Jak povolit aplikace třetích stran?

Co to je aplikace třetích stran

Aplikace třetí strany je aplikace, která poskytuje informace o službách Air Bank, nicméně jejím autorem nejsme my, ale jiný vývojář. Právě tento vývojář je tou třetí stranou. Svůj účet tak můžete jednoduše propojit s jinou aplikací a například tak jejím prostřednictvím nahlížet na zůstatek nebo posílat platby.
Archiv

Jak propojit Google účty

V současnosti není možné sloučit dva samostatné účty Google. Chcete-li však přenést data z jednoho účtu do jiného, lze to provést v rámci jednotlivých služeb. Pokud chcete začít používat novou službu, nemusíte vytvářet další účet Google. Stačí se přihlásit pomocí stávajícího účtu Google.

Jak obejít Google Play

Pokud stále postrádáte vaši oblíbenou aplikaci, využít můžete alternativní řešení v podobě stahování pomocí různých knihoven jako je APKPure, Petal Search nebo MoreApps. Tímto způsobem se vám do telefonu podaří nainstalovat například Whatsapp, Twitter, LinkedIn, Spotify, Waze či IDOS.

Co je to Kevin

kevin. nabízí rychlé přeshraniční platby za férové ceny s možností snížení nákladů na transakce díky platbám z účtu na účet. Zvolte si spolehlivou platební infrastrukturu za férovou cenu a ušetříte čas i peníze.

Jak prepnout účet na Google

Přejděte na adresu https://play.google.com.Vpravo nahoře vyberte svou profilovou ikonu.Vyberte Přepnout účet.Vyberte jiný účet. Pokud jiný účet nemůžete najít, klepněte na Použít jiný účet.

Jak nastavit zařízení

Krok 2: Nastavte nové zařízeníNové nenastavené zařízení zapněte. Přepněte zařízení do režimu párování.Zapněte obrazovku telefonu.V telefonu se zobrazí oznámení s možností nastavit nové zařízení.Klepněte na oznámení.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak si stáhnout aplikaci bez Google Play

Pokud stále postrádáte vaši oblíbenou aplikaci, využít můžete alternativní řešení v podobě stahování pomocí různých knihoven jako je APKPure, Petal Search nebo MoreApps. Tímto způsobem se vám do telefonu podaří nainstalovat například Whatsapp, Twitter, LinkedIn, Spotify, Waze či IDOS.

Jak si stáhnout aplikaci z jiné země

Abyste mohli přejít na Play Store pro jinou zemi, je třeba přejít na webové stránky Play Store. V Android aplikaci totiž region nijak nezměníte. Následně je třeba se odhlásit ze všech účtů a odrolovat na stránce až dolů, kde si můžete vedle položky Místo vybrat z dostupných zemí v EU/EHP.

Co je to Trustly

Co je Trustly Trustly znamená bezproblémové placení bez nutnosti použití platební karty. Princip Trustly platby stojí zejména na bezpečnosti plateb, kdy se Trustly stává prostředníkem platícího klienta, ochraňuje jeho platební údaje, umožňuje plynulý převod peněz a hladký průběh případných reklamací.

Co je platba Kevin

Vysoká míra zavádění moderních technologií dobře napomáhá spuštění plateb A2A společnosti kevin., tj. převodu finančních prostředků z bankovního účtu plátce na bankovní účet poskytovatele služeb nebo obchodníka bez prostředníků, jako jsou debetní nebo kreditní karty.

Jak přepnout účty

Vyberte Start , vyberte a podržte ikonu názvu účtu (nebo obrázek) (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a pak vyberte Přepnout uživatele.

Jak změnit výchozí účet

Výchozí e-mailový účet můžete změnit pomocí následujících kroků.Vyberte Soubor > Nastavení účtu > Nastavení účtu.V seznamu účtů na kartě E-mail vyberte účet, který chcete použít jako výchozí účet.Vyberte Nastavit jako výchozí >Zavřít.

Jak přenést aplikace z Androidu na Android

Zapněte nové zařízení.Klepněte na Začít.Až budete vyzváni, zkontrolujte, zda jste připojeni k síti Wi-Fi.Zvolte, zda chcete zkopírovat aplikace a data ze starého zařízení. Doporučeno: Pokud chcete propojit zařízení pomocí kabelu, zkopírujte data podle pokynů na obrazovce.Zkontrolujte své SMS, fotky a videa.

Jak vyhledat zařízení

V jiném telefonu či tabletu Android spusťte aplikaci Najdi moje zařízení .Přihlaste se.V seznamu zařízení vyberte zařízení, které chcete vyhledat.Můžete být vyzváni k zadání kódu PIN obrazovky uzamčení pro zařízení Android, které chcete najít.

Kde stahovat aplikace zdarma

Nejjednodušší a nejbezpečnější instalace Android aplikací probíhá přes oficiální obchod Google Play.

Jak se stahují APK

Jak tedy přesně postupovatNajet na oficiální stránku apps.evozi.com/apk-downloader.Do políčka Package name or Google Play URL vložit název balíčku či jednodušeji rovnou odkaz z Google Play.Kliknout na volbu Generace Download Link.Stáhnout apk soubor pomocí volby Click here to download.

Jak změnit zemí v App Store

Změna oblasti pomocí iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno a pak na Média a nákupy.Klepněte na Zobrazit účet.Klepněte na Země/oblast.Klepněte na Změnit zemi nebo oblast.Klepněte na novou zemi nebo oblast a pročtěte si smluvní podmínky.

Jak nainstalovat nekompatibilní aplikace

Jak nainstalovat nekompatibilní aplikaceBěžte do nastavení a povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů.Stáhněte si balíček aplikace Market Helper (v Obchodě Play není z důvodů jeho obcházení, jelikož je balíček na stránkách autora, a rozborem kódu prošel, budeme mu věřit)Spusťte aplikaci Market Helper.

Jak funguje Trustly

Trustly platba se využívá v online prostředí pro bezpečný převod peněz mezi zákazníkem a e-obchodníkem. Peníze se převádí z bankovního účtu takřka okamžitě podobně jako za využití platebních karet, a to bez registrace. Převod je anonymní – příjemce nebude znát vaše číslo účtu.

Jak se plati klarna

Takto se platí s Klarnou.U pokladny prodejce. Vyber možnost Klarna v košíku a zadej údaje své debetní nebo kreditní karty.Po odeslání objednávky. Jakmile prodejce potvrdí, že je objednávka na cestě, strhneme ti první platbu z tvé karty.Zaplať každých 30 dní.

Jak přidat další účet

Přidání účtu Google nebo jiného účtu do telefonuV zařízení otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Hesla a účty.V sekci Účty klepněte na Přidat účet.Klepněte na typ účtu, který chcete přidat.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Co to je uživatelský účet

Uživatelský účet (anglicky User Account) jsou informace o uživateli nějakého systému a obsahuje obvykle uživatelské jméno, heslo, osobní nastavení a další. Uživatelský účet je vždy přiřazený ke konkrétnímu uživatelskému jménu. Na principu uživatelských účtů fungují všechna zařízení (počítač, telefon, tablet atd.)

Jak přepínat mezi Google účty

Přepínání mezi účtyV počítači se přihlaste do Googlu.Vpravo nahoře vyberte svou profilovou fotku nebo jméno.V nabídce vyberte požadovaný účet.

Jak nastavit Gmail jako výchozí

Nastavte si Google jako výchozí vyhledávačKrok 1: Přejděte na adresu Google.com.Krok 2: V pravém horním rohu klikněte na Další akce. .Krok 3: Přejděte dolů do sekce Rozšířená nastavení.Krok 4: Přejděte dolů do sekce Vyhledávat na adresním řádku pomocí.Krok 5: Vyberte Google a klikněte na Přidat jako výchozí.

Jak přetáhnout aplikace z telefonu do telefonu

Zapněte nové zařízení.Klepněte na Začít.Až budete vyzváni, zkontrolujte, zda jste připojeni k síti Wi-Fi.Zvolte, zda chcete zkopírovat aplikace a data ze starého zařízení. Doporučeno: Pokud chcete propojit zařízení pomocí kabelu, zkopírujte data podle pokynů na obrazovce.Zkontrolujte své SMS, fotky a videa.