Jak propojit Android s TV?

Jak zrcadlit obrazovku na TV

Pokud je vaše TV i telefon připojen k internetu a nacházíte se ve stejné místní síti, stačí opět pouze otevřít nabídku základních funkcí (potažením z pravého horního rohu displeje dolů) a kliknout na ikonku dvou obrazovek (zrcadlení obrazovky). Následně se ukáže váš televizor a promítání potvrdíte.
Archiv

Jak přenést obraz z mobilu do televize

Nejrychlejší cestou je spuštění funkce Smart View z oznamovací lišty Vašeho telefonu. Po spuštění budou vyhledány televize, které se nacházejí na stejné WiFi síti jako Váš telefon. Stačí vybrat televizor ke kterému se chcete připojit, spojení proběhne automaticky. Spustí se režim sdílení obrazovky.
Archiv

Jak pustit film přes mobil na TV

Odesílání videí pomocí telefonu nebo tabletuTelefon nebo tablet i Chromecast připojte ke stejné bezdrátové síti.V telefonu nebo tabletu otevřete aplikaci Filmy a TV Google Play .Dole klepněte na Knihovna.Vyberte si film nebo pořad.Klepněte na Odeslat .V seznamu vyberte Chromecast.Klepněte na Přehrát.

Jak propojit telefon s televizí pomocí kabelů

Jak propojit mobil s TV přes HDMI kabel Stačí zakoupit redukci. Většinou se jedná o redukci z micro USB / USB-C na HDMI, která navíc disponuje napájecím micro USB portem. Celá možnost propojit mobilní telefon či tablet s televizí je postavena na standardu MHL (Mobile High-Definition Link).
Archiv

Jak zapnout Screen mirroring

Zapněte Screen Share na Vašem telefonu

Na mobilních zařízeních stačí potáhnout prstem z vrchu obrazovky směrem ke středu. Tím se zobrazí notifikační lišta. Miracast Aktivujte ikonu Miracast nebo Screen Sharing (jiné značky to mohou mít pojmenované jako Screen Mirroring, Mirrorring Displaj nebo AllShare Cast).

Jak sdilet obrazovku mobilu

Zapnutí a vypnutí sdílení obrazovky

Klepněte na ikonu Ovládání pro moderátora . Dole zapněte nebo vypněte možnost Sdílet obrazovku.

Kde najdu Smart View

Smart View nyní najdete na panelu Rychlé nastavení vašeho zařízení. Přejetím dvou prstů z horní části obrazovky dolů otevřete panel Rychlého nastavení. Klepněte na Smart View a potom vyberte zařízení, ke kterému se chcete připojit.

Co je to Chromecast

Google Chromecast je zařízení, které vám umožní streamovat multimediální obsah z displeje chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku na obrazovku televize či jiného displeje většího formátu. Navíc díky novému Chromecast Google TV uděláte z jakéhokoliv projektoru nebo televize chytré zařízení.

Jak dostat Google Play do televize

Připojte se k televiziV telefonu s Androidem otevřete aplikaci Google TV .Vpravo dole klepněte na Připojte televizi.Vyberte zařízení, ke kterému se chcete připojit.Zadejte kód, který se zobrazí na obrazovce televize.Klepněte na Spárovat.

Jak propojit mobil s TV YouTube

Propojení zařízení pomocí televizního kóduNa chytré televizi nebo streamovacím zařízení otevřete aplikaci YouTube.Přejděte na Nastavení .Přejeďte dolů na položku Připojit pomocí televizního kódu.V telefonu nebo tabletu spusťte aplikaci YouTube.Klepněte na možnost Odeslat .Klepněte na Propojení televizním kódem .

Jak připojit televizí k wifi

Připojení Smart TV k internetu přes Wi-FiOtevřete sekci NastaveníV nastavení vyberte položku Síť/Nastavení sítěV seznamu Wi-Fi najděte tu svou a připojte se k níTo je vše, internet na Smart TV by měl začít ihned fungovat.

Co je screen mirroring

Zobrazit displej Vašeho mobilního telefonu nebo tabletu na velké úhlopříčce Samsung SmartTV je hračka s funkcí Screen Mirroring. Jak název napovídá jedná se o zrcadlení obrazu, tedy co vidíte na svém mobilu/tabletu, vidíte 1:1 i na Vaší SmartTV. Vlastníte Smart TV řady "E", „F“ nebo „H“, tedy ročník 2012-13-14

Co je to Smart Share

Co je Smart Share LG Smart Share je vynikající způsob, jak získat přístup k veškeré své hudbě, videím a fotografiím z komfortu vlastního křesla. Posílá všechna vaše oblíbená média z PC, laptopu, tabletu nebo smartphonu přímo do TV, a co je na tom vůbec nejlepší, funguje bezdrátově!

Jak funguje Smart View

Co je Smart View Smart View je metoda zrcadlení obrazovky telefonu do televize použitím Wi-Fi. Můžete vidět Vaše oblíbené fotky, videa, prezentace, a hry na větší obrazovce. Pokud služba Smart View nefunguje, restartovaní Vašeho zařízení většinou problém vyřeší.

Jak stáhnout Smart View

Smart View již není k dispozici ke stažení *

Přejetím dvou prstů z horní části obrazovky dolů otevřete panel Rychlého nastavení. Klepněte na Smart View a potom vyberte zařízení, ke kterému se chcete připojit. K připojení zařízení k televizoru nebo jinému chytrému zařízení můžete také použít aplikaci Smart Things.

Co to je Smart View

Co je Smart View Smart View je metoda zrcadlení obrazovky telefonu do televize použitím Wi-Fi. Můžete vidět Vaše oblíbené fotky, videa, prezentace, a hry na větší obrazovce. Pokud služba Smart View nefunguje, restartovaní Vašeho zařízení většinou problém vyřeší.

Jak zapnout Chromecast na televizi

Nastavení Chromecastu s ChromebookemZapněte televizi.Zapojte Chromecast. Jak zapojit Chromecast do televize.Pomocí tlačítka vstupu nebo zdroje na dálkovém ovládání televize měňte vstup televize, dokud se nezobrazí domovská obrazovka Chromecastu.V Chromebooku se přihlaste k účtu.Postupujte podle pokynů na televizi.

Jak zapojit Chromecast do TV

K fungování stačí Google Chromecast zapojit do HDMI portu vaší televize, připojit k Wi-Fi a už vám nic nebrání ve streamování. S podporovanými aplikacemi můžete promítat obrazovku vašeho telefonu a tabletu se systémem Android nebo iOS na velkou plochu vaší televize.

Jak Instalovat aplikace do Android TV

Vyhledání a instalace aplikacíNa dálkovém ovládání stiskněte tlačítko Asistenta nebo na ploše vyberte Vyhledat .Vyslovte nebo zadejte název aplikace, kterou chcete nainstalovat.Pokud je aplikace k dispozici, zobrazí se její stránka.Vyberte Instalovat.

Jaký je rozdíl mezi Android TV a Google TV

Ve skutečnosti je Google TV „jen“ nová verze Android TV. To znamená, že z technického hlediska se toho v pozadí zase tolik nemění a Google TV přirozeně umožňuje instalaci všech aplikací pro Android TV. Koneckonců pokud se v nastavení Google TV podíváme na verzi systému, uvidíme stále Android TV.

Jak zapojit televizi přes internet

Drtivá většina výrobců umožňuje připojit chytrý televizor k internetu přes kabel. Na zadní straně televizoru by se měl nacházet vstup pro internetový kabel označený „LAN“. Některé modely mají tento vstup na boku. Do vstupu pouze připojíte internetový kabel od domácí sítě a vše je hotovo.

Jak na internet přes starou televizi

Potřebujete ethernetový kabel s konektorem RJ-45, který na druhém konci zapojíte do internetové zásuvky v bytě nebo do volného slotu ve vašem routeru. Při tomto pevném připojení televize k internetu zpravidla nemusíte zadávat v TV heslo. Heslo je nutné zadat při připojení televize bezdrátově přes WiFi.

Jak doma zapojit televizi

Pokud máte digitální televizi, připojte druhý konec koaxiálního kabelu přímo k ní. Jestliže vlastníte analogový televizor, zapojte koaxiální kabel do set-top-boxu. V případě, že kabel nedosáhne od venkovní či pokojové antény až k přijímači digitálního signálu, použijte ještě prodlužovací koaxiální kabel.

Jak zapnout bezdrátový displej

Zkontrolujte, že je na počítači zapnuté Wi-Fi. Na pravé straně hlavního panelu vyberte ikonu Síť a > apak vyberte displej nebo bezdrátový adaptér. Postupujte podle případných dalších pokynů na obrazovce. V opačném případě máte hotovo.

Jak zrcadlit Android na LG TV

Příklady připojení.Ve Smart menu naleznete aplikaci Sdílení obrazu (Screen Share) a klikněte na ní.Vyberte typ zařízení, které chcete připojit k TV. V tomto případě jsme vybrali mobilní telefon. Zvolte Režim naslouchání a vyberte Zap. Televizor nyní aktivoval Miracast a čeká na připojení mobilního telefonu.