Jak poslouchat podcasty offline?

Kde stahovat Podcasty

Na telefonu nebo tabletu Android můžete:Stáhnout aplikaci Podcasty Google.Požádat Asistenta Google o přehrání konkrétního podcastu.V aplikaci Google. nebo na webu google.com vyhledejte konkrétní podcast.

Jak si stáhnout podcast

Download PodcastsNa telefonu či tabletu Android otevřete Podcasty Google .Dole klepněte na Domů .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo iniciálu.V sekci Stažení klepněte na Automatické stahování.Zapněte možnost Automaticky stahovat nové epizody.

Jak poslouchat Podcasty

Na telefonu s Androidem můžete využít třeba Pocket Casts (appka dostupná i pro iPhony a Windows telefony), Player FM a Google má i svou vlastní appku kreativně nazvanou Google Podcasts. Hodně podcastů najdete i na Spotify, YouTube nebo na Soundcloudu.

Jak stáhnout podcast do Iphone

Jak stáhnout díly podcastů na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Podcasty.Procházením nebo vyhledáním vyberte pořad a klepněte na něj.Podržte prst na dílu, který chcete stáhnout.Klepněte na Stáhnout díl.

Jak funguje Google podcast

Stačí jednoduše pomocí Google vyhledávače či Asistenta vyhledat nějaký podcast a Google vám vyhodí jeho popis daného a pár posledních epizod. Pokud na kartu klepnete, přenesete se následně do zcela speciálního prostředí, která vypadá jako zcela jiná aplikace.

Jak stáhnout podcast Českého rozhlasu

Příklad: Na stránkách Českého rozhlasu http://www.rozhlas.cz/radionaprani/podcast kliknete v pravé části stránky a rubrice Aktuální pořady na odkaz Download u pořadu/dílu, který si chcete stáhnout.

Jak se stahují podcasty na Spotify

S podcasty to na Spotify funguje velmi podobně jako na Apple Podcast. Přímo v nabídce Spotify naleznete Podcasty, pak už jen procházíte a listujete. Ty, které vás zaujmou, můžete začít sledovat. Tím pádem se vám budou automaticky stahovat do vašich zařízení a jednotlivé epizody budou k dispozici i offline.

Jak poslouchat Herohero offline

Vytvoř si svůj vlastní Discord server. Na svém Herohero profilu přejdi do Nastavení (ozubené kolečko), dále do sekce Discord a následně klikni na Připojit. V sekci "Vybrat server" vyber svůj server a poskytni Herohero přístup ke svému Discord účtu kliknutím na Autorizovat. Hotovo!

Jak poslouchat hudbu na iPhone bez internetu

Pokud chcete mít hudbu k dispozici třeba i na cestách, zapněte si na mobilním zařízení mix pro režim offline:Otevřete aplikaci YouTube Music.Klepněte na svoji profilovou fotku.Klepněte na Stažené soubory .Klepněte na Nastavení .Zapněte možnost Stáhnout mix pro režim offline.

Jak poslouchat pisnicky na iPhone

Předplatitelé Apple Music můžou v aplikaci Hudba přidávat a stahovat skladby a videa z Apple Music. Hudbu, kterou do iPhonu přidáte, můžete streamovat, pokud máte k dispozici internetové připojení. Chcete‑li poslouchat hudbu v době, kdy nejste připojení k internetu, musíte ji předem stáhnout.

Na co je podcast

Podcast je pořad, který je k dispozici v digitální podobě ke stažení přes internet, například epizodická série digitálních zvukových nebo video souborů, které si uživatel může stáhnout do osobního přístroje a přehrát a poslouchat jej v libovolný čas.

Jak stáhnout rozhlasovou hru

Stahovat ji můžete zdarma v App Store, na Google Play anebo přes stránku se všemi aplikacemi Českého rozhlasu.

Kde stáhnout rozhlasové hry

Český rozhlas spouští novou aplikaci mujRozhlas, stáhněte si ji a budete mít celý svět audia na jednom místě. Rádi posloucháte sportovní zprávy, pohádky nebo vás zajímají rozhlasové hry s českými herci Nyní stačí kliknout na ikonu v mobilu a máte po ruce stovky pořadů pro každého.

Jak poslouchat hudbu na Spotify offline

Kroky k použití Spotify offline režimu

V telefonu spusťte Spotify. Lokalizovat Nastavení > přehrávání, Najít Offline možnost a zapnout. Poté ukončete rozhraní. Od této chvíle začne Spotify přehrávat stažené položky, když používáte mobilní data v telefonu.

Jak stáhnout hudbu že Spotify zdarma

Stahování zvukového obsahu ze služby SpotifyPřidržením tlačítka DOWN na jakékoli obrazovce otevřete ovládání hudby.Vyberte možnost MENU.Vyberte možnost Poskytovatelé hudby > Spotify.Vyberte možnost Přidat hudbu a podcasty.Zvolte seznam skladeb nebo jinou položku ke stažení do zařízení.

Co znamená Herohero

Herohero je online platforma, která umožňuje každému založit své vlastní předplatné. Tvůrci zde mohou sdílet a monetizovat obsah, ale také navazovat kontakty s fanoušky a budovat svou komunitu.

Jak poslouchat na Hero Hero

Vytvoř si svůj vlastní Discord server. Na svém Herohero profilu přejdi do Nastavení (ozubené kolečko), dále do sekce Discord a následně klikni na Připojit. V sekci "Vybrat server" vyber svůj server a poskytni Herohero přístup ke svému Discord účtu kliknutím na Autorizovat. Hotovo!

Kde poslouchat pisnicky bez WiFi

Stažená hudba je určena do paměti smartphonu, takže nebude potřeba připojení k internetu.Deezer – hudba a podcasty. Vývojář: Deezer Music.Napster. Vývojář: Společnost Rhapsody International, Inc.SoundCloud: Hudba a seznamy skladeb. Vývojář: SoundCloud.Shuttle hudební přehrávačHudební přehrávač: Lark Player.

Jak poslouchat pisnicky offline zdarma

Začněte je poslouchat v aplikaci YouTube Music. Pokud jste členem YouTube Music Premium, můžete si obsah užívat i offline. Skladby, videa a podcasty si můžete stáhnout do mobilního zařízení. Aby nahrávky zůstaly uloženy, musíte se alespoň každých 30 dní znovu připojit k internetu.

Jak se čte podcast

Podcast(Podkást) : související, podkec,.

Jak přeložit slovo podcast

Pojem podcast vznikl spojením anglických slov iPod (tedy přenosný přehrávač zvukových záznamů) a broadcast (tedy vysílání). Je to velmi oblíbená forma, jejíž popularita stále narůstá. Z toho plyne i rozšíření pojmu v českém prostředí.

Jak stáhnout audio z Českého rozhlasu

Dle vyjádření pracovníků Nových médií ČRo se možnost stahování mp3 audií zrušila především kvůli špatným zkušenostem s porušováním autorských práv, tj. nelegálním šířením těchto audií na úložištích, případně jejich úpravami a modifikacemi. Další poslech offline je umožněn prostřednictvím aplikace MujRozhlas.

Jak stahovat pořady z Českého rozhlasu

Po kliknutí na tři tečky u jakéhokoliv audia, pořadu nebo seriálu se vám ukáže další nabídka možností. Přes tři tečky si můžete přidávat audia do fronty a oblíbených, zobrazit další epizody pořadu, stáhnout audio v mobilní aplikaci nebo ho sdílet na sociálních sítích, ve zprávě nebo e-mailem.

Kde zdarma poslouchat audioknihy

Občas se objevují audioknihy zdarma také v klasických podcastových aplikacích jako Spotify, iTunes, Google Play nebo na YouTube. Ať už si vyberte knihy v audio podobě nebo je bude číst on-line či v papírové podobě, nesnažte se hledat každé slovo, které neznáte nebo kterým si nejste jisti.

Kde poslouchat hudbu bez wifi

Pokud jste členem YouTube Music Premium, můžete si obsah užívat i offline. Skladby, videa a podcasty si můžete stáhnout do mobilního zařízení. Aby nahrávky zůstaly uloženy, musíte se alespoň každých 30 dní znovu připojit k internetu. Upozornění: Podcasty si můžete stahovat bez ohledu na stav členství.