Jak používat AirPods jako Naslouchatko?

Jak poslouchat přes AirPody

Stačí umístit iPhone, iPad nebo iPod touch poblíž zdroje zvuku a poslouchat přes AirPody. V určitých situacích vám to může pomoct lépe slyšet – například při rozhovoru v hlučném prostředí. Nasaďte si AirPody a ujistěte se, že jsou připojené k vašemu zařízení. , potom na název AirPodů a nakonec na Živý poslech.

Jak ovladat hlasitost na AirPods

Chcete-li zvýšit nebo snížit hlasitost, položte palec na stopku AirPodu a ukazováčkem přejeďte po dotykovém ovládání nahoru nebo dolů.

Co vše umí AirPods

Druhá generace populárních bezdrátových sluchátek Apple AirPods umožňuje bezdrátové nabíjení pouzdra ve standardu Qi, je poháněna novým čipem Apple H1, jde si pomocí povelu „Hey, Siri“ zavolat hlasovou asistentku a vydrží zhruba o 50 % déle nabité při přenášení hovorů než první generace.

Jak nastavit mikrofon u AirPods

Nastavení umístění mikrofonu v AirPodech

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch: Přejděte do Nastavení a pak u horního okraje obrazovky klepněte na název svých AirPodů. Na Macu: Vyberte Apple > Nastavení systému a pak klikněte na název svých AirPodů na bočním panelu (je možné, že budete muset seznam položek posunout dolů).

Jak pripojit více sluchátek na iPhone

Na iPhonu nebo iPadu

S AirPody v uších a připojenými k iPhonu nebo iPadu přejděte do Nastavení > Bluetooth. Případně můžete přejít do Nastavení > [vaše AirPody]. V seznamu zařízení klepněte na tlačítko Další informace vedle AirPodů. Klepněte na Připojit k tomuto iPhonu [nebo iPadu].

Jak poslouchat přes sluchatka

Používání Živého poslechuOtevřete Ovládací centrum na iPhonu nebo iPodu touch nebo na iPadu.Klepněte na tlačítko Sluch .Klepněte na Živý poslech.Umístěte iPhone, iPad nebo iPod touch před osobu, kterou chcete slyšet. Pokud dobře neslyšíte, upravte hlasitost na zařízení.

Jak mít Hlasitejsi AirPods

Změna hlasitosti zvukových efektů pomocí iPhonu nebo iPadu

Na iPhonu nebo iPadu přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > AirPody. Vyberte své AirPody a upravte hlasitost tónu.

Jak vylepsit zvuk AirPods

Přesvědčte se, že máte nejnovější verzi iOS nebo iPadOS. Nasaďte si AirPody Pro do uší a připojte je k iPhonu nebo iPadu. Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Audiovizuální pomůcky > Přizpůsobení pro sluchátka. Ujistěte se, že možnost Přizpůsobení pro sluchátka je zapnutá.

Jak volat přes AirPods

Přijetí nebo ukončení hovoru: Poklepejte na jeden z AirPodů. Poznámka: Pokud si nastavíte Siri, můžete hovory přijímat a odmítat také hlasem. Přijetí druhého hovoru: Chcete‑li podržet první hovor a přijmout druhý, poklepejte na jeden z AirPodů. Pokud chcete přepnout mezi hovory, poklepejte na jeden z AirPodů.

Jak pracovat s AirPods

AirPody můžete ovládat dvojím klepnutím u horního konce stopky. Když vám například někdo zavolá, můžete hovor dvojím klepnutím přijmout. Levý i pravý AirPod můžete také nastavit tak, aby po poklepání provedl jednu z následujících akcí: Spuštění a pozastavení přehrávání.

Jak vypnout čtení zpráv AirPods

Můžete si také vybrat, která oznámení má Siri číst:Na iPhonu nebo iPadu přejděte do Nastavení > Oznámení > Informovat o oznámeních.Klepněte na Zprávy.Pak vyberte Neodkladná oznámení a Soukromé zprávy nebo Všechna upozornění.

Jak vypnout zvuk v AirPodech

Chcete-li mít možnost rychle zapnout či vypnout zvuky na pozadí nebo upravit jejich hlasitost, přidejte do Ovládacího centra položku Sluch .

Jak spojit AirPods s televizí

Na Apple TV

S AirPody v uších přejděte do Nastavení > Ovladače a zařízení > Bluetooth. Vyberte AirPody. Vyberte Připojit. AirPody by se teď měly zobrazit na Apple TV v části Moje zařízení.

Jak Sparovat iphone se sluchatky

Na zařízení přejděte do Nastavení > Bluetooth a zapněte Bluetooth. Neodcházejte z obrazovky, dokud nedokončíte kroky potřebné ke spárování doplňku. Přepněte doplněk do režimu zjišťování a počkejte, dokud se na zařízení neobjeví.

Jak pripojit více sluchátek na iphone

Na iPhonu nebo iPadu

S AirPody v uších a připojenými k iPhonu nebo iPadu přejděte do Nastavení > Bluetooth. Případně můžete přejít do Nastavení > [vaše AirPody]. V seznamu zařízení klepněte na tlačítko Další informace vedle AirPodů. Klepněte na Připojit k tomuto iPhonu [nebo iPadu].

Jak sdilet AirPods

Sdílení zvuku přes sluchátka AirPods nebo BeatsPřipojte své AirPody nebo AirPody Pro, AirPods Max nebo sluchátka Beats k iOS nebo iPadOS zařízení.Klepněte na tlačítko AirPlay v Ovládacím centru na iPhonu nebo iPadu na zamčené obrazovce nebo v aplikaci, kterou posloucháte.Klepněte na Sdílet zvuk.

Jak zesílit zvuk ve sluchátkách

Používání Zesilovače zvukuDo zařízení se systémem Android si z Google Play stáhněte aplikaci Zesilovač zvuku.Připojte sluchátka k zařízení se systémem Android.Přejděte do sekce Aplikace.Klepněte na aplikaci Zesilovač zvuku .

Jak zvysit zvuk na iPhone

Hlasitost můžete zvyšovat a snižovat pomocí tlačítek hlasitosti na iPhonu. Chcete‑li nastavit jiné zvukové volby, přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > VoiceOver > Zvuk a potom nastavte kterékoli z dostupných voleb, jako například: Zvuky a haptika: Nastavení a ukázky zvukových efektů a haptiky.

Jak stopnout hudbu AirPods

Ovládání AirPods Pro je velmi intuitivní, prostě jen přidrž stopku sluchátek nebo na ni poklepej. Rychle tak přeskočíš na další skladbu, přijmeš hovor nebo zapneš potlačení okolního hluku.

Jak zapnout AirPods bez krabičky

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na nabíjecím pouzdru po dobu až 10 sekund. Kontrolka by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené na připojení.

Jak daleko dosáhnou AirPods

Nově mají AirPods podporovat Bluetooth 5.0, které bude stabilnější a nabídne větší dosah. Neměl by tak být problém, pokud necháte iPhone na nabíječce přehrávat hudbu a půjdete před dům. Uvádí se, že Bluetooth 5.0 zvládne vzdálenost až 50m na volném prostranství, a 10m v uzavřeném prostoru …

Jak vypnout zvuk v Airpodech

Chcete-li mít možnost rychle zapnout či vypnout zvuky na pozadí nebo upravit jejich hlasitost, přidejte do Ovládacího centra položku Sluch .

Jak vypnout čtení Iphone

Změny nastavení předčítáníPřejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Předčítání obsahu.Podle potřeby upravte kterékoli z následujících nastavení: Přečíst výběr: Chcete‑li si poslechnout vybraný text, klepněte na tlačítko Předčítat.

Kde si mohu vyzkoušet AirPods

S AirPody Pro v uších a připojenými k iPhonu nebo iPadu přejděte do Nastavení > Bluetooth. V seznamu zařízení klepněte na tlačítko Další informace vedle AirPodů. Klepněte na Test uchycení nástavců.

Jak spojit AirPods

Ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Pak v seznamu Zařízení vyberte AirPody a klikněte na Připojit.