Jak preposlat celý chat WhatsApp?

Jak presunout Chaty WhatsApp

Otevřete WhatsApp a přihlaste se pomocí telefonního čísla, které jste používali na původním zařízení. Až k tomu budete vyzváni, klepněte na Zahájit a vyčkejte, než bude proces dokončen. Jakmile dokončíte aktivaci nového zařízení, historie chatů bude připravena v aplikaci WhatsApp.

Jak preposlat WhatsApp

Chcete-li přeposlat zprávu:V individuálním nebo skupinovém chatu vyberte zprávu, kterou chcete přeposlat.Zvolte Možnosti > Přeposlat.Vyhledejte nebo zvolte kontakt či skupinu, kterým chcete zprávu přeposlat > PŘIDAT.Zvolte Hotovo.

Jak přeposlat zprávu z WhatsApp

V individuálním nebo skupinovém chatu klepněte na zprávu, kterou chcete přeposlat, přidržte ji a pak klepněte na Přeposlat. Chcete-li přeposlat více zpráv najednou, můžete poté, co zvolíte první zprávu, označit zprávy další. Klepněte na ikonu Přeposlat .

Co znamená exportovat chat na WhatsApp

Existuje však i jiná varianta, jak zachovat celou svou historii. Jde o funkci exportu chatů, kterou má každá aplikace WhatsApp integrovanou přímo v sobě. Můžete tak poměrně pohodlně migrovat svou komunikaci mezi zařízeními a zároveň to i touto formou zálohovat.

Jak obnovit smazané zprávy z WhatsApp

Otevřete WhatsApp > Nastavení > Chaty > Záloha chatů. Pokud vidíte, kdy byla vytvořena poslední záloha, odstraňte a znovu nainstalujte WhatsApp. Po ověření svého telefonního čísla se držte pokynů aplikace k obnovení historie chatů.

Jak prenest WhatsApp na iPhone

Krok 1: Jděte na Nastavení na WhatsApp na vašem starém telefonu s Androidem a klepněte na nastavení chatu -> Email Chat. Krok 2: Vyberte chaty WhatsApp, které chcete přenést do iPhone. Po zobrazení výzvy zvolte Připojte média pokud máte v úmyslu přenést přílohy spolu se zprávami. Jinak zvolte Bez médií.

Jak přeposlat zprávu

Přeposlání zprávySpusťte aplikaci Zprávy .Otevřete chat.Podržte zprávu.Klepněte na ikonu možností > Přeposlat.Vyberte kontakt.Klepněte na Odeslat .

Jak přeposlat zprávu v mobilu

Přeposlání zprávySpusťte aplikaci Zprávy .Otevřete chat.Podržte zprávu.Klepněte na ikonu možností > Přeposlat.Vyberte kontakt.Klepněte na Odeslat .

Jak napsat zprávu na WhatsApp

WhatsApp umožní odeslat zprávy sami soběV horní části seznamu kontaktů vyberete váš kontakt.Kliknete na něj a otevře se vám okno chatu.Zde můžete napsat rychlou zprávu a odeslat.

Jak převést WhatsApp z jednoho telefonu na jiný

Nainstalujete appku a přihlásíte se do nového WhatsApp – přihlášení se ověří přes telefon (plus případně zadáte váš dvou-faktorový ověřovací kód co jste si už dříve aktivovali). Tím se WhatsApp odhlásí z předchozího telefonu (pokud ho stále máte aktivní) a začne fungovat na novém.

Co to je exportovat

Export představuje obchodní operace zahrnující veškeré zboží a služby, které je konkrétní země schopna vyprodukovat a vyvézt (exportovat) do zahraničí.

Jak obnovit vymazanou konverzaci

A) Obnova ze zálohyNa zařízení Android otevřete aplikaci Google One.Zvolte možnost Úložiště.Přejděte do sekce zálohování zařízení a zvolte možnost Zobrazit podrobnosti (pokud zálohujete poprvé, uvidíte možnost Nastavit zálohování dat).Zvolte možnost Spravovat zálohování.Nastavte požadované zálohování.

Jak vratit smazané zprávy

Obnova zálohy z Google Disku

Vcelku spolehlivou a bezpečnou metodou, jak obnovit ztracené SMS, je obnova zálohy starého smartphonu. Toto řešení bude fungovat, pokud jste zálohu provedli, když byla SMS ještě ve složce Doručená pošta. Obsah svého zařízení můžete zálohovat například prostřednictvím Google Disku.

Jak přetáhnout zprávy z WhatsApp do nového telefonu

Nainstalujete appku a přihlásíte se do nového WhatsApp – přihlášení se ověří přes telefon (plus případně zadáte váš dvou-faktorový ověřovací kód co jste si už dříve aktivovali). Tím se WhatsApp odhlásí z předchozího telefonu (pokud ho stále máte aktivní) a začne fungovat na novém.

Jak obnovit WhatsApp na iPhone

Nejprve ověřte, že záloha na iCloudu existuje. Otevřete WhatsApp > Nastavení > Chaty > Záloha chatů. Pokud vidíte, kdy byla vytvořena poslední záloha, odstraňte a znovu nainstalujte WhatsApp. Po ověření svého telefonního čísla se držte pokynů aplikace k obnovení historie chatů.

Jak poslat zprávu všem kontaktům

Zahájení konverzace

Spusťte aplikaci Zprávy . Do pole Komu zadejte jména, telefonní čísla nebo e-mailové adresy lidí, kterým chcete napsat zprávu. Také je můžete vybrat ze seznamu častých či všech kontaktů.

Jak přeposlat zprávu na iphone

Přeposílání zprávPodržte prst na bublině se zprávou, kterou chcete přeposlat, a pak klepněte na Další.Klepnutím vyberte jednu nebo více zpráv, které chcete přeposlat, a pak klepněte na .Zadejte příjemce a pak klepněte na .

Jak přesměrovat zprávy

Jak ručně přeposlat SMS na jiný kontaktVejděte do sekce Zprávy. Vezměte do ruky svůj dotykový chytrý telefon, který funguje na základě operačního systému Android.Vybranou zprávu několik vteřin podržte prstem.Klikněte na možnost Přeposlat a vyberte kontakt.Zvolte možnost Odeslat.

Jak předat kontakt na WhatsApp

Jak přidat nový kontaktPřejděte na záložku Chaty.Klepněte na chat s neuloženým kontaktem. V seznamu chatů se tyto kontakty nezobrazují jako jména, ale jako telefonní čísla.Klepnutím na horní lištu aplikace otevřete Informace o chatu.V horní části obrazovky klepněte na Uložit.

Jak se spojit na WhatsApp

Klepněte na ikonu Nový chat. Klepněte na ikonu Hledat a přidejte telefonní číslo do pole s textem Vyhledejte jméno nebo číslo. Pokud majitel telefonního čísla už WhatsApp používá: Klepnutím na Zpráva začněte chatovat.

Kde jsou uloženy fotky z WhatsApp

Jak zastavit ukládání WhatsApp médií do galerie telefonuMédia stažená v aplikaci WhatsApp budou automaticky ukládána do galerie vašeho telefonu.Ve složce s obrázky z aplikace WhatsApp můžete případně vytvořit soubor .Pokud budete chtít, aby se média v galerii vašeho telefonu zase zobrazovala, soubor .

Jak synchronizovat kontakty s WhatsApp

Pokud se vám namísto jmen kontaktů zobrazují telefonní čísla, může vám pomoct resetování synchronizace aplikace WhatsApp s vašimi kontakty. Postupujte podle těchto pokynů: Na telefonu otevřete Nastavení, potom klepněte na Účty a zálohování > Správa účtů > WhatsApp.

Co znamená exportovat kontakty

Pomocí počítače můžete kontakty přenést do jiného e-mailového účtu. Kontakty, které máte uložené v telefonu nebo na SIM kartě, si můžete zálohovat. Pokud ztratíte telefon nebo si pořídíte nový, můžete pak na novém telefonu kontakty obnovit.

Co se importuje do ČR

Import České republiky

Jak už bylo výše zmíněno, největší kategorií dovozů jsou stroje a dopravní prostředky, které se z necelé poloviny dováží z Německa a Číny, odkud se dováží především levné přístroje, stroje nebo telekomunikační zařízení. Ostatní země se podílejí na dovozu těchto kategorií pouze jednotkami procent.

Jak zobrazit smazané zprávy na WhatsApp

Smazanou zprávu najdete v historii oznámení v telefonu. Když obdržíte novou zprávu, na obrazovce se objeví upozornění, které zůstane uloženo v historii systému i po smazání zprávy.