň každých 30 dní znovu připojit k internetu. Upozornění: Podcasty si můžete stahovat bez ohledu na stav členství.

Co je to streamování hudby

Streaming (z anglického stream – proud) je technologie kontinuálního přenosu audiovizuálního sdělení mezi zdrojem a koncovým uživatelem pomocí datového proudu. V současné době se streamingu využívá především pro přenášení audiovizuálních sdělení po internetu (webcasting).

Jak poslouchat YouTube bez videa

Vyhněte se aplikaci YouTube

Jakmile najdete video, klepněte na ikonu třech teček, které se nacházejí v pravém horním rohu obrazovky a vyberte možnost Plocha. Jakmile se web obnoví, stiskněte domácí tlačítko pro přehrání videa. Přepněte aplikace nebo přepněte obrazovku do tichého režimu a video se zastaví.

Jak nastavit vypnutí YouTube

Zapnutí nebo vypnutí automatického přehráváníPřejděte na stránku sledování jakéhokoli videa.V dolní části přehrávače klepněte na přepínač automatického přehrávání a nastavte ho na Zapnuto nebo Vypnuto .

Jak poslouchat hudbu na iPhone

Na obrazovce „Právě hraje“ v aplikaci Hudba můžete pouštět, pozastavovat a přeskakovat skladby a přehrávat je v náhodném pořadí či opakovaně nebo si také číst texty skladeb. Volbu „Právě hraje“ vyberte také tehdy, chcete‑li si prohlédnout grafiku alba.

Jak dát odkaz na plochu

Přidání zástupců na plochu

Stiskněte a podržte plochu (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Nový > Zástupce. Zadejte umístění položky nebo vyberte Procházet a vyhledejte položku v Průzkumníkovi souborů, vyberte umístění a vyberte OK.

Jak dát soubor na plochu

Re: Zástupce souborů na plochu

V launcheru (na ploše) podržíš prst na prázdném místě, z nabídky vybereš "Zástupce" (Shortcut), vybereš Total Commander a vybereš požadovaný soubor nebo složku.

Jak poslouchat pisnicky offline zdarma

Začněte je poslouchat v aplikaci YouTube Music. Pokud jste členem YouTube Music Premium, můžete si obsah užívat i offline. Skladby, videa a podcasty si můžete stáhnout do mobilního zařízení. Aby nahrávky zůstaly uloženy, musíte se alespoň každých 30 dní znovu připojit k internetu.

Jak poslouchat hudbu na iPhone bez internetu

Pokud chcete mít hudbu k dispozici třeba i na cestách, zapněte si na mobilním zařízení mix pro režim offline:Otevřete aplikaci YouTube Music.Klepněte na svoji profilovou fotku.Klepněte na Stažené soubory .Klepněte na Nastavení .Zapněte možnost Stáhnout mix pro režim offline.

Jak poslouchat offline

Nejlepší aplikace pro offline poslech hudbyKromě populárních streamovacích služeb, jako je Spotify, existuje mnoho aplikací pro Android a iPhone, které umožňují poslech hudby offline.Spotify.Fonograf.Google Play Music.Jamendo Music.Tunein Radio.SoundCloud.Napster.

Co je potřeba ke streamování

Přihlaste se na účet Twitch, klikněte na “Začít vysílat” a můžete hned vysílat z telefonu s redukcí šumu a dynamickým ekvalizérem, který zaručí skvělý zvuk. Nezapomeňte mít po ruce další zařízení (telefon s aplikací Twitch nebo počítač), abyste si mohli nastavit kategorii na “Hudba” a číst si chat a reagovat na něj.

Jakou Streamovaci sluzbu

Srovnání nejlepších video-streaming služeb

Služba Cenové rozpětí Kvalita
Netflix 199 – 319 Kč HD Ready až 4K (dle předplatného)
HBO Max 199 Kč až 4K (dle kvality internetu), Dolby Atmos
Amazon Prime Video 159 Kč (79 Kč v akci) až 4K UHD (dle kvality internetu)
Apple TV+ 139 Kč až 4K HDR

Jak omezit YouTube v televizi

Aplikace můžete zamknout nebo odemknout.Stiskněte tlačítko. na dálkovém ovladači.Vyberte možnost. Ikona Všechna nastavení Obecné Bezpečnost.Nastavte možnost Bezpečnost na hodnotu Zap..Vyberte možnost Zámky aplikace.Vyberte aplikace, které chcete zamknout.

Jak nastavit přehrávání

Pokud chcete otevřít nastavení přehrávání videa, vyberte tlačítko Start a potom zadejte Nastavení. Vyberte Nastavení > aplikace > přehrávání videa. Pokud máte problémy s přehráváním videa, podívejte se na téma Řešení potíží se špatným přehráváním videa.

Jak nastavit automatické přehrávání na YouTube

Automatické přehrávání na počítačiPřejděte na stránku sledování jakéhokoli videa.V dolní části přehrávače klepněte na přepínač automatického přehrávání a nastavte ho na Zapnuto nebo Vypnuto .

Jak poslouchat hudbu bez wifi zdarma

Začněte je poslouchat v aplikaci YouTube Music. Pokud jste členem YouTube Music Premium, můžete si obsah užívat i offline. Skladby, videa a podcasty si můžete stáhnout do mobilního zařízení. Aby nahrávky zůstaly uloženy, musíte se alespoň každých 30 dní znovu připojit k internetu.

Jak dát ikonu na plochu

Vyberte tlačítko Start a potom vyberte Nastavení > Přizpůsobení > Motivy. V části Motivy> Související nastavení vyberte Nastavení ikon na ploše. Vyberte ikony, které byste chtěli mít na ploše, a pak vyberte Použít a OK.

Jak vytvořit ikonu z odkazu

Jak vytvořit zástupce na ploše Windows 10

Klikněte na ploše pravým tlačítkem myši na odkaz Nový a poté Zástupce. Sem napište buď www adresu, na kterou má zástupce odkazovat, nebo vyberte v počítači soubor či složku, jehož zástupce na ploše chcete mít.

Jak udělat ikonu na plochu

Podržte aplikaci, zkratku nebo skupinu. Přetáhněte položku doprava, dokud se nezobrazí prázdná plocha.