Jak poslouchat podcasty na mobilu?

Jak poslouchat podcasty

Na telefonu s Androidem můžete využít třeba Pocket Casts (appka dostupná i pro iPhony a Windows telefony), Player FM a Google má i svou vlastní appku kreativně nazvanou Google Podcasts. Hodně podcastů najdete i na Spotify, YouTube nebo na Soundcloudu.
Archiv

Jak přehrát podcast

Přehrání epizody podcastuVedle epizody klepněte na Přehrát . Pokud jste na stránce s podrobnostmi, klepněte na Přehrát epizodu.Epizoda se přehraje v dolní části obrazovky.Další ovládací prvky zobrazíte klepnutím na přehrávanou epizodu v dolní části obrazovky.

Jak stáhnout podcast do mobilu

Download PodcastsNa telefonu či tabletu Android otevřete Podcasty Google .Dole klepněte na Domů .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo iniciálu.V sekci Stažení klepněte na Automatické stahování.Zapněte možnost Automaticky stahovat nové epizody.

Jak poslouchat podcasty offline

Tou nejjednodušší metodou, je poslech prostřednictvím iTunes Podcastů. Druhá metoda, je stáhnout si v Android store nebo Windows store nějakou aplikaci, pro sledování podcastů a pokusit se tam napsat VašeJménoJeVašeZnačka eventuálně jmené Tomáš Sobel.

Jak funguje Google podcast

Stačí jednoduše pomocí Google vyhledávače či Asistenta vyhledat nějaký podcast a Google vám vyhodí jeho popis daného a pár posledních epizod. Pokud na kartu klepnete, přenesete se následně do zcela speciálního prostředí, která vypadá jako zcela jiná aplikace.

Jak stáhnout podcast Českého rozhlasu

Příklad: Na stránkách Českého rozhlasu http://www.rozhlas.cz/radionaprani/podcast kliknete v pravé části stránky a rubrice Aktuální pořady na odkaz Download u pořadu/dílu, který si chcete stáhnout.

Co jsou Podcasty Iphone

V aplikaci Podcasty můžete vyhledávat vědecké, publicistické, politické, zábavné i jiné pořady. Když najdete pořad, který vás zajímá, můžete si ho přidat do knihovny ke sledovaným. Sledované pořady si snadno pustíte offline, budete dostávat oznámení o nových dílech a získáte i další možnosti.

Jak stáhnout podcast do Iphone

Jak stáhnout díly podcastů na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Podcasty.Procházením nebo vyhledáním vyberte pořad a klepněte na něj.Podržte prst na dílu, který chcete stáhnout.Klepněte na Stáhnout díl.

Co je to podcast

Podcast je digitální audio pořad, lépe řečeno seriál, jenž má zpravidla jednoho či více stabilních průvodců (moderátorů), kteří si do svého pořadu/podcastu zvou různé zajímavé hosty, anebo jen sami reagují na aktuální dění či jiná témata, a to dle žánru, který si každý tvůrce libovolně určí.

Jak se stahují podcasty na Spotify

S podcasty to na Spotify funguje velmi podobně jako na Apple Podcast. Přímo v nabídce Spotify naleznete Podcasty, pak už jen procházíte a listujete. Ty, které vás zaujmou, můžete začít sledovat. Tím pádem se vám budou automaticky stahovat do vašich zařízení a jednotlivé epizody budou k dispozici i offline.

Na co je podcast

Podcast je pořad, který je k dispozici v digitální podobě ke stažení přes internet, například epizodická série digitálních zvukových nebo video souborů, které si uživatel může stáhnout do osobního přístroje a přehrát a poslouchat jej v libovolný čas.

Jak stáhnout audio z rozhlasu

Po kliknutí na tři tečky u jakéhokoliv audia, pořadu nebo seriálu se vám ukáže další nabídka možností. Přes tři tečky si můžete přidávat audia do fronty a oblíbených, zobrazit další epizody pořadu, stáhnout audio v mobilní aplikaci nebo ho sdílet na sociálních sítích, ve zprávě nebo e-mailem.

Jak přidat podcast na Apple

Spusťte iTunes, klikněte nahoře na „Podcasts“ a vpravo pak na „Submit a Podcast“. Zobrazí se pole pro vložení vašeho podcastu. Přesněji řečeno, pro vložení URL podcastu.

Kde najdu Apple podcast

Když podcast sledujete, můžete díly přehrávat v pořadí od nejnovějšího, nebo od nejstaršího. Otevřete aplikaci Podcasty. Na iPhonu přejděte na panel Knihovna a klepněte na Pořady. Na iPadu přejděte na bočním panelu do nabídky Knihovna a klepněte na Pořady.

Jak poslouchat pisnicky na iPhone

Předplatitelé Apple Music můžou v aplikaci Hudba přidávat a stahovat skladby a videa z Apple Music. Hudbu, kterou do iPhonu přidáte, můžete streamovat, pokud máte k dispozici internetové připojení. Chcete‑li poslouchat hudbu v době, kdy nejste připojení k internetu, musíte ji předem stáhnout.

Jak poslouchat hudbu zdarma na iPhone

Jak na stahování hudby do iPhonu zdarmaOtevřete aplikaci Documents by Readdle.Do adresního řádku v horní části napište www.ulozto.cz / www.youtube.com.Na uložtu / YouTube vyhledejte skladbu nebo album, které chcete stáhnout.Klepněte na „stáhnout“ a opište kód (pro potvrzení, že nejste robot)

Jak se čte podcast

Podcast(Podkást) : související, podkec,.

Kde jsou podcast

V případě Androidu si zase můžete snadno stáhnout PocketCasts nebo vyzkoušet obdobnou aplikaci Google Podcasts. Velmi častou alternativou je také Spotify, která je vhodná pro oba operační systémy.

Jak poslouchat hudbu na Spotify offline

Kroky k použití Spotify offline režimu

V telefonu spusťte Spotify. Lokalizovat Nastavení > přehrávání, Najít Offline možnost a zapnout. Poté ukončete rozhraní. Od této chvíle začne Spotify přehrávat stažené položky, když používáte mobilní data v telefonu.

Kam se stahuje hudba ve Spotify

Pokud naopak hledáte, kam Spotify v systému Android uložilo vaši staženou hudbu, musíte přejít do sekce Vaše knihovna > Nastavení > Úložiště. Zde můžete zobrazit a změnit umístění, kam Spotify ukládá uloženou hudbu.

Jak stáhnout rozhlasovou hru

Stahovat ji můžete zdarma v App Store, na Google Play anebo přes stránku se všemi aplikacemi Českého rozhlasu.

V čem stříhat podcast

Doporučujeme např. Audacity, který je zdarma a můžete v něm nahrávat a rovnou i editovat. Pokud chcete investovat do kvalitnějšího, ale zároveň i uživatelsky složitějšího nástroje, zkuste Adobe Audition. Délka epizod se může pohybovat od několika desítek minut až přes dvě hodiny.

Co jsou podcasty Iphone

V aplikaci Podcasty můžete vyhledávat vědecké, publicistické, politické, zábavné i jiné pořady. Když najdete pořad, který vás zajímá, můžete si ho přidat do knihovny ke sledovaným. Sledované pořady si snadno pustíte offline, budete dostávat oznámení o nových dílech a získáte i další možnosti.

Co je Apple podcast

V aplikaci Podcasty si můžete pouštět díly, poslouchat je offline, nastavit časovač spánku a používat ovládací prvky pro přehrávání.

Jak stáhnout hudbu do iPhone zdarma

Otevřete si již zmiňovanou aplikaci Documents a v pravém dolním rohu klikněte na ikonu Safari. Nahoru napište url adresu uloz.to (nebo jakoukoli jinou stránku, odkud chcete obsah stahovat a následně vyhledejte skladbu či album. Příklad: Na ulož.to klikněte na tlačítko Stáhnout, opište ověřovací kód a operaci potvrďte.