Jak reagovat na špatnou recenzí?

Jak reagovat na špatné recenze

Poděkuj za recenzi: Vždy za zpětnou vazbu poděkuj. Napiš, že si recenze vážíš, přestože je negativní. Omluv se a projev soucit: Projevem soucitu ukážeš, že ti je chyby líto a že si zpětné vazby velice vážíš.
Archiv

Jak odepsat na recenze

Odpovídání na recenze ve Vyhledávání a v Mapách GoogleNa počítači přejděte do Map Google nebo použijte Vyhledávání Google. Mapy Google: Vpravo dole klepněte na Firma. Vyhledávání Google: Do vyhledávacího pole zadejte název své firmy.Klikněte na Recenze.U recenze, na kterou chcete reagovat, klikněte na Odpovědět.

Jak reagovat na pozitivní recenze

U pozitivních recenzí buďte elegantní a navažte vztah

Pokud nějakou dostanete a je navíc pozitivní, můžete si být jistí, že jste zákazníka skutečně ohromili. Jak na to ale reagovat Vždy začínejte poděkováním. Za jejich důvěru, čas i ochotu podělit se o svůj názor.

Jak se bránit negativní recenzi

Jak se proti negativním Google recenzím bránit Stačí konkrétní recenzi označit za „nevhodnou“ a potom postupovat ve formuláři s odůvodněním a poté odeslat. Pokud Google vyhodnotí nahlášení za oprávněné, tak máte vyhráno a nemusíte nic řešit.
Archiv

Jak reagovat na Hatě

Nerozčilujte se, neberte si útoky osobně a nechte si vždy aspoň 24 hodin. Po nich většinou přejde zájem na hatera reagovat. Díky tomu i vy i hater vychladnete a hater/troll z toho nemá takové potěšení, že vás vytočil a může na to hned reagovat. Reagujte věcně, stručně a ideálně pouze jednou.

Jak odpovědět na recenzi na Google

Odpovězte na recenzi vaší firmySpusťte na počítači Mapy Google.Zadejte název firmy. Poté klikněte na ikonu Vyhledávání nebo stiskněte Enter.Ve Firemním profilu přejděte k možnosti Recenze.Pokud chcete odpovědět na recenzi, klikněte na Odpovědět.

Proč se nezobrazuje recenze

Ve většině případů je to kvůli porušení zásad – například když recenze obsahuje spam nebo nevhodný obsah. Někdy je recenze z firemního profilu odstraněna po jeho obnovení. Pokud jste o recenze přišli v době, kdy byl profil deaktivován nebo pozastaven a pak obnoven, kontaktujte podporu.

Jak odstranit recenze

Požádání recenzenta o smazání recenzePřejděte do Google Maps.Otevřete menu kliknutím na tři čárky.Zvolte Vaše příspěvky.Přepněte se na záložku Recenze.Najděte recenzi, kterou chcete smazat nebo upravit.Klikněte u ní na tři tečky.Zvolte Smazat recenzi nebo Upravit recenzi.

Jak reagovat na recenze na Google

Když chcete odpovídat na recenze v Mapách Google ze svého firemního profilu:Spusťte na počítači Mapy Google.Zadejte název firmy. Poté klikněte na ikonu Vyhledávání nebo stiskněte Enter.Ve Firemním profilu přejděte k možnosti Recenze.Pokud chcete odpovědět na recenzi, klikněte na Odpovědět.

Kdy se zobrazi recenze na Google

Přidání hodnocení či recenze

Ve většině případů je to kvůli porušení zásad, například když se jedná o spam nebo nevhodný obsah. Recenze odstraněné kvůli porušení zásad neobnovujeme. Tato opatření pomáhají zajistit, aby se ve službách Google zobrazovaly recenze, které budou relevantní, užitečné a důvěryhodné.