Jak propojit iPhone s Android TV?

Jak zrcadlit obrazovku z iPhonu na televizi

Zrcadlení iPhonu nebo iPadu na TV nebo MacPřipojte iPhone nebo iPad ke stejné Wi-Fi síti jako Apple TV, chytrou televizi podporující AirPlay nebo Mac.Otevřete Ovládací centrum:Klepněte na Zrcadlení obrazovky .Vyberte ze seznamu televizi nebo Mac.
ArchivPodobné

Jak propojit iPhone s Androidem

Nastavte si iOS zařízení

Až ukazatel průběhu na iOS zařízení doběhne do konce, klepněte na zařízení s Androidem na Hotovo. Potom na iOS zařízení klepněte na Pokračovat a podle pokynů na obrazovce dokončete nastavení iOS zařízení.

Jak přehrát film z iPhone na TV

Odesílání filmů a pořadů do televizeiPhone nebo iPad i Chromecast připojte ke stejné bezdrátové síti.Na iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Google TV .Klepněte na Knihovna. Filmy nebo Televizní pořady.Vyberte film nebo pořad.Klepněte na Odeslat .V seznamu vyberte svůj Chromecast.Na telefonu klepněte na Přehrát.

Jak zrcadlit obrazovku iPhone na chromecast

Nejdřív zkontrolujte, že je zařízení připojeno ke stejné síti Wi-Fi jako váš Chromecast.Spusťte aplikaci Fotky Google .Přihlaste se k účtu Google.Vyberte fotku nebo album, které chcete odeslat, a pak vpravo nahoře vyberte Odeslat .Vyberte svůj Chromecast.

Jak připojit AirPlay s TV

Jak pripojit iPhone na televizi Na iPhonu otevřete Ovládací centrum. a jako cílové zařízení vyberte Apple TV nebo chytrý televizor s podporou standardu AirPlay 2. Zobrazí-li se na televizní obrazovce výzva k zadání přístupového kódu AirPlay, zadejte tento kód na iPhonu.

Jak připojit telefon k televizi

Do telefonu si instalujte některou aplikaci, která umožní ovládání televizoru a přenášení obsahu mezi jednotlivými zařízeními. Televizi můžete ovládat například pomocí aplikace TV Remote Control, Universal TV Remote. Jedinou drobnou podmínkou je ověření po notifikaci, zařízení označíte jako důvěryhodné.

Jak spárovat iPhone s Androidem Bluetooth

Na zařízení přejděte do Nastavení > Bluetooth a zapněte Bluetooth. Neodcházejte z obrazovky, dokud nedokončíte kroky potřebné ke spárování doplňku. Přepněte doplněk do režimu zjišťování a počkejte, dokud se na zařízení neobjeví.

Jak přenést data z iPhone do Samsung

Pro spuštění přenosu na Samsungu otevřete aplikaci Smart Switch. Po spuštění aplikace vám dá telefon vybrat, jestli chcete odeslat, nebo přijmout data. Klepněte na Přijmout a poté zvolte způsob přenosu – Wi-Fi, nebo kabel. Telefony propojte samozřejmě stejně jako u Pixelu kabelem.

Jak nastavit AirPlay na TV

Jak aktivovat AirPlayOtevřete fotku nebo video, které chcete přehrát, a klepněte na ikonu Sdílet vlevo dole.Vyberte AirPlay a potom klepněte na Apple TV.Vaše fotografie nebo videa se objeví přímo na obrazovce Apple TV.

Jak zrcadlit obrazovku na TV

Pokud je vaše TV i telefon připojen k internetu a nacházíte se ve stejné místní síti, stačí opět pouze otevřít nabídku základních funkcí (potažením z pravého horního rohu displeje dolů) a kliknout na ikonku dvou obrazovek (zrcadlení obrazovky). Následně se ukáže váš televizor a promítání potvrdíte.

Co je to AirPlay

AirPlay je technologie společnosti Apple určená k streamování fotografií, videa a zvuku a k zrcadlení zařízení Apple na Apple TV.

Proč mi nejde AirPlay

Zkontrolujte, že jsou zařízení kompatibilní s AirPlay zapnutá a nejsou od sebe příliš vzdálená. Zkontrolujte, že je software v zařízeních aktualizován na nejnovější verzi a že jsou zařízení ve stejné Wi-Fi síti. Restartujte zařízení, na kterých chcete AirPlay nebo zrcadlení obrazovky používat.

Jak pustit film přes mobil na TV

Odesílání videí pomocí telefonu nebo tabletuTelefon nebo tablet i Chromecast připojte ke stejné bezdrátové síti.V telefonu nebo tabletu otevřete aplikaci Filmy a TV Google Play .Dole klepněte na Knihovna.Vyberte si film nebo pořad.Klepněte na Odeslat .V seznamu vyberte Chromecast.Klepněte na Přehrát.

Jak sdílet obrazovku mobilu na TV

Zkontrolujte, zda je na televizoru povoleno Smart View (Nastavení > Obecné > Správce externích zařízení > Správce připojení zařízení > Oznámení o přístupu). Stačí kliknout na zrcadlit na vaší televizi Funkce Tap View je novinkou v roce 2020. Stačí kliknout na televizi společně s telefonem a budete zrcadlit.

Jak přenést data z iPhone na Android

Jak přesunout data z iOS na Android pomocí aplikace

Velký ulehčení změny systému umožňuje nová aplikace od Google „Switch To Android“, která během pár kroků automaticky přenese vaše data z iPhone. Pro pohodlný přesun dat je vhodné mít dopředu připravený nový Android telefon s vytvořeným a přihlášeným Google účtem.

Jak spárovat iPhone přes Bluetooth

Na zařízení přejděte do Nastavení > Bluetooth a zapněte Bluetooth. Neodcházejte z obrazovky, dokud nedokončíte kroky potřebné ke spárování doplňku. Přepněte doplněk do režimu zjišťování a počkejte, dokud se na zařízení neobjeví.

Jak přenést Aplikace z iOS na Android

Přecházíte z telefonu iPhone na Android

Pokud jste si zakoupili Samsung řady Galaxy či jeden z dalších podporovaných smartphonů, stáhněte si na novém telefonu aplikaci Samsung Smart Switch Mobile. Ta vás procesem přechodu provede hladce. Telefony značky Huawei mají pro tento účel aplikaci Phone Clone.

Jak přenést obraz z mobilu do televize

Nejrychlejší cestou je spuštění funkce Smart View z oznamovací lišty Vašeho telefonu. Po spuštění budou vyhledány televize, které se nacházejí na stejné WiFi síti jako Váš telefon. Stačí vybrat televizor ke kterému se chcete připojit, spojení proběhne automaticky. Spustí se režim sdílení obrazovky.

Jak zapnout Screen mirroring

Zapněte Screen Share na Vašem telefonu

Na mobilních zařízeních stačí potáhnout prstem z vrchu obrazovky směrem ke středu. Tím se zobrazí notifikační lišta. Miracast Aktivujte ikonu Miracast nebo Screen Sharing (jiné značky to mohou mít pojmenované jako Screen Mirroring, Mirrorring Displaj nebo AllShare Cast).

Jak zapnout AirPlay na iphone

Zrcadlení iPhonu na Apple TV nebo chytrém televizoruNa iPhonu otevřete Ovládací centrum.Klepněte na. a jako cílové zařízení vyberte Apple TV nebo chytrý televizor s podporou standardu AirPlay 2. Zobrazí-li se na televizní obrazovce výzva k zadání přístupového kódu AirPlay, zadejte tento kód na iPhonu.

Jak zrcadlit obrazovku

Zkontrolujte, zda je na televizoru povoleno Smart View (Nastavení > Obecné > Správce externích zařízení > Správce připojení zařízení > Oznámení o přístupu). Stačí kliknout na zrcadlit na vaší televizi Funkce Tap View je novinkou v roce 2020. Stačí kliknout na televizi společně s telefonem a budete zrcadlit.

Jak zrcadlit mobil na TV bez Wi-Fi

Stačí zakoupit redukci. Většinou se jedná o redukci z micro USB / USB-C na HDMI, která navíc disponuje napájecím micro USB portem. Celá možnost propojit mobilní telefon či tablet s televizí je postavena na standardu MHL (Mobile High-Definition Link).

Jak propojit mobil s TV přes Wi-Fi

Propojení přes WiFi

Nejjednodušší způsob, jak propojit mobil s TV, je pomocí bezdrátové sítě WiFi, kterou chytré televize podporují. Stačí je spolu spárovat jednou a zařízení si pak budou propojení pamatovat. Je to rychlé a jednoduché, stačí zapnout WiFi na obou zařízeních a spárovat je zvolením názvu zařízení.

Co je to Handoff

Funkce Handoff vám umožňuje zahájit určitou činnost na jednom zařízení (iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu nebo Apple Watch) a potom pokračovat na jiném zařízení přesně tam, kde jste na prvním skončili. Například odpověď na e‑mail, kterou jste rozepsali na iPhonu, můžete dokončit v aplikaci Mail na Macu.

Jak spárovat iPhone

Přejděte do Nastavení > Bluetooth a přesvědčte se, že je zapnutý Bluetooth. Přepněte doplněk do režimu zjišťování a počkejte, dokud se nezobrazí v iOS zařízení. Klepnutím na název doplňku ho spárujte. Možná budete muset zadat PIN nebo kód.